Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty przejściowe lato/wiosna dużego rozmiaru
Autor Wiadomość
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-28, 00:38   Buty przejściowe lato/wiosna dużego rozmiaru

Jako, iż do moich specjalności nie należy szukanie ubrań (buty to tez jakby ubrania, nie?), zwłaszcza w internecie, to proszę tutaj o pomoc. Wiem, że było już kilka tematów o butach, ale w żadnym mi się nie udało znaleźć czegoś, co by mnie zainteresowało. Otóż zamysł mam taki - mają to być buty niezimowe, które mają być dobre teraz, ale, żeby też pasowały kiedy będę się prezentować jako dziewczyna (to już niedługo, więc nie chcę kupować rzeczy, które mi tak krótko będą służyć). Pewnie mogłyby być one bardziej praktyczne, niż wyglądające, ale też nie za bardzo, żeby nie były sportowe (aczkolwiek to jest niewymagany punkt). No i najważniejsze - rozmiar, teraz noszę męskie buty w okolicach 46-47, ponoć damskie są trochę mniejsze numery przy tych samych rozmiarach, ale nie wiem. Czyli ogólnie, wiem chyba czego chcę, ale nie wiem, jak szukać i tu proszę o pomoc.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-28, 01:21   

Rainbow napisał/a:
Czyli ogólnie, wiem chyba czego chcę, ale nie wiem, jak szukać i tu proszę o pomoc.


Wpisujesz w google frazę "buty uniseks".
Albo kup sobie japonki.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-28, 21:02   

Armand napisał/a:
"buty uniseks"

Pierwsza podpowiedź brzmi "buty unisex co to znaczy" ;_;
Poza tym, zapomniałeś dopisać, że mają być "duże rozmiary" i właśnie w tym jest problem, bo udaje mi się wyszukać tylko albo buty unisex, albo takie dużych rozmiarów...

Armand napisał/a:
Albo kup sobie japonki.

Ha ha ha nie.
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-28, 21:04   

Rainbow, co Ty zrobisz jak Twoi rodzice umrą, internety padną i będziesz musiała sama iść do sklepu i podjąć decyzję?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-28, 21:45   

Dobra, chyba jednak parę par (masło masłów) udało mi się znaleźć, ale ciągle potrzebuję jakiejś opini, bo nie wiem "co ludzie powiedzą":
1. https://www.zalando.pl/va...c=COM48_1881701
2. https://www.zalando.pl/co...c=COM48_1881701 (jednak są trochę drogawe)
3. http://sklep-luz.pl/conve...ylor-1j793.html
4. https://www.zalando.pl/va...c=COM48_1881701 (powiem szczerze - te mi się chyba najbardziej z tego zestawienia podobają, ale mam zarazem do nich największe wątpliwości)
5. https://www.zalando.pl/va...c=COM48_1881701

Tak, wiem, że wszystkie wyszły mniej więcej tego samego typu, ale jednak aż takiego wyboru nie było...

Armand napisał/a:
będziesz musiała sama iść do sklepu i podjąć decyzję?

Prawdopodobnie umrę z głodu przed półką z płatkami przybierając pozę myślicielki. A tak na serio, po prostu w ogóle nie znam się (na niczym) na butach i naprawdę jednak potrzebuję trochę pomocy, bo nie wiem, jak to odbiorą inni (często mam ten problem).
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 327
Wysłany: 2017-02-28, 21:53   

Wszystkie wydają się być raczej neutralne, może nawet męskie. Te drogawe chyba najbardziej kobiece, ale takie, że ujdą. W sumie wszystkie podobne, te z różowymi sznurówkami też :D Ostatnio był to jakiś wątek o butach, to ktoś wrzucił takie śliczne w kwiaty. Takie bier XD
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-28, 21:57   

MoonSpell, to w taki razie - czy ujdą w drugą stronę? Czy będą dobre jak już się będę jako dziewczyna prezentować? Mi się podobają te drogawe po czwórkach właśnie najbardziej, no ale... są drogawe...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-28, 21:59   

MoonSpell napisał/a:
Ostatnio był to jakiś wątek o butach, to ktoś wrzucił takie śliczne w kwiaty. Takie bier XD

Coś takiego - https://www.zalando.pl/va...c=COM48_1881701 ?
Takie to mi się wydaje, że by z kolei nie uszły "chłopakowato" (tzn. mnie to nie przeszkadza, no ale ludzie...)...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 327
Wysłany: 2017-02-28, 22:01   

Rainbow, Trampki ogólnie są raczej unisex. Ja noszę czerwone a moje dziewczyna czarne i nie ma w tym żadnej sensacji, więc takie buty chyba w obie strony działają. Jak byś chciała takie jak ja http://creepers.pl/ahg-sz...szwie-p-41.html to można by pomyśleć, czy to nie przesada, ale z tych co wstawiłaś pasują wszystkie :lol:

Coś takiego tylko wyższe i ciekawe. Jak ktoś kojarzy, to może wstawi.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-28, 22:08   

Rainbow napisał/a:
ciągle potrzebuję jakiejś opini, bo nie wiem "co ludzie powiedzą":


Jan Brzechwa napisał/a:
Młynarz na ośle swym jechał, a wnuk
Ledwo nadążyć za osłem tym mógł.
„Patrzcie - wołanie rozległo się wnet -
Dziadek pozwala, by wnuk jego szedł.
Czy to widziano gdzie, czy to słyszano gdzie?
Dziadek pozwala, by wnuk jego szedł!”

Dziadek zlazł z osła, a dosiadł go wnuk,
Dziadek za wnukiem z daleka się wlókł.
„Spójrzcie - wołanie rozległo się wnet -
Chłopiec pozwala, by dziad jego szedł.
Czy to widziano gdzie, czy to słyszano gdzie?
Chłopiec pozwala, by dziad jego szedł!”

Dziadek czym prędzej na osła więc wsiadł,
Jadą już razem i wnuczek i dziad.
„Hańba - wołanie rozległo się wnet -
Dwóch wsiadło razem osłowi na grzbiet.
Czy to widziano gdzie, czy to słyszano gdzie?
Dwóch wsiadło razem osłowi na grzbiet!”

Osła na plecy wziął dziadek i tak
Wlecze się z wnukiem, choć sił mu już brak.
„Hejże, popatrzcie - wołano im w ślad -
Osioł na ośle wybiera się w świat.
Czy to widziano gdzie, czy to słyszano gdzie?
Osioł na ośle wybiera się w świat!”
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-28, 22:42   

A nie możesz kupić zwykłych trampek za 40zł? Pochodzisz w nich wiosna-lato, jak stwierdzisz, że za mało kobiece to kupisz co innego na jesień. Trampki i tak po jednym sezonie są do wywalenia.

Co do propozycji to już bym miał większe wątpliwości co do pudrowo różowych butów z gwiazdką. Są najbardziej babskie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-01, 00:26   

Armand napisał/a:
Co do propozycji to już bym miał większe wątpliwości co do pudrowo różowych butów z gwiazdką. Są najbardziej babskie.

No ale właśnie te z tym "pudrowo-różowym" są najfajniej kolorystycznie zrobione, a te z gwiazdką przecież też, bo gwiazdka taka fajna...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-01, 08:27   

Rainbow napisał/a:
"pudrowo-różowym"

Wybacz, mój mózg nie działał o tej godzinie i zrozumiał "purpurowo-różowy" i skojarzyło mi się z czwórkami, a Ty o jednych butach... Ale i tak, gwiazdka taka fajna jest...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-01, 08:30   

Armand napisał/a:
Rainbow, co Ty zrobisz jak Twoi rodzice umrą, internety padną i będziesz musiała sama iść do sklepu i podjąć decyzję?

Jak internety padną, to wszyscy padniemy też :P więc po co opowiadać o takich końcach świata ;)

Rainbow napisał/a:
MoonSpell, to w taki razie - czy ujdą w drugą stronę? Czy będą dobre jak już się będę jako dziewczyna prezentować? Mi się podobają te drogawe po czwórkach właśnie najbardziej, no ale... są drogawe...

One wszystkie są drogawe :lol: trampków za 300zł bym nie kupił :lol:
(chociaż w sumie czemu nie... *myśl-jak-człowiek-bogaty-mode-on* chociaż Armand dobrze mówi - kupujesz jakieś za 40zł, za parę miesięcy kupisz sobie drugie i po problemie masz)
No więc drugie są bardziej żeńskie, a z tańszych to ostatnie ujdą w drugą stronę :)
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-01, 08:40   

Napisałam podobnie do wendigo odnośnie ceny tych butów, ale chyba w rozmiarze podanym przez Rainbow to ciężko o jakieś niemęsko wyglądające trampki :( .
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-01, 08:47   

Ada75, dokładnie o to chodzi, ze względu na mój rozmiar stopy to i tak wcześniej czy później muszę wydać spore pieniądze na buty. Zresztą, niektórzy by powiedzieli, że to ze względu na kierunek mojej tranzycji muszę wcześniej czy później wydać duże pieniądze na buty, ale to już inna sprawa :mrgreen:
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-01, 19:33   

Tak, ale niekoniecznie na jedną parę :D
_________________
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-01, 19:38   

wendigo napisał/a:
Tak, ale niekoniecznie na jedną parę

Szczegóły... :mrgreen:
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-05, 19:44   

Taka mała aktualizacja, okazuje się, że znalezienie tego typu butów wcale nie jest takie proste, wczoraj zostało stracone kilka godzin mojego życia na przejście całego Factory (taki sklep z outletami), by znaleźć w jednym sklepie trzy pary takich butów - białą, czarną i czerwoną. Żadna mi nie pasowała. Była jeszcze jedna w innym sklepie, która wyglądała nawet fajnie (trochę jak te "kosmiczne" wzory, tylko, że bez gwiazd), ale była tylko ostatnia para i to o 5 rozmiarów za mała. Koniec końców udało mi się kupić dresy i t-shirt'a z tęczowym wzorem. Wieczorem okazało się jednak, że te droższe buty (2. na mojej liście) są teraz na promocji i kosztują stówę taniej, więc mama zgodziła się mi je kupić, pod warunkiem, że trochę dorzucę ze swoich oszczędności, więc oczywiście się cieszę. Dzisiaj z kolei w galerii krakowskiej sprawdzamy w sklepie Converse jak ich rozmiarówka przekłada się na moją stopę, okazuje się, że 46 idealnie przylega do mojej stopy, więc o ile mi więcej stopy nie urosną, to powinien być ten rozmiar perfekcyjny.

A skoro już to jest za mną, to wspomnę o negatywach. Nienawidzę kupować ubrań z dwóch prostych powodów:
1. Moi rodzice organizują sobie zakupy w bardzo specyficzny sposób, co niemalże zawsze powoduje konflikty.
2. Prawie nic nie wywołuje u mnie tak dużej dysforii jak patrzenie na te wszystkie ubrania, których nawet nie mogę przymierzyć, a tak fajnie wyglądają. No i oczywiście pokrywa się to z inną rzeczą, która wywołuje u mnie nie małą dysforię, czyli przebywanie w miejscach, gdzie przebywa mnóstwo ludzi, w tym cis dziewczyny którym można zazdrościć.

Ostatnio udało mi się odkryć nawet kompletnie nową część ubioru, która ze staropolskiego nazywa się kardigan. Bardzo mi się takie cuś podoba, jak już będę mieć passing, to sobie na pewno kupię, mam już nawet linki znalezione z czystej ciekawości:
- http://www.bonprix.pl/sty...ampaign=default
- http://www.bonprix.pl/sty...ampaign=default
- http://www.bonprix.pl/sty...ampaign=default
- http://www.bonprix.pl/sty...ampaign=default

Aaaale to i tak nie ma sensu, bo będę w nim wyglądać jak kupa... Nie ważne w czym, ciski i tak wyglądają pięknie, a ja będę wyglądać jak kupa... I to jest właśnie ta wyżej wspomniana dysforia...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-05, 19:57   

Cytat:
staropolskiego nazywa się kardigan.

Dobra, czepiam się ale nazwa kardigan pochodzi od jakiegoś angielskigo earla, ach te czytanki z podręczników :mrgreen:
Ale są też męskie kardigany tylko w bardziej stonowanej gamie kolorystycznej.
_________________
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-05, 20:08   

Dalialama, wiem, to jest żart który powstał z powodu, że trudno mi było tą nazwę zapamiętać. Poza tym, to chyba pierwsze ubranie które nie ma swojej polskiej nazwy (tzn. pewnie jakąś ma, ale jest ona beznadziejna). A co do męskich kardiganów, to posiadają one podstawową wadę, którą posiadają niemalże wszystkie męskie ubrania - otóż, kiedy są one czynione męskimi, niestety jako efekt uboczny stają się brzydkie i beznadziejne. A przynajmniej wszystko co męskie i jest do ubierania strasznie mi się nie podoba...

A, no i jeszcze w ramach mojej ściany tekstu jak zwykle wyleciało mi z głowy o czymś powiedzieć - podczas przymierzania tych butów, moja noga wyglądała w nich na bardzo dużą. Tak wiem, odkrycie tysiąclecia, buty powiększają optycznie stopy, nobla proszę tutaj, ale tak na serio, moje stopy nie są aż tak duże albo przynajmniej nie wydają się być. Ale wyglądały na duże w tym jednym momencie podczas zakładania. Więcej dysforii, yay!
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-05, 21:22   

Rainbow napisał/a:

Dalialama, wiem, to jest żart który powstał z powodu, że trudno mi było tą nazwę zapamiętać. Poza tym, to chyba pierwsze ubranie które nie ma swojej polskiej nazwy (tzn. pewnie jakąś ma, ale jest ona beznadziejna)


To się nazywa rozpinany sweter x:

Coraz więcej mężczyzn chodzi w kardiganach, także w takich, które jeszcze niedawno projektowane były wyłącznie dla kobiet. Możesz wybrać coś z kobiecego działu, ale żeby nie rzucało się przesadnie w oczy. I wybieraj raczej trochę grubsze dzianiny.

http://allegro.pl/rri133-...6731471873.html
choćby uniseksowa budrysówka

http://allegro.pl/sweter-...6121400556.html

allegro.pl/875-asos-ultimate-sweter-kardigan-midi-44-xxl-i6733570294.html

http://allegro.pl/dlugi-s...6498907972.html
dosyć hipsterskie, ale moim zdaniem ujdzie u obu płci

http://allegro.pl/143-atm...6296590019.html
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-05, 21:43   

Rainbow napisał/a:

Aaaale to i tak nie ma sensu, bo będę w nim wyglądać jak kupa... Nie ważne w czym, ciski i tak wyglądają pięknie, a ja będę wyglądać jak kupa... I to jest właśnie ta wyżej wspomniana dysforia...

Mam tak samo tylko odwrotnie :P nawet najfajniejsze męskie ciuchy wyglądają na mnie jak sprasowane od góry i dołu..
_________________
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-06, 00:02   

Armand napisał/a:
Możesz wybrać coś z kobiecego działu, ale żeby nie rzucało się przesadnie w oczy.

Problem polega na tym, że mi się właśnie podobają te kobiece kobiece, a nie takie neutralne, chociaż 3 i 4 z Twojej listy nawet fajnie wyglądają. Ale i tak to nie wchodzi w grę, bo to będzie zbyt duża zmiana, ludzie zauważą... Chociaż, na serio myślisz, że ten trzeci by uszedł? Bo mógłby być na specjalne okazje i na później...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-06, 12:17   

Rainbow, to jest Twój wybór, czy chcesz być niewidzialna, czy ryzykujesz, że czasem ktoś zwróci uwagę. Poza tym większości ludzi naprawdę nie obchodzi, jakie kto swetry nosi. Mają inne rzeczy na głowie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-03-06, 14:29   

Armand napisał/a:
Rainbow, to jest Twój wybór, czy chcesz być niewidzialna, czy ryzykujesz, że czasem ktoś zwróci uwagę. Poza tym większości ludzi naprawdę nie obchodzi, jakie kto swetry nosi. Mają inne rzeczy na głowie.
No, teraz style się tak wymieszały, że serio. Ja mam/miałam tak, że kto mnie znał na starych zasadach i nic nie wiedział, to spoko... mam dziwny styl, nigdy nic nie komentowali. Czy to chadzałam w rurkach czy jak. Kupowałam i w sumie dalej kupuję rzeczy z damskiego działu, ale takie mało zdobione że się wyrażę :P Bo po pierwsze taki mi się podobają, a po drugie jak ktoś mnie nie zna, to bierze za dziewczynę, jak zna i nic nie wie to po staremu. Wszyscy happy, a ja mogę spokojnie sobie studia kończyć ^^ Btw - Rainbow jak masz ochotę to cho na jakiś szopping xD Bo w sumie co szkodzi, a mi się samej nie chce.
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-06, 20:47   

Nie w moim typie, ale najważniejsze że dobrze się czujesz. A co to za materiał?
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-06, 22:41   

antnieszka napisał/a:
Btw - Rainbow jak masz ochotę to cho na jakiś szopping xD Bo w sumie co szkodzi, a mi się samej nie chce.

Czemu nie, bardzo chętnie, tylko no tego... trzeba znaleźć jakiś czas i miejsce, bo tak to trochę trudno...

Elvira napisał/a:
To Jest takich kilka fotek

Fajne stopy, takie nieduże w miarę widzę, zazdroszczę trochę bardzo...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-27, 21:32   

Rainbow, noszę 15-16 (28 cm) to też w granicach 46-47, jestem całkiem zadowolona z aliexpress.com, szubkie realizacje, rzetelne info co do rozmiarów, możliwość wyszukiwania względem rozmiaru i to tak nietypowego. Za swoje pierwsze szpile na 7.5 cm obcasie, czarny zamszyk zapłaciłam 15 E, jakościowo są dobre, przynajmniej wyglądają dość solidnie.

https://pl.aliexpress.com/category/100001606/women-shoes.html?spm=2114.56010108.2.248.E4fu77
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9