Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Który binder z gc2b?
Autor Wiadomość
Alekej
użytkownik
56707960

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-04-08, 21:50   Który binder z gc2b?

Mam zamiar kupić właśnie ich binder. Który polecacie?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-09, 10:03   

Krótki na lato...w długim człowiek się poci i śmierdzi specyficznie dla tej "lajkry"... Długi polecam do pływania ;)

Ją teraz będę kupować kolejny i wyrzebralem darmową przesyłkę ;)
 
 
Alekej
użytkownik
56707960

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-04-09, 11:03   

Jak to zrobiłeś? D:
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-09, 13:27   

no napisałem że kupuję już kolejny raz binder u nich (co jest prawdą), i czy mają jakieś promocje/rabaty dla stałych klientów.. i odpisali że nie mają ale proponują darmo wysyłkę i podali mi koda.. jeszcze nie wiem czy działa ten kod, dam znać, bo czekam aż mi kasa na pay pala wpłynie i wtedy będę zamawiał i się okaże
 
 
Alekej
użytkownik
56707960

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-04-09, 13:35   

Okej. A na ile mniej więcej starczal Ci binder?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-09, 15:45   

Alekej, mi starcza cały czas, ale muszę mieć na zmiany parę i dlatego dokupuję ciągle, żeby nie prać w kółko jednego i czekać aż wyschnie... i mam w kolorze białym, czarnym tanka, teraz srebrny kupię krótki chyba rozmiar mniejszy bo coś tak liczę i liczę że w mniejszy też powinienem się upchać i może jeszcze jakiś jak do dwóch szt tez będzie darmo wysyłka :) , bo jak więcej sztuk to oni koszty wysyłki sumują więc oszczędność żadna przy zamówieniu większej ilości.
 
 
gustaw
użytkownik
#govegan

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-04-09, 18:59   

marco-polo napisał/a:
kupię krótki chyba rozmiar mniejszy bo coś tak liczę i liczę że w mniejszy też powinienem się upchać

nie polecam kupowania gc2b z założeniem 'a zmieszczę się'. u mnie to się skończyło potwornym bólem żeber. na początku byłem w stanie go nosić może przez 2-3h, teraz jak się trochę rozlazł, to nie binduje tak dobrze :C
 
 
Alekej
użytkownik
56707960

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-04-14, 14:46   

Mam jeszcze jeden problem, jak to jest z płaceniem? Oczywiście pada na paypal. Moja rodzicielka ma kartę bankową z millenium. Czy potrąci pieniądze paypal przy przelewie na binder? Czy coś.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-14, 16:16   

gustaw, dzięki, może masz rację.. kupiłem rozmiar co zawsze, choć naprawdę pokusa jest duza by jeszcze ciaśniej było, bo zapas jest...

alkej, to tak nie działa, pay pala zakłada się na adres mail, po założeniu konta ustawiasz mank powiązany, potem musisz z tego banku powiązanego zrobić przelew do paypala wg instrukcji, czekasz dwa dni az te pieniądze z banku dojdą i zasilą Ci konto na paypalu, wtedy dopiero możesz płacić. Sam Pay Pal to nie żaden rachunek - we wszystkich płatnościach posługujesz się ustalonym adresem mail.. to tak w skrócie.. musisz poczytać bo ja już dawno zakładałem to sobie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-04-14, 19:01   

Nie do końca jest tak jak mówi marco-polo. Owszem, można tak robić, ale można też powiązać kartę albo konto bankowe z PayPalem, wtedy się tylko wchodzi na stronę sklepu, robi zakupy, podaje mail i samo leci - potrzebna kwota z konta :) ja tylko tak kupuję, nie bawię się w żadne przelewy (bo skąd mam wiedzieć ile dokładnie co do grosza będzie to kosztować? zależy od kursu, a tak zawsze sobie pobierze ile trzeba i nie więcej). Moim zdaniem tak jest najprościej i najszybciej.
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-04-14, 19:52   

wendigo, być może też, ją opisałem opcję z jakiej korzystam. Akurat konto bankowe to "świętość" nie chcę go łączyć tak jak opisujesz bo to brak odpowiedniego bezpieczeństwa... Na maila dostaję często maile podpisane że z pay palą a tak naprawdę z tym serwisem nic nie mają wspólnego.. Konto do pay palą to mail ten adres można się domyśleć, i zostaje tylko wydumanie hasła...kiepskie bezpieczeństwo jak dla mnie
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-05-07, 11:53   

mają nową stronę :) http://gc2b.co
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-05-07, 11:54   

i w końcu ktos pomyślał o cielistym kolorze, a już miałem do nich pisać że to nie biały nosi się pod białą koszulą tylko powinien być cielisty jak ma nie być widać.. jupii
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2016-05-08, 03:50   

a nie denerwujcie mnie, parę dni temu kupiłem biały, bo stwierdziłem, że te cieliste to prędko nie wejdą : /
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-05-08, 09:07   

asdfghj, wiesz ja też mam niestety biały kupiony parę miesięcy temu z tego samego powodu ...
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-05-08, 09:33   

A ja czarny znowu niedawno zamowilem... :/

Dobrze wiedziec ze w koncu sa.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-06-11, 13:48   

Czy ktoś kupuje w najbliższym czasie binder od gc2b? Ja chyba zamierzam, można byłoby wziąć za jedną przesyłką.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-06-11, 22:47   

No ją czekam na przesyłkę..za mówiłem cielisty i o rozmiar mniejszy niż do tej pory...aha i co Stary zmiezciles się w XL???;-p
 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-06-12, 20:56   

A długo już czekasz?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-06-12, 21:49   

Z reguły ok dwóch tyg od zamówienia.. teraz coś tylko późno wysłali bo jest duży zbyt cienistych i nie nadążają szyc ;)
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-06-30, 18:25   

no ten binder szedł dłuugo jakoś.. zamówiłem tym razem rozmiar L czyli mniejszy, mówię jak się wcisnę to fajnie a jak nie to odsprzedam (bo kupowałem xl do tej pory, a teraz schudłem trochę i wiadomo), no ale się zmieściłem w L, choć z trudem jest git i jestem happy, bo mocniej trzyma co ma trzymać, a wiadomo trochę zawsze się to rozciąga z czasem.... to już mów 4 binder z gc2b - ale nie to że mi się rozwalił jakiś - po prostu wypełniam zapotrzebowanie... teraz zastanawiam się i obmyślam plan czy i jak zrobić by móc w tym się kąpać latem gdzieś nad morzem czy basenie...i nie wyglądać dziwnie
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-06-30, 21:55   

marco-polo, t-shirt noś. Ja miałem fazę na kąpanie się w morzu w koszulce i bojówkach.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-06-30, 23:00   

Armand, no właśnie myślę nad koszulka windsurfingowa a pod to Binder..ale muszę jeszcze schudnąć z 5kg
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2016-07-09, 21:38   

kupiłem rozmiar L i od początku wydaje mi się, że on chyba za duży jest, tzn. wcisnąć się wciskam i to na luzie, ale chodzi o sam fakt jak w nim wyglądam, jak jakiś mięśniak, mam wrażenie, że nie uciska tak jak powinien. ;;
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-07-10, 20:16   

Ją niedługo będę miał do sprzedania XL, bo schudlem sporo i noszę już L..jakby kto chetny to już zapraszam. Ale jeszcze zrobię ogłoszenie że zdjęciami i co i jak
 
 
einhorn
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-12, 21:13   

Kochani, odświeżam stary temat, bo mam pytanie do tych, którzy zamawiali z gc2b: czy płaciliście vat i cło na poczcie (i jeśli tak, to jaka mniej więcej to była kwota)?
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-12, 21:58   

einhorn napisał/a:
Kochani, odświeżam stary temat, bo mam pytanie do tych, którzy zamawiali z gc2b: czy płaciliście vat i cło na poczcie (i jeśli tak, to jaka mniej więcej to była kwota)?


Czy będę się mylił jeśli powiem że te kwoty są uzależnione od wartości sprowadzanego towaru? Właściwie VATu od sprowadzanego towaru nie zapłacimy jeśli jego wartość nie przekroczy określonej sumy... Może jest tu ktoś kto zna się na tym lepiej ode mnie...
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-12, 22:12   

Tak, zwolnienie z VAT do 22 euro (chyba przyjmując kurs średni NBP z dnia poprzedzającego powstanie obowiązku podatkowego).

http://ksiegowosc.infor.p...iony-z-VAT.html

Zwolnienie z cła jest chyba do 150 euro - jutro będę mieć czas, żeby na 100% to sprawdzić :>
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-26, 10:30   

Zgadza się - zwolnienie z VAT do 22 euro, a z cła do 150 euro. Dla obliczenia tej wartości bierze się wartość samej przesyłki, bez kosztów transportu. :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10