Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarny problem z Passingiem
Autor Wiadomość
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 00:08   Koszmarny problem z Passingiem

Hej wszystkim więc na wstępie powiem że nie wiem co jest nie tak, jestem 3 lata na hormonach zaczęłam w wieku 20 lat, i od początku terapii dużo ludzi mi dokuczało, nie ważne czy bvłam w płaskich butach czy 12 cm w których mam z 185cm, po około 7 miesiącach hormonów przeszłam w polsce korektę nosa, nie jest on ultra mały ale jest taki normalny prosty bez garbów jak ma mnóstwo dziewczyn, po roku hrt przeszłam w tajlandii srs oraz zrobiłam zwężenie bródki niemal w szpic oraz usunęłam jabłko adama, zauważyłam że jest jakby mniej tych hejtów na mnie ale wciąż we mnie widzą faceta, do tego stopnia że ostatnio babka w banku mówiła mi na pan dopiero jak pokazałam dowód to przestała, oraz 3 osoby rozpoznały mnie nie wiem o co chodzi jestem załamana, zamierzam przejść dalsze procedury ffsa tylko nie wiem co wpływa na tą męskość bo z daleka nikt mi nic nie mówi, często bywa tak że faceci się uśmiechają i np mijając mnie powie jeden do drugiego ty to jest chłop, nie wiem co się tak z bliska rzuca w oczy, dostałam do zrobienia procedury które chirurg zaleca, ale nie mam teraz tyle kasy żeby zrobić wszystko więc będę robić po kilka na raz tylko nie wiem co najbardziej powoduje w twarzy tą męskość mam nierzadko myśli samobójcze, ponieważ jestem po częściowym ffsie dość młodo zaczęłam i dalej lipa, nie chcę być brana za transwestyte, ostatnio po tych akcjach 3 dni płakałam non stop, procedury jakie musze wykonać to

-Forehead shaving (frontal and orbital rims) 100,000 THB
-Forehead augmentation with ePTFE sheet 150,000 THB
-Hairline lowering + eyebrow lift 100,000 THB

Rhinoplasty
Tip shortening, dorsal bone reduction to make it curved, lateral bone reduction to make it smaller

-Cheekbone shaving at the angle 80,000 THB
tego w ogóle nie rozumiem co to ma zmienić

-Cheek implant 100,000 THB

-Upper lip lift and reshaping (M shape) 100,000 THB

teraz pytanie czy jest jakaś szansa wyglądać jak normalna dziewczyna? ubieram się modnie ładnie i figure mam bardzo kobiecą i jestem bardzo szczupła, zawsze miałam tylko ta twarz coś jest nie tak, ciągle się zastanawiam, jak to jest zaczęłam w wieku 20 lat a mnie biorą za faceta nierzadko,

druga sprawa ktore z tych procedur są mi niezbędne a które to tylko tzw upiększacze, co w ogóle jest priorytetem dzięki.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 00:35   

Cześć. Nie wiem co Ci poradzić odnośnie operacji. Ale to Ty powinnaś wiedzieć czego chcesz i które z nich są dla Ciebie naparawdę ważne. W kazdym razie nie kieruj się innymi, tylko sobą i tym czego sama chcesz. Odnośnie zaleceń chirurga, to w przypadku operacji plastycznych to są to jednak tylko zalecenia. Na końcu to Ty musisz być przekonana, że są one absolutnie niezbędne. W każdym razie nie szłabym w poprawianie wszystkiego przy pomocy zabiegów plastycznych. Umiar też jest ważny.

Z wzrostem mam podobnie bo 190cm i też jestem bardzo szczupła. Długo brano mnie za faceta mimo dosyć dobrego passingu. Przestano gdy zaakceptowałam siebie taka jaka jestem, razem z własnymi niedoskonałościami. Bardzo pomaga też zachowywanie dystansu do siebie, wtedy dokuczliwe uwagi nie są już takie bolesne jak wcześniej i łatwiej idzie się z nimi obejść. Obrócenie w żart jakieś złośliwej uwagi też bywa pomocne i czasem może zdziałać cuda. Zawsze możesz też po prostu zignorować taką uwagę i na pewno nie warto się wykłócać. Jesteś kobietą i tego nikt nie może Ci podważyć w żaden sposób.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 00:55   

dzięki czekam na odpowiedzi jeszcze pozdrawiam, PS mam 185 około ale w 12 cm obcasach a w płaskich to mam tak ze 170 kilka

a co do operacji, to na pewno są z tej listy co wymieniłam rzeczy wybitnie zdradzająco płeć i chodzi mi o to żeby jak najmniejszym kosztem (tylko to co niezbędne) usunąć te cechy męskie ktore od razu mnie zdradzają, nie rozumiem, bo moja dziewczyna, nawet kilka razy była podrywana a np ma szeroką brudkę i pomimo tego nie biorą jej za faceta, nigdy też nie była rozpoznana, serio żyć się nie chce, jak się w młodym wieku zaczynając i będąc po operacjach feminizujących kilku nadal nie uchodzi.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 01:19   

Jeszcze mi się przypomniało, zobacz sobie na niebieskim - link . Tam jest cały dział poświęcony FFS. Może tam będzie ktoś umiał bardziej konkretnie doradzić odnośnie operacji.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 01:51   

co do chirurga to robię tam gdzie srs i dół twarzy oraz jabłko, efekt jest mega, po wysłaniu zdjęć dostałam wyżej wymienione procedury, tylko dalej nie wiem co robić w pierwszej kolejności, myślałam że pilowanie czoła oraz kosci policzkowych obnizanie wlosow oraz podnoszenie brwi czy to bedzie dobra opcja na poczatek czy inne procedury proponujecie?
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-04-19, 02:31   

bez zdjęcia nic ci nie powiem, jeśli chcesz to możesz przesłać zdjęcia do mnie. Jestem przedstawicielką chirurga od FFS.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 04:28   

No dobra, ale nic nie mowisz o makeupie - robisz go sobie? Nawet nie wiesz jakie może zdziałać 'cuda' jak go dobrze sobie nałożysz.
Zawsze możesz isc do jakiejś drogerii, to Ci tam dziewczyny powiedzą co nakładać, gdzie i jak - wtedy zamiast dzięsiątków tysiąców wydanych w ffsa - wydasz duzo duzo mniej na kosmetyki ;)
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 07:42   

makijaż robię sobie taki że albo lekko różowa szminka i maskara mocno dolne i górne rzęsy albo bez maskary i tyle, zero fluidu, Inna mam prośbę daj mi jakieś namiary na siebie foty ci wówczas dzisiaj wyślę i prosiłabym cię gorąco o wyjaśnienie mi co w mojej twarzy powoduje tą męskość i które z procedur z tych co wymieniłam muszę robić a które są tylko na doszlifowanie twarzy
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 08:05   

inna podaj mi maila, bo przez to forum nawet normalnie zalacznikow sie nie da wyslac, a ja bym wolala wyslac przez gmaila
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 11:02   

Jak chcesz przez gmaila wysłać to możesz utworzyć na dysku google katalog do którego załadujesz zdjęcia i udostępnić po przez link albo jako załączniki w mailu. Ta pierwsza opcja działa na forum.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-19, 12:02   

ja moge spojrzeć facecim okiem jak chcesz i powiem co może robić problem.. ;-)
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-19, 12:03   

Sto siedemdziesiąt kilka na płaskim obcasie? To naprawdę nie jest problem. Moja mama ma 168 cm, co w dzisiejszych czasach uchodzi już raczej za średni wzrost.
Co do twarzy - chirurdzy od FFS znają się na tym, co trzeba zmienić, by twarz wyglądała kobieco, więc nie traktowałabym tego jako "tylko zaleceń". Ale z drugiej strony mogą być tacy, którzy chętnie się dorabiają na zdesperowanych pacjentkach. Nie ma sensu wykosztowywać się na niekonieczne procedury. Na pewno przed taką operacją robi się dość wiarygodną komputerową wizualizację tego, jak mniej więcej będzie się wyglądać po operacji - więc może warto poprosić lekarza, żeby pokazał z osobna efekty określonych procedur?
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 12:48   

ten chirurg jest mega uczciwy, bo mojej dziewczynie, która ma 100% passing podał tych procedur chyba tylko lekkie podpiłowanie brwi i szczęka + bródka, więc on się nie chce na szczęście dorabiać, co do spojrzenia facecim okiem podaj maila wyślę ci fotki jakieś.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 13:24   

Znany chirurg od ffs. Zapytaj, wyslij zdjęcia. Dostaniesz wizualizacje oraz cennik.

http://2pass.eu
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 14:06   

na 2pass.com pisałam to napisał że chce 50 euro niech spada
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-19, 14:46   

Naucz się modelować twarz makijażem - to podstawa. Odpowiednio dobrane fluidy lub bronzery i rozświetlacze zatuszują męskie rysy twarzy i uwypuklą kobiece. Koszt to nauka plus kilkadziesiąt złotych co kilka miesięcy. Oprócz tego poproś zaufaną osobę, żeby przyjrzała się Twojemu sposobowi poruszania się - bardzo możliwe, że wciąż masz męskie nawyki.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-19, 15:02   

lub wręcz przeciwnie poruszasz się "przesadnie" jeżeli wiesz co mam na myśli cocogirl - co też nie jest dobrze postrzegane przez zwykłych facetów
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 15:14   

cocogirl napisał/a:
na 2pass.com pisałam to napisał że chce 50 euro niech spada


50€ to nie duzo za pełna wizualizacje i kosztorys. Tym bardziej, ze mowimy tu o kwotach kilkunastu/kilkudziesieciu tysiącach euro za operacje. Byłam osobiscie u tego Pana w Antwerpii i tez zaplacilam tyle za konsultacje. Po drugie cala kwota idzie na jego fundacje leczenia dzieci z zajęczą wargą w krajach rozwijajacyh się. Kazde 5 dyszek to jeden zoperowany dzieciak :-)


I potwierdzam opinie z makijazem poprzedników. Z dobrym produktem i umiejętnosciami mozesz zdzialac naprawde duzo wyglądajac przy tym naturalnie. Nie trzeba wcale tony tapety aby osiagna zdumiewajace efekty. Konturowaniem twarzy przy pomocy bronzera mozna calkowicie zmienic jej rysy. Popatrz na youtube co dziewuchy (i nie tylko) potrafią wyczarowac drogeryjnymi kosmetykami. To wcale nie jest trudne ani drogie a daje duzo frajdy :)
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 15:20   

wiesz, konturowanie konturowaniem, ale ostatnio np byłam w hotelu skorzystałam z basenu i co włosy całe mokre, więc passing na bank się obniżył w lustrze windy zobaczyłam niemal faceta więc nie zawsze makijaż wystarcza, poza tym ja mam wał nadoczodołowy więc tego makijażem nie zmienię, poza tym chcę się czuć dobrze, naturalnie zakładam spódniczke botki i wychodze z domu nawet nie pomalowana i nikt mnie nie bierze za faceta, a co do sposobu chodzenia, to to są takie gadania, bo normalna laska może iść jak facet i każdy pomyśli że po prostu tak chodzi najważniejsza jest twarz, laski nawet niektóre malują na czarno usta itd gotki czy coś i co nikt ich za facetów nie bierze, więc ewidentnie chodzi o twarz.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 15:34   

cocogirl napisał/a:
więc ewidentnie chodzi o twarz.


Skoro postawiłas sobie juz diagnoze to nasze czcze gadanie na nic się juz tu zda. Do dzieła! ;)


Swoją drogą ceny ktore podałas w pierwszym poscie są delikatnie mowiąc nie konkurencyjne aby wybierac sie az do azji na operacje, ale to tylko moja opinia.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 15:44   

w sensie za niskie?
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 15:50   

Podobnie a nawet drozej niz w europie. Doliczajac do tego przeloty i hotele w tajlandi robi sie z tego naprawde pokaźna suma.
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 16:42   

FFS zrobić najlepiej w Tajlandii. Co jak co ale oni maja zdecydowanie większe doświadczenie w operacjach niż reszta świata. Polskę odradzam w przed biegach bo chirurdzy PL się nie znają o zrobią (o ile robia) tak delikatne zmiany ze wydasz krocie na g...

@Ryu
Blagam psychologu nie pisz m/k która ma kłopot z passingiem o makijażu bo juz nie zdzierze takich porad. Kości makijaż nie zmieni a draq-queenowy makeup nic nie daje. Poza tym ona jest po SRS...co z sytuacjami kiedy pójdzie na basen lub plaże w upał gdzie ten makijaż się jej zmyje?

I nie przesadzajcie w druga stronę. ... są przypadki gdy FFS jest wymagany i żadne nastawienie czy tapeta nie pomoże. Co z tapety i pewności jak za wygląd dostanie wpierdziel albo będzie wysmiewana od brzydali.

Nastawienie i tapeta działa gdy laska ma wszystko ok z wyglądem. W tym przypadku tak NIE jest.

I zgadzam się z Arisu...bardzo dużo m/k wymaga FFS bo albo mimo hrt wyglądają jak faceci albo to takie pasztety ze głowa mała.

@edit
Z sposoBem poruszania tez przesada. Ja nadal chodzę pogarbiona i macham rękoma a mimo to nie mam klopotow z passingiem. Liczy się twarz i ogólny wygląd a charakter powinna mieć swój a nie go zmieniać czy robić się sztuczna. Są laski ładne a chleja piwo mają zjechanie fryzurę na kacu i klna a mają podryw.....bo są atrakcyjne z wyglądu
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 17:02   

Ffs owszem w wielu przypadkach jest potrzebny, no ale też nie mozna isc w druga stronę, że trzeba bezzie wszystko operować - uzależnisz sie.
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 17:06   

Nadiyah napisał/a:
Ffs owszem w wielu przypadkach jest potrzebny, no ale też nie mozna isc w druga stronę, że trzeba bezzie wszystko operować - uzależnisz sie.


A wiesz ze czasem trzeba zrobić WSZYSTKO aby wygladac dobrze ? Ofc najlepiej FFS robić etapowo aby zmniejszyć obciążenie organizmu i nie być bankrutem po zabiegu (ja wolę wydać sporo hajsu wiedząc że po tym nadal na koncie jest sporo $$$)
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 17:10   

No tak, ale nie można też dopuścic do sytuacji, że nos czy cycki zaczną ci odpadać, bo tyle zabiegów juz było. Wszystko z umiarem.
Ja jestem zdania, że lepiej wszystko 'naraz' zrobic niż etapowo, bo to wtedy jest mniejsze obciążenie dla organizmu (mniej operacji, narkoz, itd.)
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 17:15   

Nadiyah napisał/a:
No tak, ale nie można też dopuścic do sytuacji, że nos czy cycki zaczną ci odpadać, bo tyle zabiegów juz było. Wszystko z umiarem.
Ja jestem zdania, że lepiej wszystko 'naraz' zrobic niż etapowo, bo to wtedy jest mniejsze obciążenie dla organizmu (mniej operacji, narkoz, itd.)


Czemu od razu taka hiperbola? Jak się jedzie do dobrego chirurga to poprawek nie potrzeba. Za głupotę sie płaci.

Ktoś tu pisał o Chett .... czytam Susan i strony www i tak jak kiedyś był dobry tak teraz często partoli operacje.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 17:21   

No i wlasnie o tym mowie - lepiej raz a porządnie, a nie pierdyliard razy robić operacje na jednym miejscu.

Co do Chetta, no to każdy może blad zrobić - to człowiek i nie maszyna. Ludziei tak pójdą do niego, bo renomę jakas ma. Nie ma co straszyć przyszłe pacjentki tym, że jednej czy drugiej pacjentce coś się nie udało. Hejt w internecie jest częstszy niż pochwały.
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 17:41   

Toffie to prawda co mowisz o makijazu. Nie zalatwia sprawy czaszki potraktowanej przez testosteron. Do tego tylko dluto i przecinak. Jednak jak juz wspomniala autorka tematu, nie ma się najlepiej a lekki make up, ktory wcale nie musi byc jak ty nazywasz tapetą potrafi duzo zdzialać a przedewszystkim podniesc morale i samoocene w oczekiwaniu na operacje. Pamiętajmy, ze mowimy tu wydatku dziesiątek tysięcy złotych. Nie oszukując się, nie każdy na to ma. Traktujmy wiec makeup jako środek pomocniczy gdzies pomiędzy. Druga kwestia, jak czesto kozystamy z sauny czy basenu? Sądze, ze na codzien wiekszosc z nas spędza czas w pracy i innych obowiązkach kiedy to makijaz zrobiony dobrej jakosci kosmetykami nie jest na nic narazony. Co do Tajlandii i calej trans otoczki związanej z tym krajem. Uwazam, ze Tajlandia jest zbyt wyidealizowana pod kazdym trans-względem. Prawda, ze sa tam ludzie z doswiadczeniem i wiedzą, ale oglądajac zdjecia po srs/ffs niektorych tak polecanych chirurgow łapałam się za glowe. To nie jest tak, ze wszystko co z tajlandi to jest cud miod. Na swoim kontynencie tez mamy specjalistow w tych dziedzinach ktorzy jakością i cenowo wychodzą ciut korzystniej. Oczywiscie to tylko moja subiektywna opinia.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 17:51   

owszem nie mam się najlepiej, jeszcze rodzice nie mogą zrozumieć że ja np bardziej od posprzątania pokoju czasami zastanawiam się czy nie lepiej odejść z tego świata skończą się wtedy gdybania na temat ffsa, uchodzenia wyglądu itd, na szczęście moja kochana dziewczyna jest ze mną i ona mi daje siłę żeby to wszystko jakoś ciągnąć, jakby jej brakło to wybór byłby tylko jeden. Najbardziej martwiące jest to że te myśli samobójcze mam coraz częściej w głowie:/
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 18:28   

W tym wypadku to radziłabym wpierwszej kolejnosci poszukać lekarza psychiatrę, który mógłby zdiagnozować źródło problemu jak i przy pomocy odpowiedniej terapii zlikwidować te myśli. A jak już na prawdę nie możesz i się pojawiają, to z całych sił spróbuj je od siebie odepchąć. Zajmij się czymś, co pozwoli się skupić na czym innym. W każdym razie nie podawaj się im i koniecznie poszukaj pomocy. W razie jakbyś nie miała komu się wygadać, a bardzo potrzebowałabyś rozmowy możesz skorzystać z telefonu zaufania. W takich sytuacjach nawet samo "wygadanie" się z problemu bywa bardzo pomocne.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 18:31   

nie potrzebuje telefonów zaufania mam ukochaną osobę.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 18:32   

Lagertha zrodlo problemu jest proste koniec tranzycji kilka operacji twarzy i dalej [tererere], więc jak tu ma się chcieć żyć
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 18:32   

To dobrze.
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 18:44   

Bosz. ....czy to forum ma tylko jedną receptę która jest terapia psycholodzy oraz psychiatrzy? ? Może jeszcze wyślijcie do psychiatryka i wcisnijcie psychotropy aby zrobić z niej roślinę. Super pomysł. ..to tak jak spasione grubasowi mówić aby był pewny siebie mimo że wszyscy brzydza się nim.

POWÓD a nie skutek.....trzeba leczyć a w przypadku wyglądu skalpel lub kosmetyczka albo to i to.

I spokojnie bo autorkę znam a na brak pieniędzy nie narzeka.
Ktoś tu pisał że brak kasy sratatata....cóż. Jak m/k chce coś zmienić to ta kasę jakoś umię zdobyć. Ja sama teraz lecę do Taj robic ffs i sama świadomość tego juz wiele mi pomogla ; )

Co do krytycyzmu Tajlandii to zostawię to bez komentarza :xx

A telefony zaufania to masakra....ludzie gadający te same frazesy a raz trafiłam na jakiegoś katotalibana który chciał mnie "wyzwolić z mocy smutku modlitwa do Jezusa" xD
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 18:56   

My po prostu podejrzewamy, że jeśli zbyt długo ktoś się przywiązuje do operacji plastycznych, to powodem jest psychika tej osoby, a skutkiem nie akceptowanie siebie jak np u http://www.se.pl/wiadomos...bie_410362.html i myślę że nie tylko ja uważam, że są momenty kiedy ktoś sam siebie nie będzie potrafił zahamować i uświadomić sobie, że problem tkwi np w jego zbyt niskiej samoocenie, zaburzeniach osobowości itp.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 18:59   

ta z linku to transa jakaś na bank, ma stopę chyba ze 46
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 19:01   

lexel napisał/a:
My po prostu podejrzewamy, że jeśli zbyt długo ktoś się przywiązuje do operacji plastycznych, to powodem jest psychika tej osoby, a skutkiem nie akceptowanie siebie jak np u http://www.se.pl/wiadomos...bie_410362.html i myślę że nie tylko ja uważam, że są momenty kiedy ktoś sam siebie nie będzie potrafił zahamować i uświadomić sobie, że problem tkwi np w jego zbyt niskiej samoocenie, zaburzeniach osobowości itp.


Ale ja już pisałam kiedy takie myślenie jest pomocne a kiedy szkodliwe. Właśnie na wiekszosci for oraz grup wsparcia można znaleźć kółka wzajemnej adoracji które mówią piękne frazesy o nastawieniu i pewności siebie oraz jaki kto jest piękny i cudowny a potem taka osoba dostaje po pysku od rzeczywistości no chyba ze ktoś planuje żyć w kręgu mu podobnych ale na dłuższą metę takie rozwiązanie rozwala czaszkę
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 19:04   

Ciski też są brane za facetów i gdyby to miało u nich powodować mnóstwo operacji... To każdy chirurg plastyczny celowo każdą kobietę by nazywał facetem :D
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 19:09   

ja wam powiem tak ok wygląd mam zrąbany, ale na szczęście mam pieniądze i byłam już w najdroższych hotelach w polsce między innymi intercontinental warszawa, dzieki temu moge sie jakos odstresowywac izapomniec o problemach. a procedury rozkładam na kilka razy bo jednak fakt faktem wydać dla moich rodziców na raz 60000 czy więcej zł to jest sporo, dlatego rozłożą sobie wydatki na troche mniejsze sumy i bedzie latwiej.
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 19:14   

Toffie chcesz żeby Ciebie poważnie traktowali, a sama obrażasz ludzi?

cocogirl kogo to obchodzi po jakich hotelach się włóczysz? Chcesz pomocy, pogłaskania po głowie i powiedzenia "tak, rób sobie te operacje po nich będziesz piękniejsza", czy żebyśmy zazdrościli kasy? Bo to jest forum transPOMOCOWE, a nie transpowiemcitocochceszusłyszeć albo transpochwależemaszpieniądze :-/
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 19:17   

no dobra, ale po co ten cały hejt? jak cocos chce ffsa, to niech robi - nic nikomu do tego

OT:
intercontinental najdroższy? no chyba nie :P
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 19:18   

ty mnie źle zrozumiałeś nie chciałam się pochwalić, bo gdyby nie te hotele i inne rozrywki to bym była wrakiem psychicznym więc tylko to i moja dziewczyna mnie trzyma przy życiu
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 19:19   

cocogirl napisał/a:
gdyby nie te hotele i inne rozrywki to bym była wrakiem psychicznym
+1 dla tego postu! w sensie ja nie szlajam się po najdroższych hotelach, ale żeby nie myśleć o tranzycji, to ja podróżuje - każdy musi mieć jakieś hobby - samą tranzycją człowiek nie przeżyje
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 19:23   

Zaczynam powolić tracić sens istnienia tego wątku. Autorka tematu pyta o rady i zdanie, ale wszystko jest na nie bo juz zna odpowiedz i ma gotową diagnoze. Wnet pojawia się koleżanka która wtóruje niemalże jak:

Toffie napisał/a:


kółka wzajemnej adoracji


Nie wiem czy twoja funfela jeździ Maybachem czy Cinquecento, nie zagladam jej w portfel nie wiem czy ją stac na tą operacje, nie znam jej. Jeżeli śpi na kasie to w czym problem? Hop 20k euro na stół i masz pełny FFS bez jęczenia i uzalania się nad sobą. Nie każdy ma tyle szczęścia i komfortu w życiu. Po całym wątku stwierdzam, ze obie jestescie nazbyt pewne siebie i opryskliwe w stosunku do innych którzy chcą pomóc. Może to tu siedzi problem z brakiem passingu? "To bank jest jakiś trans bo ma stope 46 bla bla bla" i co w związku z tym, czy to jej wina, że ma taki a nie inny rozmiar stopy ? Chamstwo nie ma płci.

Po drugie, wyczuwam tu trolling.
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 19:23   

lexel napisał/a:
Toffie chcesz żeby Ciebie poważnie traktowali, a sama obrażasz ludzi?


Primo zdanie innych mam głęboko w d.... mam kto mnie lubi ten lubi ten kto mnie nie lubi niech się wali.

Secundo....obrażaniem nazywasz mówienie prawdy ? Dla mnie nietaktem jest slodzenie drugiej osoby i głaskanie po główce. No normalnie mówcie innym nieprawdę ..... paradoksalnie można tym skrzywdzić druga osobę.
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 19:25   

Po przeanalizowaniu wydaje mi się że moja reakcja w stosunku do coco prawdopodobnie była nieświadomym zastosowaniem mechanizmu obronnego: Gdy wkurzył mnie poprzedni post, odreagowywałem również na poście będącym offtopem który w ogóle by mi nie przeszkadzał będąc w temacie "podróże", czy "co mnie dobrego spotkało"

Jak możesz mówić że nazywanie pasztetem nie znajomej osoby której na oczy nie widziałaś jest mówieniem prawdy?
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 19:27   

a zobacz alicjo, ja zadałam pytanie jakie z tych procedur powinnam najpierw zrobić co jest najważniejsze aby ukobiecić? a ludzie mi tu jadą że makijaż że psycholog, psychiatra, telefony zaufania, nonsens
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-04-19, 19:27   

Napisałam na shoutboxie, napiszę i tutaj:
Czasem nie rozumiem administracji tego forum, usuwa się merytoryczne, poważne tematy przy których można podyskutować, a pozwala się na taki rynsztok jak tutaj. To jest jakieś totalne nieporozumienie :roll:


.
_________________
 
 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 19:28   

AlicjaNL napisał/a:


Nie wiem czy twoja funfela jeździ Maybachem czy Cinquecento, nie zagladam jej w portfel nie wiem czy ją stac na tą operacje, nie znam jej. Jeżeli śpi na kasie to w czym problem? Hop 20k euro na stół i masz pełny FFS bez jęczenia i uzalania się nad sobą. Nie każdy ma tyle szczęścia i komfortu w życiu. Po całym wątku stwierdzam, ze obie jestescie nazbyt pewne siebie i opryskliwe w stosunku do innych którzy chcą pomóc. Może to tu siedzi problem z brakiem passingu? "To bank jest jakiś trans bo ma stope 46 bla bla bla" i co w związku z tym, czy to jej wina, że ma taki a nie inny rozmiar stopy ? Chamstwo nie ma płci.


Autorka nie wstawia foty co jest błędem.
A zbytnie gadki szmatki o pewności siebie są żenujące gdy problem jest faktyczny.

Reasumując. ...autorka wstaw fote. Inni - nie pierdzielcie tylko rzeczowo łasce pomóżcie.
 
 
Nadiyah
użytkownik
użytkowniik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 502
Skąd: EPWA/EPMO
Wysłany: 2016-04-19, 19:29   

lexel napisał/a:
Jak możesz mówić że nazywanie pasztetem nie znajomej osoby której na oczy nie widziałaś jest mówieniem prawdy?
mówić, a myśleć to chyba 2 różne rzeczy - no przecież powiedzenie komuś w twarz czegoś takiego, to jednak przesada
_________________
我喜欢吃鸡

 
 
Toffie
użytkownik
Stupid Bitch!

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 78
Wysłany: 2016-04-19, 19:32   

lexel napisał/a:


Jak możesz mówić że nazywanie pasztetem nie znajomej osoby której na oczy nie widziałaś jest mówieniem prawdy?


Cóż mowie to co widziałam na żywo i w internecie i tak....oceniam wygląd mimo że nie jest to poprawnie politycznie tak samo jak "rasizm" wobec uchodźców.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 19:43   

dodaję zdjęcia twarzy

może ktoś mi coś doradzi









 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 19:52   

Niby można by narzekać na np wyraźnie zaznaczone kości policzkowe czy rys szczęki, ale nic takiego co normalnie nie mogłoby się przydarzyć cis dziewczynie (np Minnie Driver).
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 19:56   

akurat szczeke to mam mega kobiecą nawet mi jej zaden chirurg ffsa nie zalecał robić, nawet jak sie dopominałam żeby czasem było dobrze, mam idealnie twarz do szpica problemem jest środek i góra twarzy, a ze szczeka zarysowana? bo chuda jestem, więc mam mało tłuszczu na twarzy.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 20:02   

IMO w pierwszej kolejności: nos wraz z czołem, lifting brwi i obnizenie lini wlosów.
Fajne ostre rysy kości policzkowych.

Tu masz moją wycene na te same rzeczy z Antwerpii, całośc 11985eu.

ppp.png
Plik ściągnięto 9436 raz(y) 59,6 KB

 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:03   

dzieki lexel za te kości policzkowe, bo ja szczerze nie wiedziałam że to jest męska cecha, wiem już zatem że robię na pewno cheek shaving, dzieki, mam nadzieje ze ktos jeszcze cos zauwazy co robi ze mnie faceta
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 20:04   

Akurat jak dla mnie to brwi bardzo ładne już i nie widziałbym powodów do zmiany.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 20:11   

Ostre rysy kości policzkowych wcale nie muszą byc typowo meska cechą. U kobiet czesto gęsto to zaleta. Aby to dobrze wygladało wazny jest stosunek wielkości kości policzkowych do kosci żuchwy. Jeżeli jedne i drugie sterczą na boki, mamy Arnolda Schwarzeneggera ;)


Z kosmetycznych rzeczy na juz, koniecznie wyreguluj brwi, straszny busz :shock:
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-19, 20:16   

Toffie zapracowała tym wątkiem na tygodniowy urlop od forum. Tego typu styl wypowiedzi oraz trollowanie w wątku poświęconym pomocy użytkowniczce nie będą tu tolerowane.
Zasady odwołania od powyższej decyzji opisane są w regulaminie forum.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:26   

no właśnie ja nie wiem jak to z tymi kościami policzkowymi bo np jedna emka mega wyglądająca mówiła że mi właśnie ich cholernie zazdrości, taka angelika z radomia może ktoś kojarzy, a z kolei chirurg twierdzi że powinnam się ich pozbyć więc chyba tak zrobie.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 20:34   

cocogirl napisał/a:
no właśnie ja nie wiem jak to z tymi kościami policzkowymi bo np jedna emka mega wyglądająca mówiła że mi właśnie ich cholernie zazdrości, taka angelika z radomia może ktoś kojarzy, a z kolei chirurg twierdzi że powinnam się ich pozbyć więc chyba tak zrobie.


Chirurg twierdzi bo chce zarobić. Może by tak druga opinia chirurga? Dowolnego, aby nie było że lobbuje tylko jednego.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:35   

pisałam do lazaro cardenasa do femilife do dr bart do facial team i chyba kogos na razie odzewu brak :P
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 20:40   

Kobiety z wyraźnymi koścmi policzkowymi wglądają dobrze.

Ludzie najbardziej rejestrują te rzeczy które sytuują się w poziomie. Dla mnie wał do poprawki. Ze szczęką mam problem bo na większości zdjęć powiedziałbym, że do roboty, a na tym zbliżeniu en face jest ok, ale to pewnie kwestia wygięcia perspektywy. Nos opcjonalnie. Tzn można by wyszczuplić czubek, ale uważaj, żeby przez to szczęka nie wydała się jeszcze większa.

Znam cis kobiety z kwadratową szczęką, ale różnica jest taka, że bródka jest wtedy i tak krótsza, niż w męskiej fizjonomii.

Z takich drobiazgów to mogłabyś później podciągnąć górną wargę, zeby skrócić dystans między nosem, a ustami, ale zrób to jak już zoperujesz nos, bo inaczej możesz się zdziwić.

Z punktu widzenia mojego fachu, kształt brwi do poprawki. Nie wiem kto Ci je depiluje. Jak sama, to skorzystaj z usług pro, jak kosmetyczka to zmień. Tak jak są teraz, to raz, że są niechlujne, dwa - podkreślają gruby kościec pod nimi, bo sa za cienkie, trzy- kształt jest błędem w sztuce, są zbyt wyskubane u nasady nosa. Pamiętaj, że im cieńsze brwi tym rysy bardziej grube się wydają, oraz daje to efekt postarzenia.

Masz piękne oczy i usta. Moim zdaniem warto je podkreślić makijażem. Ale wcześniej przydałoby się zadbać o cerę. Męska skóra to wyraźniejsze pory, więc im mniej zadbane i bardziej zapchane są, tym gorszy passing ma sama cera. Zwłaszcza na nosie widać u Ciebie oksydację sebum w zatkanych na amen porach.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-19, 20:40   

Zupełnie nie rozumiem czemu Ty w sobie nie potrafisz dostrzec pięknej kobiety. Powiedziałem że można się czegoś czepiać-skoro bardzo chcesz się czepiać, ale jak na mój gust nie masz na co narzekać.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:45   

Armand co do wału to też podejrzewałam że to jest najgorsze, ale co wy macie z tą szczęką nikt mi jej nie zalecił robić a dałam też część z tych zdjęć zresztą na żywo nie jest wyraźna jak np patrze w lustro może troche na zdjęciach, ale mam idealny kształt a nie żadną kwadratową masz mój kształt szczęki i bródki na ostatnim foto co prawda jest dany sztuczny makijaż z telefonu ale kształt szczęki i bródki jest idealnie jak na żywo. Więc z dołu twarzy się nie czepiam zresztą jak patrzę od ust w dół to wszystko w pełni kobieco dopiero nos coś mi psuje w odbiorze, a wyżej to już facet.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:48   

sorry chodziło mi że mna pierwszej fotce jest kształt rzecxywisty mojego dołu twarzy i w sumie na tej ze zbliżeniem, ona była po to żeby pokazać jak mam głębokie te łuki brwiowe
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-04-19, 20:49   

lexel napisał/a:
Zupełnie nie rozumiem czemu Ty w sobie nie potrafisz dostrzec pięknej kobiety. Powiedziałem że można się czegoś czepiać-skoro bardzo chcesz się czepiać.

Może dlatego, że ludzie, których cocogirl spotyka IRL nie dostrzegają?
Szczerze mówiąc zgadzam się z Toffie co do tego, że tego typu pocieszanki jakich pełno na transowych forach są zupełnie bez sensu.

Z tego co czytam cocogirl założyła temat by ludzie ocenili co obiektywnie psuje jej passing, nie żeby usłyszeć po raz nty "pozytywny komentarz", który nie pokrywa się z tym, co doświadcza w rzeczywistości.

Cytat:
ale jak na mój gust nie masz na co narzekać

Pewnie, nie ma na co narzekać, dopóki nie dostanie się w ryj od randomowego cisa w konsekwencji nieujścia :roll:
Takie są porady k/mów.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 20:54   

To może zacznij operację od wału. Wtedy będziesz widzieć co dalej trzeba by zrobić. Bo może się okazać, że reszta gra.

Mam dysonans poznawczy związany z Twoją twarzą. Na zdjęciach w parku masz męską szczękę. Porównuję już któryś raz i nie chce być inaczej. W ogóle na zdjęciu z profilu i na zbliżeniu wyglądasz jakbyś była innym człowiekiem niż w parku...?!

Odnośnie zbliżenia i cybermakijażu to faktycznie wygląda to dziwnie i przeszkadza w interpretacji rysów. Niepotrzebnie to zrobiłaś.
Nie widzę na przykład jakie głębokie są bruzdy nosowo wargowe, bo w parku wydają się spore, ale tam jest ostre światło.

I tak sobie myślę, że ta fryzura to nie jest to.
Podkreśla kanciastość rysów, a to cecha męska. Rozumiem, że grzywka, bo wał. Ale widziałbym ją bardziej na skos. Przykryje żuchwę i kości policzkowe, jeśli uważasz, że za duże. Ponadto - ok zakryłaś brwi, ale jednocześnie optycznie przesunęłaś ciężar na szczękę.

EDIT: Zbliżenie na twarz w ten sposób zawsze zafalszuje proporcje. Być może myslisz, że masz taką szczękę, a ludzie widzą to inaczej. Trudno mi polemizować ze zdjęciami w parku. Pokazują, co pokazują.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 20:59   

sa małe sprawdziłam w lustrze;P w parku wszystko jest ostre w sumie dałam te zdjęcia nie potrzebnie nie szukałam innych bo akurat te miałam pod ręką, wrzucę coś zaraz przy innym świetle nie tak mega ostrym.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-04-19, 21:08   

Armand napisał/a:
Mam dysonans poznawczy związany z Twoją twarzą. Na zdjęciach w parku masz męską szczękę. Porównuję już któryś raz i nie chce być inaczej. W ogóle na zdjęciu z profilu i na zbliżeniu wyglądasz jakbyś była innym człowiekiem niż w parku...?!

Siedzę nad tymi zdjęciami już od godziny, mam identyczne wnioski, a wg mnie ostatnie zdjęcie profilu w krótkich włosach, to ktoś "zupełnie inny" niż na pozostałych nie tylko parkowych fotkach. Zgadzam się też z pozostałymi uwagami Armanda pomijając dogłębną analizę cery, porów, bo na tym się nie znam/nie skupiałam.

.
_________________
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7097
Wysłany: 2016-04-19, 21:14   

Martaa napisał/a:
Armand napisał/a:
Mam dysonans poznawczy związany z Twoją twarzą. Na zdjęciach w parku masz męską szczękę. Porównuję już któryś raz i nie chce być inaczej. W ogóle na zdjęciu z profilu i na zbliżeniu wyglądasz jakbyś była innym człowiekiem niż w parku...?!

Siedzę nad tymi zdjęciami już od godziny, mam identyczne wnioski, a wg mnie ostatnie zdjęcie profilu w krótkich włosach, to ktoś "zupełnie inny" niż na pozostałych nie tylko parkowych fotkach. Zgadzam się też z pozostałymi uwagami Armanda pomijając dogłębną analizę cery, porów, bo na tym się nie znam/nie skupiałam.

Też się zgodzę.
I też mam wrażenie, że zdjęcie z profilu wygląda zupełnie inaczej (i lepiej) niż te en face.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 21:19   

więc tak wrzucam nową fotkę, a zdjęcie z profilu to ja tylko we włosach niemal na chłopaka, bo źle farba wyszła i trzeba było ściąć

 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 21:21   

Pozwoliłem sobie na kolanie wprowadzić kilka bardzo chałupniczych zmian.



Zmiejszyłem odrobinę szczękę i bruzdy nosowo wargowe, rozjaśniłem cień rzucany przez wał, poprawiłem brwi i odsłoniłem trochę czoła. a dodałem dłuższe pasma grzywki i wokół twarzy. Grafikiem nie jestem, co widać, ale myslę, że subtelna różnica jest. Z resztą o taką mi chodziło.

Pamiętaj też, że oczy są mniejsze w proporcji do twarzy w męskiej fizjonomii. Makijaż powinien być wykonany tak, by je powiększyć, a już na pewno nie pomniejszyć.

Co jeszcze zwraca moją uwagę na tym zdjęciu, to dłonie. Unikaj rękawów kończących się na linii stawu nadgarstkowego (klasycznych). Lepsze będą o długości 3/4, albo takie zachodzące lekko na dłoń. Biżuteria nie za drobna. Najlepiej średniej wielkości. Luźne bransoletki wysmuklą nadgarstek, przy ciele typu pieszczocha go pogrubią.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
Ostatnio zmieniony przez Armand 2016-04-19, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 21:22   

teraz widzę że to wał jest najgorszy, bo zakryty czapką i nagle widzę dziewczynę, a co do szczęki to byłam tam wtedy z kumpelą genetyczną i ona też wyszła męskawo na tych zdjęciach to jest zarąbiście ostre światło, zobaczcie np na moje kości policzkowe, mega ciemne wyszły nie mam takich.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 21:25   

akurat co do oczu to pudło, bo oczy mam ogromne, widzę że nie ma sensu dawać zdjęć bo to nie to co na żywo, doczepiliście się rzeczy które akurat mam bardzo ok, a wał który jest mega widoczny na żywo trochę przymknęliście na niego oko co mnie zdziwiło. zresztą sami widzicie że mam taki wał że przykrywa mi od góry oko nawet na zbliżeniu widać.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 21:28   

Nie piszę, że masz małe oczy, ale ich nie pomniejszaj, bo osiągniesz efekt zmaskulinizowania. Powiększyć zawsze warto.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 21:29   

Też mam taki wał, nie przydaje mi passingu w drugą stronę. Prawie mi nie widać górnej powieki.

Nie wiem, jak mogę pomóc.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 21:30   

ale ja ich nie pomniejszam ani nie powiększa bo wtedy to bym wyglądała jak z anime:D
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 21:33   

Chodzi mi tylko o to, że makijaż wykonany w okreslony sposób może powiększyć albo pomniejszyć oczy. I to jest taka rada na przyszłość. Nie sugeruję, że sobie cokolwiek takiego robisz, bo na zdjęciach nie jesteś umalowana (przynamniej nie tak, żeby to było widać, nie licząc retuszu unicestwiającego fakturę skóry).
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 21:34   

Tak, brwi i grzywka. Zrób brwi cieniej i zaczesz tą grzywkę na bok.

Co do makijażu oczu, mogę jakoś pomóc, jeżeli chcesz. Długo się zmagałem z tym wałem...
Ostatnio zmieniony przez 2016-04-19, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 21:36   

Nie rób brwi cieniej. O bogowie! Przecież to tłumaczyłem. Nie mają być za cienkie, tylko tak wyprofilowane, żeby dawać optyczny efekt liftingu.

EDIT: Swan - nie chodzi o opadającą powiekę, tylko o kościec łuków brwiowych. U mężczyzn jest on bardziej wydatny, co sprawia, że oczy są głębiej osadzone, a czoło nie jest gładkie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
Ostatnio zmieniony przez Armand 2016-04-19, 22:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 21:37   

Armand napisał/a:
Nie mają być za cienkie, tylko tak wyprofilowane,


No, tak, o to mi chodziło. Zupełnie cienko bywa jeszcze gorzej :mrgreen:
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-19, 21:39   

Na zdjęciach w parku wyglądasz jak krzyżówka moich dwóch przyjaciół-gejów, przy czym obaj są bardzo kobiecy i czasami słyszą formę "pani", więc moje spojrzenie jest mocno zniekształcone. Rzeczywiście starannie zaplanowany FFS się przyda - jest nieźle, jak na M/K, ale "ładny transwestyta, ma szczęście" to stanowczo nie to.

Na teraz - KONIECZNIE makijaż, żeby zamaskować ten cień, który masz pomiędzy kośćmi policzkowymi a szczęką (jest za głęboki oraz ma męski kształt, porównaj go z wymodelowanymi bronzerem kośćmi policzkowymi ciskobiet) oraz żeby zwęzić czoło. Poćwicz z bronzerem, to serio dużo daje - ja nim maskuję na co dzień efekty działania testosteronu, Ty też możesz. I powinnaś.

Poza tym weź pod uwagę, że MNÓSTWO kobiet robi sobie delikatny dzienny makijaż, który wymaga sporo czasu i nie rzuca się w oczy (ktoś, kto nie ma wprawy, w ogóle go nie widzi), ale zmienia odbiór twarzy, bo wygładza cerę i rysy. Nieumalowane ciskobiety wyglądają często zupełnie inaczej niż ich "oficjalne" wydanie.
Jeśli masz zapuszczoną, zaniedbaną (!) cerę, która dodatkowo nie jest pokryta fluidem ani żadnym bronzerem/rozświetlaczem/różem to z automatu wyglądasz unisex, a Tobie przed FFS nie wolno wyglądać unisex, bo przy genetycznie męskiej cerze i lekko męskich rysach to się równa brak passingu.

W skrócie: MUSISZ się malować. Część kosmetyków jest wodoodporna, więc na specjalne okazje warto mieć specjalny zestaw (te naprawdę wodoodporne są droższe niż zwykłe, podpytaj w Sephorze, to Ci polecą właściwe).

Jeżeli nie znasz się na makijażu, zainwestuj w książkę Red Lipstick Monster, przeczytaj od deski do deski, a potem śledź jej vloga. Znajdziesz tam też sporo porad o tym, jak pielęgnować cerę, usta (na zbliżeniu masz spękane wargi, to też -1 do passingu) etc. Kobiety o siebie dbają, jeśli chcą wyglądać kobieco.

Z innych szczegółów jako pierwsze tak naprawdę rzuciły się w oczy zaniedbane męskie brwi. Armand już Ci o nich pisał. Masz też chłopakowatą fryzurę - niby włosy długie, ale takie... unisex. Moim zdaniem powinnaś zrobić coś z grzywką - jest za długa i zapuszczona (po męsku, nierówna), a mogłaby być ładną prostą linią po skosie lub czymś równie dziewczęcym (nie upieram się, że mój pomysł na cięcie jest dobry, natomiast Coś z nią zrobić trzeba).

Na tym, co poprawić za pomocą FFS, kompletnie się nie znam, więc nawet nie będę próbował się mądrzyć.

Z innych uwag - wejdź sobie tutaj: http://wizaz-makijaz.blog...a-12-typow.html - ustal swój typ urody i kupuj ubrania z palety barw, która przypisana jest Twojemu typowi. Ewentualnie poproś o to specjalistkę. Twoje ubrania z parku są za ciemne, są to barwy unisex (znowu!) i podkreślają kanciastość rysów twarzy. Ty potrzebujesz barw dopasowanych, jednoznacznie kobiecych i rozświetlających Twoją urodę. Czarny nie jest Twoim kolorem.

edit: Różowy zdecydowanie TAK. Od razu inna osoba.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 21:48   

no w każdym razie wiem że nie warto dawać zdjęć do oceny, bo po pierwsze dłonie mam długie ale bardzo drobne palce, zupełnie kobiece, po drugie nadgarstek mam średniej szerokości wiele dziewczyn taki ma, po trzecie mam dół twarzy w kształcie V więc nie wiem jaka może być bardziej kobieca, ok owal też jest ceniony, ale V również, kąt szczęki mam rozwarty a nie prosty, mam spory wał taki jak na zdjęciu profilowym, gdzie niby to kto inny:P, mam bardzo duże oczy, nie wiem co to są te bruzdy nosowo wargowe, jeżeli chodzi o te zmarszczki idące od nosa łukiem do kącików ust, to mam je tylko jak się uśmiechnę, a jeżeli chodzi o te wgłębienia pod nosem to mam minimalne, nos mam nie zagięty w łuk ale typowy nos spotykany u większości dziewczyn nie duży ale nie mikroskopijny, bardzo wydatne łuki brwiowe, duże usta ale górna warga węższa niż dolna i ogólnie na szerokość są wąskie, niezbyt wysokie czoło, ale męsko ułożona linia włosów nie w U odwrócone tylko w kwadrat, brwi niezbyt wysoko osadzone, choć może to wynik tego wału ale wiem że muszę podnieść wydatne ale bez przesady kości policzkowe, chyba to wszystko:P
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 21:56   

No ale wiesz, zadajesz pytanie co masz zmienić, no to zdjęcie jakieś wypadałoby wrzucić. Przecież nie będziemy wróżyć z fusów. Dłonie na zdjęciach są mocno oświetlone, więc może dlatego wydają się masywne, ale tak jak Ryu wspominał, kolorystyka jest nie Twoja. Nie chciałem się już w to zagłębiać, bo wszak temat był o twarzy i fizjonomii.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:13   

czarny do każdego pasuje to jest kolor unisex, nie oszukujmy się każda kobieta ktora ma normalną kobiecą twarz to zakłada co jej się podoba i wszystko gra, więc zrobić twarz i mogę nosić co lubię.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:15   

a co do makijażu to głupio mi używać fluidów bo to ponoć cerę mega niszczy, czy nie? w każdym razie dzięki za wszystkie porady, jakoś trzeba dotrwać do ffsa.
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 22:17   

cocogirl napisał/a:
no w każdym razie wiem że nie warto dawać zdjęć do oceny, bo po pierwsze dłonie mam długie ale bardzo drobne palce, zupełnie kobiece, po drugie nadgarstek mam średniej szerokości wiele dziewczyn taki ma, po trzecie mam dół twarzy w kształcie V więc nie wiem jaka może być bardziej kobieca, ok owal też jest ceniony, ale V również, kąt szczęki mam rozwarty a nie prosty, mam spory wał taki jak na zdjęciu profilowym, gdzie niby to kto inny:P, mam bardzo duże oczy, nie wiem co to są te bruzdy nosowo wargowe, jeżeli chodzi o te zmarszczki idące od nosa łukiem do kącików ust, to mam je tylko jak się uśmiechnę, a jeżeli chodzi o te wgłębienia pod nosem to mam minimalne, nos mam nie zagięty w łuk ale typowy nos spotykany u większości dziewczyn nie duży ale nie mikroskopijny, bardzo wydatne łuki brwiowe, duże usta ale górna warga węższa niż dolna i ogólnie na szerokość są wąskie, niezbyt wysokie czoło, ale męsko ułożona linia włosów nie w U odwrócone tylko w kwadrat, brwi niezbyt wysoko osadzone, choć może to wynik tego wału ale wiem że muszę podnieść wydatne ale bez przesady kości policzkowe, chyba to wszystko:P


Ojej, ojej. Jestem piękna, wspaniala, mam malutkie paluszki, tyci nosek i piekne kształty wszystkiego i w ogóle istna kopia Halle Berry i Annji Rubik razem wziętych a zwracają się do mnie na Pan? W czym problem?

Problemem jest twoje rozrosniete ego i maniakalna wizja tego, że wszystko jet ok. Nie jest. Forumowicze nademna w sposob bardzo rzeczowy i przystepny wyjasnili co moze byc na rzeczy, nie dotarło. Może wersja o kwadratowej męskiej mordce, chlopiecej fryzurce i dłoniach jak szpadle jest na tyle dosadna, że może wkoncu zrozumiesz, że wcale nie jest tak pięknie jak ci sie wydaje ?
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:21   

Alicja, ja tylko pisałam jak jest w rzeczywistości, bo zdjęcia mega wydobyły rzeczy których na żywo nie ma, o to kaman, jakby było super to bym nie pisala, a to co napisałaś to chciałaś mi dogryżć ale to było żałosne, a nie pisałam że mam malutkie paluszki ale drobne, długie ale drobne proste nos też pisałam że mam średni weź się kobieto ogarnij bo chyba trollować ci się zachciało. inna sprawa że jak twarz w kształcie V może być kwadratowa, nie wiem jaki facet ma taką więc się zastanów co piszesz pozdro. Co do fryzury, owszem tu masz racje ale kurde muszę zasłonić ten cholerny wał nie mogę przecież dać grzywki na bok bo z jednej strony wyjdzie wał proste.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 22:23   

cocogirl napisał/a:
a co do makijażu to głupio mi używać fluidów bo to ponoć cerę mega niszczy, czy nie?

Nie, nie musi. Poczytaj o nich, wypróbuj, są takie, które zatykają pory, są i takie, które nie. Minaralne są dobre pod tym kątem, dobrze działają na wypryski. Fluid bardzo ładnie rozświetla cerę.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:24   

Swan dzięki za normalną przydatną odpowiedź

a co do ciebie alicjo, to przeczytaj jeszcze raz co napisałam pisałam też o wadach pisałam po prostu co mam na prawde a co na zdjęciach wyszło, ale widzę że są takie osoby tak samo jak niegdyś pewna moniczka ktore jak komuś nie dojadą to dzień uważają za stracony, no cóż ciesz się w lusterku tą swoją mordką od chirurga i włącz jakiś serial a nie trollujesz;P
 
 
AlicjaNL
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 1
Posty: 82
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2016-04-19, 22:29   

cocogirl napisał/a:
bo zdjęcia mega wydobyły rzeczy których na żywo nie ma


A może zdjecia wydobyły to co jest w rzeczywistości, tylko ty albo nie chcesz albo po prostu tego nie dostrzegasz ?

cocogirl napisał/a:
to co napisałaś to chciałaś mi dogryżć ale to było żałosne


Gdybym chciała ci dogryźć to zrobiłabym to w bardziej dosadny sposób.

cocogirl napisał/a:
inna sprawa że jak twarz w kształcie V może być kwadratowa


Trupie foty ze zniczami przy kapliczce wcale nie oddają tych superlatywów jakimi się opisalas. Patrzac na kazdą z fot widzę kogos innego. Coś tu krecisz.
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:33   

po pierwsze to było mega ostre światło przechodzące przez gałęzie w którym na niektorych zdjęciach moja znajoma genetyczna wyszła męsko dosyć, po drugie to cały czas ja bo droga alicjo, można mieć krótsze włosy, można mieć dłuższe a można też się nawet sfotografować z profilu o czym chyba nie wiesz? porób sobie zdjęcia w różnych warunkach oswietleniowych i pozycjach twarzy i zobaczysz jak bardzo się różnisz.

co do kształtu twarzy mój najprawdziwszy to jest ta fota z telefonu z cyfrowym makijażem, idealne V i tego nie zamierzam poprawiać bo po jaką cholerę, w ostrym świetle wydobyły się rysy szczęki bo je cień mocno zaostrzył zrób sobie zdjęcia w pokoju a zrób w parku w ostrym słońcu zobac\ysz różnice.

PS

zdjecie ze zblizeniem na nos też widzisz że jest wyraźne V

ale to że mówisz że to różne osoby jest idealnym dowodem na to co mówiłam że nie warto dawać zdjęć bo widać co innego niż jest nawet kogoś innego.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-19, 22:46   

Myślę, że Ryu może mieć rację co do zadbania o siebie i kolorów. Powtórzę się: ja mam wał, moja matka ma wał, ciotka, obydwie babcie... Nie w wale problem. Ukształtowanie brwi w łuk i sposób uczesania robi dramatyczną różnicę w rysach twarzy. Ze "zwalistych" może zrobić bardzo kobiece. Justina Biebera można wziąć za dziewczynę, bo ma ułożoną, uczesaną, świeżo ściętą i zaczesaną na bok grzywkę. I ogólnie jest zrobiony i gładki.

Brwi:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/52/a5/2d/52a52d27fa3bb5c165dc08eaf3885022.jpg
http://ancoco.a.n.pic.centerblog.net/jzfssrw6.jpg

Bieber:
http://www.hairboutique.c...er-144_250h.jpg
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 22:48   

cocogirl napisał/a:
czarny do każdego pasuje to jest kolor unisex, nie oszukujmy się każda kobieta ktora ma normalną kobiecą twarz to zakłada co jej się podoba i wszystko gra, więc zrobić twarz i mogę nosić co lubię.


Otóż nie. Czarny pasuje tylko dwóm z sześciu typów kolorystycznych według klasyfikacji amerykańskiej.
I klasyczne slowianki do nich nie należą.
Nie jest wcale uniwersalnym kolorem.
Przy czerni karnacja wygląda na ziemistą, uwidaczniają się wszystkie niedoskonałości typu cienie i wory pod oczami, syfy na twarzy, pajączki, pory i co tam jeszcze. Włosy wyglądają na zszarzałe. Poza tym postarza, oraz wyostrza rysy - znów maskulinizacja. Oczywiście, jeśli chcesz mieć problem z głowy to możesz ubierać się na czarno, wtedy nie musisz się zastanawiać, jak zestawić kolory.
Ale to nie rozwiązuje kwestii, że Ci ten kolor po prostu nie pasuje i że z tym kolorem nie osiągniesz takich efektów jakie może Ci dać odpowiednio dobrana paleta barw.

Chciałaś konkretnej porady i tupałaś nogą jak Cię głaskano, to bardzo proszę.
Jestem stylistą makijażystą z kilkuletnim doświadczeniem. Poza tym jestem utalentowany manualnie i mam wyostrzone postrzeganie kolorów. Posiadam też wyobraźnię przestrzenną.

Poza tym pisałaś, że przecież wszystko jest ok z Twojego punktu widzenia, ale inni ludzie widzą faceta. No to wyłożyliśmy Ci spojrzenie innych ludzi. Czasem człowiek widzi się zupełnie inaczej niż otoczenie go postrzega. Zrobisz z tym co zechcesz. Wnioski są dla Ciebie do wyciągnięcia.

Co do makijażu, to sorry gregory, ale w obecnych czasach każda kobieta, która się nie maluje jest postrzegana unisex, albo jako zaniedbana. No chyba, że dba o cerę i ta wygląda jak pupcia niemowlęcia. Fryzura też się sama nie zrobi. Lokówka albo prostownica. Sugeruję loki albo fale, bo okrągłe kształty zmiękczają rysy. Proste włosy dodadzą Ci ostrości.

Zasada jest taka, że lepszy pod względem składu i działania na skórę jest ten droższy podkład. Po prostu. Te firmy mają lepsze składniki, robią więcej badań. M.A.C.,Yves Saint Laurent. Clinique, Clarins Shiseido, Bare Minerals (ten działa jak maska łagodząca i odzywiająca skórę. Nie niszczy jej w ogóle, a pomaga na egzemę i trądzik). Opcji jest mnóstwo. Jak chcesz skórę dodatkowo ochronić, to możesz użyć bazy pod podkład, byle bez silikonu.

Ale pamiętaj, że w makijażu najważniejszy jest demakijaż. Malujesz się rano, to zmywasz wieczorem. Nie zostawiasz go na drugi dzień. To tak, jakbyś te same majtki dwa razy włożyła.

Zmiękczyć/ wysmuklić rysy twarzy możesz za pomocą konturowania przy pomocy bronzera i rozświetlacza, tak jak wspominał Ryu.

Nie wiem jak u Ciebie jest z codzienną pielęgnacją cery.
Powiem tylko tyle, że jak dbasz tak masz. Wiele razy mi klientki mówiły, że mi to łatwo mówić, bo mam taką ładną cerę, że nie musze nic robić.
Otóż nie. Miałem ładną cerę, bo robiłem wszystko to co należało, by taka była. Nie ma drogi na skróty.
Kosmetyczka raz na miesiąc to za mało.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-19, 22:54   

cocogirl, tak trochę nie wiem czego oczekujesz... Bo oczekujesz że Ci powiemy co powinnaś najpierw robić, a jak mówimy to piszesz, że to nieprawda, bo to masz akurat ok tylko na zdjęciu tak wyszło... Nie wiem, może faktycznie na zdjęciach coś powychodziło zniekształcone, ale jeśli tak to na czym mamy się opierać? Opieramy się na tym co widzimy na tych zdjęciach. Rozumiesz teraz?

Chcesz mojej opinii? (mam nadzieję, że będzie rzeczowa), więc: poczekaj troszeczkę dłużej, zbierz całą sumę i zrób na raz wszystko co zalecił Ci lekarz (jeśli mu ufasz, jeśli nie, znajdź takiego, któremu zaufasz). Ewentualnie jemu przedstaw problem - że chciałabyś po trochu, bo nie masz kasy, a nie nam. To on będzie operował, może np. lepiej dla procedur gdy się jakieś operacje zrobi w określonej kolejności i on wie w jakiej? A my tego nie wiemy. Przypuszczam że tak właśnie może być, że jak chcesz i tak kiedyś zoperować to wszystko co Ci zalecił, to może jakaś określona kolejność nawet być konieczna. A nawet jeśli nie, to naprawdę uważam, że takie rzeczy konsultuje się z lekarzem, a nie z nami, po zdjęciach które jak mówisz coś źle obrazują.
_________________
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 22:58   

dlatego mówię dzięki za porady odnośnie maskowania wału układania włosów itd to mi się mega przyda, natomiast te o szczęce wielkich łapach czy coś to są złe bo zdjęcia tak wyszły, dlatego celowo się wyżej opisałam co jest na prawde, a co na zdjęciach żeby mi ktoś doradził na podstawie opisu

no nic to na razie będę robiła

kości policzkowe wał podnoszenie brwi i obniżanie linii włosów albo bez kości policzkowych

dzięki za pomoc ;)
 
 
cocogirl
użytkownik

Punktów: 1
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-19, 23:01   

powiem tylko tyle, że ostatnio od dwóch lat 4 osoby mnie rozpoznały, więc może po prostu wyglądam w miare uchodząco, choć nie do końca i coś zrobiłam nie tak wtedy, w ubiorze czy fryzurze sama nie wiem było minęło, trzeba zoperować twarz i będzie już lepiej;)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-04-19, 23:08   

W ciągu dwóch lat zdarzyło Ci się 4 razy że nie miałaś passingu i z tego powodu chcesz operację robić? Znaczy, rób, jeśli Cię to uszczęśliwi, ale... 4 razy w ciągu 2 lat...?!

<mimo wszystko prosty z niego chłop i jest w szoku>
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13