Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
układ. włosów
Autor Wiadomość
aekaer
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 20
Wysłany: 2016-08-20, 22:52   układ. włosów

u wielu osób (zaczynając od znanych jak np. poszczególne singerki kpopu, losowych ludzi w internecie na str. społecznościowych, a na wielu osobach, które czasem gdzieś widzę na ulicy czy coś skończywszy) ma np. grzywkę ułożoną tak, że zasłania całe czoło, te włosy leżą tak że jakby są "w bok" (ale na całej długości czoła ta grzywka sięga tej samej wysokości), czyli zasadniczo są po prostu w łuk. Nie umiem za bardzo znaleźć takiej fotki na necie teraz X_X mam nadzieje, że jest tu ktoś kto będzie rozumiał o co mi chodzi.
Mam włosy wystarczająco długie itp., żeby całkiem okej to sobie ułożyć, ale.. jak to utrwalić? Tak żeby nie zmieniło się to w coś zupełnie innego przy mocniejszym wietrze czy czymkolwiek. Od chyba już wieku kilku lat zawsze chciałam mieć taką fryzurę, więc do tej pory zdarzało mi się epizodycznie jakoś zdobyć na to żeby spytać o to osobę która tak miała jak tą fryzurę układa\czym, ale jedyne odp. jakie uzyskałam to "ee nie wiem".
 
 
Ash
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 10
Posty: 241
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-20, 22:59   Re: układ. włosów

Zależy od tego, jakie masz włosy. Na moich na przykład żadnej fryzury utrwalić nie da, nieważne, ilu środków, lakierów itd się użyje, koleżanka fryzjerka powiedziała, że to dlatego, że są naturalnie proste :/
 
 
Hassasevili
użytkownik
Tak myślę.


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 57
Wysłany: 2016-08-20, 23:19   

Obecnie ze mnie kosmetyczna miernota, ale te dwie rzeczy są chyba dobre:
schwarzkopf taft power 3 weather hair lacquer - Moc piątka. Chyba zadziała na wszystko.
Advance Techniques, Heat Protection Spray - Dobre, ale jak się za dużo napsika, to włosy jak tłuste się robią.
Innymi rzeczami na razie się nie bawię.
_________________
Wiem, kim jestem. Co dalej?
 
 
aekaer
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 20
Wysłany: 2016-08-20, 23:23   

Dzięki wam.
@Hassasevili Wypróbuję. Zacznę od tego pierwszego i.. może na tym będzie już koniec. X.X
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9