Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Operacje - q&a z dr wykonującym operacje korekty płci w
Autor Wiadomość
AsiaNaprawia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 14
Wysłany: 2017-03-13, 16:54   Operacje - q&a z dr wykonującym operacje korekty płci w

Q&A z doktorem Jaworskim
niestety źle klikłam na kamerze i zamiast nagrywać, zrobiło mi się zdjęcie ;____;

Doktor ma doświadczenie w powiększaniu biustów, galerii nie udostępnia poza konsultacjami ze względu na zawartość wrażliwych danych. Doktor preferuje okrągłe implanty piersi, które lepiej pozwalają modelować biust (kształt, umiejscowienie brodawek). U m/k implanty wszczepiane są pod mięsień ze względu na charakter biustu, Stosowana jest technika Dual Plane, która pomaga modelować biust.

Wykonywana jest mastektomia, doktor stosuje technikę wypracowaną przy pacjentach onkologicznych, wykonywane jest nacięcie wokół brodawki i dopiero usuwana jest tkanka. Metoda jest stosowana do rozmiaru C/D z tego co zrozumiałam, ale przy większym biuście też można ją zastosować. Plusem tej metody jest to że nie ma dużych blizn.

FFS - wykonywany w pełnym( broda, szczęka, nos, wargi, czoło, linia włosów, uszy) zakresie, wieloetapowo.

SRS.
Doktor operuje osoby ze zmienionymi danymi.

M/K
Metoda inwersji, doktor mówił że lubi zostawiać trochę materiału w razie przyszłych korekt efektem czego jest to że po operacji pacjentka ma nie tylko wargi sromowe większe, ale także wargi sromowe mniejsze. Efekty zależne są od ilości materiału/ predyspozycji osobniczych. Czucie po operacji jest, orgazmu trzeba się nauczyć ( przebudowywane jest nasze ciało, c`nie? trzeba się jego nauczyć na nowo )
Przed zabiegiem nie jest wymagana elektroliza okolic intymnych, sama elektroliza uszkadza też tkanki. Wcześniej przebyte operacje (np. orchidektomia) mogą utrudnić operację.


K/M
Stosowane są dwie metody
Jedna, materiał na prącie wytwarzany jest ze skóry przedramienia, stosowane są protezy w razie potrzeby.
Druga polega na przedłużeniu łechtaczki
Doktor za bardzo się nie wdawał w szczegóły, prawdopodobnie takich operacji wykonuje niewiele.

Osoby interseksualne
jw. przed operacją trzeba mieć zmienione dokumenty

Wytworzenie prącia u osoby inter - do takich przypadków trzeba podejść indywidualnie.

ceny - nie udało mi się za dużo wyciągnąć z doktora - ceny ustala indywidualnie, podał jedynie orientacyjną cenę srs m/k - 28k pln.
Doktor wspominał że współpracują z kimś kto pomaga zająć się kredytowaniem części/całości operacji.

Rozmawiałam też o możliwych powikłaniach, doktor powiedział że w razie czego natychmiast pomaga, a jeżeli pacjent/ka musi być leczona poza jego kliniką jest gotowy być przy niej.

Komentarz
Doktor jest chirurgiem plastycznym, w Gdańsku operację robili urolodzy - efekty u doktora są lepsze, wspomniane było że na najbliższe miesiące ma kilka pacjentek. Odnośnie konieczności załatwienia formalności w postaci sądu i zmiany dokumentów.
Z jednej strony to konieczność bo inaczej można by doktorka wysłać do więzienia za "pozbawienie możliwości płodzenia" z drugiej doktor przywoływał jakąś kosmiczną statystykę wg której 15% osób przechodzących srs miało by się mylić i potem żałować decyzji. Brzmiało ogólnie jak "Gate Keeping"
Zapytałam o to czemu w filmach dostępnych na stronie zostało użyte słowo "przemiana" zamiast "korekta" albo "tranzycja". Doktor to tłumaczył chęcią nie wzbudzania ?kontrowersji? ?większej przystępności dla osób nie znających "slangu"?
Ogólnie sympatyczny pan.

Screenshot from 2017-03-13 12-04-25.png
Plik ściągnięto 647 raz(y) 138,43 KB

 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-13, 16:59   

Tak na marginesie tylko: Nagrywanie bez zgody osoby nagrywanej jest niezgodne z prawem.
 
 
AsiaNaprawia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 14
Wysłany: 2017-03-13, 17:54   

Tak, doktor wyraził zgodę, Próbowałam nagrywać kamerką taką zwykłą, więc nie mógł jej nie przeoczyć XD. umówiłam i widział że chcę go wypytać o wszystko i przekazać wiedzę dalej.
I tak też zrobiłam, wiedza jest tu i na fb na grupach
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-03-13, 21:58   

AsiaNaprawia napisał/a:
M/K...
Wcześniej przebyte operacje (np. orchidektomia) mogą utrudnić operację.
A mi na konsultacjach powiedział, że po orchi to on się nie bawi, bo miał już jeden ciężki przypadek orchi na NFZ i się musiał nieźle nakombinować...
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-13, 22:02   

antnieszka napisał/a:
AsiaNaprawia napisał/a:
M/K...
Wcześniej przebyte operacje (np. orchidektomia) mogą utrudnić operację.
A mi na konsultacjach powiedział, że po orchi to on się nie bawi, bo miał już jeden ciężki przypadek orchi na NFZ i się musiał nieźle nakombinować...

Robi.
Ale woli robić orchi sam przy srs, bo ma wtedy kontrolę na całością operacji.
A tak zaczynać musi od sprawdzenia , czy coś nie jest źle zrobione bo mogą być różne niespodzianki utrudniające mu pracę.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-14, 01:33   Re: Operacje - q&a z dr wykonującym operacje korekty płc

AsiaNaprawia napisał/a:

Wykonywana jest mastektomia, doktor stosuje technikę wypracowaną przy pacjentach onkologicznych, wykonywane jest nacięcie wokół brodawki i dopiero usuwana jest tkanka. Metoda jest stosowana do rozmiaru C/D z tego co zrozumiałam, ale przy większym biuście też można ją zastosować. Plusem tej metody jest to że nie ma dużych blizn.

A minusem wisząca skóra... hmm... cięcie okołobrodawkowe przy rozmiarze C i D nie brzmi wiarygodnie, znaczy fajnie może że próbuje, ale mam nadzieję, że poprawki są gratis ;) (bo to się rzadko udaje i często trzeba jednak ciąć potem...).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13