Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Underworks vs gc2b
Autor Wiadomość
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
  Wysłany: 2016-02-10, 22:41   Underworks vs gc2b

Chcę kupić binder (full length). Wiem, że sporo osób poleca underworks ultimate, ale 50$ za przesyłkę to przesada. Gc2b z kolei, przesyłka dłuższa (może jakoś wytrzymam) ale jakieś 11$.

Ktoś może porównać? Zwłaszcza dla miseczki F/G.

Ew. ktoś reflektuje na wspólne zakupy?
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-02-10, 22:49   

Belial ja bym coś pomyślał. Ale nie mam pojęcia jaki rozmiar wziąć. Są jakieś tabele rozmiarów?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-10, 23:10   

Underworks: http://www.underworks.com...est-binder-tank (ja jestem tym zainteresowany)
Gc2b: http://www.gc2b.co/#!sizing/c113j
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-02-11, 00:17   

Hmm.. coś trudno mi uwierzyć, że to działa. To zwykły top z lycry..?! :shock:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-11, 07:04   

Nie taki zwykly. ;) Spytaj innych panow, uzywali.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-11, 11:28   

Belial, ja zanim coś kupuję to analizuję długo, czytam opinie, oglądam porównania których dużo na YT i wygrał jednogłośnie Gc2b. Najpierw kupiłem tanka - i jestem meeeega zadowolony :) teraz kupiłem halfa z myślą o lecie i czekam na dostawę właśnie. Co do rozmiarów trzeba się pomierzyć i do nich napisać, doradzą rozmiar - są amerykańsko uprzejmi (czyli wazelina), a jakby nie trafili z rozmiarem koszty wymiany pokrywają, ja tak zrobiłem pomierzyłem się napisałem i rozmiar wybrali pasujący więc nie musiałem wymieniać i kolejny zamówiłem w tym samym rozmiarze. :mrgreen: . Co ważne GC2B są zaprojektowane przez ts dla ts więc wiedzą jakie mamy bolączki związane z nadprogramowym bagażem i jak go zgrabnie ukryć. Jestem tak mega zadowolony bo mogę chodzić w koszulach "pod wiatr" i nie mam wystających odcinających się balastów, do tej pory na sportowych musiałem ostro się garbić nawet bez wiatru. Jedna wada jaka jest to że się człek w tym dość szybko poci, nie wiem jak to bedzie latem, mogli by w tym temacie coś udogodnić, np plecy zrobić z elastycznego materiału - siateczki - już ja bym tak to zmodyfikował, może nawet napiszę do nich w tej sprawie - niech się rozwijają przecież, bo nie tylko ja się pocę w tym, ale słyszałem że każdy. Co jeszcze na plus - spoko się daje oddychać w tym, można tańczyć , machać rekami i balast jest na swoim miejscu.. :lol:
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-11, 11:57   

aha i powiem Wam bo chyba nie wiecie że zamawianie większej ilości w GC2B w cale nie jest takie korzystne, każda kolejna sztuka to 9$, więc oszczędność 2$ to żadna oszczędność gdy po przesłaniu na jeden adres będziecie musieli przesłać to dalej do kogoś innego w Polsce (to też koszty).. Chyba że ktoś nie może zamawiać na swój adres z zagranicy bo z różnych powodów nie może/boi się itp, no to trzeba wiedzieć że zapłaci tyle co by sam musiał zamówić i zapłacić. Wiem bo wrzucałem do koszyka więcej niż jeden produkt i koszt dostawy rósł właśnie o 9$ za kolejną rzecz - więc ja nie zamawiam hurtowo - bo jak widać się nie opyla, lepiej na pierwszy raz zamówić 1 sztukę, a jak będzie pewność że lezy/pasuje ok kolejną.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-11, 12:55   

Marco ja tez czytam opinie ale rozne rzeczy roznie ludziom pasuja. Zglupiec mozna.

Dzieki za rade.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-02-12, 16:59   

No splaszczak przyszedł. Jupii juz go mam !..od dnia wysyłki do odbioru minęło 13 dni :) więc szybciutko..
 
 
clumsyguitarist
użytkownik
Radek


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2016-02-12, 20:14   

Ja też mam gc2b i jestem bardzo zadowolony. Binder jest naprawdę wygodny i w sumie w ciągu dnia zapominam, że go mam. Spłaszcza jak trzeba. Z tego co słyszałem od ludzi, większość woli gc2b nawet pomijając kwestię cenową, a ci, którzy obstają za Underworks zwykle podają jako argument to, że spłaszcza lepiej od tego pierwszego. Jednocześnie słyszałem, że Underworks jest mniej wygodny i oddychający. Gc2b nie mam nic do zarzucenia, jeśli chodzi o spłaszczanie. Może taka rozbieżna opinia bierze się z tego, że niektórzy ludzie nie umieją nosić bindera? Nie wystarczy go założyć, ale trzeba wiedzieć co gdzie przegarnąć. P:
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-12, 22:25   

Dzieki za podpowiedzi. Wysle jutro mail do gc2b. ;)
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-16, 13:45   

Maly ala blogowy update dot. zamawiania z gc2b

Mail z wymiarami poszedl 13.02 (sob.) wieczorem. Odpisali 16.02 ok. 01:00.

Zamowienie zlozone 16.02. W mailu informuja ze wysla w ciagu tygodnia, bo maja duze oblozenie.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-14, 18:33   

I co tam dalej? :3

Ja mam gc2b, i bardzo sobie chwalę, świetny jest. :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-03-14, 21:40   

There is a problem, sir. ;) Napisze za jakis czas.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-15, 05:11   

Uuu, ale że ze sprzętem coś nie tak? :<
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-19, 00:08   

Czy ktoś zna może taki spłaszczako-stanik?
http://www.underworks.com...and-binding-bra
Moje staniki (wszystkie bawełniane, na drutach, bez żadnego usztywnienia miseczek) są już częściowo w kiepskim stanie i chcę się znów przerzucić na coś, co nie podnosi biustu... Tylko niestety, w Polsce staniki "koszulkowe" (tzw. topy, ale to bardzo myląca nazwa, bo jeden sprzedawca rozumie przez to stanik sportowy, a drugi koszulkę na ramiączkach) są albo "duże" (nie w sensie rozmiaru, tylko zabudowanego kroju, z małym dekoltem itd.), albo bawełniane... Obejrzałam sobie taki staniko-spłaszczak... Wiadomo - ja mam mniejsze potrzeby niż faceci TS; gdybym nie miała biustu w ogóle, myślę, że nie przeszkadzałoby mi to, ale jednak czuję się kobietą, więc nie potrzebuję efektu zupełnie płaskiej klaty. Ale zależy mi na czymś w funkcji stanikopodobnej, co nie będzie biustu podkreślało (a robi to nawet stanik, który w zasadzie zupełnie nie jest typu push-up), tylko raczej go maskowało, zmniejszało, sprawiało, że nie będzie się rzucał w oczy.
Biust mam średnio-spory, złożony głównie z tłuszczu, za to ze spłaszczaniem nigdy nie szło mi za dobrze, bo zapinam pas ortopedyczny na stanik... Po prostu nie znoszę, żeby biust dotykał mi nadbrzusza, właśnie dlatego bez stanika lub wyrobu stanikopodobnego (np. właśnie takiego spłaszczaka) nie ma dla mnie wygody...
Na ile taki spłaszczak jest trwały? Czy jeśli kupię kilka, to mam szansę mieć na parę lat spokój i nie potrzebować nowych? Czy można skubańca prać w pralce? (Przy moim uczuleniu unikam jak mogę prania ręcznego, nawet w rękawiczkach.) Jak się go zakłada? (Staniki potrafię zakładać tylko metodą zapięcia na brzuchu, obrócenia do tyłu i podciągnięcia; nie mam na tyle zwinnych rąk, by je zapinać z tyłu.) Jak się w takim czymś chodzi i oddycha? Bo w pasie ortopedycznym jednak cokolwiek ciężko...
_________________
"Miłość bez seksu jest jak ryba bez roweru"
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-02-10, 18:56   

Widzę, że w końcu trafiłem we właściwe miejsce :) Zastanawiam się nad zakupem z G2CB (całościowy tank top) i poszukuję opinii po polsku, bo jednak obawiam się, że za bardzo skrótów myślowych w języku angielskim nie rozumiem, a nie chciałbym dokonać niewłaściwego zakupu, bo coś źle zrozumiałem XD

Jak patrzę nawet na same zdjęcia, to te produktów od G2CB wyglądają super... a jak patrzę na te od Underworks to wyglądają trochę jak powycierane szmaty lub najzwyklejsze koszulki ;') Pierwsze wrażenie jest dla mnie bardzo ważne, kieruje się instynktem i jeszcze mnie nie zawiódł.

Ktoś wyżej pisał, że na G2CB nie opłaca się zamawiać większej ilości... jak patrzę na koszty wysyłki, to pokazuje mi tylko 2 rodzaje kosztów. Przy kupnie jednej sztuki i np. przy kupnie 3 szt. (pisze, że przy zakupie 2+ jest dostępna wysyłka priorytetowa za 25 $, poniżej jest za 11$) nie pokazuje mi żadnych plus 9$

Czy zamawiał ktoś z G2CB 1 szt. ? Na stronie pisze, że one idą do 5 tygodni, a ja bardzo bym chciał by binder przyszedł przed 4 marca ;') Po jakim czasie można było się spodziewać paczki? :)
 
 
sebastian v
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-12, 15:55   

Osobiście posiadam GC2B i jestem bardzo zadowolony. Spłaszcza dobrze, jest wygodny i nie przysparza mi problemów z oddychaniem.

Byłem gotowy na długie, żmudne oczekiwanie na przesyłkę, jednak binder przyszedł już po 2 tygodniach od zamówienia (tutaj warto się jednak nie sugerować, bo czas dostawy może się różnić)
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-02-15, 18:11   

Właśnie siedzę i chcę zakupić, jednak mam nadzieję, że trafię z rozmiarem... niby tam sugerują by kupić większy, jeśli rozmiar waha się między dwoma, ale u mnie to kwestia kilku cm… które niedługo mogą zniknąć, ponieważ kiedy chudnę zmniejszają mi się obwody (a zacząłem teraz pracę fizyczną i mam dużo ruchu). Jak u Ciebie było z rozmiarem? Trafiony w punkt, czy jednak jest jakieś „ale” i wybrałbyś inny rozmiar następnym razem?
 
 
sebastian v
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-02-17, 20:41   

Kusiło mnie, żeby kupić S, bo też byłem pomiędzy rozmiarami, natomiast stwierdziłem, że gdyby okazał się za mały, będę musiał znów czekać zanim dotrze do mniej większy i bawić się w zwrot itp.
Koniec końców napisałem maila do ekipy GC2B, podałem swoje wymiary i opisałem trochę budowę ciała i na drugi dzień dostałem odpowiedź, żebym brał M, a jak będzie coś nie tak to zwrot na ich koszt. (polecam bardzo do nich napisać)
Generalnie binder sprawdza się super, teraz po pół roku spłaszcza trochę gorzej, ale nie jest to jakaś szalona różnica. Nie jest to efekt płaściutkiej klatki chuderlawego nastolatka, a raczej takiej przyzwoicie zbudowanej, co mi jakoś nie przeszkadza.
Jako osoba, która spędza w binderze nieprzyzwoicie długą ilość czasu, cieszę się że jednak nie kupiłem mniejszego, bo pewnie trochę lepszy efekt przypłaciłbym sporo większym bólem i dyskomfortem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9