Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Faza przejściowa
Autor Wiadomość
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 328
  Wysłany: 2017-02-26, 01:32   Faza przejściowa

Od razu doprecyzuję: chodzi o uczesanie. Nie mam pojęcia w jaki sposób zagospodarować ten gąszcz włosów, tak by wyglądało to... no własnie- przejściowo. Kiedy ostatni raz byłem u fryzjera celowałem w coś takiego, jak ta dziewczyna ma na początku (chodzi mi o długość, niekoniecznie o uczesanie). https://www.youtube.com/w...ndex=88&list=WL

Teraz grzywka sięga mi czubka nosa, a fragmentem kącika ust. Chyba będzie nazbyt ogólnie jeżeli napomknę, że chcę przywrócić grzywkę to poziomu, który umożliwia mi widzenie czegokolwiek kiedy zawieje wiatr, a także lekkie przycięcie boków.

Nie proszę o jakieś magiczne porady. Ciekawi mnie po prostu ja wy przez to przechodziliście (niezależnie w którą stronę) oraz ewentualnie czego lepiej unikać :p
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-02-26, 09:18   

ja miałam ten sam ból z grzywką, która wszędzie mi właziła :P
a nie myślałaś o spinaniu włosów jakoś? gumką, wsuwkami, etc.?
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-02-26, 12:43   

Ja zaczęłam zapuszczać włosy dawno, dawno temu - mając jakieś 15 lat (teraz mam 27). Ale pamiętam, że właśnie najbardziej denerwowała mnie ta długość przejściowa tzn. kiedy włosy były już za długie żeby swobodnie nosić je rozpuszczone ale jeszcze za krótkie żeby je jakoś sensownie spiąć.

Jeśli planujesz zapuścić w niedługim czasie włosy może tymczasowo jakaś opaska i zaczesanie trochę włosów do tyłu spełni swoją rolę? Nie wiem czy odpowiada Ci wizualnie takie rozwiązanie ale jakoś ten okres trzeba przetrwać...
 
 
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 328
Wysłany: 2017-02-26, 13:24   

Ciągle łudzę się, że da się to jakoś pogodzić i przetrwać. Cóż, w piątek idę do fryzjera to zobaczymy jak to wyjdzie. No właśnie najbardziej odpowiada mi fryzura z grzywką XD dlatego chyba jednak zostanę przy skróceniu jej i minimalnym wyrównaniu boków. Niech Szatan ma mnie w swojej opiece.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-26, 20:49   

Jedyny sposób to chyba przygryźć zęby i przeczekać aż włosy odrosną.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-26, 21:07   

Chyba wystarczy trochę gumy do układania włosów i może wycieniować wokół twarzy, jeśli Ci nie żal:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/f3/09/a5/f309a5ea71be01f79c7ea945ba488271.jpg
http://whennotesfly.com/w...irstyles-13.jpg
http://nails-art-design.n...mboy-to-elf.jpg
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-02-26, 21:14   

2 osoby z tych zdjęć to Azjaci/Azjatki(?), więc ja bym się nie nastawiała na taki włosowy efekt, bo Azjaci maja inną strukturę włosa i im łatwiej o takie stylizacje.

Ich włosy serio sie różnią od 'naszych' - jak bedziecie mieli okazje, to serio dotknijcie ich :lol:
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-26, 22:02   

Ta blondyna to nie azjatka. Poza tym co za różnica. Chodziło mi o długość. Fryzjer powinien umieć dobrać cięcie do włosa.
Poza tym- oczywiście, że takie stylizacje to x czasu spędzonego przed lustrem. Fryzura sama się nie zrobi, chyba, że komuś wystarczy kołtun po spaniu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-02-26, 22:24   

Dlatego napisałam:
Nadiyah napisał/a:
2 osoby z tych zdjęć to Azjaci/Azjatki(?)
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 328
Wysłany: 2017-02-26, 22:33   

Armand, W sumie moje włosy są dosyć plastyczne, więc przy odrobinie pianki wyglądam tak jak pani na drugiej fotce (oczywiście chodzi tylko o włosy hlip hlip xD). Znając mnie to pójdę do fryzjera, obetnę je troszkę, a potem i tak się przyzwyczaję, no, ewentualnie pójdę jeszcze raz poprawić. W każdym razie w moim przypadku grzywka dużo robi, bez niej twarz wydaje się być bardziej owalna, a nos tym samym większy. No cóż, zobaczymy jak wyjdzie w piątek :lol:
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-27, 01:51   

U mnie, faza przejściowa ... była dobre naście lat temu. Grzywkę sobie wtedy sam podcinałem, żeby mnie nie wkurzała ( i tak zostało do dziś ), a reszta rosła swobodnie, mimo bluzgów i wszelkich pseudokomplementów, głupich docinków, głównie ze strony rodziny. W sumie, im dłuższe włosy, tym staranniejszej pielęgnacji wymagają - żeby wyglądały ładnie i schludnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10