Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Binder Peecock, GC2B czy Underworks?
Autor Wiadomość
Olix
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2020-01-18, 22:12   Binder Peecock, GC2B czy Underworks?

Tak więc przymierzam się do kupna bindera, ale mam kilka wątpliwości.
Zaczynając od Underworks, bindery same w sobie wydają się spoko, ale koszty przesyłki mnie przerastają :/ wie ktoś czy można kupić gdzieś indziej (Amazon etc.), ale taniej? Szukałem ofert, ale zazwyczaj wychodziło tyle samo z przesyłką albo były to bindery przeznaczone dla mężczyzn z ginekomastią, więc nie wiem czy takie wchodzą w grę.
Jeśli chodzi o GC2B to moje największe wątpliwości związane są z uszyciem bindera w okolicy ramion. Mam obawy, że byłby widoczny spod koszulki w okolicach szyi i karku, tym bardziej, że ja nie zawsze noszę ubrania o bardzo wąskim wycięciu na szyję. Pytanie do osób posiadających binder z GC2B: czy jest on widoczny w tym miejscu spod koszulki/bluzy?
Myślałem jeszcze o Peecock, bo w sumie cenowo wydawało się spoko, ale nie ma chyba zbyt wiele opinii o ich binderach i nie chciałem zbytnio tak w ciemno zamawiać. Czy ktoś ma może od nich i chciałby się wypowiedzieć? albo zna kogoś, kto posiada?
Ewentualnie jak macie doświadczenie z jakimiś innymi firmami, to też proszę o wypowiedzenie się. Również o odradzenie jakichś, jeśli takowe by były ;)
 
 
sundiver
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-21, 18:44   

Mam dwa z GC2B, noszę raczej za duże tshirty i czasami trochę widać, prawda. Ale noszę zazwyczaj oba czarne, więc jako tako ujdzie. Polecam, jeśli o jakość chodzi.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-21, 19:06   

U mnie binder z GC2B nie jest widoczny spod żadnej koszulki. Mam jednak zastrzeżenia co do samego spłaszczania, jak dla mnie nie spłaszcza wystarczająco. To nie jest wina rozmiaru, bo nosiłem dwa rozmiary, na pograniczu których byłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10