Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysły na zmianę wyglądu
Autor Wiadomość
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-08-11, 00:32   Pomysły na zmianę wyglądu

Macie jakieś pomysły jak "ukobiecić" swój wygląd? Makijaż z powodu młodego wieku (15) chyba raczej odpada?
 
 
michagros
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 10:43   

Poobserwuj, jak się ubierają dziewczyny w tym wieku, i kup sobie takie ciuchy. Makijaż też jest ważny.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-11, 11:02   

Zagubiony, chcesz tylko dodać bardziej kobiece akcenty do stroju, czy ubrać się w całości tak jak kobiety?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-08-11, 11:39   

Brwi :P To mega zmienia twarz ;)
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 12:39   

Brwi są ważne i do tego długie włosy. Lekki makijaż może pomóc, byle umiejętnie zrobić.
 
 
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-08-11, 13:03   

Chodzi mi o dyskretne dodanie kobiecych aspektów, ale tak żeby można było pójść tak do szkoly.
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-08-11, 14:41   

Zagubiony napisał/a:
Chodzi mi o dyskretne dodanie kobiecych aspektów, ale tak żeby można było pójść tak do szkoly.
Mi nigdy nikt na brwi uwagi nie zwrócił :P A efekt jest. Długich włosów też poza ojcem nikt nigdy się nie czepiał.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-11, 15:23   

Długie włosy noszą przedstawiciele różnych płci. Brwi możesz lekko wyregulować, ale to zależy jaki masz kształt. Bo czasem nie warto psuć ładnych brwi.
Jeśli chcesz to możesz mi przesłać foto części twarzy, to zobaczę czy coś trzeba robić.

Jeśli chodzi o makijaż to możesz zastosować tzw "no makeup". Np. krem BB albo CC, który wygładzi koloryt twarzy.
Jeśli chcesz wprowadzić dyskretne elementy, to nie ma sensu nakładać innych produktów makijażowych.

Jeśli chodzi o ubranie, to możesz inspirować się stylem ubierania się japończyków, oni mają trochę luźniejsze podejście do tego:

http://piximus.net/media/...-fashion-20.jpg

http://24.media.tumblr.co...e8wl3o1_400.jpg

Trochę większe dekolty pojawiają się też w przypadku ubrań dla mężczyzn, dla których zwykle charakterystyczne były dekolty przy szyi. Mogą być w serek, albo okrągłe, ale te ostatnie są bardziej kobiece.

http://g04.a.alicdn.com/k...t-hair-male.jpg

Możesz postawić na pastelowe lub żywe kolory.
Unisexowe są też spodnie rurki.

Biżuteria np. kolczyki wkrętki, naszyjniki i bransoletki, bardziej męskie, np skórzane, czy bardziej unisexowe, robione z rzemyków, nici, itp. Jest z czego wybierać.

Rozważ jedynie, czy w Twojej okolicy nie będzie Twój wygląd skutkował zaczepkami, bo niestety nie wszyscy ludzie są normalni, a ja nie chciałbym, żeby Ci się stała krzywda.

Pozdrawiam :-)
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Zagubiony
użytkownik


Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 1
Posty: 64
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-08-12, 00:10   

Cytat:
Rozważ jedynie, czy w Twojej okolicy nie będzie Twój wygląd skutkował zaczepkami, bo niestety nie wszyscy ludzie są normalni, a ja nie chciałbym, żeby Ci się stała krzywda.


Jestem niemal na 100% pewny że moi przyjaciele to by zaakceptowali. W przypadku sąsiadów nie jestem pewny: jedni wydają sie się być tolerancyjni a drudzy nie. Co do klasy nie mam żadnych złudzeń- tam to dopiero by były teksty (chociaż wątpię by zaskoczyli mnie swą oryginalnością po wydarzeniach sprzed 2 lat ;) )
 
 
Raja
użytkownik
Rawr!


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 96
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2016-08-12, 00:16   

Jako osoba będąca w okresie przejściowym (czytaj: część mojego otoczenia wie o terapii, spora część nadal nie) wyznaję prostą zasadę w postaci noszenia głównie unisexowych ubrań oraz damskich (bluzki, koszulki, koszule, spodnie) mogących uchodzić na upartego za unisex. Do tego ostatnio się przemogłam i wzięłam się w końcu za swoje brwi (Chociaż w moim przypadku już kilka osób to zauważyło. Włosy mam długie od kilkunastu lat wiec tu problemu nie było :-P ) oraz zaczęłam regularnie wychodzić na miasto w kolczykach, wyglądających jednoznacznie damsko. Ostatnio mnie i moją dziewczynę uznano za siostry więc chyba idzie mi nieźle, nawet bez makijażu :mrgreen:
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-08-12, 12:48   

Arisu napisał/a:
3. Może jakiś delikatny makijaż typu podkład, tusz do rzęs i pomatka?


Tusz do rzęs odradzam, jeśli masz długie rzęsy. A biologiczni mężczyźni mają zazwyczaj dłuższe rzęsy niż kobiety. Będzie bardzo widać. Chyba, że o to Ci chodzi. To samo dotyczy pomadki.
Do rzęs możesz użyć bezbarwnej odżywki. Podkręci je trochę i nabłyszczy.

W sprawie brwi się z kimś skonsultuj. Możesz iść do kosmetyczki. Nie powinny się zdziwić, bo dosyć dużo mężczyzn chodzi. Jak chcesz samodzielnie to bardzo uważaj. Nie chcesz mieć brwi w kształcie plemnika.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2016-08-12, 15:10   

Możesz sobie zrobić hennę na brwi i rzęsy. W odróżnieniu od tuszu nie rozmaże się jak by co. No dobra, na początek, może niech ktoś inny ci zrobi :)
_________________
Freja Draco
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-08-12, 15:36   

Arisu napisał/a:
Bez HRT za dużo Ci to nie da i nie wiem co chcesz tym osiągnąć, ale skoro pytasz to proszę bardzo
Bzdura xD Mnie z długimi włosami i uniseksowymi kurtkami jesień/zima per pani mówili w 90%. Przed HRT, bez kosmetyków, z twarzą czerwną często jak burak i spuchniętą, bo atopowe zapalenie skóry :P Głowa do góry ^^
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-12, 16:16   

bardzo indywidualne i jednostkowe macie te porady...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9