Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Kosmetyczka / regulacja brwi
Autor Wiadomość
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-03-09, 08:44   [Warszawa] Kosmetyczka / regulacja brwi

Hej,
Chciałam spytać się czy któraś/któryś z Was zna godną polecenia kosmetyczkę gdzie wyreguluje mi brwi, nie krzywiąc się że jestem osobą trans? Chce za niedługo w końcu wyjść z szafy, a właśnie brwi mają być pierwsze co z niej wyjdą :P
Mam już jakąś kosmetyczkę, ale ona nadal reguluje mi brwi tak żeby wyglądały na męskie - a że jakoś nie mogę się przemóc by jej o sobie powiedzieć, to stąd pomyslałam żeby pojsc do innej i powiedzieć jej 'o co biega'.

Czyli w wielkim skrócie - macie kogoś godnego polecenia w Warszawie kto wyreguluje brwi żeby nie wyglądały jak u Breżniewa? :P
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-09, 20:41   

Tam, gdzie chodzę do fryzjera, chyba też regulują brwi kobietom. Jednak nie wiem, czy efekty są zadowalające.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-12, 18:51   Re: [Warszawa] Kosmetyczka / regulacja brwi

Nadiyah napisał/a:
Hej,
Chciałam spytać się czy któraś/któryś z Was zna godną polecenia kosmetyczkę gdzie wyreguluje mi brwi, nie krzywiąc się że jestem osobą trans? Chce za niedługo w końcu wyjść z szafy, a właśnie brwi mają być pierwsze co z niej wyjdą :P
Mam już jakąś kosmetyczkę, ale ona nadal reguluje mi brwi tak żeby wyglądały na męskie - a że jakoś nie mogę się przemóc by jej o sobie powiedzieć, to stąd pomyslałam żeby pojsc do innej i powiedzieć jej 'o co biega'.

Czyli w wielkim skrócie - macie kogoś godnego polecenia w Warszawie kto wyreguluje brwi żeby nie wyglądały jak u Breżniewa? :P


A sama nie możesz spróbować? Moja partnerka robi to sama. Zresztą i ja sam reguluję sobie brwi - to nic trudnego. :)
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-03-12, 20:24   

Nadiyah napisał/a:
Czyli w wielkim skrócie - macie kogoś godnego polecenia w Warszawie kto wyreguluje brwi żeby nie wyglądały jak u Breżniewa?
Weź jakąś fotkę z ładnie wyregulowanymi, najlepiej kobity z podobnymi rysami twarzy i zacznij dziubać :P Ja sobie wypracowałam własny układ, a takiej kosmetyczce to nie wiem jak bym powiedziała... no chyba też na zasadzie iść ze zdjęciem i 'pani mi zrobi tak, proszę nie pytać o szczegóły' :P
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-03-12, 20:39   

Muszę jakoś się przemóc, ale strasznie jestem niecierpliwa jak mam podniesione ręce (jakkolwiek to dziwnie brzmi) - dlatego zawsze łaziłam do kosmetyczki, bo 'tak szybciej'. :P
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Kate
użytkownik
Avek nie mój.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 82
Posty: 719
Skąd: Ok Wa-Wy
Wysłany: 2017-03-12, 21:36   

antnieszka napisał/a:
'pani mi zrobi tak, proszę nie pytać o szczegóły'


Ale to jest bardzo dobry pomysł :D Kiedyś tak zrobiłam u fryzjera...
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-12, 22:23   

Nadiyah napisał/a:

Mam już jakąś kosmetyczkę, ale ona nadal reguluje mi brwi tak żeby wyglądały na męskie - a że jakoś nie mogę się przemóc by jej o sobie powiedzieć, to stąd pomyslałam żeby pojsc do innej i powiedzieć jej 'o co biega'.


To może nie wdawaj się w szczegóły tylko powiedz, że chciałabyś złagodzić rysy twarzy i ewentualnie żeby brwi były nieco mocniej wydepilowane (nie wiem jakie masz brwi i czy tego akurat potrzeba). Klient nasz pan.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-03-12, 23:57   

Kate napisał/a:
Ale to jest bardzo dobry pomysł Kiedyś tak zrobiłam u fryzjera...
no ja właśnie myśląc o tych katalogach fryzur co czasem widuje u fryzjera taki pomysł xD iść z fotką gdzie dobrze widać brwi i bez gadania :P zawsze można wykadrować/przyciąć, żeby było widać jedynie oczy...
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-18, 18:41   

Rozmawiałem dziś ze swoją partnerką która jest manicurzystką. Okazało się że "robi" też i brwi. Tyle że trzeba by się do nas wybrać (Bemowo). Wie że jestem tv więc nie ma co się wstydzić czy bać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10