Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
pomożecie?
Autor Wiadomość
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-20, 09:27   

witaj na forum, załamana :)

Być może Twój mąż jest transwestytą typu mężczyzna/kobieta. Takie osoby mogą być w szczęśliwych heteroseksualnych związkach, mieć dzieci itd. :) Są tu użytkownicy, którzy są takimi osobami. Widzę, że nie ma wątku poświęconemu konkretnie takiemu problemowi w "dziale dla partnerek i partnerów osób trans", więc może się odezwą, jeśli taki założysz :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
zalamana
użytkownik

Posty: 2
Wysłany: 2016-11-20, 09:34   pomożecie?

witam wszystkich tu obecnych. Piszę gdyż chyba jest problem u mnie w związku. Nie wiem też jak do tego podejść. dziś zauważyłam że mój mąż przeglądał informacje na temat Tucking Taping pomoże ktoś. On często chce się "bzykać", ja nie zawsze mam ochotę i wczoraj się pokłóciliśmy o to i mu powiedziałam że jak będzie non stop nalegał to mnie zniechęci do seksu. i wieczorem widziałam że przeglądał stronki o tej tematyce. Wcześniej nie widziałam tego. Fakt on chciałby mnie bzykać na każdym kroku. Mówi że go podniecam i wogóle Mamy trójkę dzieci. On nie wie że ja widziałam te stronki. Co mam zrobić??
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-11-20, 09:56   

a może z nim pogadać? nie chcę być niemiła, bzykanie jest spoko, ale co Ci po mężu z którym nie możesz szczerze porozmawiać? :roll:
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
zalamana
użytkownik

Posty: 2
Wysłany: 2016-11-20, 10:02   

ja wiem że bzykanie jest spoko ale jeśli nie masz ochoty a ktoś nalega za każdym razem?? :( kocham mojego męża ale czemu on nie potrafi zrozumieć że ja nie jestem tak bardzo za seksem :( może też dlatego że zmęczona jestem. Praca, dom (mamy trójkę dzieci). Wszystko na mojej głowie
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-11-20, 13:48   

Koniec świata ;)
Problem w związku, bo googluje tucking? Jedyne co wyobrażam sobie problematycznego dla cishetero relacji z taką rzeczą to płodność, ale może go tylko zaciekawiła sprawa?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-20, 14:37   

Pewnie przeglądał te informacje, bo ogólnie szukał treści seksualnych i może aż na takie zawędrował. Tym bym się aż tak nie przejmował.

zalamana napisał/a:
ja wiem że bzykanie jest spoko ale jeśli nie masz ochoty a ktoś nalega za każdym razem?? :( kocham mojego męża ale czemu on nie potrafi zrozumieć że ja nie jestem tak bardzo za seksem :(

Bo to nie jest kwestia zrozumienia - jeśli on ma duże potrzeby, to ma po prostu i musicie się wspólnie zastanowić co zrobić żeby każde z Was było usatysfakcjonowane. Ale zgadzam się z Salamandrą - rozmowa to podstawa.
Jeśli mówisz, że jesteś zbyt zmęczona, to może porozmawiaj z nim - niech np. przejmie część obowiązków, może Ty będziesz wtedy miała trochę częściej ochotę na seks a on trochę mniej, bo Ty zmęczysz się mniej, a on trochę więcej.
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2016-11-20, 15:41   Re: pomożecie?

zalamana napisał/a:
mój mąż przeglądał informacje na temat Tucking Taping pomoże ktoś

To go najpierw zapytaj, dlaczego przeglądał te materiały. Bo może to w ogóle przypadek, szukał czegoś innego, trafił na to i przeglądał sobie temat jako intrygujące kuriozum.

zalamana napisał/a:
On często chce się "bzykać", ja nie zawsze mam ochotę i wczoraj się pokłóciliśmy o to i mu powiedziałam że jak będzie non stop nalegał to mnie zniechęci do seksu.

Sytuacja dosyć frustrująca dla obu stron, ale też nie mam na to żadnej mądrej odpowiedzi. Może jakieś fora poświęcone seksualności, może jakiś seksuolog, może coś znajdziesz na http://seksualnosc-kobiet.pl
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-11-20, 22:52   

zalamana napisał/a:
ja wiem że bzykanie jest spoko ale jeśli nie masz ochoty a ktoś nalega za każdym razem?? :( kocham mojego męża ale czemu on nie potrafi zrozumieć że ja nie jestem tak bardzo za seksem :( może też dlatego że zmęczona jestem. Praca, dom (mamy trójkę dzieci). Wszystko na mojej głowie


Jeśli funkcjonujesz w klasycznej roli matki Polki to się nie dziwię, że nie masz ochoty na seks.
Nie wiem jak wygląda u Was podział obowiązków w domu. Może Ty masz ich za dużo, a mąż za mało.
Poza tym chyba warto, żebyś z nim porozmawiała o tym, że nie masz ochoty na seks tak często jak on. Zgadzanie się, a potem leżenie jak kłoda i czekanie aż skończy to nie jest najlepsza recepta na udane pożycie małżeńskie. Twoje potrzeby są tak samo ważne i nie musisz się podporządkowywać jego potrzebom.

Albo niech łyka brom..?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
milk
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 57
Wysłany: 2016-11-21, 08:31   

I nie mogłaś zapytać "hej skarbie co tam oglądasz?" :roll:
podziwiam i jednocześnie współczuję chłopu, bo takie niedopasowanie temperamentów może być strasznie toksyczne dla związku
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-21, 17:59   

Hmmm schowanie własnej męskości tak się zastanawiam, po co skoro ma ona być nadużywana. A może przeglądał te strony w temacie przegrzewania jąder i uzyskania czasowej bezpłodności. W każdym razie musisz go o to zapytać bo inaczej się nie dowiesz po co to robił a takie szpiegowanie po cichu nikomu nie wychodź na dobre.

Jeśli nie masz ochoty na seks ze względu na zmęczenie spróbuj rano, kiedy jesteś wypoczęta. Mnie np. wieczorami również często się poprostu nie chce za to rano np w sobotę :D .

Tak się jeszcze zapytam on pracuje?
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-11-21, 21:11   

Ada75 napisał/a:
własnej męskości
co u licha z tym określeniem? żeby nawet tutaj ludzie mylili genitalia z genderem... xD
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-21, 22:14   

Oj tam delikatna chciałam być, to powiem inaczej. Chowanie jąder w podbrzuszu i podwijanie penisa ma różne przyczyny, poza chęcią uzyskania płaskiego krocza, np. w celu passingu w stronę żeńskiego genderu stosuje się je w celu podwyższenia temperatury i uzyskania czasowej bezpłodności.

Lepiej? Czy nadal coś nie tak?
 
 
Katja
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 56
Posty: 595
Wysłany: 2016-11-22, 18:28   

A ja bym nic nie robila. Facet moze wlasnie przypadkowo na to trafil, a nawet z ciekawosci szukal i przeczytal artykul, co w tym zlego?

co do ról w rodzinie, sama sobie to narzuciłaś , mogłaś powiedzieć dzielimy obowiązki 50/50 i git. ty odbierasz dizeci dzis, a ja jutro. jesli akurat np nie moze to musi umyc naczynia, posprzatac.

ogolnie jest tak ze wiele ograniczen kobiety same sobie narzucają bo mysla ze tak powinno byc. Sorka ale facet nie rządzi kobietą, ona nie jest jego własnością chyba że sobie na to pozwoli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 10