Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Spłaszczaki siateczkowe
Autor Wiadomość
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-02, 12:47   Spłaszczaki siateczkowe

Znalazłam dla siebie dobre staniki - zasadniczo są to staniki do noszenia po operacjach biustu i klatki piersiowej, ale znakomicie nadają się też jako zwykły bardziej sportowy stanik. Są przy tym bawełniane, co przy moim uczuleniu bardzo ważne. Spłaszczają minimalnie, ale ja nie mam w końcu męskiej identyfikacji i wystarcza mi wyglądanie na kobietę z niewielkim biustem. Pod luźniejszą koszulę w ogóle nie potrzebuję spłaszczaka, natomiast źle się czuję, kiedy coś jest u góry bardziej dopasowane i podkreśla biust.
Ja w ogóle strasznie źle się czuję bez stanika albo czegoś stanikopodobnego, bo nie znoszę bycia niedostatecznie ubraną, zasadniczo na piersi muszę mieć przynajmniej trzy warstwy: stanik, podkoszulek i koszulę/tunikę/szatę itd. Ale te nowe staniki są zupełnie miękkie, bez żadnych usztywnień, zakłada się je jak kamizelkę i zapina na rzep z przodu. Nawet przy założeniu spłaszczaka na stanik mogłabym uzyskać zadowalający efekt.
Niski Grabieżca wspominał na swoim blogu o niedrogich spłaszczakach z siateczki. Zaznaczał, że raczej szybko się niszczą, ale przy ich cenie nie jest to duży problem. I coś jest nie tak... Wpisuję w szukajkę "mesh chest binder" i to, co mi znajduje, wcale nie jest tanie. W dodatku znajduje mi, nie wiedzieć czemu, same oferty sprzedaży hurtowej, przy których co gorsza pokazuje się, że zapas wyczerpany... Chciałabym sobie zamówić ze 2-4 do noszenia na stanik w przypadku ubrań bardziej dopasowanych u góry. Pomóżcie znaleźć coś niedrogiego i nie-skórobójczego... Już nie musi być z bawełny, w końcu a) na stanik będzie miało niewielką powierzchnię kontaktu ze skórą, b) to nie jest do noszenia cały dzień, a tylko poza domem pod niektóre ciuchy... Ale nie mogę znaleźć nic przyjaźnie taniego.
Jak dobrać rozmiar? W dodatku większość ofert budzi moją podejrzliwość, bo prezentują je Azjatki, a one jak wiadomo zwykle mają dużo drobniejszą budowę niż Europejki... A ja jestem baaaardzo daleka od drobnej budowy. Moje wymiary: ok. 90 cm pod biustem, ok. 100 w biuście - teoretycznie mała różnica, ale jednak mam średnio-spore, tłuste i obwisłe cycki. Chciałabym mieć maleńki biust - taki dosłownie jeden stopień od płaskiej klaty, ale przy moim stopniu wstydliwości jakakolwiek operacja jest raczej całkowicie wykluczona... Załączam zdjęcie, na którym nieźle widać moją sylwetkę (co prawda obecnie jestem jeszcze trochę grubsza); typ stanika pod tuniką: druty tak, usztywnienie miseczek nie.

ja na schodach w Mhagen.JPG
zdjęcie oczywiście na skoczni ;)
Plik ściągnięto 1184 raz(y) 28,7 KB

_________________
"Miłość bez seksu jest jak ryba bez roweru"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12