Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Związek m/k z k/m
Autor Wiadomość
Blanka
użytkownik
m/k

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-02-12, 14:25   Związek m/k z k/m

Hej, chciałabym wiedzieć co myślicie o związku kobiety (m/k) z mężczyzna (k/m)
 
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-12, 15:17   

fajne i można gnoja spuodzić :-D

To nie Pogaduchy. Proszę o merytoryczne, niewulgarne i WARTOŚCIOWE wypowiedzi.
Ostrzeżenie dla zmotywowania do zwracania uwagi, co i gdzie się pisze. /Ryu
Ostatnio zmieniony przez Ryu 2016-02-12, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-12, 15:29   

A co mamy myslec?
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-12, 15:44   

Tak trollu. Nie umiem myslec samodzielnie. Nie mam nigdy wlasnego zdania i absolutnie nie umiem go bronic.

Pytanie "co myslicie" jest dla mnie bez sensu. Odbieram podobnie jak pytania "kim jestem?" na ktore kazdy sam musi udzieloc sobie odpowiedzi. Sam fakt bycia k/m czy m/k o niczym jeszcze nie swiadczy. Zwiazek to dwie osoby. Konkretne osoby.

Pytanie dla mnie mialo jakis podtekst, cel, moze chec uzasadnienia swojej decyzji. Moim zdaniem nie da sie na nie odpowiedziec sensownie.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-12, 15:49   

Belial napisał/a:
Tak trollu. Nie umiem myslec samodzielnie. Nie mam nigdy wlasnego zdania i absolutnie nie umiem go bronic.

Nie mam wątpliwości i jestem w stanie w to uwierzyć, najwidoczniej jest jak piszesz.
Belial napisał/a:
Pytanie "co myslicie" jest dla mnie bez sensu. Odbieram podobnie jak pytania "kim jestem?" na ktore kazdy sam musi udzieloc sobie odpowiedzi. Sam fakt bycia k/m czy m/k o niczym jeszcze nie swiadczy. Zwiazek to dwie osoby. Konkretne osoby.

Kim jestem a co myślicie to dwie różne sprawy. A przede wszystkim dwa różne podmioty wobec których sie odnosi pytanie.
Belial napisał/a:
Pytanie dla mnie mialo jakis podtekst, cel, moze chec uzasadnienia swojej decyzji. Moim zdaniem nie da sie na nie odpowiedziec sensownie.

To po co pisać bez sensu jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć?
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-12, 16:03   

Wypowiedzial sie ekspert w zwiazkach. Teoretyk.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-12, 17:02   

Hahahaha parslnalem że śmiechu. :D
 
 
Blanka
użytkownik
m/k

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-02-12, 17:23   Sprostowanie

Złe sformułowałam pytanie, przepraszam was.
Chciałabym stworzyć w przyszłości związek z mężczyzna i nie ma to dla mnie znaczenia czy to bedzie cis osoba czy k/M bo to sa tacy sami mężczyźni (moja opinia).
Chciałam sie tylko dowiedzieć czy taki związek jest możliwy, czy k/M szukają raczej cis kobiet.
 
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-12, 17:33   

Blanka, ją nie potrafię odpowiedzieć.. Zależy od jednostkowych upodobań.. Nie spotyka się dziewczyny chłopaka i pyta na dzień dobry Hej jesteś cis ? Można się zakochać i w cis i nie w cis o tym nie wiedząc.. Wiesz serce nie sługa .. Na pewno takie związki są to na bank, czasem są wynikiem spotkań grup TS, i jest to na pewno temat który łączy takie osoby i być może tak dobrać jest się łatwiej niż stanąć przed cis dziewczyna chłopakiem i mu wyjawić po jakimś czadie i tłumaczyć całą historię której nie da się ukryć i czekać na jej jego akceptację tego faktu..
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-12, 17:48   Re: Sprostowanie

Blanka napisał/a:
Złe sformułowałam pytanie, przepraszam was.
Chciałabym stworzyć w przyszłości związek z mężczyzna i nie ma to dla mnie znaczenia czy to bedzie cis osoba czy k/M bo to sa tacy sami mężczyźni (moja opinia).
Chciałam sie tylko dowiedzieć czy taki związek jest możliwy, czy k/M szukają raczej cis kobiet.


no niepotrzebnie przepraszasz bo pytanie sformułowane prawidłowo było
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-02-12, 17:49   

Blanka napisał/a:
Złe sformułowałam pytanie, przepraszam was.
Moim zdaniem normalnie było sformułowane. Może zbyt szeroko, więc trudno złapać kontekst...

Blanka napisał/a:
Hej, chciałabym wiedzieć co myślicie o związku kobiety (m/k) z mężczyzna (k/m)

Choć mało myślałam na temat takich związków, to w związku z tym pytaniem mam sporo myśli i nie wiem którą powinnam przekazać, a którą przemilczeć :)

Ogólnie idea związków osób TS między sobą wydaje mi się całkiem fajnym rozwiązaniem. Wydaje mi się - ale podkreślam, że wydaje mi się - że osoby będące w takim związku mogą znacznie łatwiej się zrozumieć, przynajmniej na poziomie swoich oczekiwań odnośnie roli w związku. Oczywiście wszystko zależy od ludzi :)

Blanka napisał/a:
Chciałabym stworzyć w przyszłości związek z mężczyzna i nie ma to dla mnie znaczenia czy to bedzie cis osoba czy k/M bo to sa tacy sami mężczyźni (moja opinia).

Skoro to są tacy sami mężczyźni jak genetyczni, to dlaczego pytasz akurat o mężczyzn k/m?

Blanka napisał/a:
Chciałam sie tylko dowiedzieć czy taki związek jest możliwy, czy k/M szukają raczej cis kobiet.

Jeżeli mężczyźni k/m nie różnią się od mężczyzn...m/m to wystarczy abyś odpowiedziała o to czy mężczyźni m/m chcieliby tworzyć związek z transką - prawda?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-12, 17:59   

Tak, sa mozliwe. Jestem w takim zwiazku. Ja nie szukalem dziewczyny, tak wyszlo. ;) Dla mnie nie ma roznicy czy kobieta jest cis czy nie.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2016-02-12, 18:53   

Na forum już takie związki się pojawiały, więc to jak najbardziej możliwe. Sam też o takich słyszałem (nie w Polsce). Ale gdybym miał mówić za siebie... to dla mnie raczej odpada, głównie w kwestii psychicznej. Jakby nie patrzeć, chcielibyśmy się zamienić 'miejscami', więc osobiście nie chciałbym pakować się w taki związek, ale z miłości człowiek robi różne rzeczy, więc nawet nie jestem w stanie tego wykluczyć całkowicie :P

Choć może mówię to ze złej perspektywy, bo ts teraz ma duży udział w moim życiu ze względu na dopiero początek terapii i wciąż stare dane.
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-12, 19:58   

Belial napisał/a:
Pytanie "co myslicie" jest dla mnie bez sensu. Odbieram podobnie jak pytania "kim jestem?" na ktore kazdy sam musi udzieloc sobie odpowiedzi. Sam fakt bycia k/m czy m/k o niczym jeszcze nie swiadczy. Zwiazek to dwie osoby. Konkretne osoby.

Pytanie dla mnie mialo jakis podtekst, cel, moze chec uzasadnienia swojej decyzji. Moim zdaniem nie da sie na nie odpowiedziec sensownie.

Ja się tu zgadzam z Belialem.

A ogólnie... jeśli się pozna kogoś z kim się będzie chciało stworzyć związek i ta osoba okaże się TS, to ok. Ale jeśli specjalnie wśród TS szukać, to bez sensu i jestem na nie.
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-02-12, 20:45   

Cytat:
To nie Pogaduchy. Proszę o merytoryczne, niewulgarne i WARTOŚCIOWE wypowiedzi.
Ostrzeżenie dla zmotywowania do zwracania uwagi, co i gdzie się pisze. /Ryu


Przywołany do porządku poprawiam się.
Uważam że to dosyć fajna forma związku bo nie dosyć że hetero to do tego jedyna która pozwala na posiadanie w pełni biologicznego dziecka od obojga rodziców w wypadku TS.
Ale są też i wady, np dla osób które są ts i chciałyby mieć cis partnera, aki związek może wydać się niewystarczający bo nie udowodnią sobie że jakaś / jakiś cis ich zechce i mogą nie być do końca usatysfakcjonowani.
Co kto woli
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-17, 20:50   

Nie wyobrażam sobie zajścia w ciążę. Brrr. Koszmar.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Danny
użytkownik

Posty: 61
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-19, 04:23   

dla mnie by raczej taki zwiazek odpadal. fakt ze jak sie kogos poznaje to sie nie pyta go na pierwszej randce co ma w majtkach i czy jest plodny :D wiec zgadzam sie ze mozna sie zakochac a wtedy to nieraz ludzie poglady zmieniają, ale gdybym mial celowo szukac dziewczyny wsrod mk to raczej nie. glownie z tego powodu ze bardzo chcialbym w przyszlosci miec dziecko, a najlepiej dwoje. biologicznych dzieci miec nie bede bo planuje dwojke jeszcze w tym roku ale w przypadku zwiazku z kobietą cis jest mozliwosc zrobienia zabiegu inseminacji lub in vitro, a w przypadku gdy oboje partnerow są bezplodni to juz zostaje jedynie adopcja, lub ewentualnie komorka+nasienie z banku dawcow i wynajecie surogatki co u nas w kraju jest z tego co wiem mega kosztowne i chyba nielegalne zresztą (dobrze mowie ?)
jesli chodzi o posiadanie biologicznego potomstwa w przypadku gdy oboje są przed operacją to owszem opcja ogolnie fajna, ale zdecydowanie nie dla mnie, nie wyobrazam sobie chodzenia w ciazy i rodzenia brrr, masakra, nie zdecydowalbym sie na to chocby mi za to milion dolarow placili :P
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-19, 05:38   

Miłość nie patrzy na płeć czy narządy.
A jeśli chcesz tworzyć związek oparty nie tylko na miłości to ważne jest (m.in.) wzajemne dogadywanie się i chodzenie na kompromisy. Można też tworzyć związek oparty na realizowaniu zbieżnych interesów.
Ile ludzi tyle możliwości - odpowiadając na (sprostowane) pytanie, to jest to możliwe.
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
Sig
użytkownik
Użyszkodnik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 152
Skąd: glasvegas
Wysłany: 2016-02-26, 03:42   

Miłość patrzy na płeć :P . Chyba że mówimy o osobach aseksualnych, ale preferencje romantyczne mogą posiadać sprecyzowane. Owszem, wyjątki są i orientacja seksualna potrafi się zmieniać, tak samo jak upodobania.

Tak więc, zgadzam się z resztą co prawi, że chodzi o konkretną parę. Jedni mogą szukać związku na spektrum trans bo łatwiej jest się dogadać, inni na odwrót - nie mogą bowiem widzą swoją traumę. Albo po prostu mają inne preferencje.

Tak czy siak autorko, jeżeli szukasz takiegoż faceta, to powodzenia i zapewne kogoś znajdziesz bo ile ludzi tyle upodobań :D .
_________________
[/justify]

[/center]
 
 
 
Son of Darkness
użytkownik


Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-12, 19:31   

Dlaczego miałoby nie być to możliwe? Sam jestem K/M i jestem w związku z M/Ką :D
 
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-03-12, 20:54   

Jestes aseksualny, tak?
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Son of Darkness
użytkownik


Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-13, 07:46   

Znaczy doświadczam jakiegoś tam pociągu, ale nie wiążę tego z miłością i nie odczuwam potrzeby zaspokajania się z drugą osobą. Aczkolwiek ona o tym nie do końca wie. :roll:
 
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-13, 10:29   

W Twoim wieku aseksualność jest dość normalna, nawet moja dziewczyna ją sobie wmawiała. Przeszło jej w ciągu dwóch lat. Jak ten temat kiedyś wyjdzie, to możesz mówić, że jeszcze nie czujesz się gotowy.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Son of Darkness
użytkownik


Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: tg
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-13, 10:48   

Raczej po prostu udaję, że jestem normalny. Bo temat wyszedł i faktycznie moje pierwsze tłumacznenie brzmiało, że nie jestem gotowy, ale nie przeszło. Jest nachalna

Wiem, tez myśle, że mi w końcu przejdzie. Kiedyś byłem seksoholikiem xd chciałbym, żeby to się ustabilizowało.
 
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-13, 11:15   

Ustabilizuje się w ciągu kilku najbliższych lat. Na razie Twoje hormony próbują dojść ze sobą do ładu i to dość typowe, że masz odchyły raz w jedną, raz w drugą stronę. Równocześnie sam próbujesz jakoś to ogarnąć intelektualnie, więc szukasz na to nazwy, ale niestety na razie masz tylko jedną: dorastanie. Będzie lepiej.
Tymczasem nie dawaj sobie wejść na głowę.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-19, 12:02   

Belial napisał/a:
Tak, sa mozliwe. Jestem w takim zwiazku. Ja nie szukalem dziewczyny, tak wyszlo. ;) Dla mnie nie ma roznicy czy kobieta jest cis czy nie.

Dla mnie tak samo, ale też dla mnie płeć nie ma wielkiego znaczenia, bo jak kogoś kocham, to kocham. Obojętnie czy cis czy trans, czy kobieta, czy męzczyzna, czy osoba niebinarna. Więc wiem, że wszystko jest możliwe. :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-03-19, 12:13   

Cytujesz nieaktualny post ;)

Seks i dysforia to dodatkowy problem gdy jest dwojka transow. Moze na hrt/po operacjach sie zmienia. Dla mnie jakiekolwiek zwiazki w tej chwili to zbyt duze obciazenie psychiczne.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-19, 13:09   

Czyli że zmieniło Tobie się? :D
Ale ten post dobrze opisuje moje odczucia, więc pod tym względem pasuje :3
Chociaż sam do tej pory byłem tylko w związku z drugim transfacetem, więc nie mogę powiedzieć, żebym nie wiadomo jakie doswiadczenie miał :mrgreen: obciążenie psychiczne, tak też odczuwam, ale niekoniecznie z powodu dysforii (czy raczej nie tylko z tego), więc to nie na ten wątek.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Zuzanna
użytkownik
srebrnowłosa


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-03-22, 22:35   

Mogłabym kochać faceta k/m. Seks musiałby jednak czekać długo, musiałabym bardzo tę osobę znać i ufać i prosić o naprowadzanie, gdyż to byłoby dla mnie coś zupełnie nowego, innego i nie do końca zgodnego z moją seksualnością.
_________________
light a candle for the sinners
(set the world on fire)
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-04-07, 20:00   

Jeśli chodzi o pokazywanie swojego ciała do którego się ma jakieś "ale" to myślę że nawet mniej bym się wstydził przed kobietą która też to rozumie i ma jakieś niedociągnięcia niż cis. Ts raczej by nie skupiała nadmiernej uwagi na elementach których staram się nie dostrzegać - choć mogę się mylić. A w ogóle to wolałbym k/m + k/m jak już teesowo ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10