Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Depresja -> Psychiatra , okolice Katowic
Autor Wiadomość
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2016-06-19, 00:59   Depresja -> Psychiatra , okolice Katowic

Dla Koleżanki, która chwilowo "zsunęła się" z samopoczuciem co najmniej na skraj depresji poszukuję lekarza od depresji, najlepiej jeszcze znającego się na TS , choć w sumie chodzi o takiego co by upewnił się, że to depresja i przepisał tabletki, może być na NFZ, może być prywatnie. Okolice - Katowice
 
 
Morgan
użytkownik
Morgan dwa serca


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 26
Posty: 156
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-06-24, 10:48   

Z tego co wiem Dokszewski jest na pewno psychiatrą i do tego seksuologiem który prowadzi wiele osób ts.
_________________
W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzecz: miłość, naukę i spełnienie marzeń
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-24, 11:07   

W regionie psychiatrów od ts jest deficyt. Dokrzewski, albo Dunal (zna się, ale podobno jest niemiły).

Jest jeszcze centrum zdrowia psychicznego Feniks
http://www.czpfeniks.pl/katowice.html

Widzę, że nawet otwarli w Katowicach placówkę, bo ja chodziłem kilka lat temu do Sosnowca.
Nie wiem jaka jest kadra w Kato, ale w Sosnowcu był ok psychiatra, facet. Niestety nie pamiętam nazwiska.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Morgan
użytkownik
Morgan dwa serca


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 26
Posty: 156
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-06-24, 15:56   

W "Feniksie" osobami z depresja zajmuje się dr n. med. Magdalena Jaszke. Nie wiem jednak jaka jest jej wiedza o ts. Ale mogę się dowiedzieć jak by ktoś potrzebował.

Armand czy aby nie zajmował się tobą Radosław Tomalski ?
_________________
W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzecz: miłość, naukę i spełnienie marzeń
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-24, 22:31   

Morgan napisał/a:
Armand czy aby nie zajmował się tobą Radosław Tomalski ?


Nazwiska nie pamiętam, ale wrzuciłem sobie do google nazwisko i prawdę mówiąc nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że u tego Tomalskiego mogłem być 10 lat temu. A 3 lata temu byłem u kogo innego, ale też był spoko.

Wydaje mi się, że jeśli problem dotyczy depresji, to powinni spokojnie sobie poradzić. Jeśli chce konsultacji w sprawie ts, to nie wiem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kyoto
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-26, 13:36   

Morgan napisał/a:
W "Feniksie" osobami z depresja zajmuje się dr n. med. Magdalena Jaszke. Nie wiem jednak jaka jest jej wiedza o ts. Ale mogę się dowiedzieć jak by ktoś potrzebował.


Moje doświadczenie z "Feniksem": jeszcze przed diagnozą i odkryciem tego, że jednak facetem nie jestem chodziłam tam na terapie grupowe z powodu nieudanej próby samobójczej i w związku z moimi problemami w nawiązywaniu relacji. Po wyoutowaniu się psycholog, która tam pracowała w 2012 roku, którego imienia nie pamiętam (w okularach, bardzo specyficzna z charakteru, pozytywnie zakręcona,biegła z tego co kojarzę) nie postawiła mi w papierze diagnozy ts pomimo MMPI i wszystkich testów psychologicznych. Postawiła tylko diagnozę ZA (którą niedawno potwierdziłam u innego specjalisty).

I nie wiem jak mam to ocenić bo ona wtedy postawiła ZA i zaburzenia emocjonalne. Nie postawiła diagnozy ts, ale w opisie opinii było napisane że utożsamiam się z płcią żeńską przez UWAGA! wpływ matki i babci. Czyli zanegowała transseksualizm. Dlatego dla mnie ten ośrodek jest totalnie spalony...

Żeby było smieszniej to psychiatra z tego ośrodka z kolei dał diagnoze transseksualizmu od razu xD.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 9