Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak kupić binder z GC2B?
Autor Wiadomość
panHektor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-26, 17:54   Jak kupić binder z GC2B?

Na razie nie mam możliwości prosić nikogo z rodziny o kupno, dlatego główkuję sam. Mój angielski nie jest idealny, więc proszę Was o pomoc. W sumie jedyna możliwość, jaką mógłbym to zapłacić, to właśnie taki przelew, który mógłbym zanieść np. do kiosku. (czyli to paypal z allegro, przelew tradycyjny, to mam na myśli)
Pewnie trzeba będzie jakoś zmienić walutę (?). Nie wiem, co wpisać w internet, żeby się dowiedzieć. Natrafiłem na taki fragment na stronie:

"We accept PayPal, credit, debit, and pre-paid debit cards (you will have to register your pre-paid card with the card provider's website). We also accept PayPal e-checks, but keep in mind that e-checks can take anywhere from 5 - 10 extra days of processing time."

Czyli akceptują PayPal? :D

Prosiłbym o dokładne wyjaśnienie. Bo jeśli nie dam rady zamówić, to pewnie zapłacę komuś, żeby mi zamówił. ;)

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 
 
mou
użytkownik


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 79
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-26, 17:59   

Nie mam pojęcia jak kupić ale tak, akceptują PayPal z tego co wkleiłeś jako cytat. Z tym że to zajmuje do 5-10 dni więcej.
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-12-26, 18:11   

panHektor napisał/a:
"We accept PayPal, credit, debit, and pre-paid debit cards (you will have to register your pre-paid card with the card provider's website). We also accept PayPal e-checks, but keep in mind that e-checks can take anywhere from 5 - 10 extra days of processing time."

Ok, to tak:
Akceptujemy (płatności) PayPal, kartą kredytową, debetową, przedpłaconą debetową (może to wymagać wcześniejszej rejestracji karty przedpłaconej na stronie usługodawcy karty). Akceptujemy równieżpłatności e-czekami PayPal, ale proszę mieć na uwadze, że realizacja płatności e-czekami zajmuje od 5 do 10 dni roboczych(?).

Nie, to bierze czas 5-10 dni dla CZEKÓW. A przynajmniej tak wynika z tekstu :P
 
 
mou
użytkownik


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 79
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-26, 18:16   

Strzelam że te e-czeki i e-przelewy (jak do zapłacenia na poczcie na przykład) tak samo działają jeśli to nie jest jedno i to samo nawet :-D
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-12-26, 18:17   

Nie wiem, nie chce mi się tłumaczyć całego portalu, macie: https://www.paypal.com/us...-eCheck-FAQ1082

PS: nie, daleko od poczty:
Cytat:
An eCheck is an electronic payment funded by the buyer’s bank account. With an eCheck, the recipient should receive the money within 3-6 business days.
 
 
panHektor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-26, 18:20   

Czyli nic nie zrobię bez karty/konta? ;__;
Dzięki wielkie za przetłumaczenie! :)
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-12-26, 18:24   

Chyba jedynie https://www.paysafecard.com/pl-pl/ o ile akceptują, ale to jest właśnie coś a'la karta przedpłacona. Nie korzystałam, to nie mam pewności :/
 
 
panHektor
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-26, 18:26   

KUPIĘ TO W SKLEPIE OBOK. :D A jakoś przewalutować czy jak?
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2016-12-26, 19:39   

jak kupowałem na gc2b to nie widziałem, żeby mieli opcję płatności paysayfecardem
z tego co wyszukałem tak na szybko to widzę, że psc załączyli jakąś opcję prepaidówki Mastercard, z której można przelać na Paypala... no to to może być wyjście.
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-12-26, 21:18   

panHektor napisał/a:
KUPIĘ TO W SKLEPIE OBOK. :D A jakoś przewalutować czy jak?

Jeśli masz pod PayPala podpięte konto lub kartę, to się nie musisz przejmować przewalutowaniem, robi się samo. Jak inne opcje, to... nie wiem... ale podejrzewam, że podobnie (trzeba tylko zadbać, żeby odpowiednia suma była do dyspozycji).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10