Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Różnice po tranzycji
Autor Wiadomość
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2021-08-31, 21:20   Różnice po tranzycji

https://youtu.be/KTfBE0Sphgg

Przemyślenia? :mrgreen:

W PL chyba jest więcej kabin niż 1 w męskiej toalecie. Dla mnie cała reszta jest na pozytyw. Damski sport super mi się nie podobał, bo nie można się zaangażować i wyżyć, ale to może wynika z mojego sporego wzrostu i siły, jestem sporo większy od przeciętnej ciski. Podobnie łupnie w plecy nie robią na mnie wrażenia, poza tym, że nie mam w końcu poczucia, że zaraz kogoś rozgniotę przez przysunięcie się bliżej niż na metr.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-08-31, 22:37   Re: Różnice po tranzycji

Denver napisał/a:
Przemyślenia? :mrgreen:

Czemu akurat ten film? widywałem już chyba ciekawsze :P

Denver napisał/a:
W PL chyba jest więcej kabin niż 1 w męskiej toalecie.

To ile jest kabin chyba zwykle zależy od wielkości toalety. W "standardowych" toaletach na niemieckich parkingach jest tylko jedna kabina w męskich :/ No ale jak toalety są większe to bywa więcej...

Nie zauważyłem różnicy żeby mnie kelnerzy inaczej traktowali...

Jakie są minusy bycia facetem? Dostaje się cięższą pracę i ludzie trochę rzadziej wyręczają w czymś :P No i konieczność częstego golenia twarzy... (czyli dodatkowa czynność codzienna dochodzi czy tam co 2-3 dni).
_________________
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2021-08-31, 23:33   

W sumie mnie nikt za geja nie bierze, a za lesbijkę brali.

wendigo napisał/a:
No i konieczność częstego golenia twarzy... (czyli dodatkowa czynność codzienna dochodzi czy tam co 2-3 dni).

Ale nóg nie trzeba. I w zasadzie to też całej reszty.

Cytat:
Nie zauważyłem różnicy żeby mnie kelnerzy inaczej traktowali...

Ja zauważam, że faceci częściej traktują na zasadzie "zioooom mordoo" :p
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-09-01, 08:43   

Denver napisał/a:
Ale nóg nie trzeba. I w zasadzie to też całej reszty.


A jak się jest dziewczyną to trzeba? <rotfl3> Zawsze dziwiło i oburzało to podejście typu
Kod:
każda normalna kobieta goli nogi, to podstawa


Nóg nigdy nie goliłem, ani razu a włosów zawsze miałem dużo nawet już w dzieciństwie, a dopiero podczas dojrzewania, nigdy mi to nie przeszkadzało - może dlatego, że nie jestem cis-girl tylko trans-boy nb. Ale tak czy siak uważam to nawet dla 100% kobiecych kobiet za dziwne, by golić ciało i uważać to za konieczne. Jak ktoś to robi dla siebie bo mu się to podoba ok ale jeżeli robi pod wpływem innych... Zwykły kolejny wymysł by kobietom uprzykrzyć życie, mają być nieskazitelne, gładkie. Ja wolę już gdy ma naturalne włosy na nogach niż ma mieć łyse. Przecież i tak nie będzie miała tak dużo że będzie wyglądała jak małpa.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-09-01, 12:03   

Denver napisał/a:

wendigo napisał/a:
No i konieczność częstego golenia twarzy... (czyli dodatkowa czynność codzienna dochodzi czy tam co 2-3 dni).

Ale nóg nie trzeba. I w zasadzie to też całej reszty.

Też prawda (chociaż generalnie zgadzam się z tym co napisał Wild), z resztą "obsługa" okresu i tak zajmuje więcej czasu ;)
_________________
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2021-09-01, 13:46   

Cytat:
Przecież i tak nie będzie miała tak dużo że będzie wyglądała jak małpa.

Oj różnie bywa. Ja mam mniej więcej jak cis facet. Od początku dojrzewania. Przy krótkich spodniach czy spódnicy jednak to się wyróżnia. Ale ogólnie to się zgadzam, że to niepotrzebne zawracanie głowy.
 
 
Ciastko
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 5
Posty: 17
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2021-09-01, 17:17   

O. Super film. Martwiłam się, że nie jestem wystarczająco trans/wystarczająco kobieca bo nie wiem czy będę mogła "myśleć" jak kobiety", ale teraz widzę że to nie jest ważne.
A co do kelnerów i traktowania innego kobiet i mężczyzn to tak często jest. Zawsze mnie denerwowało że kobiety są traktowane lepiej i delikatniej niż ja tylko dlatego że ja się urodziłam z czym innym między nogami.

A co do włosów na nogach to ja kocham mieć gładkie nogi <3 Golę 1-2 razy w tygodniu (wolno rosną) i ofc peeling obowiązkowo.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10