Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Drogie Panie! Bądźcie moimi gwiazdami!
Autor Wiadomość
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
  Wysłany: 2017-02-09, 22:04   Drogie Panie! Bądźcie moimi gwiazdami!

Witam, całuję rączki drogie damy!
Otóż z okazji Dnia Kobiet, planuję napisać artykuł o transfobii i życiu trans kobitek dla Amnesty. Zastanawiam się czy i ew. w jakich okolicznościach spotkałyście się z brakiem tolerancji i jak Wam się ogólnie żyje. Oferuję totalną anonimowość!
Proszę, co macie do powiedzenia, niech Śląsk Was usłyszy! :D
(Nie no, aż tak głośno to nie bedzie, ale serio, opowiedzcie coś 😜)

Pozdrowionka, kłaniam się!
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-10, 00:15   

DamnAlex: A może dla odmiany byłoby warto napisać artykuł na temat dziewczyn, które mają pozytywne i po prostu normalne historie? Bo po prostu o poszkodowanych MKach jest już dużo artykułów, a tych o pozytywnych rzeczach ciężko jest znaleźć...
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-02-10, 00:52   

Hmmmm tzn dostałem "narzucony" temat transfobii, ale w sumie racja, niech nie będzie całkiem negatywnie. Po prostu nie chcę pisać o tym co mi się wydaje, albo co mówią gdzieś tam. Chcę, żeby to było autentyczne :)
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-02-10, 01:35   

Wiesz co według mnie jest najbardziej wkurzające i transfobiczne? To, że ciągle się nas wydłubuje na zewnątrz jak wągry zamiast pozwolić nam normalnie żyć. Czy ktoś wydłubuje non stop inne kobiety robiąc wokół nich szum w stylu " Problemy kobiet, czy spotyka was nietolerancja w sklepie domu? czy mąż dokucza wam w kuchni?" Czy naprawdę myślisz, że wrogo nastawione do nas osoby zaczną nas tolerować jak co chwilę im będzie ktoś pod nos podstawiał nas? Nie sądzę a nawet śmiem twierdzić, że tylko wzmaga to niechęć do nas a nawet nienawiść. Bo ciągle i ciągle ktoś im gada o tych zboczeńcach zamiast opowiadać jak to polska w siłę rośnie dzięki bogu i narodowi.
Owszem są pewne dobre strony tego, że wiadomo, że jesteśmy ale nie dla innych a dla takich samych jak my bo wiedzą, że nie są sami i tylko dlatego. Kiedy byłam bardzo młoda osobą nie mówiło się o nas nic a przynajmniej w moim otoczeniu i fakt, przez to straciłam wiele ale za to nie było wtedy słychać na każdym kroku o "zboczeńcach".
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-02-10, 02:11   

Ja bym może i coś napisała, ale po 10 latach w transowej branży zrobiłam się bardzo transofobiczna ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10