Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
poznam kogos do pogadania,popisania
Autor Wiadomość
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-22, 01:37   poznam kogos do pogadania,popisania

Czesc
Doswiadczony zyciowo i wiekowo k/m z Warszawy pozna kogos otwartego,bez uprzedzen do pogadania,popisania,a nawet spotkania.
Uprzedzam ze jestem trudnym rozmowca,gadula,troche zlosliwy,troche marudny.
Mam 46lat nie pije alkoholu od baardzo dawna.Duzo pale,lubie slodycze.
Odsunalem sie od ludzi,siedze sam 24 godziny na dobe i chyba dlatego miewam mysli rezygnacyjne.Mam wrazenie ze dziczeje,ze mam w sobie cos takiego,co odstrecza ludzi ode mnie.Jednak,przebywajac non-stop sam,nie wiem ktore moje wady tak draznia ludzi.
Nie szukam przyjazni,milosci,ale drugiego,szczerego czlowieka.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-22, 10:51   

Powinniśmy się dogadać, o ile też nie masz uprzedzeń :D
Może też warto, byś zajrzał do warszawskiej grupy wsparcia?
_________________
 
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-22, 19:40   

AwryBoy, Nie wiem czy mnie Edyta nie zabije,jak sie pojawie ;-) .Nie bylismy w najlepszych stosunkach.
Dwa razy w zyciu bylem "na grupie".Jeszcze jak bylo na Hozej.
Uprzedzen raczej nie mam.Wiem ze w srodowisku panuje opinia ze nie lubie gejow.Nie wiem skad to sie wzielo.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-23, 14:47   

tomss71, jak ogarnę trochę dysforię, odezwę się na PW.
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-23, 23:17   

Cześć. Z kimś starszym stażem ode mnie też chętnie pogadam :P
_________________
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-24, 01:15   

wendigo, Stazem to napewno.Znam jeszcze ludzi,ktorzy operowali sie w Lodzi.A wiem ze nie masz najlepszego zdania o tej klinice.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-24, 02:33   

yyy, ja nie mam żadnego zdania o tej klinice, w ogóle jej nie znam :P jedynie coś tam słyszałem że chyba efekty nie były zadowalające (ale jakie k/m III są w Polsce zadowalające...)
_________________
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-24, 17:32   

wendigo, W Lodzi odwiedzalem kolegow.Faktycznie,efekty byly okropne.Jednemu koledze "trojke" zrobili "szwem do gory".
Byl okres ze w Lodzi wykonywano wszystkie zabiegi.Na "dwojke" przyjezdzal niezyjacy juz prof.Dec.
Z tego co wiem,to obecnie ten szpital jest bliski bankructwa.
Widze ze bardziej orientujesz sie w tych klinikach,wiec zadam jedno pytanie.Dlaczego w Polsce tak malo mowi sie o klinice dr.Marci Bowers w USA? Swojego czasu bylo duzo programow o jej klinice.Wiadomo ze sama dr.Bowers jest transseksualistka.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-25, 00:43   

tomss71 napisał/a:
Dlaczego w Polsce tak malo mowi sie o klinice dr.Marci Bowers w USA? Swojego czasu bylo duzo programow o jej klinice.Wiadomo ze sama dr.Bowers jest transseksualistka.

Nie wiem... przypuszczam że chodzi o cenę i być może trudności w dotarciu do USA (wiza)... Nie wiem swoją drogą ile biorą w USA za srs k/m? Może też mało się mówi, bo mówi się o Belgradzie, gdzie częstokroć i Amerykanie przylatują na operacje, a jakoś chyba rzadko w drugą stronę ;)
_________________
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2017-04-25, 02:31   

tomss71 napisał/a:
Jednemu koledze "trojke" zrobili "szwem do gory".

:shock: Masakra.
Dla mnie najdziwniejsza (?) trójka, jaką widziałem, to ze skórą pobraną z ręki z tatuażem :|
Cytat:
Z tego co wiem,to obecnie ten szpital jest bliski bankructwa.

Myślę, że wiele szpitali publicznych ma obecnie problemy finansowe. Z ciekawości spojrzałem na ranking i teoretycznie jest 16. w kraju, czyli ogólnie nie taki zły.
Ale ja bym nawet na darmową trójkę takiej jakości się nie zdecydował. Jestem ciekaw, co myślą Ci pacjenci teraz po latach...
tomss71 napisał/a:
Dlaczego w Polsce tak malo mowi sie o klinice dr.Marci Bowers w USA?

Też wydaje mi się, że przez odległość/wizy. Belgrad jest bliżej mimo wszystko, również kulturowo.
_________________
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-25, 21:08   

Karatajew, Z tego co mi wiadomo,to wiekszosc moich starych kolegow robila potem poprawki.
Z jednym z nich utrzymuje sporadyczny kontakt.Mowil mi ze jego penis doslownie zanika,"wchlania" sie w faldy brzuszne.
Niestety,ale w latach 80-tych i 90-tych nie bylo duzego wyboru.Dobra opinie miala,nieistniejaca juz klinika w Kowarach.
Naszym najwiekszym marzeniem w tamtych latach byla operacja u prof.Meyera w Lozannie.Potem dowiedzialem sie ze jego klinika byla troche przereklamowana.

Koszt operacji m/k u dr.Bowers to ok.23.000 dolarow.U k/m bedzie napewno drozej.To sporo,a do tego trzeba dodac wize i przelot.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-26, 01:05   

No to masz odpowiedź... W Belgradzie wszystkie etapy falloplastyki wychodziły kiedyś tak około 25 tyś €, teraz może trochę drożej (ale z dr można negocjować cenę :P ) i do Serbii teraz chyba nie trzeba nawet paszportu (wystarczy dowód), a poza tym tam ludzie z całego świata przylatują, a zbyt dużo efektów tej dr Bowers to ja nawet nie widziałem...
_________________
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-04-27, 01:52   

wendigo, Byl kiedys o niej program na TVN Style.'Swiatowe centrum zmiany plci".Chyba tak to sie nazywalo.Widzialem pare odcinkow.Dr.Bowers nie wykonuje falloplastyki,nie wykonuje tez protez jader.Twierdzi ze to pacjenci nie chca,bo maja wrazenie jakby "siedzieli na jajach".
Z tego co zapamietalem,to dr.Bowers tez laczy "dwojke" z "trojka".Z jakis przyczyn lubi ta metode.
Sama Bowers sprawia wrazenie osoby sympatycznej,ale odmowila operacji m/k z hemofilia.Szkoda mi bylo dziewczyny.Wygladala bardzo kobieco.
Bowers uzastaniala to obawa o koncesje i ubezpieczenie.Nie znam sie na Sluzbie Zdrowia w USA.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-27, 23:36   

tomss71 napisał/a:
Dr.Bowers nie wykonuje falloplastyki,nie wykonuje tez protez jader.Twierdzi ze to pacjenci nie chca,bo maja wrazenie jakby "siedzieli na jajach".

Jak nie umie tego porządnie zrobić to mają może takie wrażenie ;) to też niezbyt na plus brzmi...

tomss71 napisał/a:
Z tego co zapamietalem,to dr.Bowers tez laczy "dwojke" z "trojka".Z jakis przyczyn lubi ta metode.

Bo czemu nie, jedno cięcie i dołem wszystko można wyciąć i przynajmniej blizn mniej. W Belgradzie też tak robią standardowo (tylko klienci z Polski są już zwykle po histerektomii).

tomss71 napisał/a:
Bowers uzastaniala to obawa o koncesje i ubezpieczenie.Nie znam sie na Sluzbie Zdrowia w USA.

No może nie czuła się na siłach podjąć się takiej operacji... Ale może ta m/k znalazła kogoś innego, niektórzy się podejmują :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9