Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
dziwne sytuacje płciowe c d
Autor Wiadomość
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-24, 02:15   

Dobrze by było :)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-24, 22:36   

Osoba towarzysząca kredytowi :D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-28, 15:25   

No i dowiedziałem się że mieszam końcówki nie zauważając...
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-28, 19:15   

Mi się już raczej nie trafiają "dziwne sytuacje płciowe", a sytuacyjne... Chyba jest to spowodowane passingiem i byciem po prostu sobą i w sumie uważam to za dobre. Bo w końcu mam spokój :P
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-21, 20:45   

Dochodzę do wniosku, że jak mam być karykaturą << normalnej >> zaniedbanej ( czasami do bólu ) kobiety , to wolę wszystko zostawić jak jest, czyli być rzekomo kobieco wyglądającym, zaniedbanym "facetem" . To trochę lepsze.

Idę do swojego sklepu osiedlowego, a tam, oprócz mnie dwie babcie. Jedna, co mnie kiedyś wyciumciała i wychywaliła pod niebiosa, jaki jestem podobny do jej synowej, a tą drugą też znam... co gorsza, ona zna mnie. Stała przede mną przy kasie i widziała, że mam tylko paczkę czipsów, ona najwyraniej miała większe zakupy i przepuściła mnie słowami : << Kasiu ( do sprzedawczyni ), obsłuż TEGO PANA >> A ta druga babcia nie wiedziała o co chodzi . . .


W swojej pracy upieprzę się masakrycznie, normalka. Kiedyś się nie przejmowałem ( czytać : przed hormonami ), że idę zakurzony jak młynarz między osiedlami, w ciuchu roboczym, z pracy do domu, nie myślałem o tym - w końcu robotnicy budowlani tak robią, normalka. Teraz mam jakiś głupkowaty, w sumie nieusprawiedliwiony dyskomfort, jak tak wracam. Bo kobieta na budowie jest dziwna. A upieprzona kobieta ... " kobieta ", idąca z budowy przez osiedle jest dziwaczna M E G A. :roll: Tutaj zazdroszczę facetom . . .
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-09-23, 19:15   

Brałem dziś prysznic i... No cóż, jak jest się trans, to prysznic potrafi ssać srogo. Ale ja mam hirsutyzm, więc wyczaiłem, że jak wbiję wzrok w futro na klacie to mogę zapomnieć przez chwilę o... innych rzeczach na niej się znajdujących.

(I chyba nawet mi trochę więcej tego futra urosło ostatnio...)
_________________
ojej
 
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-09-29, 17:25   

Kupowałem dziś (sam) w sklepie coś. Jakaś babka tylko oglądała, więc przepuściła mnie z "Państwo przodem" na ustach.

Chyba polski ewoluuje swoją wersję "singular they"...
_________________
ojej
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2017-09-29, 18:13   

Castor napisał/a:
Chyba polski ewoluuje swoją wersję "singular they"...

Ale to już było. Nie uważaliście na lekcjach historii najnowszej towarzyszu :)
_________________
Freja Draco
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-09-29, 18:38   

Freja, to może nie tyle ewoluuje, co powraca. :mrgreen:
_________________
ojej
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-29, 23:12   

Hej, ale ostatnio się do mnie jakaś pani zwróciła w liczbie mnogiej jak wyglądałem jednoznacznie kobieco. To już daje do myślenia, że język się neutralizuje... płciowo... w użyciu...
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-30, 08:43   

U górali z Podhala liczba mnoga to norma.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-02, 00:32   

Ze beściarski dowcip
O mnie przed hormonami :
- "Ty to chyba chcesz być kobietą . . . "
O mnie na hormonach :
- "Ty to chyba chcesz być mężczyzną . . . "

<rotfl3> <rotfl3>
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-02, 21:14   

Mieliśmy dziś w szkole dzień chłopaka, ja z dziewczynami przygotowywałem różne atrakcje. (Ta koleżanka co wie o mnie, już nie chodzi z nami do klasy.) Były różne konkursy, faceci wygrali skarpetki. Pani potem chodziła po klasie i pytała chłopaków, z jakim wzorkiem mieli skarpety. Podeszła do mnie, zmarszczyła brwi i powiedziała: "Już chciałam zapytać, z czym dostałaś skarpetki..." :shock: Albo ma siódmy zmysł do wykrywania transowości, albo to moja piękna kwadratowa morda jej zamieszała w głowie :mrgreen:
_________________
ojej
 
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-10-02, 21:26   

Cytat:
"Już chciałam zapytać, z czym dostałaś skarpetki..." Albo ma siódmy zmysł do wykrywania transowości, albo to moja piękna kwadratowa morda jej zamieszała w głowie
Ani jedno ani drugie. Dla mnie to ewidentnie transfobiczna i zgryźliwa aluzja. Jak zareagowałeś?
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-02, 21:41   

Kimberly, ona nie wie, że jestem trans. Nigdy mi nie robiła uwag odnośnie mojego męskiego stroju i kilkakrotnie wygłaszała bardzo pozytywne opinie na temat osób LGBT i przeciwko dyskryminacji. O transfobię jej nie podejrzewam, po prostu mam kwadratową mordę, szerokie ramiona i hirsutyzm, więc przemęczona mogła przez ułamek sekundy zapomnieć, że dana osoba ma żeńskie dane w e-dzienniku. Wyglądała bardziej na zaskoczoną, że jej wewnętrzny "genderomierz" pokazał M a tu [żeńskie imię].

Odpowiedziałem niezręcznym uśmiechem.
_________________
ojej
 
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-10-02, 21:48   

Castor napisał/a:
Kimberly, ona nie wie, że jestem trans.
Nie musi nawet wiedzieć czym jest transseksualizm, żeby uwaga którą wygłasza była uznana za transfobiczną. Jeżeli
Cytat:
kilkakrotnie wygłaszała bardzo pozytywne opinie na temat osób LGBT i przeciwko dyskryminacji
to zmienia postać rzeczy niemniej w moim odczuciu tego typu uwaga (wygłoszona przy reszcie klasy) jest dalej dość niestosowna.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-10-02, 22:13   

@Kimberly, /ciach/ bez przesady xD ty chyba zapomniałaś/nie doświadczyłaś co znaczy szkolna transfobia

Jeżynko, przywołuję Cię do porządku :* Dopuszczalna pisownia wulgaryzmów,
jeśli masz taką potrzebę, to wielokropek na końcu. / Kicur
Ostatnio zmieniony przez kicur 2017-10-02, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-10-03, 03:35   

Kimberly ma rację, ale z drugiej strony dla nas jest to też w jakimś sensie jest to też coś miłego... takie sprzeczne uczucia...
_________________
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-03, 13:56   

Ludzie, ale ona to z wyrazu twarzy i tonu głosu wyglądała mniej na "Lol, patrzcie, Iksińska wygląda jak facet" a bardziej na "Lol, już cię chciałam zapytać o definicję feudalizmu, ale mi się przypomniało, że teraz jest wychowawcza".

Podeszła do mnie, tak jak podchodziła do innych chłopaków po kolei, otworzyła usta i nagle jej twarz przyjęła wyraz czystego "wat". <rotfl3>
_________________
ojej
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-03, 16:08   

Castor, nie przejmuj się. Niektórzy wszędzie widzą opresję.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-03, 21:09   

Nie ma to jak usłyszeć pana i panią na zmianę od jednej osoby. Szczerze mówiąc to nie wiem, z której strony wyglądam na pana, ale miło mi, że ktoś docenił moje wysiłki chociaż trochę.
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2017-10-03, 23:35   

Kupowałem już jakiś szmat czasu temu bilet PKP na dworcu w Szczecinie. Pani zza szyby autentycznie zawstydziła mnie swoim wąsem, pomyślałem że mój może się schować w kącie i popłakać :)
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-05, 07:33   

Zastanawiałam się czy opisać ale no ok. Trochę czasem słabo ogarniam facetów. Tylko od razu mówię, że te sytuacje nie są z Polski...
Chodzi o to, że zawsze jak jechałam na strzelnicę to mężczyźni i kobiety reagowali dziwnie. Kobietom to imponowało, ale faceci... Najbardziej to cudzoziemcy nie zależnie od tego czy byli sami czy z partnerkami. Nagle jakby coś przeskakiwało w nich i zaczynali się prężyć jakby chcieli pokazać jacy oni są męscy i męscy.. lol. Chyba, że to jakiś męski fetysz za wysoką brunetką z karabinem.. Ale nie wiem, jak mówiłam, nie ogarniam ich za bardzo. Dla mnie to jest jakieś mega dziwne uczucie.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-05, 08:20   

Lagertha, jesteś dla nich rywalką, puszą się jak większość samców w obecności rywala lub potencjalnej partnerki dla przedłużenia gatunku. Zwróć następnym razem uwagę, który powód jest w danym momencie ważniejszy.

Ja jako osobnik potencjalnie słabszy widzę częściej ten pierwszy.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-05, 08:47   

Przedłużenie gatunku :mrgreen: Troche nie realne bo jestem interką i MK... Ale to drugie.. możliwe, choć raz w autobusie jakiś facet zwrócił uwagę, że muszę być z wojska bo trzymam to tak jak tylko wojskowi mogą trzymać. Więc moż rzeczywiście czują się, że ich męskość jest zagrożona, czy coś w tym stylu... Ale nie wiem, to tylko jedna z możliwości chyba.
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-09, 20:33   

Byłem na Litwie z wycieczką szkolną. Chciałem się odlać, ale nie mogłem zrozumieć dziwnego ichniego oznaczenia kibli - jakieś trójkąty dziwne zamiast figurek. Wetknąłem łeb do pierwszego lepszego. Wtedy podeszła do mnie sprzątaczka i za pomocą gestów i bliżej niezrozumiałych słów dała mi znać, że to nie ten kibel. Wepchnęła mnie do drugiego. Tam zauważyłem pisuary.

Innym razem, też na Litwie, wyłaziłem właśnie z wc. Damski, z dwoma przegródkami. Czekająca kobieta na mój widok zrobiła zszokowaną i zniesmaczoną minę, spojrzała na moją przegródkę, jakby była skażona, po czym czekała, aż ta druga się zwolni.

Zatem bez testo mam już poziom passingu "szczanie w damskim kiblu gone wrong, police called". <rotfl3>
_________________
ojej
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-09, 20:56   

Castor, chodzi o trójkąt dla mężczyzn i kółko dla kobiet?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-09, 21:09   

Armand, nie, to bym rozpoznał. Oba były trójkąty, tylko różnymi końcami do dołu.
_________________
ojej
 
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-10-09, 21:18   

Cytat:
Armand, nie, to bym rozpoznał. Oba były trójkąty, tylko różnymi końcami do dołu.
To na logikę łatwo wydedukować, że trójkąt skierowany w dół oznacza męską (podobnie jak w analogicznym oznaczeniu trójkąt, kółko), natomiast skierowany w górę - żeńską. Wyjaśnienie:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 21:30   

No dobra a to kółko w naszej nomenklaturze, nie wydaje się wam cokolwiek niepoprawne politycznie. Ja osobiście mam od ręki dwa skojarzenia, oba negatywne.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 21:42   

Ada75 napisał/a:
kółko w naszej nomenklaturze, nie wydaje się wam cokolwiek niepoprawne politycznie
zapytałabym czy chodzi ci że politycznie poprawna antypirackość bo "czarna plama" ale kurde... nikt nie zrozumie, co?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 21:44   

No
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 22:13   

Ada75 napisał/a:
No dobra a to kółko w naszej nomenklaturze, nie wydaje się wam cokolwiek niepoprawne politycznie. Ja osobiście mam od ręki dwa skojarzenia, oba negatywne.


W obydwu znaczkach widzę "10" w tarczy strzelniczej a w lewym dziurkę od klucza - do podglądania. :D

Albo... https://flagspot.net/flags/us~hfbl.html#blackball
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-14, 18:57   

Przyjaciółka czekała na mnie przed klasą. Uśmiechnęła się na mój widok i powiedziała coś w rodzaju "Cześć, [m!imię].." (nie wiem za bardzo, tłum generował hałas), po czym przerwała w pół słowa, zasłoniła usta dłonią, rozejrzała się z miną "oh fuck" i jak podszedłem bliżej, powiedziała "Cześć", już bez imienia.

Trans First World Problems: Gdy przyjaciółka misgenderuje cię za mało...
_________________
ojej
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-16, 14:15   

Tak, wiem, to już było, ale z jakiegoś tajemniczego powodu, praktycznie 99,999% zupełnie mi obcych osób uważa, że jestem K :O Tylko, ja się nie staram wyglądać jak K, tylko bardziej na zasadzie osoby w stylu "wieś spiewa i tańczy", lub bardziej po naszemu "mam to gdzieś". A jak już muszę oznajmić ( i naprodukować się ), że jestem hermą tej obcej osobie, to jest straszny zdziw z jej strony, bo ci ludzie n a p r a w d ę biorą mnie za K. Nie mówię, żeby to było jednoznacznie złe, tylko po prostu nie rozumiem. Jeszcze by było dla mnie bardziej zrozumiałe, gdyby mnie brali procentowo np 40%K, 40%M i 20% tzw granicy błędu. Czyli ono chciało dobrze, a wyszło jak zwykle. Zdawało mi się, że moja zewnętrzna brzydota, połączona z otyłością mnie zdyskwalifikują, a tu nie :roll: Szczerze mówiąc, to ono by wolało, by było przez ogół nieznajomych brane za OSOBĘ a nie za K, bo przecież ono NIE MA predyspozycji do K, tylko do <osoby> Nawet nie pomaga mój ogólny styl zewnętrzny "na odwal", bo zdawao mi się, że wizerunek cielesny fizyczny w połączeniu z całą niezadbaną resztą da wynik odbierania mnie jako <osoby> Świat jednak jest dziwny . . .

Druga myśl - jak wszyscy tak chętnie biorą mnie za K, to mam wyrzuty sumienia, że ich oszukuję, bo to tylko połowiczna prawda. Ale nawet nie wiem, co mam zrobić w takiej sytuacji ... Jak by brali mnie za <osobę> to wilk byłby syty i owca cała, bo nie byłoby tego połowicznego oszustwa. Ale brak takich standardów społecznych.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-16, 15:12   

2in1_inkarnacje napisał/a:
A jak już muszę oznajmić ( i naprodukować się ), że jestem hermą tej obcej osobie, to jest straszny zdziw z jej strony, bo ci ludzie n a p r a w d ę biorą mnie za K.


A za kogo mają Cię brać, jak nie wiedzą co to herma, i że w ogóle coś takiego istnieje? Za smoka wawelskiego?
Jak ludzie widzą kogoś z długimi włosami i bez brody, to zwykle klasyfikują jako K. Ot i cała tajemnica. Dla nich są tylko dwie opcje.

2in1_inkarnacje napisał/a:
Druga myśl - jak wszyscy tak chętnie biorą mnie za K, to mam wyrzuty sumienia, że ich oszukuję, bo to tylko połowiczna prawda. Ale nawet nie wiem, co mam zrobić w takiej sytuacji ... Jak by brali mnie za <osobę> to wilk byłby syty i owca cała, bo nie byłoby tego połowicznego oszustwa. Ale brak takich standardów społecznych.
_____


J.W.
Ludzie nie wiedzą, że istnieją osoby IS lub niebinarne.
Ba, niektórzy do tej pory nie wiedzą skąd się biorą dzieci, a co dopiero mówić o tych nie-cis.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-10-16, 16:22   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Szczerze mówiąc, to ono by wolało, by było przez ogół nieznajomych brane za OSOBĘ
Ale żyjemy w kulturze, która nie przewiduje kategorii 3 płci i każdej "osobie" (na podstawie m.in. wyglądu) odruchowo przypisywana jest jedna z dwóch "dostępnych" kategorii. Jeżeli czyiś wizerunek jest niejednoznaczny ludzie biorą pod uwagę zazwyczaj najbardziej charakterystyczne cechy wizulane (w drugiej kolejności głos, zachowanie, mowę ciała) i na tej podstawie dopasowują opcję najbardziej prawdopodobną. Wychodzi na to, że w twoim przypadku jest to K.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-16, 16:36   

Kimberly, <zalamka>
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-10-16, 16:40   

Mało tego, niektóre cechy wyglądu jak na przykład długie włosy, potrafią tak zdominować myśli że czasem nie patrząc na inne cechy przypisują Ci płeć. Ja choć bym ubrała suknie ślubną i szpilki to nadal wyglądała bym jak zwykły (powiedzmy że facet w sukni może wyglądać jak zwykły) facet a jakbym się nie ogoliła to nawet jak Rumcajs w sukni a jednak czasem stojąc w kolejce ktoś z tyłu odezwie się "przepraszam panią... :shock: O przepraszam pana".
<rotfl3>
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-16, 19:31   

Eee nie suknia zdobi faceta?
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-10-16, 23:30   

Nie. faceta zdobi suzuki :p
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-10-17, 00:17   

Sytuacja zaobserwowana:
Centrum handlowe, rodzinka z synkiem. Samochodziki takie na monety, co bujają.
Chłopczyk wybiera sobie różowe autko - podekscytowany.
Tata na to: Nie, to jest dziewczyńskie, tym po lewej się przejedź.
Dziecko trochę rozżalone przesiadło się do moro jeepa i wtedy rodzinka odpaliła mu samochodzik...
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-17, 00:29   

Fadi, czyżby to był nasz przyszły użytkownik? :-p
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-10-17, 00:34   

A i tym razem ze mną w roli głównej:
Wyrabiam sobie kartę stałego klienta w sklepie. I Pani przy kasie mechanicznym głosem instruuje mnie, co mam wystukać na panelu:
- Proszę wpisać Numer telefonu
- Data urodzenia
W tym momencie pada pytanie: Jedynka?
Konsternacja, spoglądam na panel, a tam:
Płeć:
1- kobieta
2- mężczyzna
:D
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-10-17, 00:38   

Pewnie dumny tata odetchnął z ulgą "ufff ... mało brakowało a byłby obciach na cały sklep" <rotfl3> <rotfl3>
I tego nie cierpię takiego na siłę wciskania we właściwy gender od najmłodszych lat. kuźwa ile ja musiałam się na kombinować,żeby mi rodzice kupili skakankę :D musiałam tatkowi powiedzieć, że będę bokserem a oni mają skakanki. <rotfl3>
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-10-17, 14:25   

Dla mnie sytuacja na plus, bo i młodnieje i miły zamot wprowadzam.
Gorzej dla mojej partnerki. Jak usłyszala pytanie " a to dla syna pani kartę wyrabia?"

A różnica wieku miedzy nami jest pomijalna :-p

Konsternacja babki w banku na poziomie wysokim.
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-17, 21:33   

Fadi napisał/a:

W tym momencie pada pytanie: Jedynka?


Trzeba było powiedzieć "zastanawiam się. Może zrobię w Czechach" xD

Gabi napisał/a:
musiałam tatkowi powiedzieć, że będę bokserem a oni mają skakanki. <rotfl3>


Ja nie lubiłem skakanek póki się nie dowiedziałem, że w treningu bokserskim przydatne xD
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-17, 22:08   

A ja grałam w gumę :D .
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-10-17, 22:16   

Gabi napisał/a:
Pewnie dumny tata odetchnął z ulgą "ufff ... mało brakowało a byłby obciach na cały sklep" <rotfl3> <rotfl3>

Pewnie tak :D

Cytat:
I tego nie cierpię takiego na siłę wciskania we właściwy gender od najmłodszych lat.

Ja też nie, w końcu to tylko dziecko - pewnie mu się po prostu kolor podobał bo nie da się ukryć, że różowy bardziej przyciąga wzrok...

Cytat:
kuźwa ile ja musiałam się na kombinować,żeby mi rodzice kupili skakankę :D musiałam tatkowi powiedzieć, że będę bokserem a oni mają skakanki. <rotfl3>

no ale słusznie :D

Ada75 napisał/a:
A ja grałam w gumę :D .

a ja nie :P ale często stałem w gumie jak koleżanki grały ;) no i mój kolega grał z nimi :P
_________________
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-19, 20:04   

tw: poj... sytuacja, strach o życie

Wracałem dziś ze szkoły. Autobus zapchany, patrzę - a tu zestaw czterech wolnych miejsc. Siadam radośnie.

Parę przystanków dalej, drzwi się otwierają i do pojazdu wjeżdża chmura piwnego aromatu. Wkracza on, Janusz Prawdziwypolak.

Rozsiada się naprzeciwko mnie, z puszeczką w ręku. Głośno daje porady życiowe jakiemuś 17-nastoletniemu chłopakowi, siedzącemu trochę dalej, i informuje najbliższą panią o chęci odbycia z nią stosunku. Tu zaczyna się Wielka Improwizacja 2.0.

Dowiadujemy się, że nasz bohater nie cierpi policji ani muzułmanów i przeżywa głębokie rozterki miłosne. Otóż jego jasnowłosa luba zostawiła go dla kobiety. Janusza wprowadziło to w konsternacje, jako iż wierzył dotąd, iż blond niewiasty zawsze są orientacji heteroseksualnej.

Tutaj, unosząc głos, nasz obrońca tożsamości narodowej, określa swój manifest. Używając nowoczesnej polszczyzny i słów potocznych nacechowanych emocjonalnie, oświadcza, że gdyby zależało to od niego, zebrałby mężczyzn i mniej obdarzone estetycznie kobiety orientacji homoseksualnej (te bardziej estetyczne zostawiłby sobie dla celów cielesnych), zawiózł do lasu i po torturach, zamordował. Cały manifest jest przeplatany odniesieniami do polskiej tożsamości, wykrzyknieniami emocjonalnymi i odwołaniami do niemoralności osób wiary mahometańskiej.

Tutaj, z przyczyn wiadomych, napawa mnie strach. Wbijam spojrzenie w telefon, starając się pogodzić z faktem, że tak mają wyglądać okoliczności mojej śmierci.

Janusz Prawdziwypolak dotyka lekko mojego kolana. Podnoszę głowę, a tu moje zatrwożone transowe uszy słyszą: "Słuchaj, ziomuś, zamienimy się miejscami? Muszę zaraz wysiadać."

Przyjmuję jego sugestię. Po jakimś czasie ludzka hybryda "Uważam rze" i marskości wątroby opuszcza autobus, a ja oddycham z ulgą.

TL;DR: Bałem się, że umrę, okazało się, że bez T mam poziom passingu "pijany homofob i seksista nazywa mnie ziomusiem". :shock:
_________________
ojej
 
 
 
confused
użytkownik
confused


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 49
Posty: 391
Wysłany: 2017-10-19, 22:50   

Ada75 napisał/a:
A ja grałam w gumę :D .

Ja też.. Oj jak ja to uwielbiałam. Na szczęście na osiedlu był "jeszcze jeden" chłopak, który też grał w gumę, więc był niejako moim alibi ("przecież Karol też gra!!". W piłkę nożną też grał, więc nic nie było podejrzane. Jak sobie teraz pomyślę jak ja się musiałam nakombinować, żeby jako dziecko robić to co chciałam, wyrażać się tak jak chciałam... Niech to wszystko szlag.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-10-20, 00:53   

Castor, świetne :-D
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-10-26, 13:18   

[Ciiach.
Regulamin Forum napisał/a:
1. To jest forum dla wszystkich osób trans, niebinarnych i interseksualnych

1.2. Pragniemy z jednakowym szacunkiem odnosić się do każdego człowieka, niezależnie od tego kim się on czuje, jak realizuje swoją seksualność oraz jak postrzega swoją płeć. Wymagamy tego od wszystkich naszych użytkowników.


9.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum. [1 pkt]


/Lagertha]
Ostatnio zmieniony przez 2017-10-26, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-26, 13:26   

Aristocat, łączę się w bólu. Też podobno jestem emką, ale już po wymianie papierów :P
A tak swoją drogą, szkoda że jest tak mało bezpłciowych zapachów. Mi się nie podobają ani damskie ani męskie.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-26, 21:44   

Przykro mi @Aristocat :( Wiem, o co chodzi, bo sam tak mam... chociaż mnie nie bardzo wiedzą, czy brać za kma, mkę, czy męską ciskę. Ludzie muszą się przyzwyczaić do typu non - binary i tę kwestię zrozumieć, a do tego jeszcze długa droga. Ale nie warto się poddawać - ja robię ze swojego genderu atut, coś ciekawego i traktuję temat swobodnie ;)

> > > > >

Od przeszło tygodnia, może już dwóch, robię remont na mieszkaniu w bloku. Zamieszkują tam : miła starsza pani oraz jej córka i od czasu do czasu syn. Ten syn miał równać ściany, ale sposobem, chyłkiem wymykał się na piwo. Raz wrócił po kilku drinkach, trochę mi się wyżalił ze zmartwień i pyta mnie wprost : < Ty w końcu baba jesteś, czy chłop ? > Zawsze biorę okoliczność takiego pytania, więc odpowiadam : < Jestem hermafrodytą. > On w konsternacji, więc kontynuuję: < To taka przypadłość biologiczna, gdy rodzi się małe dziecko, a nie można ustalić jednoznacznie jego płci. > Wyprzedzam jego pytanie i mówię dalej : < Nie zmieniam płci. Nie jestem transowym hermafrodytą. Identyfikuję się tak, jak moja płeć biologiczna >
Raczej nie odpowiedziałem mu na pytanie tak, jak by tego chciał, bo chwilę się jeszcze dopytywał.
Gdy jego siostra wróciła z pracy, słyszałem rozmowę trójki za ścianą, jak mają się do mnie zwracać i stanęło na tym, że tak, jak dotychczas, czyli w formie żeńskiej ^ ^ Starsza pani podsłuchała wcześniej moją rozmowę z jej synem i pochwaliła mnie za rozsądne podejście do tematu i dobre wyjaśnienia ;)
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-10-26, 21:52   

Miło że przyjeli do wiadomosci i uszanowali : )

Moim zdaniem lepsze pytania, niż szeptanie za plecami.
 
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-29, 19:05   

Byłem dziś w kinie na filmie "Piła: Dziedzictwo". Gość przy kasie cały czas nazywał mnie "pan". Raz musiał sprawdzić moją legitymację, bo film był 18+. Legitymację, na której mam dwa żeńskie imiona, "urodzona", nazwisko z żeńską końcówką i fotkę w damskiej bluzce bez wąsika/bródki. Zignorował to wszystko i dalej leciał per "pan". :shock: :mrgreen: Mam jakiś zaginający rzeczywistość poziom passingu, albo gościu szukając wieku, olał resztę danych.
_________________
ojej
 
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-10-29, 20:45   

Castor napisał/a:
Castor
a co sobie będzie zawracał głowę jakimiś pierdołami powypisywanymi przez kogoś u ciebie w dowodzie. widzi kolesia więc jesteś koleś i kropka xD
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-29, 20:54   

Castor, kasiencja, a może to podstępny transfob? potem myśli sobie: "tak, idź oglądaj ten paździerz, [terefere] kaemie"
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-30, 06:34   

Arisu napisał/a:
Aristocat, Nie przejmuj się. Mój stary wspólokator rozpowiadał ludziom że jestem transwestytą, o czym się dowiedziałam od innego wspóllokatora. W ten sam dzień się wyprowadziłam, na pożegnanie dostał kopniaka z całej siły w krocze, butami roboczymi (ze stalowym czubkiem).

Z drugiej strony znowu jakieś dwie brytyjskie karyny mnie wyśmiały za wyskoczenie do tesco (2 minuty od domu) w bluzie i dresach, a w GIC wszyscy myśleli że jestem K/Mem. Fcuk logic.


Ach ci ,,obrzydliwi transwestyci"! Mowił że ,,jesteś"? Straaaaszneee!
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-30, 21:28   

Arisu napisał/a:
Wybacz Alone, ale dla mnie jest to co najmniej obraźliwe. Transwestytyzm to fetysz, nie mają oni wątpliwości co do bycia mężczyznami. Przebierają się bo lubią i tyle. Nawet mimo noszenia kiecek, wciąż są to faceci którzy mają często żony, nie mają dysforii i czują się komfortowo w męskim, muskularnym ciele.

A ja? Patrząc na swoją przeszłość to nigdy nie byłam. Wszyscy moi przyjaciele widzieli że coś jest nie tak, jeden z którym wciąż rozmawiam powiedział że wiedział, że dla niego nic się nie zmienia i że jestem spoko. Z dnia na dzień zaczął używać poprawnych rodzajników i imienia. Gdy przez tydzień nie miałam zwolnienia z WFu w gimnazjum to postawili mnie na bramce. Skręciłam kostkę. Do tego mnie wyśmiewano, bo od 14 roku życia moje ciało się nie rozwijało. Mimo to, dysforia mnie zabijała. Jestem po 4 próbach samobójczych z tego powodu, choć od 1,5 roku nie myślę zbytnio o tym. Tak, to czas na HRT.

Zaczęłam mając 19 lat nie mając nadziei na przyszłość. Za miesiąc stuka mi 21, powoli układam sobie życie i z nadzieją patrzę w przyszłość. Passing muszę przyznać że... mam, choć wciąż mnie to szokuje. Nawet będąc w Polsce otwieram drzwi listonosze mając ręcznik na głowie i męskie ciuchy, a ona "dzień dobry, czy może pani odebrać list?"

Rodzina mojego chłopaka też o niczym nie wie (i się nie dowie), a są strasznymi katolami. Tak zdecydowaliśmy. Mam już ustaloną datę SRS, po tym zmiana danych i można będzie normalnie żyć. Wreszcie.

Także taka jest różnica między transwestytyzmem a Inter/transseksualizmem. Może teraz rozumiesz dlaczego doprowadziło mnie to do szału.


Wybaczam bo Cię lubię. :) Różnica jest ale nie zmienia to faktu że i tym "nieszczęśnikom" należy się szacunek - są ludźmi jak i Ty. Nieszczęście polega na tym że dla przeciętnego przechodnia w pewnych sytuacjach TS i CD wygląda tak samo. Jednak w sytuacji o której piszesz ja po prostu bym wyjaśnił że nie jestem transwestytą - byłby to długi i nudny wykład o wiele bardziej bolesny niż ten kopniak. :D Jeszcze rok temu byłbym się z Tobą kłócił do upadłego. Teraz rozumiem Ciebie i to co czujesz lepiej. Nie postawię znaku równości po między TS i CD. Jednak trzeba ludziom tłumaczyć różnicę. No bo co chłop zapamiętał? Że skopał go transwestyta. :D
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-30, 21:57   

Arisu napisał/a:
Alone, Wiem że ludzie jak to mawiają, "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Dlatego ja czekałam przykładowo aż wszystko będzie w miarę okej no i jakoś nie zdarzyło mi się by mnie ktoś zwyzywał. Wszystko w swoim czasie, o :-p

On jest cóż... szkoda słów. Ma 19 lat, nie zna angielskiego, obgaduje wszystkich za plecami, nie potrafi nawet zmywać naczyń czy posprzątać w domu i klei się do każdej spotkanej dziewczyny. Moja współlokatorka się wyniosła przez niego właśnie. Także raczej nie warto tracić czas na takiego śmiecia (bez przepraszania).

Zresztą, ja mu to wyjaśniałam, współlokatorka i jeszcze jeden znajomy. Ale on jak krew w piach, niczego nie rozumiał - ot, po prostu tępak :-p


No to gadaj że za całokształt dostał! :) To co innego. ;)
 
 
Castor
użytkownik
Ofensywny Ludź


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 205
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-10-31, 22:39   

Stałem sobie na ulicy z torbą szkolną na ramieniu i gmerałem w telefonie. Jakiś starszy pan wołał "Ej, a pan to tu listowy?" Dopiero jak podszedł, zorientowałem się, że chodzi o mnie :mrgreen:

*passing intensifies*
_________________
ojej
 
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-02, 11:36   

Arisu: Bo to jakoś tak strasznie siedzi w głowie. Ja dalej wątpię w mój passing, znaczy ostatnio znów. Choć podobno go mam. Ale tyle czasu mi wmawiano, że go nie mam, że to chyba dalej siedzi w głowie i ciężko się pozbyć tych obaw.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 01:59   

Arisu napisał/a:
Ogólnie ciężko jest przyjąć passing do wiadomości.

Ja w ogóle nie przyjmuję. a b s o l u t n i e. Uważam nawet, że to jakieś odgórnie zaplanowane i celowe działanie zmowy międzyludzkiej i nic mnie nie przekona, że jest inaczej.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-05, 13:06   

2in1_inkarnacje, żebyś wiedziała że żyjemy w zmowie, co więcej, czasem czułam że ktoś za mną był, teraz już mniej, ale doświadczyłam tej dziwnej mocy. Co oznaczało by działanie kogoś obcego i wpływania na decyzje.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-13, 13:08   

Więc tak : dziś mój pomagier zabrał się do pracy z Maniusiem, lokalnym taksówkarzem. Maniuś czyta Noworudzką, w której pojawiłem się już 3 razy. Też czasami z nim jeżdzę, podrzuci mnie kawałek i nie może się zorientować w moim genderze xD. Dziś się wypytywał pomagiera : << A kto to jest ? Bo cerę ma kobiecą, głos na pół męski >> ( ale nikt jeszcze nie powiedział, że na pół żeński ) Pomagier na to jednym słowem : << Nie wiem >> .
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-14, 10:36   

Wybierając nowy kask motocyklowy usłyszałam od sprzedawcy, że białe kaski są damskie :D .
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-11-14, 12:58   

Czyli każdy glina na motorze to baba.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 21:53   

Znajomy taksówkarz, cz.2

Zanim co, przypomnę cz1 , która jest w innym dziale.
Czasami podrzuci mnie kawałek znajomy taksówkarz, Maniuś. W cenie biletu autobusowego. Któregoś razu tak mi się przyglądał i zapytał << Ty chłopak jesteś, czy dziewczyna ? >> i patrzy w lusterko nad przednią szybą. Zanim dał mi coś powiedzieć, kontunuuje : << Ty jesteś chłopakiem, tylko zapuszczasz włosy >> xD

Teraz cz2
Pojawiam się ostatnio w lokalnej gazecie. Maniuś ją czyta. Widział tam wywiad ze mną i ten ... hmm żeński "misgendering". Ostatnio jeżdzę z pomocnikiem i Maniek też go kojarzy. Tym razem pomocnik jechał beze mnie i Maniek skorzystał z okazji i pyta go o mnie: << kto to jest ? Bo cera kobieca, głos na wpół męski . . . >> a pomagier na to << nie wiem >> Nie wchodził w dyskusję.
 
 
Kate
użytkownik
Avek nie mój.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 82
Posty: 719
Skąd: Ok Wa-Wy
Wysłany: 2017-11-18, 22:40   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Znajomy taksówkarz, cz.2


2in1_inkarnacje napisał/a:
Więc tak : dziś mój pomagier zabrał się do pracy z Maniusiem, lokalnym taksówkarzem. Maniuś czyta Noworudzką, w której pojawiłem się już 3 razy. Też czasami z nim jeżdzę, podrzuci mnie kawałek i nie może się zorientować w moim genderze xD. Dziś się wypytywał pomagiera : << A kto to jest ? Bo cerę ma kobiecą, głos na pół męski >> ( ale nikt jeszcze nie powiedział, że na pół żeński ) Pomagier na to jednym słowem : << Nie wiem >> .


Przedostatni post.


2in1_inkarnacje napisał/a:

Teraz cz2
Pojawiam się ostatnio w lokalnej gazecie. Maniuś ją czyta. Widział tam wywiad ze mną i ten ... hmm żeński "misgendering". Ostatnio jeżdzę z pomocnikiem i Maniek też go kojarzy. Tym razem pomocnik jechał beze mnie i Maniek skorzystał z okazji i pyta go o mnie: << kto to jest ? Bo cera kobieca, głos na wpół męski . . . >> a pomagier na to << nie wiem >> Nie wchodził w dyskusję.


Ostatni post.

To chyba to samo, co ?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 22:54   

Kate, aaa sorry, uciekło mi. Faktycznie.
 
 
Kate
użytkownik
Avek nie mój.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 82
Posty: 719
Skąd: Ok Wa-Wy
Wysłany: 2017-11-18, 23:01   

2in1_inkarnacje, Ale tej cz.1 pierwszej nie widziałam. Więc zawsze coś.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-18, 23:04   

Kate, uhuhu - to było jeszcze zanim powstała pierwsza część "dziwnych sytuacji płciowych". Bardzo dawno temu.
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-19, 12:30   

Ja zaczęłam zapuszczać włosy i usłyszałam w szkole za moimi plecami "on dzisiaj wygląda jak dziewczyna" <rotfl3>
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-19, 16:42   

Lunawspaniała, Tak po sobie, nie wiem, co lepsze, czy włosy, czy komentarz i odbór ^ ^
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-19, 19:42   

Od jakiegoś czasu siedzę na grupie fejsbukowej dla elektryków. Nie wiem już, jak długo, tracę rachubę. Typowe są tam zwroty, na początku wpisu : "Panowie!", "pytanie do panów", "powiedzcie, panowie", "Drodzy Panowie" itp Wchodzę przed chwilą na post i widzę "Witam Panów ;) " Więc robię komentarz do autora: << wgl, drobna uwaga @ [autor] ( do innych też ), tu są też inne osoby poza panami. >>Długo nie czekam i widzę w tytule " Witam Panów ;) I PANIE :) " ( dużymi literami) xD
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-23, 11:22   

Suchar na koty.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_3553835.jpg
Plik ściągnięto 7854 raz(y) 64,3 KB

 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-23, 11:48   

Ostatnio czuję się jak predator wśród nieświadomych CiSów. Chłopacy z drużyny uważają mnie za bardzo atrakcyjną dziewczynę, a mnie dobija świadomiść, że nie jestem do końca normalna... <ściana> :-(
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-23, 20:24   

Spódnice wcale nie są wygodne. Nogi się o siebie ocierają, albo trzeba chodzić w rajstopach, które gryzą zadek. A najgorsze jest to, że spódnice potrafią się kręcić naokoło d...

Przykro mi Lagertha.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-23, 20:31   

Dla mnie spódnice to był koszmar i jakis porypany pomysł w ktorym nie mozna swobodnie sie ruszac :-p
 
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-23, 20:41   

Swobodnie czy przyjemnie - oto jest pytanie :roll:
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-23, 21:29   

Jak swobodnie to i przyjemnie. Jak dla mnie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-23, 22:41   

Dzisiaj w centrum Krakowa, pan ok. 40-stki zaproponował mi, że pokaże mi swoje przyrodzenie, bo kręci go obnażanie się przed fajnymi dziewczynami, szczególnie rudymi :shock:

DISSGUSTIN!

Przynajmniej wiem, że mam passing xD <rotfl3>
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-23, 22:48   

Aristocat, też przez x lat nie nosiłem spódnic i założenie spódnicy było dla mnie dziwnym doświadczeniem. Jakiś czas temu to już było.

W sumie też się czuję jak wilk w owczej skórze, ale z odwrotnych powodów.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-24, 00:46   

Bo jesteś bardzo atrakcyjna xD Pewnie gdyby się dowiedzieli, to musieliby zrewidować to, co dotąd myśleli na temat osób IS.

-------------

Dla Greków, Rzymian i innych ludów basenu Morza Śródziemnego oczywiste było noszenie tunik i innych ubrań będących sukniami. To Germanie wprowadzili nogawice - bardzo wygodne przy jeździe konnej.

Co niewygodnego jest w siedzeniu w spodniach przy biurku? O.O
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-24, 06:42   

Osobiście, nie widzę różnicy w wygodzie spodni i spódnicy. Bywają niewygodne spódnice i niewygodne spodnie.

Spódnica za to kojarzy mi się z czymś co wypada założyć na specjalne okazje, na codzień (również jeśli funkcjonuję w płci odczuwalnej) wolę spodnie. Z reszt to ciekawe, bo czuję się w spodniach lepiej, bo nie widać mi, no wiecie czego :-? .
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2017-11-24, 11:55   

kicur napisał/a:
Co niewygodnego jest w siedzeniu w spodniach przy biurku? O.O

Jeśli się siedzi zazwyczaj po turecku, to dużo :D
I ogólnie nie lubię siedzieć w normalnych, wyjściowych spodniach w domu. Wolę wtedy jakieś dresy, jakieś miękkie rozciągliwe coś niż dżinsy i okolice.
_________________
Freja Draco
 
 
yaasco
użytkownik


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 19
Posty: 115
Wysłany: 2017-11-24, 12:20   

bojówki dobre zawsze i wszedzie :D
 
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2017-11-24, 22:15   

Lagertha, przykro to czytać, <pocieszacz> Bez passingu źle, ale z passingiem też czasem niedobrze... Też łapię taki dołek czasami. Na szczęście mnie nikt nie uważa za atrakcyjną osobę, więc nic bezpośrednio nie naprowadza mnie na taki stan.

Viera, gratuluję! (oczywiście passingu :D )
_________________
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-25, 10:31   

Ah ten głos :-|
Kolejka do automatu biletowego. Ciuchcia nadjeżdża za dwie minuty. Jakieś młode gówniary męczą się nie wiem z czym.
Ktoś mi się wbija przed kolejkę. Mówię "przepraszam". Pan nie słyszy bo jest w słuchawkach.
Pani przede mną zwraca uwagę pana i mówi, że pan (czyli ja :-| ) byłem przed nim.
Po chwili pyta mnie "pan normalny?".
Chodziło o coś z biletem. Ale wyszło dziwnie w stresie :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-25, 16:14   

Jenny, nie ma się czym przejmować, tylko żyć dalej ;-)
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-28, 15:57   

Słuchajcie, najdziwniejszy telefon ever, ever. Genderowa sytuacja dosłownie sprzed momentu.
Coś takiego : ktoś do mnie dzwoni, jakiś nieznany mi numer. Odbieram:
- Halo ?
- Coś Ty taka oficjalna była dziś rano ?
- ( ja taki . . . looool ? )
- Aale kto mówi ?
- No, Basia! Co Ty masz taki głos zmieniony ? - Nadal Cię angina trzyma, u lakarza byłaś ?

:shock: :shock: :shock:
i ogólnie lol
Kto to był ? ?
 
 
Detranzycja
użytkownik

Tożsamość płciowa: ag
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 55
Wysłany: 2017-11-28, 19:53   

Czy ja wiem, ja tam kiecki lubię, a rajstopy to raczej zamiennik spodni, jak chcesz pokazać ładne nogi. Co do cielistych, szczerze je lubię, dużo lepiej wyglądają od czarnych, choć najlepsze są kabaretki, no ale po 1 nie zawsze się nadają bo za wulgarne i zimą też nie idzie ich założyć bo pi...
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-07, 03:05   

5 lat na hormonie żeńskim :
- jak się przeziębiam, siada mi głos i staje się wtedy typowo męskim :shock: przed hormonami nigdy nie miałem tak niskiego głosu
- obecnie mam na twarzy więcej pojedynczych włosków, niż przed hormonami
Albo ten Neofollin jest coraz bardziej sfejkowany, albo mój IS tak dziwaczny :-|
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2017-12-07, 10:49   

Cytat:
- przed hormonami nigdy nie miałem tak niskiego głosu
- obecnie mam na twarzy więcej pojedynczych włosków, niż przed hormonami

Starzejesz się i tyle :p
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-07, 22:57   

Ada75 napisał/a:
"....bo nie widać mi, no wiecie czego :-? .


A może nosiłaś za krótkie te spódnice? Bo jakoś nie potrafię uwierzyć by coś mogło spod takiej do kolan wystawać. :D
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-07, 23:05   

Lol, niektóre męskie spodnie mają taką przestrzeń z przodu między nogami. A inne nie! :-p W ogóle zastanawiają mnie te męskie rurki, które mnie cisną w kroku, czy ktokolwiek je kupuje w takim razie...
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-08, 06:11   

Alone, chodzi o to, że w spodniach nie widać tego co można by widzieć i sprawa jest bardziej oczywista. No przecież widziałeś.. ;-) Znaczy nie widziałeś.

Swan, ja je kupuję :D
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-08, 20:18   

[quote="Ada75"]Alone, chodzi o to, że w spodniach nie widać tego co można by widzieć i sprawa jest bardziej oczywista. No przecież widziałeś.. ;-) Znaczy nie widziałeś.

Mały tutek: https://www.youtube.com/watch?v=sfwkfkikyJk ? I kiecka może być obcisła. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 15