Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak się ubrać ? . . . queer
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 07:56   Jak się ubrać ? . . . queer

Chodzi mi o jakieś oficjalne wyjścia np pogrzeb kogoś z rodziny, ślub, czy inną imprezę rodzinną. W szafie wisi mój męski garniak, który mnie przyozdabiał może z 10 lat temu, na ślubie ciotki. Później, nie chciało mi się go nosić, jako strój zbyt jednoznacznie męski i w sumie, jako osoba niejednoznaczna, na ważne imprezy zdarzało mi się ubierać w to, w czym chodzę na co dzień i zastanawiało mnie, czy jak się ubiorę niby usiseks, to lekceważę tą osobę / te osoby. Bo faceci to są w garniakach, a kobiety zwykle w sukienkach. J ja siebie nie uważam, do końca, za żądną z tych opcji.
Teraz jestem na estrohrt i słyszę powszechne opinie, że wyglądam fenotypowo bardziej jak K, ale w kobiecych ubraniach chodzić bardzo nie chcę i nie lubię, bo będę się źle czuć - jak freaq czy przebieraniec. Ostatecznie wolę już ten garnitur, skoro z rodziny znają mnie jako faceta, tylko też tak nie wiem... noo, na ile on by pasował do mojej całej reszty.
Koleżanki mki mówią, że te ciuchy, co je mam na co dzień ( a przy okazji wyjść oficjalnych ) są typowo męskie i albo za duże, albo opięte, za małe. Trudny orzech do zgryzienia jak się jest osobą nie binarną . . .
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2016-09-10, 11:43   

może zestaw typu... czarne rurki, koszula i w miarę uniseksowa marynarka? a buty... w sumie nie wiem, bo ja do pogrzebu czy też ślubu byłbym zdolny nawet trampki założyć. zresztą liczy się tam Twoja obecność, a nie piórka jakie przyodziejesz, przynajmniej takie mi się wydaje.
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 12:21   

asdfghj napisał/a:
może zestaw typu... czarne rurki, koszula i w miarę uniseksowa marynarka?

Ogólnie ok, ale co do rurek... to musiałyby być takie dla dość tęgiej osoby :/
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 14:33   

Z sukienkami też mam taki problem że się czuję jak przebieraniec. Może uda Ci się znaleźć odpowiednią? Na przykład... Coś w stylu mała czarna? Takie czarne, szare, workowate. Osobiście w tych nie czuję się głupio. Tylko podrzucam pomysł. Albo jakiś damski garniak, jak nie czarne/stonowane rurki + koszula/marynarka z jakąś bluzką.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 14:42   

Swan, ymm... :shock: mała czarna zdecydowanie nie przejdzie, bo raz, że bardzo, ale to BARDZO nie lubię, czuję się nieswojo i głupio, jak transwestyta, a dwa, że rodzina i znajomi by tego nie przetrawili :-/ wywalili by mnie z uroczystości, bo wg nich " transwestytą mogę być u siebie, a nie ich demoralizować " albo "No kto by pomyślał ! Chłopak w sukience !" ( To nic, że wyglądam pośrednio ). Więc skupię się tylko na spodniach.
Poza tym aspekt estetyczny, bo mam otyłość 3go stopnia i na mnie to by taka mała czarna leżała bardzo źle i brzydko. Bleee.

Damski garnitur... jeeeszcze ostatecznie by przeszedł, ale nie jakiś mega damski. Najlepszy to chyba byłby uni.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-10, 19:12   

Mnie się wydaje tez że damski garnitur byłby najbardziej uniseksowym strojem w Twoim przypadku :P Ale skoro nie i nie (a może każ sobie uszyć na miarę? wtedy masz pewne możliwości ingerować w krój żeby nie był ani damski ani męski), to już ubierz ostatecznie ten męski - będzie ostatecznie kobieta w męskim garniturze, też queerowo i pomiędzy :P
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-10, 21:24   

Oki. Ja tylko robię burzę mózgów (#randomowe ponysły)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 9