Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderator, którzy ma gorszy dzień..
Autor Wiadomość
Pustelniczka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-19, 15:19   Moderator, którzy ma gorszy dzień..

Zacznę od tego że w temacie " http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=3348 "

Zaczęłam się wypowiadać na temat samobójstwa.
Dostałam od Lagerthy dwa ostrzeżenia.
Pierwsze słusznie, zaś drugie otrzymałam niesłusznie.

Przez co musiałam zainterweniować, gdyż niesłuszne ostrzeżenie zablokowało mi możliwość wypowiadania się na forum. Pseudonim: Gossow.

Opowiedziałam historię, w której przedstawione jest jak pewien Bohater zginął.

Pomimo tego że całe forum, nie ma jakichkolwiek zakazów wypowiadania się na temat samobójstwa. To dlaczego muszę być traktowana surowiej?

Nie chcę kopiować wypowiedzi innych użytkowników, bo uważam że nie łamią regulaminu. Tak samo jak przy drugim ostrzeżeniu regulaminu ja również nie złamałam..

Nie wiem co może być powodem. Ale takowe postępowanie może być przejawem przewrażliwienia, bądź może uraziłam ją jak wypowiadałam się o bardzo atencyjnych osobach niekoniecznie dobrze. Szczerze.. mało mnie to interesuje.

Lecz to była wypowiedź bardzo ogólna. Dlatego też nie wymieniłam nigdy żadnego imienia i nazwiska by nikogo nie urazić.

Jako że dostałam jedno ostrzeżenie niesłuszne. Proszę o jego anulowanie i oficjalne przeprosiny. Wiem że o dużo proszę.
Ale jeśli ta jednostka miała jaja by rozdawać ostrzeżenia jak cukierki, niech też będzie konsekwentna i ponosi odpowiedzialność za nieracjonalne postępowanie.

Jeśli tego nie uzyskam, proszę o permanentnego bana. Wiem że mogłabym po prostu nie wchodzić na forum, lecz jeśli zostaje karana za nic i moderator nie potrafi mieć godności, jaj by się przyznać.
Chciałabym odejść z forum po swojemu. Chyba że o dużo proszę?
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-19, 15:33   

W tym samym wątku dwa razy opisałaś ten sam sposób jak popełnić samobójstwo. Jeden raz wprost, drugi raz w opowieści przypadku. Jednak instrukcja i sposób były te same.

Przy okazji złamałaś kolejny punkt regulaminu, który zakazuje tworzenia wielu kont. Powyższe konto kasuję.
W prypadku uwag adres kontaktowy podany jest w punkcie 11 Regulaminu Forum.
Cytat:
11. odwołanie od decyzji moderatorów
Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją któregoś z administratorów / moderatorów może zgłosić swoje odwołanie od w.w decyzji na adres frreja(maupa jedna)poczta.fm. Odwołanie zostanie rozpatrzone przez kolegium moderatorów. Użytkownik zostanie poinformowany o ich decyzji.


9. zakaz tworzenia wielu kont
9.1 Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli użytkownik wyraża pragnienie zmiany nazwy używanego konta, może zwrócić się ze stosowną prośbą do administratora forum.
9.2 Tworzenie dodatkowych kont zagrożone jest: usunięciem nadmiarowego konta oraz tygodniowym banem na koncie dotychczasowym lub przedłużeniem aktualnie nałożonego bana o kolejny tydzień. Notoryczne naruszanie niniejszego zakazu może skutkować trwałym zbanowaniem wszystkich kont danego użytkownika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10