Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak będą wyglądały wasze święta ?
Autor Wiadomość
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-12-16, 21:07   Jak będą wyglądały wasze święta ?

Ja chyba sama będę świętowała bo synuś będzie u drugiej matki a później u rodzinki swej dziewczyny. Nie chce napierać aby się rozdwajał i czynił cuda aby mnie zobaczyć w tych dniach bo czy tak czy inaczej obdarzamy siebie miłością najmocniejszego gatunku.
Nikogo jeszcze nie mam jako partnera a i cenie w jakiś sposób swoją wolność. Mama w Polsce, siostry po całym świecie, ojciec odepchnął mnie jak tylko zdradziłam tajemnice swej tożsamości.
A wiec tak to już jest.
Dzięki dziadku mrozie że nie mam presji aby usiąść przy stole świątecznym i udawać kim nie jestem, i za to dziękuję i to świętuję!

Merry Hackelberry, Wesołych Śniąt odespania zaległości, i pełnego smakołykami zapchanego brzuszka życzę wam
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-12-16, 21:47   

Wigilię spędzę z mamą i siostrą u babci, która już nie potrafi wyjść z domu. Może przyjdzie koleżanka siostry ze studiów, bo inaczej siedziałaby sama w domu. W pierwszy dzień świąt jadę do dziewczyny i jej rodziny.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-16, 21:49   

nie mam świąt. jest tylko śmierć.
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-12-16, 21:51   Katja

A ja zycze wszystkim najlepszego z okazji swiat(chociaz ich nie obchodze) spelnienia marzen i najwazniejsza zeby nikt nie tracil z oczu swego upatrzonego celu.
 
 
sam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-17, 00:29   

Nijak, niestety. Co najwyżej kupię coś fajnego i wpadnę na chwilę do matki coby nie było że jestem wyrodnym dzieckiem - ale o tradycyjnym obchodzeniu świąt nie ma mowy. Nie ze względu na mój ateizm czy przekonania ale bardziej na to że nie mam za bardzo rodziny z którą mógłbym spędzić ten czas w miły sposób (no chyba że uznam swoje koty za rodzinę). A szkoda bo mam całkiem miłe wspomnienia z dzieciństwa związane ze świętami.
Dzięki za życzenia, dołączam się.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-17, 01:01   

Spędzę święta z transowymi przyjaciółmi.
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-12-17, 01:11   

Spędzę święta z Hikaru ;) i nei tylko, nietransowa istotka co spędzi święta z nami czuje się wykluczona...
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2016-12-17, 02:47   

Bez cudów. Zjemy kawałek karpia, obejrzymy jakiś film, poczytamy książkę.
Z grubsza podobnie jak w każdy weekend.
_________________
Freja Draco
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-12-17, 03:21   

Ja cośupiekę, bo lubię i od razu zaliczę punkt "każdy w rodzinie musi coś zrobić". No i trochę gier i książek sięzakurzyło, to pora nadrobić ;) Może magisterkę popchnę... albo jakiśprojekt na uczelnie. Będzie mniej roboty potem.
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-12-17, 06:17   

Z rodziną która będzie mi życzyła spełnienia marzeń*

*wszystkich marzeń jakie mają w stosunku do mojej osoby, a które w żaden sposób nie są powiązane z moimi marzeniami. :-x
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2016-12-17, 11:15   

Spędzę święta w domu rodzinnym, już się stęskniłęm :D Z rodzicami, dwójką braci, babcią, wujkami i ich dziećmi i z psem. Już od 2 tygodni jedyne co gram na gitarze to jakieś świąteczne utwory, a na yt w historii to samo. Nie mogę się doczekać :)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-17, 11:53   

Ja jeszcze nie wiem. Pewnie okaże się dzień przed.
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-12-17, 17:05   

$więta $więta...

najpierw w pracy a potem będę spała. dopiero w niedzielę zajmę się celebracją najdłużej nocy, samotnie albo z chłopakiem, chociaż mam jeden wolny bilet, to nie bardzo mam komu go podarować.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-12-17, 21:12   Katja

lexel napisał/a:
Z rodziną która będzie mi życzyła spełnienia marzeń*

*wszystkich marzeń jakie mają w stosunku do mojej osoby, a które w żaden sposób nie są powiązane z moimi marzeniami. :-x


Lol ska ja to znam. Jedno jest pewne w tym roku nie dostane ani koszuli ani swetra meskiego
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-18, 00:48   

Nie umiem w święta, więc pewnie jak zwykle nie dam się wywlec do tych hałaśliwych ludzi. Zresztą matka publicznie będzie mnie znów pewnie szczuć niemowlętami.
 
 
Deidre
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 9
Posty: 58
Wysłany: 2016-12-18, 11:15   

24.XII - 12-godzinna wieczorno-nocna zmiana w pracy
25.XII - 12-godzinna wieczorno-nocna zmiana w pracy
26.XII - odsypianie 12-godzinnej zmiany
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 11:43   

Wigilię z przyjaciółmi. Po między z przyjaciółką, choć jest między nami coś większego już... <3. Sylwestra z rodziną. Będzie pięknie <3 A potem koniec urlopu i spowrotem do jednostki :)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 12:58   

Tradycyjnie, żona dzieci, samochód, rodzina, wątpliwości ... cały ten sztuczny blichtr.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-18, 15:42   

Z mamą, siostrą i babcią ze strony mamy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez pretensji i krzyków pozostałych członków rodziny :3
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-19, 10:03   

Z rodzicami i siostrą. Siostra akceptuje, mama próbuje się przestawić, ojciec neguje. Mam obawy co do ojca, 3 dni w domu, on będzie miał wymagania...
W zeszłym roku wiedzieli o mnie. Dostałam m.in. męską piżamę, kołpaki do auta, (którego nienawidzę, ale jakoś do pracy trzeba dojechać) i kilka innych zbędnych drobiazgów.
W tym roku trochę nagadałam mamie, liczę, że będzie lepiej pod tym względem. Odkrywczo stwierdziła: to już wiem czemu cię prezenty nie cieszyły.

Mam klucze do mieszkania siostry, w razie czego zwieję.
 
 
Rainbow
użytkownik
Fajny tytuł


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 33
Posty: 746
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-19, 10:41   

U mnie to to samo co zwykle, w przed wigilia w sobotę jadę do babci, a tam wszyscy się wściekają jak coś spróbuję powiedzieć, bo przecież widać, że są zajęci... A ja z kolei będę mieć wyrzuty sumienia, że znowu nic nie robię... Potem pojedziemy do pradziadków, bo prababcia już trochę niemobilna, a samej jej też raczej nie wypada zostawić. Później dużo jedzenia i alkoholu wśród niektórych osób, a następnie z powrotem do babci i dostanę prezenty m.in. od babci i kolejne wyrzuty, bo wiem, że jej na nie nie stać.... A potem siedzenie dwa dni w domu i wyjadanie zapasów, a potem to już powrót drugiego dnia świąt wieczorem...
_________________
"Mądry cytat" ~Mądra osoba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 9