Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc
Autor Wiadomość
Ves
użytkownik
Ves

Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Wysłany: 2021-02-01, 17:52   Pomoc

Cześć,

To znowu ja.

Chciałbym zapytać o Wasze przezycia, o to jak wyglądał początek. Od czego w ogóle powinienem zacząć. Kto może wystawić diagnozę, na jakie badania się udać. Przyznam szczerze, że mam wrażenie, że trafiam na lekarzy, którzy odsyłają mnie z miejsca na miejsce, bez właściwie większej pomocy. (Jedna moja Pani psycholog mnie w tym poprowadziła, ale następni lekarze byli, jak nieogarnięci) Po poprostu to mnie chwilami mocno przytłacza psychicznie :/
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-02-01, 20:35   

Zacznijmy od tego w którym rejonie Polski aktualnie mieszkasz?
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-02-02, 00:17   

Jeżeli jesteś ze Śląska - możesz sprawdzić na moim blogu jak wygląda początek jeśli mowa o badaniach i gdzie się udać. Nie chcę, żeby brzmiał oto jak autoreklama, ponieważ bloga piszę dla Siebie. Opisuję tam jednak krok po kroku gdzie się udałam , a za długi byłby ten wpis, więc po prostu łatwiej jest mi odesłać Cię do mojej stronki. Opisałam tam również swoją pierwszą nieudaną wizytę u Pani "Psycholog" więc wiem jak to jest nie trafić od razu na dobrego specjalistę. Jednak wyżaliłam się koleżance i podała mi adres swojej poradni, gdzie znalazłam zarówno psychologa jak i seksuologa, a potem poszło już z górki. Aktualnie zaczęłam terapię hormonalną i odliczam czas do rozprawy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - pisz śmiało! Razem raźniej :)
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-02, 07:19   

Zacznij od przeczytania strony www.transseksualizm.pl - najlepiej całej, będziesz wszystko wiedzieć :)
_________________
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-02-02, 08:22   

Stronka transseksualizm.pl jak najbardziej. Jednak są tam informacje, które powinny zostać uaktualnione. Sama nazwa transseksualizm zaczyna już odchodzić do lamusa i bardzo dużo osób transpłciowych nie lubi tego określenia, ze względu na słowo seks w nazwie, a można być osobą transpłciową i aseksualną zarazem. Więc nazwa wtedy pewnie podwójnie denerwuje :P . Dodatkowo jest tam jeszcze takie stwierdzenie jak : "pozostałe zabiegi operacyjne – zarówno K/M jak i M/K (poza usunięciem jabłka Adama) dopiero PO wyroku sądu" . Kompletnie się nie zgadzam, bo jak ktoś ma pieniądze i ma ochotę zrobić Sobie ffs, biust czy cokolwiek innego niż srs i innych zabiegów związanych z bezpłodnością to może to zrobić. Więc strona zawiera mnóstwo przydatnych informacji, ale też jakieś informacje z pupki wzięte delikatnie mówiąc ;) Ale żeby nie było, że czepialska jestem - strona jest mocno rzetelnym źródłem wiedzy.
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-02, 20:39   

NadiaWalevska, co konkretnie jest nieaktualne, to możesz zgłosić, możesz też pomóc w jej uaktualnianiu - jest temat nawet tu na forum :)
Nazwa "transseksualizm" nie zostanie zmieniona, ponieważ strona jest głównie dla osób transseksualnych - tych, które pragną dokonać korekty.

NadiaWalevska napisał/a:
Więc strona zawiera mnóstwo przydatnych informacji, ale też jakieś informacje z pupki wzięte delikatnie mówiąc ;)

Wzięte są z doświadczenia ludzi na przełomie lat, ale zgadzam się, że czasy się zmieniają i pewne rzeczy rzeczywiście mogą się zmieniać :)
Nie wszystko można zrobić przed wyrokiem sądu i to nie jest kwestia pieniędzy, przynajmniej nie w Polsce ;) aczkolwiek można by faktycznie wspomnieć o innych standardach za granicą.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10