Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla dobra forum.
Autor Wiadomość
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2017-01-10, 10:45   Dla dobra forum.

Zastanawiam się na oddaniem swojego mandatu moderatorki. Moje poglądy jakie są, każdy widz i z pewnością nie pasują dla moderatora, który powinien być maksymalnie neutralny. Jestem opozycjonistką, zawsze broniącą tego co utożsamiam z wiedzą i rozumem. Nie posiadam tej zdolności, bycia maksymalnie delikatną. Jeżeli widzę, że coś jest - w mojej opinii - szkodliwą głupotą, mniemaniem, lub zwykłym bezrefleksyjnie przyjętą opinią nie będę udawała, że jest inaczej Zawsze będę podejmować kontrowersyjne dyskusje, raz uderzając w jednych, raz w drugich. Często będą inni czuli się urażeni tym, co piszę - taka po prostu jestem.

Może sami się na ten temat wypowiedzcie. Niezależnie od wszystkiego będę trwała mężnie w swym szwarcharakterze.

https://www.youtube.com/watch?v=K7WgTZ3Nmrk
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2017-01-10, 11:38   

ElżbietaFromage napisał/a:
Moje poglądy jakie są, każdy widzi

Moje są takie same i jeszcze kilka lat temu na poprzednim forum dawałam im wyraz w sposób równie zajadły(?).

ElżbietaFromage napisał/a:
Nie posiadam tej zdolności, bycia maksymalnie delikatną

To chyba nawet nie o delikatność chodzi, tylko o szacunek dla rozmówcy i merytoryczną treściwość argumentacji. Bo przyznasz, że jest różnica pomiędzy stwierdzeniem:

"Porzuć swoje kretyńskie urojenia!"

a stwierdzeniem:

"Nie uznaję za prawdziwe twoich przekonań, nie widzę żadnych potwierdzających je dowodów, widzę natomiast mnóstwo cierpienia, które wywołuje działanie w zgodzie z owymi dogmatami."

Poza tym, osobiście nie tyle zrobiłam się delikatna, co dałam se luz, bo dotarło do mnie, że i tak nikogo w internetowych sporach nie przekonam, a jeśli już to nie na zasadzie wzięcia w krzyżowy ogień i wykpienia, bo to będzie wzbudzało wręcz opór, ale prędzej (chociaż w zasadzie później :-p ) na zasadzie posiania ziarna wątpliwości, które ew. zakiełkuje po latach.

Poza tym, dotarło do mnie, że część ludzi takich niepotwierdzonych przekonań zwyczajnie potrzebuje i nawet ich rozumiem, bo nasza rzeczywistość materia to przeważnie kanał i bez dobudowania do tego jakiejś kulturowo-ezoterycznej warstwy często zwyczajnie wytrzymać trudno.

Zatem z mojej strony, gdybym ci miała coś sugerować, to nie rewizję przekonań i zacięcia do dyskusji, co samej metodologii.


ElżbietaFromage napisał/a:
Zawsze będę

Zawsze to bardzo długo. I sądzę, że jeśli nie zamierzasz rozpoczynać swoich zdań od: "zaprawdę powiadam wam", to nie powinnaś raczej szafować tak eschatologiczną terminologią ;)
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-01-10, 12:03   

Tak się zastanawiam. Co by zrobił mój dzielnicowy gdybym mu powiedziała, ze ma odejść z pracy bo nie podoba mi się, że gania wandali po osiedlu. <mysli>
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2017-01-10, 17:42   

Wroncia, no przecie jesteś Wroncia a nie Wróbelek, wszystko gra...
_________________
religia jest dla tych, którzy boją się piekła, duchowość dla tych, którzy już tam byli...
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-01-10, 18:06   

*myśli* Ok, czyli czyli ElżbietaFromage robi co powinna i chce odejść, bo wywiązuje się z obowiązków moderatora? Cmon, nie kupuję. :shock:

Plus to co napisała Gabi.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 18:56   

Dla dobra forum moderatorzy powinni różnić się jak najbardziej, łatwiej wtedy o merytoryczne podejście do moderacji. Jak dla mnie zespół jest ok i nie chciała bym zmiany.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-01-11, 02:25   

ElżbietaFromage, szacun za tego posta :) to naprawdę super, że potrafisz takie rzeczy zauważyć.
Uważam, że masz rację - moderator powinien być neutralny. Albo może nie tyle powinien być (jesteśmy różnymi ludźmi i mamy prawo mieć swoje zdanie), co powinien się wypowiadać w taki sposób. Przecież słowo "moderator" właśnie to znaczy, kogoś kto łagodzi dyskusję, a nie ją podjudza, z resztą pewnie znacie angielski lepiej ode mnie :P http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/moderate

I teraz: jeśli masz tak pisać jak w tym poście, od którego się zaczęło: http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=62166#62166 to uważam, że powinnaś zrezygnować. A jeśli potrafisz tak jak mówi Freja - to nie ma powodu do rezygnacji, zwłaszcza że Ty akurat potrafisz być samokrytyczna (a nie każdy moderator to niestety potrafi...).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9