Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Female To Masculinity
Autor Wiadomość
Marjory
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 23
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-07, 19:56   Female To Masculinity

I nie. Nie chodzi mi o FTM (Female To Male). Nie bardzo wiem jako to przetłumaczyć na polski. Kobieta/Męskość? Do brzegu. Jedna z amerykańskich youtuberek, którą oglądam opublikowała niedawno film na którym mówi o swojej identyfikacji płciowej >>> VIDEO <<< Nie jest to pierwsza znana mi osoba, która identyfikuję się w ten właśnie sposób. Parę tygodni temu kiedy pierwszy raz zetknąłem się z tą identyfikacją (przepraszam, że w kółko powtarzam to słowo, to przecież nic innego jak poczucie) pomyślałem sobie, że to najdziwniejsza rzecz na świecie. Wzbudziło to we mnie sporo negatywnych emocji, odczuć. Że to bezsensu. Że to fanaberia. Do czasu kiedy obejrzałem ten film i zdałem sobie sprawę, że to właśnie ja. Poczułem, że to najbardziej określa to jak się czuję sam ze sobą. Padają tam słowa "Jeśli urodziłbym się cismężczyzną nie byłbym szczęśliwy. Czuję, że byłbym w tej samej sytuacji co teraz tylko odwrotnie."
Nie wiem... Może nadejdzie taki dzień kiedy stanę przed lustrem i powiem "Jestem trans. Jestem mężczyzną."... Ale nie mnie to teraz oceniać.
 
 
confused
użytkownik
confused


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 49
Posty: 391
Wysłany: 2017-02-08, 00:14   

Podziwiam sposób, w jaki Miles mówi o sobie. I ta ekscytacja.. Bardzo pozytywnie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9