Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chłopak Uzbek tak czy nie
Autor Wiadomość
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-26, 23:22   Chłopak Uzbek tak czy nie

Wiele czasu przebywałam z narodowościami byłego CCCP. W hotelu w Berlinie poznałam chłopaka młodszego o 5 lat z Uzbekistanu. Oczywiście muzumanin nie fanatyk, szybko poszło kwiaty seks jestem jego pierwszą kobietą w życiu. On chce wspólne życie gdzie ja chce. Nie mówiłam nic o trans. Co radzicie??
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-01-26, 23:26   

Przeczytałem UBEK i pomyślałem NIE. Ale jak Uzbek, to obleci. ;-)

Ale się zastanów, jaka może być jego reakcja, kiedy mu powiesz o sobie i że nie możesz urodzić mu dzieci (oczywiście to w hipotetycznej przyszłości, jeśli by to aż tak daleko zabrnęło).
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-26, 23:27   

Z doświadczenia cis koleżanek powiem ci, że u muzułmanów deklaracje ślubne padają nad wyraz często szczególnie jeśli chodzi o unijne europejki. W końcu to mała strata jeśli można mieć 4 żony i europejki paszport.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-26, 23:32   

Ada75, w większości państw z przewagą ludności islamskiej, poligamia jest zabroniona prawem.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 00:07   

Tu chyba nie chodzi o prawo tylko o mentalność i przyzwolenie społeczne.

Ale ja mogę być nieobiektywna mam pewne uprzedzenia do współczesnego islamu choć fascynuje mnie poniekąd ta religia pomimo jej dążenia do samounicestwienia przez wewnętrzne podziały i dogmat wojny z niewiernymi.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-01-27, 00:17   

Cytat:
w większości państw z przewagą ludności islamskiej, poligamia jest zabroniona prawem.


Dlatego niektórzy mają kilka żon, każda w innym kraju EU :D
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-01-27, 02:06   

Wiele czasu przebywałaś w tych kulturach, to sama chyba wiesz lepiej niż ktokolwiek na tym forum. IMO to trochę igranie z ogniem.
 
 
Kei
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 15
Posty: 220
Wysłany: 2017-01-27, 11:05   

Przy tak dużej różnicy kulturowej to jakoś tego związku nie widzę. Zgadzam się z Piotrkiem. Najpierw się dowiedz dokładnie jaka to osoba zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje. I miej większy dystans do pięknych słówek - zwykle to jedynie słowa i nic cennego za sobą nie niosą.
 
 
brakciem.
użytkownik
Jeffrey Dahmer


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 5
Posty: 58
Wysłany: 2017-01-27, 14:26   

Piotrek napisał/a:
Kim jest ten facet? To jakiś robol czy inteligent? Jeśli to drugie, to jest światełko, ale jeśli to pierwsze, to czarno to widzę.

Poważnie? To ludzi ocenia się po tym, jaką mają pracę?

A co do tematu, to nie będę prawić żadnych kazań na temat muzułmanów, bo nie lubię ich w równym stopniu co katolików. c: Żadna religia mi nie przeszkadza, dopóki nie ma bezpośredniego wpływu na moje życie codzienne. Jak ktoś sobie wierzy i nikomu tym nie szkodzi, to dla mnie może nawet czcić latające, różowe koty.
Przede wszystkim, to ile go znasz? Jeśli Ci zależy, to postaraj się go poznać, spędzić dłuższy okres czasu wspólnie, a później podejmować decyzje odnośnie mówienia o ts czy chociażby wspólnym życiu, czy o czym tam myślisz. Wiadomo - inna kultura, więc on może mieć zupełnie inne poglądy niż Twoje, ale nie musi. Radzę nic z góry nie zakładać. Ani, że to nie wypali, ani, że to wielka miłość.
Człowieka poznaje się po tym, jak się zachowuje, a nie po tym, co mówi. I tego radzę się trzymać. c:
_________________
Kiedy śnieg zakryje najwyższe budynki, pamiętaj, by mieć przy sobie sanki. I broń.
Nie wszyscy znoszą nuklearną zimę tak dobrze jak ty.
 
 
brakciem.
użytkownik
Jeffrey Dahmer


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 5
Posty: 58
Wysłany: 2017-01-27, 14:45   

Piotrek napisał/a:
Ludzi poznaje się po tym co mówią, jak i po tym, jak się zachowują.

Tak, dokładnie, ale precyzując moją myśl, chodziło mi dokładniej o to, że jeśli słowa nie pokrywają się z zachowaniem, to dla mnie są one bezwartościowe. c:
Piotrek napisał/a:
Wykonywana praca, może również czasem coś powiedzieć o człowieku.

Żyję z "robolem" od trzech lat i nie zauważam niczego niepokojącego, chociaż sam należę do tej drugiej grupy, którą sprecyzowałeś.
Ale co na przykład praca może powiedzieć o człowieku? Nie zawsze ktoś na wysokim stanowisku, siedzący za biurkiem będzie osobą wartościową. No i nie każdy robol to patol. Hierarchię wartości nabywamy w trochę innym czasie niż wtedy, gdy zdobywamy pracę. Do tego dwudziestego - trzydziestego roku życia wszyscy dawno zdążymy wyrobić swoje charaktery i charakterki.
_________________
Kiedy śnieg zakryje najwyższe budynki, pamiętaj, by mieć przy sobie sanki. I broń.
Nie wszyscy znoszą nuklearną zimę tak dobrze jak ty.
 
 
brakciem.
użytkownik
Jeffrey Dahmer


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 5
Posty: 58
Wysłany: 2017-01-27, 15:17   

Piotrek napisał/a:
Jeśli ktoś mówi, że na przykład nie toleruje mniejszości seksualnych, to jest to dosyć ważna informacja o nim, której nie należy ignorować.

Tak jak napisałem, jeśli to nie pokrywa się z zachowaniem to dla mnie jest to bez znaczenia. Facet mówiący, że nie znosi gejów, uprawiający jednocześnie seks z facetami. To trochę dziwne.
Nie mówię, że słowa nie mają w ogóle znaczenia, tylko podkreślam, że to zachowanie sprawia, że nabierają wartości.
Tak, można założyć, że w takim kręgu jest raczej łatwiej o tolerancję, ale to nadal będzie tylko założenie. Ludzie są tak różni, że w ich przypadku osobiście wolę niczego nie zakładać. c: Raz poznałem panią z baardzo inteligenckiego i zamożnego kręgu, no i niestety okazała się zwykłą snobką z zerową klasą.
No tak, ale te testy raczej nie sprawdzają, czy ktoś jest fanatykiem religijnym. Mogą one sprawdzać pewne cechy, ale w połączeniu z niepowtarzalnością każdego człowieka one i tak inaczej wypadają w życiu codziennym.
Zakładając, dla przykładu stwierdźmy, że policjant musi być wytrzymały na stres. Taka cecha w połączeniu z empatią wywoła zupełnie inny skutek niż w połączeniu z jej brakiem.
_________________
Kiedy śnieg zakryje najwyższe budynki, pamiętaj, by mieć przy sobie sanki. I broń.
Nie wszyscy znoszą nuklearną zimę tak dobrze jak ty.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 15:18   

Wypowiem się krótko. Jak wybrnąć i co należy zrobić w tej sytuacji to nie wiem. Ale wydaje mi się, że wchodzenie w związek, seks bez poinformowania partnera jest nie fair i nie bezpieczne. Bo z jednej strony nie każdy potencjalny partner chce albo jest na to gotowy by się związać z osobą TS. A poza tym dochodzi do tego jeszcze kwestia bezpieczeństwa osobistego. Niestety ale wśród sporej większości mężczyzn funkcjonuje przekonanie, że TS M/K to "przerobiony facet". A skutki takiej "niespodzianki" mogą być tragiczne w skutkach, zwłaszcza jeżeli taki mężczyzna uzna, że ucierpiał jego męski honor i został wciągnięty w pułapkę. Do tego dochodzi też to jak się czuje druga strona. Nawet jeżeli nic złego nie zrobi, to dalej może czuć się skrzywdzony. To nie jest tak, że tylko "teeska" jest ważna - ta druga strona i jej uczucia też się liczą i są ważne.

Jak chodzi o wykształcenie, to osoba z kręgów inteligenckich nie jest gwarantem tolerancji i akceptacji. Pewnie z kimś takim jest się łatwiej w pewnych sprawach dogadać, ale to w dalszym ciągu jest loteria. Różnie może być.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-01-27, 16:30   

Zgadzam się z Lagertha,dodam jeszcze, że taki facet może uznać, że został podstępnie ZGWAŁCONY przez "pedała" mimo że to on był aktywny. A to już może być śmiertelnie niebezpieczne tym bardziej wśród islamistów.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-27, 16:47   

Powiedziałam o przejściach moich tylko słowo transseksualizm zastąpiłam obojnactwo i że 21 lat żyła jako mężczyzna nie po swojej woli. On nic nie powiedział - tylko skończyło się w łóżku :D :D :D . Drugie chłopak ma małe pojęcie o erotyce nie chce by mu loda robić tylko całowanie się, potem całowanie piersi i lizanie cipy i kończy. Nie wiem co zrobię czy będę jego chciała, czas pokaże.
 
 
brakciem.
użytkownik
Jeffrey Dahmer


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 5
Posty: 58
Wysłany: 2017-01-27, 16:58   

Piotrek napisał/a:
Ma znaczenie. A jeśli ktoś robi jedno, a mówi drugie, to jest to już dyskredytujące dla takiej osoby i dużo o niej mówi właśnie.

I właśnie o tym mówię. c:
Piotrek napisał/a:
Założeniem, opartym na racjonalnych przesłankach. Tolerancja dla pewnych rzeczy/zachowań nie bierze się tylko z cech charakteru, ale i z wychowania, a także kręgu, w którym się obracamy/wychowaliśmy się. Na tolerancję ma wpływ także edukacja.

Cechy charakteru nabywamy właśnie między innymi dzięki wychowaniu i otoczeniu, w jakim przebywaliśmy w dzieciństwie. No, do tego dochodzą geny, ale nie o tym mówimy.
Jednak nie można zakładać, że wszyscy ludzie wykształceni są tolerancyjni wobec mniejszości seksualnych. To są poglądy, niezależne od inteligencji (niestety, bo raczej każdy wie, że istnieją ludzie, którzy głupi nie są i nie tolerują jednocześnie wielu rzeczy, w tym tych nieszkodliwych, co mnie zawsze zastanawiało). Przecież nie wszyscy ludzie inteligentni są lewakami/nacjonalistami (wykreśl, które wolisz). Chciałbym z całego serca, aby było tak, że ludzie wychowani w dobrze usytuowanych rodzinach i wyedukowani, jednocześnie byli także tolerancyjni.
A jeśli chodzi o edukację... Hm. Edukowałem się do szesnastego roku życia tak samo, jak moi inni rówieśnicy (no, później każdy już tam sobie wybierał, co chce) i do tego czasu miałem już wyrobione swoje zdanie na temat mniejszości seksualnych (tak, jak i reszta moich rówieśników). Ludzie nie kreują sobie takich poglądów w wieku dwudziestu czy trzydziestu lat. A przynajmniej zazwyczaj diametralnie ich nie zmieniają.
_________________
Kiedy śnieg zakryje najwyższe budynki, pamiętaj, by mieć przy sobie sanki. I broń.
Nie wszyscy znoszą nuklearną zimę tak dobrze jak ty.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-27, 18:25   

Ej, no. dezamorfina, mogła trafić na polaka. #najgorzej.
rada czemu nie Niemiec jest tak skandaliczna że nie wiem co powiedzieć. chyba że to żart.
Zagadnienie jest indywidualne i zbyt skomplikowane żeby udzielić jakiejś rady. Wszystko zależy od tego faceta.
dezamorfina, Może zobacz jak wypada w teście 16personalities którym się tutaj ludzie masturbują?
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-27, 22:44   

Ej dziewczyny strach ma wielkie oczy. Osobiście częściej przebywam na ruskich forach dla ts niż polskich mimo że polka dlaczego. Ponieważ tam każda każdej dobrze życzy daje rady są solidarne, tam jest ciężej zmienić dokumenty można dopiero po SRS. Ogólnie więcej dziewczyny mają trudności od naszych. Wiele wiele lat żyje z sylikonami na hormonach i penisem. Albo orchidektomia- wtedy jest szansa na zmianę dokumentów. ALE większość z nich 70% ma kochających je mężczyzn. Jedna miała końską gębę dzięki pomocy narzeczonego jest po FFS,biuście,srs u Kamola. Dużo z nich zostaje żonami bogatych mężczyzn tylko TS jest ich tajemnicą tzn jej i jej faceta chłopaka,męża. Naprawdę zabić może każdy nawet bandyta na ulicy a zabójstwa kobiet ts to media przekręcają. Dajcie się kochać dziewczyny i cieszcie z życia. Dlaczego Polacy tacy pesymiści. A to że mąż czy chłopak nie powie rodzicom że byłaś transseksualna to co z tego- nie szukać problemów tam gdzie ich nie ma.pozdr
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-28, 00:49   

Lol.. Ale ten wpis jak ma się do treści wątku?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-01-28, 16:19   Re: Chłopak Uzbek tak czy nie

Dezomorfino, przede wszystkim nie sugerowałbym się negatywnym zdaniem ludzi, którzy muzułmanów oglądają w telewizji... Myślę, że w tej kwestii Ty sama wiesz lepiej - bo jak mówisz - poznałaś ich.

dezamorfina napisał/a:
Nie mówiłam nic o trans. Co radzicie??

Żeby może najpierw powiedzieć o bezpłodności - jeśli nawet tego nie zaakceptuje, to będziesz wiedziała, że nie jest warty by inwestować w ten związek.

dezamorfina napisał/a:
Drugie chłopak ma małe pojęcie o erotyce

To trochę słabo... Także masz rację - to Ty się zastanów czy chcesz z nim być...

Lagertha napisał/a:
Lol.. Ale ten wpis jak ma się do treści wątku?

Normalnie - skomentowała próbując wyjaśnić obawy niektórych.
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-01-28, 16:26   

wendigo napisał/a:

To trochę słabo... Także masz rację - to Ty się zastanów czy chcesz z nim być...


Wendigo, no tak, z powodu przynależności kulturowej dyskryminować nie wolno, ale osobę niedoświadczoną erotycznie to już można potraktować z tego powodu jak szmatę 8-)
Trudno mi to nawet skomentować.
Poza tym skoro nic więcej koleś nie inicjuje, to może ma jakiś powód. Ma małego penisa, kompleksy, albo uważa, że petting i oral to jeszcze nie grzech. Kto go tam wie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-28, 16:56   

Małe doświadczenie to właśnie może być duża zaleta - dla kogoś, kogo to podnieca :]
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-28, 17:09   

uwaga nie zrozumieliście powiedziałam jemu że byłam hermafrodytą nagięłam prawdę no.. nie użyłam ts. Nie odtrącił ubolewał nad bezpłodnością moją. W zasadzie zawsze tak naginam i nigdy nie byłam odtrącona przez mężczyznę. Pozatym Uzbekistan to nie Iran czy Afganistan tylko świeckie państwo wprawdzie totalitarne gdzie religia jest pod ścisłą kontrolą państwa,tam to co mówią w meczecie muszą konsultować z władzami a kobiety mają prawa identyczne takie jak w europie. Od 2009 ts zmieniają tam legalnie dokumenty a na operacje jadą do kirgistanu lub bogatsi tajlandii.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-01-28, 17:41   

Armand napisał/a:
wendigo napisał/a:

To trochę słabo... Także masz rację - to Ty się zastanów czy chcesz z nim być...


Wendigo, no tak, z powodu przynależności kulturowej dyskryminować nie wolno, ale osobę niedoświadczoną erotycznie to już można potraktować z tego powodu jak szmatę 8-)
Trudno mi to nawet skomentować.

Bo źle mnie zrozumiałeś, ale to w sumie moja wina, bo nie napisałem wprost tego co miałem na myśli... ale też nie chciałem nic sugerować... ale jednak napiszę, bo faktycznie moja wypowiedź nie wygląda dobrze. A miałem na myśli, że to jaką ktoś wyznaje religię, to jeszcze nie znaczy że jest fanatykiem itp. Ale jeśli już ktoś zaczyna obwarowywać seks różnymi takimi dziwnymi zasadami, to mi się zapala jednak lampka ostrzegawcza (oczywiście nie jest powiedziane, że ten chłopak robi to co robi z powodu jakichś zasad, może Armend ma racje i ma np. swoje kompleksy lub jest po prostu niedoświadczony/nieśmiały, ale jednak ta mała lampeczka się zapala ;) ).
_________________
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-01-28, 17:44   

Cytat:
. Pozatym Uzbekistan to nie Iran czy Afganistan tylko świeckie państwo wprawdzie totalitarne gdzie religia jest pod ścisłą kontrolą państwa

Akurat Iran nie jest zamknięty dla osób TS szczególnie dla M/K no i hetero. Gdzieś tu na forum był nawet dokument o osobach trans w Iranie "Be like others". Ba Iran jest drugim krajem na świecie co do ilości przeprowadzonych srsów. Ogólnie historia Iranu jest dość ciekawa i polecam na ten temat film Persepolis.
Zresztą to że ktoś pochodzi z danego kraju nie determinuje jego poglądów. Nie wszyscy Polacy to katole i mohery. A o przed `89 nie każdy był komunistą. Nie każdy z bliskiego wschodu jest muzulmaninem, nie każdy muzułmanin jest zaślepionym wiarą fanatykiem. :roll:
Co do niedoświadczenia to sam się chłopak przecież nie nauczy. Możesz być jego mistrzynią ^^
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-28, 19:29   

Dalialama napisał/a:
Akurat Iran nie jest zamknięty dla osób TS szczególnie dla M/K

można powiedzieć że iran jest nawet zbyt otwarty dla osób ts... gejów się tam podobno "leczy" srsem i byciem m/k.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-28, 19:50   

Nie "leczy się", tylko można samemu zdecydować się na SRS, bo seks z mężczyzną po operacji nie jest karany śmiercią -.-

Rzeczywiście z krajów Zatoki Arabskiej jest to państwo najbardziej przychylne osobom TS i zdarzają się pacjenci zza granicy, którzy przyjeżdżają tam, by zrobić sobie operację.

Jednocześnie noszenie ubrań i inne przejawy funkcjonowania społecznego jako osoba płci odczuwanej są uznawane za haram - zakazane - do momentu wykonania SRS. No i to, że władze państwowe i duchowni są tam przychylni TS, nie oznacza, że wszyscy w społeczeństwie są, więc wielu transseksualnych Irańczyków emigruje do takiego miasta w północno-wschodniej Turcji.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-01-29, 02:00   

kicur napisał/a:
Nie "leczy się", tylko można samemu zdecydować się na SRS,
No nawet dają prawo wyboru "Co ciachamy ptasia czy główkę?" :mrgreen:
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-04-08, 20:26   

Wybaczcie dawno nie pisałam powiedziałam o sobie prawdę ....2 dni nie odzywał się a potem romantyczny seks i wszytko poszło w niepamięć :-p traktuje jak kobietę szanuje. W sumie najlepszy partner w moim życiu poznałam co to szacunek, miłość, dom do którego chce się wracać. Przynosi pieniądze do domu, urządzamy nasze gniazdko. Ode mnie centa nie wziął bo nie honor brać od kobiety. Ale nie jest typowym muzumaninem czasami pijemy winko np na moje urodziny , wieprzowony nie je, niestety pali papierosy. - w ubiorze czy wychodzeniu nie ogranicza zresztą mam taki charakter że nie dam wyjść sobie na głowe.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-08, 23:06   

dezamorfina napisał/a:
Wybaczcie dawno nie pisałam powiedziałam o sobie prawdę ....2 dni nie odzywał się a potem romantyczny seks i wszytko poszło w niepamięć :-p traktuje jak kobietę szanuje. W sumie najlepszy partner w moim życiu poznałam co to szacunek, miłość, dom do którego chce się wracać.
W takim razie oby wszystko się wam jak najlepiej układało. A tak na marginesie, to moja najleszpa przyjaciółka ma męża muzułmanina, pochodzącego z Iranu i "przepowiednie o mężu terroryście" się nie sprawdziły.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-08, 23:41   

dezamorfina napisał/a:
Ale nie jest typowym muzumaninem czasami pijemy winko np na moje urodziny , wieprzowony nie je, niestety pali papierosy
w sumie to jest typowy...
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-04-21, 22:51   

Nie pisałam wcześniej by nie zapeszyć u nas sytuacja b.dobrze :-) :-) jego islam tak samo jak mój katolicyzm czyli brak praktyki :D . Niestety nie ma on rodziców stracił i ojca i matkę przed 2000 rokiem :-( :-( i 2 braci jednego poznałam. Ma mieszkanie w Berlinie bo kiedyś opiekował się starszym małżeństwem i oni jemu zapisali umarli 3 lata temu. W zasadzie pierwszy raz w życiu mam dom do którego nie boje się wracać,nie boję się wyrazić swojej opinii itp. Miłość,szacunek to najważniejsze rzeczy ;) Jak pojechałam na święta sama do rodziny bo bałam się jak zareagowaliby na Surata - byłam 4 dni i wróciłam cała w nerwach-tak dali popalić. Tutaj mam spokój nikt nie drze się na mnie, pomaga mi we wszystkim, jak mam gorszy dzień mogę wypłakać się w jego ramionach, przynosi pieniądze do domu, nie jest dla papierów bo ma kartę stałego rezydenta EU. Jakbym ja miała prace to by był raj ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-23, 22:33   

To super, oby tak dalej :)
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-05-26, 14:09   

na razie moje słoneczko musiał wyjechać do Uzbekistanu bo zgoda na wyjazd z kraju jest dawana na 2 lata (państwo więzi i łupi swoich obywateli) i mimo karty stałego rezydenta musi mieć paszport by spokojnie przekraczać granice. Kosztuje to 400 dolarów, nie da się zrobić w konsulacie. Wczoraj poleciał do Samarkandy załatwiać to. Może to być od 7 dni do miesiąca-jebany totalitarny kraj. Na wyjazd musi być zgoda. Bardzo się martie o niego -nie boje sie porzucenia ale czy jemu nic nie grozi.Tam skrajp jest zakazany i nie odbiera. Dzwoni do mnie wieczoremtak 2 minutki. Pouczył mnie wcześniej by nie gadać o trans i polityce.
TAK WIĘĆ stasznie się boje wczoraj wzięłam 3 tab clonopinu 2mg. Dom taki pusty ja w Berlinie i ja sama.Zastanawiam się czy jechać do rodziców (tam mnie znają ludzie ale akceptują) czy czekać sama na niego. :cry: :cry: :cry: :cry: boje o niego bardzo tam w więzieniach torturują do śmierci.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-28, 21:35   

Banie się nic nie da, lepiej skup się na czymś innym - może faktycznie odwiedź rodziców, czemu nie :)
_________________
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-05-29, 07:31   

To nie jest jedyny kraj, w którym obywateli 'trzymają' u siebie. Przykładowo w Mongolii również musisz mieć pozwolenie na wyjazd z kraju, które też kosztuje.

Nic mu się nie stanie :)
Btw - czemu nie korzystacie z jakiegoś Skype albo co? Na pewno taniej by to wyszło…
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-29, 23:22   

Nadiyah napisał/a:
Btw - czemu nie korzystacie z jakiegoś Skype albo co? Na pewno taniej by to wyszło…

Napisała w poście: ".Tam skrajp jest zakazany i nie odbiera." - więc to by raczje musiało być to "albo co" ;)
_________________
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-05-30, 07:12   

No to kurde są inne komunikatory - nawet na fb możecie gadać głosowo i nawet wideokonferencje można robić. Jak nie jedno, to drugie.

Zawsze też można pobawić się z VPNem aby móc korzystać z tego Skype tak Btw..
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-30, 07:47   

Jak reżim blokuje, to myślę, że na dobre :( .
 
 
nickname
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-30, 08:09   

Powiem krótko i na temat - skoro wyznaje islam to dla własnego bezpieczeństwa życia zerwij z nim kontakt.

Ten tekst nie jest poprawny politycznie - wiem.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-30, 13:57   

nickname, nie jest tak tragicznie. nie jest polakiem ten chłopak.
Ten tekst nie jest poprawny politycznie - wiem.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2017-05-30, 17:32   

Ada75 napisał/a:
Jak reżim blokuje, to myślę, że na dobre :( .
Chiny też blokują takiego fb, a i tak są metody ominięcia 'reżimowej' blokady. Kwestia chcenia ;)
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-30, 20:25   

Nadiyah napisał/a:
Zawsze też można pobawić się z VPNem aby móc korzystać z tego Skype tak Btw..

To trzeba umieć. A póki co nawet ja nie wiem jak zdobyć polskie IP, a czasami by mi się przydało.

nickname napisał/a:
Powiem krótko i na temat - skoro wyznaje islam to dla własnego bezpieczeństwa życia zerwij z nim kontakt.

:roll:
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-06-13, 14:41   

Już po wszystkim jest cały zdrowy i naklejka na kolejne 2 lata :-) :-) :D :D . Obecnie i tak dowiedzieliśmy się od pani adwokat że ma prawo wystąpić o obywatelstwo niemieckie z powodu długiego pobytu mieszka od 2002 roku czyli 15 lat. Praca, interes,niekaralność - nie będzie problemu ślub nie będzie potrzebny nawet. Stwierdziliśmy że i tak on tam nikogo nie ma rodzice nie żyją a brat żyje też w EU to po co się męczyć zdobyć DE obywatelstwo a tamtego zrzec się w konsulacie. On i tak nie chce tam jeżdzić i wracać.

nickname- powiem tyle mam 27 lat przeszłam w życiu wiele gehenny ( nie tylko przez ts) którą mi zgotowali moi rodacy. Mój pierwszy mąż odużył mnie i chciał sprzedać do burdelu (POLAK)byłam 2 tyg w niewoli. Uratowała mnie dobra znajomość niemieckiego prawa i języka. W każdym narodzie są dobrzy i źli ludzie to zapamiętaj. A mój nie praktykuje islamu wcale nie widziałam jego nigdy modlącego się. Myślę że jakby praktykował nie związałabym się z nim (przeszkadzało my mi to tak samo jak modły chrześcijańskie). Miałam matka fanatyczke R.M dziękuje

Niestety to czekanie i długa niemożność skontaktowania się nadszarpnęła mój system nerwowy i tak zniszczony przez dawne przejścia
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-13, 17:16   

dezamorfina napisał/a:
Obecnie i tak dowiedzieliśmy się od pani adwokat że ma prawo wystąpić o obywatelstwo niemieckie z powodu długiego pobytu mieszka od 2002 roku czyli 15 lat. Praca, interes,niekaralność - nie będzie problemu

Łoo, no to pewnie, nie ma na co czekać :) Ja bym też wziął najszybciej jak to możliwe :P muszę z resztą się zorientować pod jakimi warunkami może się udać po 6 latach...
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-06-24, 06:03   

KTO ŚLEDZI NASZ WĄTEK TO Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ DOSTAŁAM ANIOŁA <radocha> <radocha> <radocha> <radocha> zaręczeni każde legalnie w EU jakoś za ślub nie ma czasu zabrać się. Dlaczego Anioła zameldował mnie u siebie, jak robi śniadanie proszę go by dał pozmywać nie. Nic mi w domu nie da zrobić a pracuje 12 nieraz 16h. Nie wiem komu dziękować za Surata Bogu czy Allachowi może to da do myślenia 3 miesiące przed poznaniem jego kupiłam http://allegro.pl/brasole...6803805900.html Noszę bez przerwy bez względu na religie a podoba mi się nie ściągam wcale. Może jakiejś babce przyniesie szczęście :-) lub facetowi. Ja z piekła trafiłam do raju. Podam przykład wczoraj poszłam z koleżanką na imprezę alkoholu pić nie chciałam bo fatalnie znoszę,21 a mi chce się spać koleżanka kupiła kreski amfy ( mój nie przepada za dyskotekami ale mi nie zabrania tylko prosi bym po disco zadzwoniła-Berlin kwestia bezpieczeństwa). Nagle przypływ energii i zaczyna boleć mnie serce dzwonie po Surata jedziemy do domu, w domu wymioty straszne i serce czuć mimo sylikonu. Wymył mnie z wymiocin, przebrał w piżame dał wody i do łóżka a ze mną gorzej, nie chciałam iść do państwowego szpitala. Znalazł prywatnego za 300 euro lekarza dał kroplówki wysikałam ten syf. Sikałam aż test pokaże negatyw. Poszedł lekarz zagrożenie zdrowia i życia minęło i ani słowa pretensji. Porozumiewamy się w 80% ruskim językiem ja mówie Surat-znajesz ja plocho zdelala(wiesz ze ja źle zrobiłą) on każdemu może się zdarzyć. Robił herbatki do rana, ja rozpłakałam on położył się na łóżko zaczął gładzić policzki włosy i mówil budet haraszo nie bój się ja z tobą. ok 4 tej żrenice zrobiły się normalne aż się wzruszył i mówi to moje głazka(oczka)wariat wycałował oczy <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> uszy czoło wsio. Nudziło mi się zrobiłam pełen make-up a on no żona ładnie mi zdrowieje. I tak dziś wziął wolne będziemy razem szukać miejsca na korekte srs. A w domu rodzinnym jak zatrulam się jedzeniem czy miałam udar to rodzice krzyk i kurwowanie. A tutaj ani jednego podniesionego słowa i za to kocham jego jeszcze mocniej. I każdej m-k i k-m takiej osoby życzę chcę przy nim się starzeć - nie nie będę się starzeć będę plastyki robiła :-p :-p :-p :-p :-p
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-24, 14:17   

Czyli to on jest opiekuńczy, pracuje, robi wszystko w domu, a ty imprezujesz i robisz nieodpowiedzialne rzeczy? :-o
Chyba jednak w waszym związku to ty nosisz spodnie :D A tak na serio, bardzo urocze i naprawdę rzadko spotykane. Ciekawe czy każdy uzbek jest taki, czy to wyjątek, bo jak każdy to może też zacznę szukać :)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-24, 15:09   

Rzeczywiście jest on skarbem. Ale jak chodzi o życzenia, to nie chciałabym by facet wszystko robił za mnie. Powiedzmy, że nie bez powodu mam ksywkę jaką mam...
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-24, 17:04   

Lagertha napisał/a:
Rzeczywiście jest on skarbem. Ale jak chodzi o życzenia, to nie chciałabym by facet wszystko robił za mnie. Powiedzmy, że nie bez powodu mam ksywkę jaką mam...

Przepraszam, że to napiszę ale przyszło mi na myśl, że bierzesz faceta pod pachę, otwierasz drzwi, wchodzisz i stawiasz go za drzwiami. xD To wszystko przez ten avatar :D
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-24, 17:17   

Lea: Lol <rotfl> Nie, noe jestem ani tak silna, ani taka. Po prostu jestem wojowniczką, ale też i kobietą. Tylko to miałam na myśli.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-24, 19:07   

Lea, założę się, że już kilkoro facetów było ofiarami przemocy domowej przez Lagerth`ę, tylko ciii <rotfl3>
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-24, 19:38   

Ania96: Nie rozumiem skąd wyciągasz takie twierdzenia. Nie jestem przeciwko mężczyzną, nie uważam ich w żadnym stopniu za gorszych. Pisałam tylko, że nie chciałabym żeby wszystko za mnie robił. Może trzeba inaczej to wytłumaczyć? Jakbym miała jezcze inaczej powiedzieć, to jestem kobietą, wojowniczką (dosłownie, tylko wspóczesną), a w razie potrzeby mogę osłonić faceta moją "tarczą". Nie noszę nienawiści w sercu, jestem pokojowo nastwiona i brzydzę się przemocą. Pewnie wielu z was tego nie zrozumie, albo nie bęzdie chcieć zrozumieć, ale nie jestem osobą sprzeczności i to kim i jaka jestem się wzajemnie nie wyklucza.

Jak coś mnie drażni to właśnie są to takie twierdzenia bez pokrycia, nawet jak piszecie to dla zabawy w ramach głupiego żartu. Nie lubię być oczerniania. Więc, nim Ania96 wydasz kolejny taki osąd to proszę zastanów się, jakbyś się Ty poczuła jakby ktoś takie rzeczy o Tobie mówił nie mając do tego podstaw.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-24, 20:48   

Lagertha napisał/a:
Ania96: Nie rozumiem skąd wyciągasz takie twierdzenia.

[...]

Jak coś mnie drażni to właśnie są to takie twierdzenia bez pokrycia, nawet jak piszecie to dla zabawy w ramach głupiego żartu. Nie lubię być oczerniania. Więc, nim Ania96 wydasz kolejny taki osąd to proszę zastanów się, jakbyś się Ty poczuła jakby ktoś takie rzeczy o Tobie mówił nie mając do tego podstaw.


Wybacz, wcale tak nie myślę i nie chciałam Cię urazić. Po prostu chciałam sobie śmiechnąć z tej sytuacji i gdyby taką sytuację można było nawiązać do mnie to sama chętnie bym się sparodiowała z poczucia humoru.
Osobiście mam ogroooomny dystans do siebie i innych. Sama wyrażam duże zrozumienie dla bliźnich, wiec dla mnie coś takiego nie jest obrazą. Więc jeśli poczułaś się skrzywdzona/urażona to najmocniej przepraszam i już nie będę rzucać takich tekstów pod twoim adresem.
Ja Cię nie krytykuję i nie sądzę, że kobieta + wojsko = robokop powalający wszystkich facetów na kolana. Zbyt dosłownie odebrałaś moje słowa.
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-06-25, 00:07   

Ania96 napisał/a:
Czyli to on jest opiekuńczy, pracuje, robi wszystko w domu, a ty imprezujesz i robisz nieodpowiedzialne rzeczy? :-o
Chyba jednak w waszym związku to ty nosisz spodnie :D A tak na serio, bardzo urocze i naprawdę rzadko spotykane. Ciekawe czy każdy uzbek jest taki, czy to wyjątek, bo jak każdy to może też zacznę szukać :)

Znam ich 5 osobiście w PL myślę że wszędzie są dobre i złe ludzie. Co do uzbeków w ich kraju jest reżim stalinowski wyznają islam ludowy czyli niegroźny 80% uzbeczek ubiera się po europejsku,same wybierają męża po rozwodzie dzieci zostają z mamą tata płaci aliment.
Nie są tyranami domowymi jednak w genach mają troskę o kobietę np żona podejmie taką decyzje mąż mimo że się nie zgadza z nią to czuje się odpowiedzialny.Są też i kobieciarze ale w akademikach jak u nas za komuny sex i tanie wino jedyna rozrywka.
ja zanim poznałam swoją miłość to kupiłam te brązoletkę i noszę już 7 miesięcy http://allegro.pl/brasole...6803805825.html
tanio a może miłość zyskacie dziewczyny.Co do prac domowych Suracik nie pozwala mi ich robić przykładowy dzień; wstaje on 6 rano buzi w oba policzki, ja zaspana pyta się co chce jeść 7.30 idzie do pracy ja powoli wstaje zjadam pije hormony,spaceruje, czyttam,net, ok 13 ma przerwe godzinną robi coś na szybko jemy on myje. Umyć mi nie pozwoli bo jestem za ładna jego zdaniem-wiem ze przesadza. Potem odwiedzam kosmetykę,fotoepilacje,botox, ok 21 jem kolacje. Ok 23-00 Surat wraca do domu myje się przebiera w dres domowy kładzie obok mnie buzi 2 policzkowe rozmowa o odniu jak jest siła to romantyczny seks jak nie wtulam się w niego i zasypiamy-to mi daje poczucie bezpieczeństwa
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-16, 23:43   

Pojawił się problem nie ze strony jego ale mojej rodziny. Moi rodzice Surata po prostu nie cierpią. Jedynie babcia i ciocia mówią że on jak ratunek dla mnie, miłość. Moja mama mówi pójdziesz do piekła jak z nim będziesz. Lepszy polski pijak niż to coś :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . I punkt kulminacyjny dzisiaj odwiedziłam rodziny gorod umówiłam się z koleżanką kosmetyczką by zrobiła mi kilka oczu proroka na rękę. Tatoo techniką permanentnego czyli jak się znudzi to 2-5 lat trwałość . Nie jestem muzumanka ale lubię te wzorki. Wróciłam do domu - matka w szał- ty szatanie co zrobiłaś, chciała mi acetonem to zmyć. W jednej chwili opuściłam dom po 22,00 poszłam do hotelu. Jutro jadę się pożegnać z babcią,ciocią. Potem pociąg RZ-ÓW -SZCZECIN a tam mój aniołek wyjedzie po mnie i zabierze do domku. Sama zastanawiam się czy jest sens kontakty utrzymywać :cry: :cry: mimo że moj nie praktykuje , ja i tak chodzę po europejsku często skąpo. Ale sama z siebie rozważam konwersje do islamu, od katolicyzmu tylko cierpienia spotkały mnie. Oczywiście nie przywdzieje szmat ale jedna wizyta w meczecie, podpis i wsio. Mój mi mówi że emocje to nie powód do zmiany religii tylko jakbym tego chciała 2 lata lub więcej. sama nie wiem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-16, 23:57   

dezamorfina: Najlepiej jest po prostu umieć trzymać granicę, gdzie się nie będzie w tym wypadku wpuszczać rodziców. To Twoje życie i Twoim rodzicom nic do tego kogo kochasz i z kim chcesz być.

Co do religii. Radziłabym się wstrzymać. To nie jest taka kolorowa sprawa jak to się może Ci się teraz wydawać. Islam jest skomplikowany, bazuje też na zupełnie innych założeniach niż tych znanych w naszej cywilizacji / kulturze. W skrócie mówiąc reguluje każdy aspekt życia. Nie tylko religijny. Lepiej zapoznaj się z nim dogłębnie a potem decyduj. Zwłaszcza, ze muzłumanie nie akceptują czegoś takiego jak "porzucenie islamu" - jak raz wymówisz szahadę to dla nich już zawsze będziesz muzułmanką, niezaleznie od Twoich późniejszych decyzji.

Z nowych obowiązków religijnych doszło by dla Ciebie przestrzeganie dyscypliny ubioru dla kobiet. W tym zakrywanie włosów, zależność od męskiego członka rodziny. Obowiązki przestrzegania rygoru żywieniowego. Obowiązkowe posty i święta religijne. W tym obowiązkowo 5 filarów wiary islamu: szahada (wyznanie wiary), post (ramadan - czyli jedzenie i picie tylko po zachodzie słońca przez 40 dni - co roku), hadżdż (pielgrzymka do mekki przynajmniej jeden raz w życiu), modlitwa (odprawiana pięć razy dziennie będąc zwróconą w stronę mekki (tzw. qibla): przed wschodem słońca, po wschodzie słońca, w południe, przed zachodem słońca i po zachodzie słońca), jałmużna (teorytycznie należy oddawać część własnych dochodów biednym, ale z tego co się orienutję to mogą wymagać by było to na organizacjie muzułmańskie).

Musiałabyś się też nauczyć arabskiego. Bo muzułmanie uznają, że jest to najdoskonalszy język na świecie, a koran ten jedyny prawdziwy jest w języku oryginalnym (nie zawiera przeinaczeń tłumaczenia), czyli arabskim. Modlitwy odporawiane są też w tym języku.

Do tego dochodzi jeszcze napięta sytuacjia na świecie związnana z tą religią. A jest coraz gorzej. Musisz mieć też tego świadomość.

To tak w wielkim skórcie.

Można też żyć bez religii albo i też bez chodzenia do kościoła. W każdym razie nie działaj impulsywnie w tych sprawach. Bo łatwo w nie wejść, ale trudniej już wyjść - tyczy się to każdego wyznania.
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 08:57   

Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego dalej utrzymujesz kontakt z osobą, która potrafi rzucać w Ciebie tekstami rodem z zapyziałego średniowiecza: "pójdziesz do piekła" "Ty szatanie jeden". Dla Twojego dobra psychicznego radziłabym Ci zerwać wszelkie kontakty z matką, która swoim zachowaniem kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.

Odnośnie Twoich planów przejścia na islam z powodu hejtu na KK. Ja osobiście KK nienawidzę i mam też o nim wiele do powiedzenia. Jednak nie powoduje to mojej miłości do innej religii. Radzę zaznajomić się z naukami islamu i przemyśleć tą decyzję. Pamiętaj, że Twój facet nie wymaga od Ciebie przejścia na inną religię co powinnaś uznać za łut szczęścia. Kocha Cię taką jaka jesteś i powinno Ci to wystarczyć.

Lagertha napisał/a:
Musiałabyś się też nauczyć arabskiego. Bo muzułmanie uznają, że jest to najdoskonalszy język na świecie, a koran ten jedyny prawdziwy jest w języku oryginalnym (nie zawiera przeinaczeń tłumaczenia), czyli arabskim. Modlitwy odporawiane są też w tym języku.


Stereotypy

Lagertha napisał/a:
Do tego dochodzi jeszcze napięta sytuacjia na świecie związnana z tą religią. A jest coraz gorzej. Musisz mieć też tego świadomość.


Winna nie jest tutaj religia a panujący kapitalizm, oraz prymat pewnej religii.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 11:50   

Aisha napisał/a:
Stereotypy
Nie. Regularnie to słyszę od praktykujących muzłuman. Będąc w wojsku zdarzyło mi się raz być przydzielona do oddziału gdzie większością byli muzułmanie - praktykujący. Jak nie mieliśmy co robić to rozmawialiśmy o islamie i jak to wygląda. Widziałam też jak traktują kobiety. To jest zupełnie inna mentalność, gdzie kobieta jest niewiele warta, nawet jak żyją u nas.

Poza tym w mojej okolicy mieszka też eielu muzułman, kobiety w burkach też czasem spotykam. Za to hidżaby widzę codziennie i wszędzie.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-17, 11:57   

mój też oficjalnie muzumanin a nie wypełnia nic z tych rzeczy tak samo jak u katolików zależy od poziomu wiary. Lepiej mi być bez wyznania -bez podatków :-) :-) a moja matka to zgłupiała na tle wiary była na pieszej pierlgrzymce rzeszów-częstochowa i pokazała mi zmaltretowane nogi- mówiła że to było w intencji by związek się rozpadł, albo mojemu narzeczonemu coś stało się, i ja nawróciła się. Niestety wiem że mama potrzebuje pomocy psychiatry. Zamiast się cieszyć że córka po tylu latach ma dobrego człowieka to szuka dziury w całym, na razie nie rozmawiam z nią. Babcia 86 lenia mówi do niej czego pijesz widzisz że dobry chłopak dobrze mu z oczu patrzy. A ona nie mów o tym diable itp itd
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 12:02   

dezamorfina:Pisałam o praktykujących - wierzących muzułmanach. A przechodzenie na wyznanie by mieć coś w papierkach jest bez sensu.

Co do matki.. Chyba najlepiej jest poprostu nie utrzymywać kontaktu.wiem, że to ciężkie i bolesne, ale z toksycznymi ludźmi to najlepsze wyjście.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 12:08   

Lagertha, ale wiesz że teorie praktykujących chrześcijan/katolików są zbliżone, nie?
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-17, 13:16   

dezamorfina napisał/a:
była na pieszej pierlgrzymce rzeszów-częstochowa i pokazała mi zmaltretowane nogi- mówiła że to było w intencji by związek się rozpadł, albo mojemu narzeczonemu coś stało się, i ja nawróciła się


Chore. Mogłaś powiedzieć, że mogła zamiast maltretowania nog walić głową o posadzkę kościoła przed maryjnym obrazem :/ byłaby nadzieja że za którymś uderzeniem zwoje w mózgu by się jej ustawily prawidłowo......
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-17, 13:19   

Modlenie się o nieszczęście innych ludzi, w tym własnej córki. To jest przerażające i podłe.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-08-17, 23:39   

dezamorfina napisał/a:
Ale sama z siebie rozważam konwersje do islamu, od katolicyzmu tylko cierpienia spotkały mnie. Oczywiście nie przywdzieje szmat ale jedna wizyta w meczecie, podpis i wsio. Mój mi mówi że emocje to nie powód do zmiany religii tylko jakbym tego chciała 2 lata lub więcej. sama nie wiem

Bez sensu skoro nie czujesz się muzułmanką. Tak jak napisałaś w kolejnym poście - lepiej pozostać bezwyznaniową.

Armand napisał/a:
Modlenie się o nieszczęście innych ludzi, w tym własnej córki. To jest przerażające i podłe.

I chyba nawet jest grzechem.
_________________
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-18, 19:06   

Niestety nie mam już mamy obłęd religijny ją zżera jak rak dzwoniła babcia i mówiła że mama mówiła że lepiej żeby m tej ręki wogule nie miała niż z tym muzumańskim tatuażem bo lepiej wejść bez reki do królestwa niebieskiego...'' po rozmowach z babcią zmieniłam numer i 0 z psychopatką kontaktu. Bo ona grożniejsza niż 10 muzułmanów. Każdy fanatyzm jest zły i niebezpieczny islamski i katolicki.
Dopiero teraz w miarę doszłam do siebie o jestem ponad 1000 km od niej... pomogło przytulanie się,głaskanie, czułe słowa delikatny romantyczny seks :-p :-p ale nie sądziłam że będę się bała własnej matki że tak jej religia odjebie :( :( :( :(
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-18, 19:34   

dezamorfina: Dobrze zrobiłaś.

To nie religia. Jeżeli już nienawiść i najwyrażniej jakieś problemy natury psychicznej... Niestety :(
Współczuję... :(

Co do reszty zgadzam się: Każdy ekstremizm jest zły, niezależnie od tego czym jest podparty.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-19, 15:21   

Mieliśmy kupić między Rzeszowem a Premyślem działkę od mojej babci i postawić tam mały domek do odpoczynku, zrezygnujemy bo wtedy stykałabym się z mamą w domu u rodziców nic nie jadłam a przytyłam 5 kg a tutaj jem dużo i kuchni orientalnej i schudłam 4kg. Mój rodzinny mówi że ze stresu silnego wreszcie swobodno czuje się, nie boję się nikogo, śpię spokojnie,robie co chcę, jestem z kochaną osobą :-)
 
 
MartaQ
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 33
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2017-09-16, 18:55   

dezamorfina, przeczytałam cały wątek niemalże z wypiekami na twarzy. Na pewno nie było Ci łatwo, ale winszuję i podziwiam.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-10-08, 17:16   

dziękuje Nie ma żadnych problemów między nami :-) przynosi kasę do domu, nie pije, głosu nawet nigdy nie podnosi na mnie nawet jak źle coś zrobiłam, wyjaśnia dlaczego nie podoba mu się zachowanie. Jest harmonia,szacunek i udany sex mimo że srs nie jest idealnie zrobiony. Tylko zastanawia mnie moje zachowanie jak Suratika nie ma w domu czuje niepokój i jak ma wrócić za np 10 dni bo tam mają prace czuje się bez niego słaba i bezbronna. A jak on jest szczęśliwą kobietą
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-11-26, 13:12   

Mieliśmy od końca pażdziernika problemy: moj Suratik - przeszedł 2 operacje na lewe oko ale już jest ok :-) w grudniu wraca do pracy. Choć tak uparty jest że nie dał bym jemu pomagała tylko całe wolne mi gotował,robił zakupy itp :lol: :lol: ale jak się dowiedziałam o wypadku w pracy to myślałam że dostane zawał a nie mam 30tki. Nic oboje odpoczywamy po traumatycznym przejściu :-|
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-26, 20:36   

dezamorfina, trzymam za Was kciuki. Mam nadzieję, że już będziecie mieć z górki. Dużo zdrowia Wam życzę. :)
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Alijia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 3
Wysłany: 2018-01-25, 19:37   

Różnice kulturowe nie powinny być dla Was przeszkodą bo miłość wiele pokona rzeczy a może czas pokaże czy sama nie przekonasz się do islamu :)

Allah niech błogosławi Wasza miłość!
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-01-26, 00:51   

Inszallah :-) :-)
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-02-05, 21:48   

My rozstanii - nie z powodu ts, niczyja wina po prostu nie pasujemy do siebie. Rozstanie w pokoju bez łez i pretensji . Zostaliśmy jako przyjaciele.
Alijia- sama rozważam przejście na islam jednak zasłanianie włosów to ponad moje siły.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2018-04-06, 16:34   

Przepraszam, ale uśmiałam się. Najpierw "oh ah, anioł, chcę się przy nim zestarzeć", niedługo a potem: "nie pasujemy do siebie" :D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-06, 18:18   

Alvena, klasyka w sumie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-04-06, 22:54   

Alvena, a co w tym takiego śmiesznego? ktoś może być dla nas aniołem itp., a jednak może nie pasować jako partner. Oraz może nam się wydawać, że chcemy się przy kimś zestarzeć, a potem możemy zmienić zdanie. Przecież to normalne.
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-07, 05:51   

Pośmiać się z tego, że ktoś się pośliznął na skórce od banana.

Myślałam, że w naszej społeczności nie występuje to zjawisko.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-04-07, 08:52   

Ada75, nie występuje pozornie, bo banany są zabronione na forum. A skórka może służyć jeno do rekonstrukcji.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-04-07, 09:20   

Ada75, a co, że transy to miałyby nie być ludźmi :D ?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-07, 09:51   

Lea napisał/a:
Ada75, a co, że transy to miałyby nie być ludźmi :D ?


No tak, ale liczyłam na odrobinę empatii.

Alvena, zakochaj się kiedyś, fajne uczucie, polecam.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2018-04-08, 17:50   

no przykro mi, ale dla mnie to jest śmieszne. wiem, że to normalne zachowanie wśród ludzi, ale jednak.. nie przestaje mnie to zaskakiwać. najpierw szaleć, mówić nawet, że to ten jedyny, anioł, dar od niebios, żeby potem stwierdzić "ee.. ok, jednak to nie to." śmieszą mnie takie sytuacje, bo kojarzą mi się z zakochanymi nastolatkami, które po tygodniu zrywają ze swoimi chłopakami.

no i trochę inaczej postrzegam miłość. dla mnie to jest zauroczenie, a nie zakochanie. skoro finalnie do siebie nie pasują oznacza to, że nigdy nie kochała tej osoby, a jej projekcję w swojej głowie.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-08, 18:58   

Alvena, mam znajomego od którego od 20 lat słyszę takie rzeczy...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2018-04-08, 19:06   

Alvena napisał/a:
dla mnie to jest zauroczenie, a nie zakochanie. skoro finalnie do siebie nie pasują oznacza to, że nigdy nie kochała tej osoby, a jej projekcję w swojej głowie.

uu, to oznacza że większość ludzi na tym świecie nigdy nie kochała :P (bo teraz już chyba większość związków się rozpada wcześniej czy później).
_________________
 
 
Sindorei
użytkownik
Anar'alah belore


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 29
Posty: 191
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-04-08, 19:12   

Tylko co w tym złego ? Tak działa zauroczenie, biegasz w skowronkach świat jest piękny, różowy i wszystko pachnie różami, a potem opada i jest jak jest , albo wytrzymuje to kontakt z ziemią, bądź nie. Naturalna kolej rzeczy i prawdę powiedziawszy nic do wyśmiewania.
_________________
"Bravissimo, hip hip hooray
What a glorious display
Melt our joyous hearts away
Under the mushroom cloud confetti"
- A Perfect Circle - So Long, And Thanks For All The Fish
 
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2018-07-15, 18:29   

Ludzie źle mnie zrozumieliście on miał problemy bardzo duże z oczami, obecnie musi używać laski. Sam mi wytłumaczył że nie może mnie obciążać swoją chorobą jak ja mam ich wiele: ts po zmianie, zespół stresu pourazowego, jestem na opiatowej terapii zastępczej - skutki błędów młodości. Po prostu najwyższa forma miłości polegająca na wyrzeczeniu się ukochanej osoby by jej nie było dobrze. Jak mi to tłumaczył 3 mał i całował moją rękę ale powiedział że jestem za ładna by spędzić życie z kaleką. Wiem że dostał pobyt i jest w ośrodku dla niewidomych i słabowidzących.

* jedyny minus tego związku że przestali biali panowie się mi podobać podobają mi się Grecy, Turcy a takiego to ciężko utrzymać trans kobiecie nawet po SRS - choć widziałam kilka transek z Turcji co są szczęśliwymi mężatkami. A co mi pisane nie wiadomo.. życie uczuciowe jedyna sfera życia na która nie mamy wpływu.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-16, 13:28   

...

Nie potrafiłabym zostawić ukochanej osoby w chorobie.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2019-01-21, 00:40   

Dzwoniłam do tego ośrodka dla słabowidzących gdzie biedactwo przebywa :-( :-( dowiedziałam się że może mieć przeszczep rogówki ale to wstęp i potem musi przejść szereg innych zabiegów. Niestety to efekt jego uporu noszenia zakupów,mnie,mebli do mieszkania jak mogła zrobić to ekipa tym pozrywał siatkówki a i tak jako dziecko przy spawaniu miał odklejone w obu oczach powinien uważać na oczy. On się czuje winny że zerwał te siatkówki i nie może mną się opiekować i że musiałam wracać do PL. A tak nam było dobrze razem. Na razie ma -31 dioptrii i widzi tylko 3 cm by przeczytać musi pod grube bryle ale bierze leki by nie było więcej wylewów do siatkówki. Ja nawet teraz bym do niego wróciła ale on ma poglądy że to mężczyzna ma się opiekować kobietą a mnie daje wolną rękę. Że jak znajdzie się dawca i wykaraska się z tego i będzie mógł pracować to wtedy na zawsze będziemy razem a jak w tym czasie znajdę kogoś lepszego to nie będzie miał pretensji. ACH TA JEGO CHOLERNA MENTALNOSC a ja go chce nawet słabowidzącego :-? ale on nie chce być ciężarem :-(
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2019-01-21, 00:46   

już drugą noc nie śpię przez niego. Co przypomnę nasze życie to łzy mam przed oczami. Powiedział że nie pozwoli się odwiedzić bo nie chce bym oglądała go w takim stanie skąd taki upór. Chyba zacznę benzo łykać bo nie wytrzymam sama się czuje jak wpół umarła.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-21, 07:57   

:cry: Choroba jasna, przykro mi, że wykrakałam.
 
 
victor
użytkownik

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 5
Posty: 42
Wysłany: 2019-01-21, 19:04   

Jestem tylko dzieciakiem, bez specjalnego doświadczenia w takich kwestiach, ale jeśli tak ci bez niego źle to walcz o niego! Powiedziałaś mu to co napisałaś nam, że czujesz się jak na wpół martwa, nie wyobrażasz sobie szczęścia z nikim innym i płaczesz po nocach za waszym życiem? Może dzięki temu zrozumie, że skrzywdzi cię odsuwając się w cień. Zwłaszcza, że niewidomi są w stanie funkcjonować całkiem normalnie przy niedużej pomocy innych, a zresztą jak sama mówisz jest szansa na poprawę. Może zrozumie jak bardzo go kochasz (bo chyba można to nazwać miłością).
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2019-01-21, 20:42   

Wiktor on jest tak wychowany że mężczyzna zarabia na kobietę i się nią opiekuje. Dlatego odszedł bo nie chciał być zależny bym go utrzymywała -oni to mają w sobie. Owszem w ich kraju czy diasporach na świecie kobiety chodzą w 70% po europejsku, same decydują o swoim życiu ale żaden Uzbek nie pozwoli by kobieta/żona go utrzymywała prędzej w łeb sobie strzeli -poznałam ten naród b. dobrze. Zresztą zastrzegł w ośrodku żadnych gości. :-?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 9