Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryu
2016-02-08, 00:53
Rodzina
Autor Wiadomość
malwina
użytkownik
malwina

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Posty: 5
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-02-07, 16:42   Rodzina

Witajcie Doradźcie mi co mam zrobić.? Mam zone ,corki,rodzine .Moje zdjecie jako kobiety w przebraniu ukazalo sie na Facebooku.Kiedy zobaczyla je siostra gdzie bylo moje nazwisko i imie zaczela strasznie krzyczeć przez telefon ze schańbiłam nazwisko ,ze sie skur....lam .Bylo.mi bardzo przykro bo mialam z siostra bardzo dobre relacje.Teraz sie do niej nie odzywam ,bo ja sie nie skur.....am.Poprostu ktoś zamiescil to zdjęcie na fejsie .A po drugie myślę,ze nic wielkiego sie nie stali.Przeciez tacy ludzie istnieją i są wśród nas.Corkibtez widzialy moje zdjecie na fejsie.Nie wiem co mam robić .Wszyscy sie ode mnie odsuwają jakbym byla trędowata.Mialam i mam myśli samobójcze.Co mam robić ? Jak przekonać rodzine ,siostre ,corki ,ze tacy ludzie są i ,ze to nie jest wstyd.
POZDRAWIAM
_________________
Malwina trans
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2016-02-07, 17:16   

Nie wiem, ile wie twoja bliższa i dalsza rodzina i czy warto wszystkich uświadamiać. Nie wiem w sumie też, jak wyglądało to zdjęcie, czy było jakoś erotyczno-prowokacyjne, czy po prostu w przebraniu.

Opcja minimum względem siostry, to pewnie: no co ty? Na żartach się nie znasz?
Opcja maksimum: skoro ty chodzisz w spodniach to odpimpaj się od tego, co ja na sobie noszę.

Ale po takim języku i takim potraktowaniu, podejrzewam, że osobiście nie chciałabym z nią gadać, o ile mnie nie przeprosi.

Wiem, jak to boli, kiedy sam/a masz z tym jeszcze problem i liczysz na jakieś zrozumienie i wsparcie ze strony najbliższych. Osobiście przyjęłam po prostu do wiadomości, że pewne osoby nigdy nie zrozumieją i nie zaakceptują i trza się na nie nie oglądać, tylko robić swoje.

Natomiast co do żony i dzieci, no to tu masz bardziej złożoną sytuację. Podejmujesz jakieś zobowiązania, druga strona też ma jakieś potrzeby i trzeba starać się albo jakoś wynegocjować kompromis akceptowalny dla obu stron albo wybrać życie osobno, jeśli możliwość realizowania twojego tv jest dla ciebie ważna, a spotyka się z zupełnym niezrozumieniem.
 
 
malwina
użytkownik
malwina

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Posty: 5
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-02-07, 20:57   

Witaj.Zdjecie bylo normalne w przebraniu w makijażu.Nic erotycznego ,wyuzdanego.Siostra nawet nie powiedziala slowa PRZEPRASZAM.Dlatego po tylu latach z nią nie gadam.Powiedziala ,ze schańbilam nazwisko nas swoja rodzone itd.Widzisz tak sie nieraz zastanawiam.Kobiety noszą spodnie nieraz męskie koszule i nikogo to nie razi.Ja,wyszlam kiedyś w damskiej bluzce spod której bylo co prawda widać czarny stanik i co? Myslalam ,ze zostane zlinczowana.Te wybuchy nienawisci ,plucia mi pod nogi itd.Jasne nie wszyscy są tacy.Przewaznie to są faceci .Przykre.Co do zony to sie juz przyzwyczaila .Powoli akceptuje mnie i moje przebieranki.Pare dni temu bylam w Kofee Planet w Rynku.Bylam ubrana jak kobieta.Spodniczka bluzka szpilki makijaz tipsyPrzyjechalam z hotelu taryfa.Ale musialam kawalek isc przez Rynek.Slyszalam te komentarze śmiechy slowa pedal.W samym lokalu bylo super.Czulam sie wspaniale.Zyczliwosc zrozumienie.Ale co przyjemne to szybko sie skonczylo.Potem juz nie bylo tak przyjemnie.Po wyjsciu z lokalu na ulicy Świdnickiej musialam sciagnac szpilki wziąć je w reke i biec uciekac po slyszalam tylko okrzyk łapać pedala.Dobrze,ze hotel byl blisko wiec udało mi sie uciec.Pytam .Czy to jest normalne?Czy tak powinno byc w normalnym europejskim spoleczenstwie?Jesteśmy krajem homofobicznym niestety!.Ciekawa jestem czy jak bym nie uciekla a te draby by mnie dorwaly czy by ktoś mi pomogl?Bardzo w to watpie.Mysle,ze Policja również.Mysle,ze tochyba mnie by jeszcze zabrali do radiowozu i zawieźli na komisariat.
To na,tyle narazie.POZDRAWIAM
_________________
Malwina trans
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2016-02-08, 00:18   

Nie zmusisz innych ludzi, żeby zaczęli podzielać twoje poglądy, ale możesz wybierać ludzi, z którymi się zadajesz. Chociaż to przykre, jeśli dotyczy rodziny.

Przy odpowiedniej dozie samozaparcia da się chodzić, jak chcesz. Taki np. Antyfacet chodzi tak na co dzień, po ulicy, do pracy itp:



Ale w twoim wypadku sugerowałabym raczej wybierać sobie miejsca, gdzie będziesz mogła sobie pobyć jak chcesz i nie toczyć wojny z całym światem.

Cytat:
.Ja,wyszlam kiedyś w damskiej bluzce spod której bylo co prawda widać czarny stanik i co? Myslalam ,ze zostane zlinczowana.Te wybuchy nienawisci ,plucia mi pod nogi itd.Jasne nie wszyscy są tacy.Przewaznie to są faceci. Przykre. (...) Bylam ubrana jak kobieta. Spodniczka bluzka szpilki makijaz tipsy

Nie wiem, czy cię pocieszę, ale dziewczyna, która się odstawi też ma szansę usłyszeć niewybredne komentarze, a kobieta, która się odstawi ma szansę usłyszeć, że jest pasztetem albo pudłem.

Cytat:
Czy to jest normalne?Czy tak powinno byc w normalnym europejskim spoleczenstwie?

Nie powinno. Ale masz do wyboru: albo wypowiedzieć osobistą krucjatę światu na rzecz równouprawnienia biologicznych mężczyzn, jak Antyfacet albo szukać sobie miejsc, gdzie będziesz się mogła realizować bezpiecznie.

Cytat:
Mysle,ze Policja również.Mysle,ze tochyba mnie by jeszcze zabrali do radiowozu i zawieźli na komisariat.

Policja to akurat ma w tej kwestii obowiązek. Możesz sobie wyglądać dziwnie, ale nikt nie ma prawa cię z tego powodu atakować, nawet jeśli się mu nie podobasz, a jeśli to robi to łamie prawo.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-08, 02:10   

Jeżeli żona to akceptuje, dzieci również rozumieją, to resztą rodziny nie musisz się przejmować. Możesz owszem próbować im tłumaczyć (może definicja transwestytyzmu z encyklopedii? może jakieś spotkanie z ogarniętym seksuologiem? tzn. ich spotkanie z nim, żeby im wytłumaczył że to nic takiego). No ale z taką siostrą też bym nie rozmawiał dopóki by nie przeprosiła, bo to ona powinna się wstydzić.

A resztę już Freja napisała i ma rację.
_________________
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2016-02-08, 02:13   

Hej, mam taką poradę... nie rozwiąże problemu z uświadomieniem rodziny, że są tacy ludzie, ale może zażegnać konflikty. Była kiedyś taka akcja że faceci przebierali się za dziewczyny w ramach akcji przeciwko gwałtom kobiet.

Zdjęcia

Zawsze możesz powiedzieć, że zdjęcie było wykonane w ramach tej akcji, ale niefortunnie zdjęcie znalazło się na innej stronie. Wiem... to próba trochę ucieczki od problemu, ale niektórzy ludzie nigdy nie zrozumieją ;)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
malwina
użytkownik
malwina

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tv
Posty: 5
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2016-02-09, 04:47   

WITAM I dziekuje wszystkim za te wypowiedzi i porady.Freja mam do Ciebie prosbe.Dala byś mi namiary na antyfaceta? Chcialabym z nim porozmawiac na Internecie ,poradzic sie go itd.Moze nabiorę wiecej odwagi bycia sobą i nie będę sie bala wyjsc wśród innych ludzi ubrana tak jak chce.Moze on mi cos poradzi podpowie.POZDRAWIAM.
_________________
Malwina trans
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2016-02-09, 13:37   

http://antyfacetrp.w.inte...troniczny2.html
antyfacet@interia.pl

Z takich klimatów to jest jeszcze Dawid Wolny, ale on warunki mam takie, że jak się w babskie ciuchy ubierze, to go mogą po prostu za laskę brać:
http://nowamoda.avx.pl/pr...cba92d91c7a4b6b
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10