Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie odnośnie pracy.
Autor Wiadomość
alex197
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 20
Wysłany: 2019-07-03, 23:11   Pytanie odnośnie pracy.

Czy po pełnej zmianie płci (trapi hormonalnej,operacji korekty płci i ewentualnie plastycznych) można zostać policjantem/ką w senie czy przyjmą taka osobę do szkoły policyjnej ? Bo ja zawsze chciałem być policjantem/ką ale nie w jakiejś drogówce tylko w wydziale kryminalnym, ale chce też zmienić płeć i nie wiem czy jak to zrobię to dostane się do takiej szkoły?
P.S. Nie pisać mi o kwestii wykształcenia proszę .
 
 
Discord
użytkownik
1-800-ITSSTABBINTIME


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 176
Posty: 266
Skąd: ur living room
Wysłany: 2019-07-04, 15:14   

Akademia Policyjna to nie wojsko i nie ma zakazu składania papierów przez osoby transpłciowe. Teoretycznie nie powinno to stanowić dla Ciebie przeszkody, ale najlepiej będzie jakbyś się zawczasu upewniła w Akademii, do jakiej chcesz iść. Samo zapytanie mailowe do sekretariatu powinno starczyć. Jeśli nie czujesz się komfortowo pisząc ze swojego prywatnego maila, załóż sobie zapasowy i z niego pytaj.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-07-04, 23:26   

Cóż, jako m/k masz większe szanse niż k/m (bo tu dochodzi kategoria wojskowa, która w przypadku E... no chyba może być dyskwalifikująca, D też dobrze nie wygląda...). Zawsze też można zacząć przed korektą - no to potem już przecież nie wyrzucą :P
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-07-14, 10:12   

wendigo, nie wiadomo czy nie wyrzucą. To nie po linii partyjnej.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sandra
użytkownik
Sandra44

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 29
Posty: 175
Wysłany: 2019-12-05, 11:52   

Armand masz rację. Pozwolę sobie zabrać zdanie i to z własnego ciężkiego doświadczenia. Alex 197 ja byłam w policji 12 lat i to co Armand napisał o linii partyjnej to w większości się pokrywa. Uwierz mi w kryminalnym gdzie spędziłam sporo czasu i kobiety 80 procent siedzą w papierach i tak jest zawsze źle, na akcje prawie że nigdy no bo gdzie laska po penera pojedzie. Sorki zawsze jesteś z tyłu. Ale żebyś nie odebrała tego że Cię dołuję bo to Ty zdecydujesz ja tylko chcę Ci powiedzieć jak jest tam w realu. Jak będziesz się czegoś domagać np że robisz więcej niż inni to Ci powiedzą że musisz mieć twardą d...ę A jak nie to nikt Cię na siłę nie ciągnął. Przepraszam że tak dosadnie ale nie chcę żebyś miała potem życie rozpieprzone jak moje. Pozdrowionka.
_________________
Sandra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10