Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny - powiązane z ts czy inne
Autor Wiadomość
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-08, 18:21   

Reklamy bywają dobrze dostosowane do widza ;-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-08, 22:12   

Gabi napisał/a:
Kuźwa, Wendigo mi się śnił <rotfl3> i to na golasa <rotfl> chwalił się że mu ptaszek naturalny urósł no i nie powiem całkiem spory <rotfl3>

<rotfl3> też bym chciał mieć taki chociaż sen <rotfl3>
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-09, 06:59   

Jenny napisał/a:
To przez misie ;-)


Wendigo misie śnił. <rotfl3>
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-07-09, 09:38   

A mi się dzisiaj śnił Aristocat. I w sumie to nawet nie jakoś fizycznie, ale wedle reguł sennej logiki wiedziałam, że mi jakoś pomagał w tym, co akurat robiłam, a robiłam rzeczy niełatwe.

Otóż przypadkiem napatoczyłam się w niewłaściwym czasie w niewłaściwe miejsce i podpadłam 3-4 mafiozom/prawicowcom/ONR-owcom i ich psu. No i oni skubani postanowili mnie skasować, bo zobaczyłam i usłyszałam, co nie powinnam.

Najpierw przed nimi uciekałam, ale później zrozumiałam, że to nie jest żadne rozwiązanie i że po prost albo ja, albo oni i zaczęłam ich jednego po drugim likwidować. A kiedy wyrwałam już ostatniego chwasta, to siedząc na chacie u szefa tej bandy, stwierdziłam, że coś mi się przecież należy od życia za tę całą pracę na rzecz społeczeństwa i postanowiłam przyjrzeć się zawartości jego sejfów.

W pierwszym z nich były tylko dwie rzeczy: zbiór pogryzionych i wymymlanych piłeczek jego psa oraz jakaś bezładna sterta babskich kosmetyków, jak zrozumiałam trofeów po jego ofiarach, a w każdym razie zdobyczach (no ale to przynajmniej były już jakieś "skarby". Podobne trofea, tylko że raczej konfekcyjne walały się z resztą po całym jego mieszkaniu, więc przymierzyłam jakąś spódnicę i pomyślałam, że może strzelę sobie tapetę.

A będąc już w tej kiecy i w tej tapecie zabrałam się za drugi sejf, a w tym sejfie znajdowały się już porządne pliki banknotów, więc stwierdziłam, że to mi rozwiązuje kwestię SRS-a, FFS-a oraz wszystkich innych eS-ów.

I tą optymistyczną konkluzją sen i spanie mi się skończyło.

p.s. 1. Dziękuję Aristocatowi za pomoc w moim śnie, chociaż po obudzeniu za cholerę już nie kumam na czym ona tam właściwie polegała, niemniej - widać - była skuteczna.

p.s 2. W jutrzejszym śnie postaram się odpalić Ci ze 20% :D
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-07-09, 21:32   

Ej tam sny są w ogóle do du py.
Ja nie wiem Wendigo czy byś tak chciał sobie wyśnić to co byś chciał. :p bo po przebudzeniu jest rozczarowanie. Kurcze ile razy budząc się nie chciałam otwierać oczu, bo miałam wrażenie, że jestem kim powinnam być a jak otworze oczy to znów będę sobą i potrafiłam tak leżeć z pół godziny. <rotfl3>
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-09, 21:45   

Jednak najlepszy był mój sen o tym, jak chodziłem po mieście w papieskiej sutannie założonej do czarnych spodni (chyba opisywałem go wyżej xD) :lol:
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-10, 01:39   

Może to dziwne, ale ja się sobie śnię jako . . . genderowa dziewczyna ? :roll: Tak mnie odbiera n a w e t mój mózg we śnie, w dodatku dość binarnie. Ma mi to coś pewnie sugerować :/
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-07-10, 02:43   

2in1_inkarnacje, oczy oszukasz, znajomych oszukasz, ale snów nie oszukasz <rotfl3>
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-10, 02:46   

Gabi, Tych znajomych też wcale nie tak łatwo oszukać - mają swój rozum.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-07-10, 16:48   

Śniło mi się, że się całowałam i miziałam z jakimś brunetem. I głupio się przy tym czułam, bo pamiętałam, że mam przecież partnerkę, i że to nie w porządku, no ale z drugiej strony fajne to było i miałam dylemat, co dalej robić.

No a po jakimś czasie przyśniło mi się, że się całuję z moją partnerką - już bez dylematów :p
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-07-11, 19:38   

jatadosh napisał/a:
Śniło mi się, że od tst na plecach urosły mi tak grube i gęste włosy, że musiałem je czesać zgrzebłem i przycinać maszynką do strzyżenia owiec. We śnie wydawałem się być z tym dziwnie pogodzony.

Się mi przypomniało, jak dawno, dawno temu, jak jeszcze nosiłam brodę (bo się nie znosiłam golić) kiedyś przyśniło mi się, że zamiast włosów wyrastają mi tam jakieś druty jak do lampek na choinkę, a między nimi faktycznie były wplątane lampki choinkowe.

No i jeszcze jeden mi się przypomniał i podejrzewam, że tym wszystkich przebiję. Otóż przyśniło mi się przed laty, że chodziłam po piętrach jakiegoś budynku, a tam na korytarzach wzdłuż ściany leżał mój penis. No i ja chodziłam po tych korytarzach, bo próbowałam znaleźć koniec swojego penisa :D

Ktoś przebija? :D :p
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 20:03   

mi się śniło, że moja pipka była nagwintowana i mogłam wykręcić penisa wraz z resztą....
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 20:32   

Trzy noce pod rząd, dawno temu śnił mi się zdechły pies. Drugiej i trzeciej nocy w różnym stanie rozkładu.

To była moja wspaniała groźna, szczekająca, wściekła i umięśniona męskość.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-11, 20:57   

Take mi sie śniło, ech. :-| .. Byłem wysoki, przystojny, dobrze sytuowany i z penisem... :-|
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-07-11, 21:24   

jatadosh napisał/a:
Ja się sobie z penisem śnię w większości snów erotycznych, więc na to nawet nie zwracam uwagi.

szczęściarz :P mi się chyba tylko raz zdarzyło

a do dziewczyn wyżej: <rotfl3> faktycznie, przebijacie chyba mnie <rotfl3>
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-11, 21:28   

wendigo napisał/a:
faktycznie, przebijacie chyba mnie


Fantasta.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-07-11, 23:15   

Aristocat napisał/a:
(a diablica w tym czasie ustawiała kapelusze, które leżały na prawdziwych czaszkach ludzkich zamiast manekinów)

Dobra, chciałam już powiedzieć pas, chapeau bas... :/ ale przypomniałam sobie, że ze trzy życia temu, jak byłam jeszcze bardziej nienormalna niż teraz, też miałam sny i je nawet zapisywałam :> Naści:

Przemiana


Wspięliśmy się po schodach i weszliśmy do pokoju bliźniaków. Na dole pod nami rozległy się kroki.
- Jest stąd jakieś wyjście - spytałem?
- Tylko jedno, ale zbyt wysoko.
- A w tamtym pomieszczeniu?
- Tak samo.
Hałasy przybliżały się.
- Zatem, co teraz?
- Schowamy cię - odpowiedzieli, otwierając jakiś kufer.
Obrzuciłem pomieszczenie pośpiesznym spojrzeniem - szafki, stoły krzesła, otwarta właśnie skrzynia, dwa łóżka.
- Załóż to - powiedział chłopiec.
Dziewczynka podała mi zwiewną suknię w kolorze zgaszonej zieleni. Zgłupiałem. Na moment zapomniałem chyba nawet o nadciągającej pogoni. Żądanie było absurdalne, zaś suknia na dodatek za mała, jednak coś we wzroku rodzeństwa sprawiło, że wypełniłem prośbę. Pochyliłem się i z ich pomocą zacząłem wciągać ją przez głowę. Wyprostowałem się, pozwalając swobodnie opaść materiałowi właśnie w chwili, gdy kroki zadudniły na korytarzu przed nami. Wtedy też poczułem jak obniża się mój punkt widzenia. Zaaferowany rozejrzałem się i podniosłem do oczu delikatne, smukłe przedramię.
Do wnętrza wpadło kilka osób, szybko rozsypali się po pomieszczeniu, zaglądając w każdy kąt. Ich dowódca ukłonił się.
- Wybacz pani, szukamy zbiega. Nie widziałaś może wysokiego młodzieńca?
Był prawdopodobnie bardziej zaskoczony ode mnie i miał wyjątkowo głupią minę. Nie będąc pewnym swojego głosu, skłoniłem się tylko lekko. Na szczęście natychmiast odezwała się dziewczynka.
- Nikogo tu nie było, a wchodząc wypadało by zapukać. Czy chcesz, żeby nasza kuzynka nabrała przekonania, iż jesteśmy bandą nikogo nie potrafiących uszanować dzikusów?
Przeszukujący komnatę ludzie wracali w pośpiechu, rozkładając ręce. Dowódca wyglądał na jeszcze bardziej zmieszanego. Nie wiadomo: negatywnym wynikiem rewizji, czy kąśliwą repliką. Mimo woli uśmiechnąłem się, co chyba rozbroiło go zupełnie.
- Jeszcze raz wybacz, uwzględnij proszę okoliczności, chociaż wiem, że okolicznościami nie da się usprawiedliwiać braku ogłady.
Przesunął się w stronę wejścia, nakazując gestem swoim ludziom opuścić pokój.
- Powiedziałeś - krzyknęły maluchy.
Kiedy wychodził, przysłoniłem usta szczupłą dłonią. Jednak kiedy zatrzasnęły się za nim drzwi, nie mogłem się już powstrzymać. Salę wypełnił mój perlisty śmiech.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-12, 17:08   

Freja, Weź może zacznij import tych sukienek do PL. Bardzo by pomogły :-)

Tydzień temu śniła mi się alternatywna rzeczywistość z okresu tuż przed liceum. Jakaś wycieczka, kolonie, coś takiego. Nie znałam przyszłości, ale miałam niejasne, ale pewne wrażenie co do niektórych przyszłych zdarzeń. Był tam m.in. kolega, który zginął kilka lat temu. Nie miałam z nim bliskich relacji, ale było mi miło, że mogłam z nim raz jeszcze porozmawiać. Chodziło mi po głowie, by go ostrzec, podobnie jak kilka innych osób, ale coś mi nie dawało. Tak jak zwykle, gdy chce się kogoś przestrzec, ale się czuje, że nie ma to w jakimś sensie sensu.

W tamtym czasie byłam po rozmowie z rodzicami. Wyjawiłam im prawdę i do liceum już miałam iść jako ona, choć jeszcze przed hrt (albo jego skraju?). I otoczenie to akceptowało, wiedziało. Wreszcie miałam normalne relacje, rozmowy, nic na siłę z mojej strony.

Wśród uczestników był Aristocat. Jedna z nauczycielek opiekujących się grupą poinformowała (chyba rzucając tę informację luzem, w przestrzeń, albo do niego, ponad głowami, albo jako rodzaj apelu - nie pamiętam), że zgarnął mnóstwo szkolnych nagród, tytułów, zasług, w praktycznie wszystkich kategoriach oceniania, konkursowego, zachowania i całej masy różnych, które w istocie nie istnieją.

Na koniec podeszłam do ogrodzenia z kurami, a był tam nosorożec wielkości sporego psa (mniej więcej rasy collie), który był bardzo rozjuszony i z maniakalną zawziętością pragnął odgryźć mi palce u stóp.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-07-21, 15:00   

Leżałam na łóżku i miałam się opiekować małym dzieckiem. Dziecko było wielkości małego kociaka i nawet się podobnie zachowywało i do tego jeszcze ubrane było w jakiś dziwaczny kubraczek z uszkami, który upodobniał je do małego futrzaka, ale wiedziałam, że to jest jednak ludzkie dziecko.

W pewnym momencie przyszedł jakiś wielki facet z karabinem. Karabin położył na łóżku a mnie złapał za rękę i poinformował, że zamierza mnie zgwałcić, tłumacząc, że w taki właśnie sposób rodzi się kobiecość. Wyrywałam się mu a jednocześnie rozglądałam za tym małym dzieckiem, które gdzieś zniknęło i prosiłam, żeby uważał, bo ono pewnie gdzieś tu jest i że możemy je rozgnieść, ale on się tym nie przejmował.

Obudziłam się po tym, jak wlał mi do ust zsiadłe mleko i zapowiadał, że to dopiero wstęp do dalszych brewerii. Kciuk utkwił mi między krawędzią łóżka a zagłówkiem właśnie tam, gdzie mnie trzymał.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-21, 15:35   

Komentaż @Aristocata przypomniał mi o moim niedawnym śnie.
Aristocat napisał/a:
Jeżynka napisał/a:
Nie ma nic rozwojowego w pozwoleniu normatywnym babkom na rozwalenie struktur wsparcia transów obu płci.

Nie jestem kobietą. Nie życzę sobie być tak nazywany. I niczego nie rozwalam.

Ja w sumie też nie - jestem biologiczną K w jakichś 50% i do nazywania mnie w ten sposób przywykłem już przez większość życia, ale nie uważam tego za właściwe, czy raczej - precyzyjne.

Otóż śniło mi się, że byłem takim "zbabionym" nastolatkiem ( true story ) i rodzice zapisali mnie na jakieś biegackie zawody wysokogórskie. Nie wiem, które zająłem miejsce, ale jak po fakcie przeglądałem wypełnioną przez nich dokumentację, to w każdej możliwej rubryce zaznaczyli mi płeć męską :/ - mimo że były wyszczególnione 3 opcje płciowe. I co zrobiłem ? - wkurzyłem się i błyskawicznie zacząłem rzucać przy nich k-ami, h-ami i innymi krzycząc przy tym i Kamilkując z leksza :
- JESTEM HERMAFRODYTĄ !! !! JEEEEESTEEEEEM HERMAAAAA FROOOOO DYYYY TĄĄĄĄĄ !! !!! :[ <nerwus>

Powaga, serio.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-24, 17:51   

Hugh Grant mi się oświadczył :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-24, 23:18   

Jenny, przyjęłaś oświadczyny? ;)
_________________
 
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-25, 07:53   

AwryBoy, nieszczególnie miałam możliwość odmówić :-)
To była niezła groteska. Ulica jak w Notting Hill, a ja siedzę w... drewnianym kibelku. Nagle drzwi się otwierają i pojawia się Hugh Grant. Już wiem co cce zrobić. Mam też wrażenie, że już nie raz próbował, ale nie miał możliwości dokończyć, bo uciekałm. Teraz mówię tylo "nie, tylko nie tak...", ale in tylko wciska mi pierścionek albo obrączkę na palec i koniec.
Później chodziłam jak w skowronkach u fryzjera.
I byłam też na jakiejś uczeli. Może doktorat chciałam w końcu zrobić? Ehh...
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-25, 15:43   

To najbardziej nietypowe oświadczyny, o jakich słyszałem ;)
Teraz musisz się rozglądać, czy paparazzi nie szwendają się za Tobą.
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-25, 20:53   

Wybrał dobry moment. Z kibla ciężko jest szybko uciec...
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-25, 21:04   

"Nic śmiesznego".
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-25, 21:20   

O bogowie, śniło mi się, że byłem w dziewiątym miesiącu ciąży, kolega był moim mężem i jechaliśmy do szpitala, a ja potem rodziłem na oddziale <rotfl3> Mój kolega-mąż trzymał mnie za rękę, a bolało jak diabli. Na szczęście obudziłem się zanim odeszły wody i nie musiałem oglądać sieczki. Po obudzeniu wzdrygnąłem się zaniepokojony i stwierdziłem, że boli mnie brzuch. Wniosek: uważajcie co jecie wieczorem.
Ostatnio zmieniony przez 2017-07-25, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-07-25, 21:25   

A właśnie miałem iść do sklepu nocnego po coś kalorycznego i grzesznego...
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-25, 21:33   

Ada75, ale w opisie tego snu nie ma nic o pirotechniku ;)
_________________
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-07-28, 01:44   

Śniło mi się, że zakładałam prywatna poradnie psychologiczna, z córką mojej lekarki i jej mężem :D
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-30, 19:26   

Od jakiegoś miesiąca bardzo często mi się śnią sny, nadające się do tego wątku. Cała masa, ale ich nie pamiętam na tyle, aby coś sensownego ułożyć w słowa :-|
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-30, 23:18   

Skąd wiesz, może był proroczy. Wszystko przed Tobą.

A mnie dzisiaj śniło się, że jestem w grupie, w której trwa dyskusja o flażoletach naturalnych :D
_________________
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-01, 22:50   

jatadosh napisał/a:
Freja, powiedz proszę, że mi go nie zjadłaś ;)

W życiu, ja zjadam tylko ciacha :D
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-01, 23:04   

Zeszłej nocy śniło mi się, że grałem z ludźmi z forum w paintball i wystrzelałem większość z przeciwnej drużyny. Nawet Lagerthę x:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
BlackDragon
użytkownik
RPG player


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 14
Wysłany: 2017-08-02, 10:04   

To może kontrowersyjne, ale mnie dość często śni się wojna. Najczęściej II WŚ. Zazwyczaj jestem jak się okazuje w Ss i jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym obawiał się tam Niemców, nawet w momencie kiedy akurat we śnie jestem cywilem z Polski.

Jedyne co ostatnio było nietypowe, to sen o wojnie współczesnej z Rosją. Siedziałem w domu i nagle okazało się, że Rosjanie posłali do nas bombę neutronową, która co ciekawe nikogo nie zabiła, a jedynie wywołała skażenie. Przy czym do mojego miasta akurat wtedy przyjechał zespół Queen z Freddiem, co ciekawe żywym. A kiedy zapytałem jego kumpli, czy mogę z nim pogadać, to powiedzieli, że nie, bo jest już 20:00, więc poszedł spać.

Ogólnie nie żebym był uprzedzony do jakiejś nacji, ale Rosjan się obawiam. I nie chodzi o moment pokoju, tylko tego co mogliby robić z ludźmi, gdyby była wojna.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-02, 13:32   

Nie żeby coś, ale mi się śniło, że wypaliłam kilkanaście rakiet rosyjskich, nie ruszając się z domu. A potem miałam poczucie winy, za ten cały armagedon jaki się rozpętał :-|
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-02, 13:34   

Vera-chan, może odpaliłaś rosyjskie rakiety do snu BlackDragon.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-04, 14:00   

Aristocat napisał/a:
2017 rok.
Ale jest dobrze, bo pamiętam ostatnie 2 lata.
No i w tej linii czasowej dostałem się na medycynę.

Bardzo orginalny sen.
A w ogóle to witaj na forum :)
Skąd jesteś?
_________________
Freja Draco
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-04, 18:24   

Świetny. Przyznaję Ci trans-lusterko Pana Kleksa za najlepszy sen. <spoko>

Jak brałem leki przeciwdepresyjne, też pamiętałem tak wszystko, co mi się śniło, każdej nocy.

Aristocat napisał/a:

Ernest zaczął mówić o Smoleńsku, jak do tego dojdzie, kiedy, ilu ludzi zginie, zaczął wymieniać szczegóły i wyraźnie nie wierzył, że ta kobieta nic z tego nie kojarzy, bo zwyczajnie nic takiego jeszcze się nie działo. Nakręcał się coraz bardziej, a kobieta wyraźnie się stresowała, bojąc się pewnie, że jest naćpany i niebezpieczny.
Odciągnąłem od niej Ernesta. Byliśmy w linii czasowej, w której powinniśmy mieć po 11 lat.
(...)
Powiedział, że coraz trudniej nam podróżować przez portal w szkole, bo widocznie się zamyka. Wszechświaty rozdzielają się. Mamy mało czasu.
Aby otworzyć ponownie portal - powiedział - należałoby wyemitować w tamtym miejscu dużą ilość energii. Na przykład jakieś kontrolowane zderzenie cząsteczek. Może reakcja jądrowa.
Nie mieliśmy bomby atomowej, więc nocą odpaliliśmy tam zwykły dynamit, który zniszczył dużą część budynku szkoły.


Najlepsze fragmenty <serce>
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-04, 21:10   

Aristocat napisał/a:
Aby otworzyć ponownie portal - powiedział - należałoby wyemitować w tamtym miejscu dużą ilość energii. Na przykład jakieś kontrolowane zderzenie cząsteczek. Może reakcja jądrowa.

Czyżby terroryści byli podróżnikami w czasoprzestrzeni?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-08-06, 15:11   

Aristocat napisał/a:
Jezu Chryste, właśnie miałem jeden z najgorszych koszmarów kiedykolwiek.

Ale brzmi jak scenariusz na film :D
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-06, 23:42   

Coraz częściej śnię się sobie jako ... trans kobieta <zalamka> Niezbyt miłe sny :(
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-08, 08:43   

Byłam laską, chodziłam do szkoły średniej i miałam chłopaka :)
_________________
Freja Draco
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-08-12, 00:57   

Miałam wczoraj dziwny sen. Śniło mi się, że Liber miał mi robić FFS :shock: .
Przyjmował pacjentki w wielkiej, obskurnej willi. Pogoda pochmurna, wszędzie mgła. W poczekalni jakaś kobieta zaczęła mnie pocieszać a później narzekać na swoje życie.

Ogólnie zauważyłam, że minimum raz w miesiącu śni mi się jakaś operacja. Ale zwykle są to złe sny.
 
 
confused
użytkownik
confused


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 49
Posty: 391
Wysłany: 2017-08-12, 08:49   

Już dwukrotnie śnił mi się seks z Danielem Craigiem.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-12, 08:50   

confused, ale to był koszmar?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
confused
użytkownik
confused


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 49
Posty: 391
Wysłany: 2017-08-12, 08:53   

Armand, bynajmniej.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-08-12, 09:26   

Miałem dzisiaj sen z gatunku: koszmar. Psychologiczny koszmar.
Wchodzę do gabinetu lekarskiego na badanie (jakieś badanie), a lekarz podsuwa mi dwie kartki A-5 zadrukowane pytaniami. Zaczynam czytać pytania, a tam: "W którym roku opuściło fabrykę pierwsze Lamborghini?", "W którym roku ukazał się pierwszy <CD Action>?"... Spanikowałem, że jeśli reszta pytań też będzie tego typu, to obleję test i wyjdzie na to, że w ogóle nie mam "męskich" zainteresowań.
W każdym razie, do momentu obudzenia się, usiłowałem przypomnieć sobie, kiedy wypuszczono "CD Action" i w których latach kupowałem go.
Nie sądziłem, że testy psychologiczne będą wracały do mnie jako senny koszmar ;)
_________________
 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-12, 15:43   

*tuli*
CDA niedawno obchodziło 21 urodziny. Niestety nie pomogę co lamborghini :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Marjory
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 23
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-13, 06:38   

Dwie noce temu śniło mi się, że mam brodę i robię update zarostu do internetów :-p
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-18, 17:15   

Sen o Laghercie :

Coś takiego mi się śniło, że dwa dni temu, że bardzo mocno nadużyłem zaufania Lagerthy i mocno ją wyprowadziłem z równowagi. Już szykowała się do poważnych rękoczynów i zrobiłby się bardzo brzydki sen, gdy ... zadzwonił do mnie JurekB i bladym świtem, o 8.30 rano zrobił pobódkę : P
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-18, 17:19   

Chyba pobudkę. Chociaż znając JurkaB. to można się wszystkiego spodziewać.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-18, 17:21   

Niebieskie napisał/a:
Miałam wczoraj dziwny sen. Śniło mi się, że Liber miał mi robić FFS :shock: .

A mi się kiedyś śniło, że swój dom remontowałem pod klinikę Libera, o nazwie "TIQ" czyli Transgender Intersex Queer. Pózniej za wypisanie recept brał ode mnie 500zł, a 700 za zaświadczenia, przy czy deklarował, że nigdy nie wypisze mi na IS, a jedynie na TS MK.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-08-24, 01:49   

Aristocat, oglądałeś/czytałeś "Osobliwy dom Pani Peregrine"? :)
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-29, 08:10   

Byłam żołnierką, chyba Amerykanką. Byłam nowa w oddziale i uczestniczyłam w jakiejś odprawie.

Później jakiś Meksykaniec z paralizatorem chciał mnie zgwałcić. I tu pojawiły się dwie wersje tego samego snu:

W pierwszej rzuciłam w niego nożem (który jak mi później wytłumaczono jest tradycyjnym, rytualnym orężem Meksykańskiego wcielenia bogini Izis (nic to, że nie istniała żadna łączność pomiędzy tymi kulturami)) a później groziłam napastnikowi drugim nożem i tyle starczyło, żeby gościu wymiękł.

W drugiej wersji było podobnie, ale po pierwszym nożu znalazłam jeszcze pistolet i zaczęłam do gościa mierzyć, na co on zawinął się i zaczął uciekać korytarzem. Tzn. uciekał tak jakoś niemrawo, jakby sobie po prostu po nim szedł. Po tych korytarzach chodzili różni urzędnicy, ale nie przejmując się nimi, dorwałam w końcu gościa, przewróciłam i strzeliłam mu w dupsko (znaczy się w pośladek) a na odchodnym rzuciłam jeszcze: idź się poskarż.

To był w sumie mój drugi sen o próbie gwałtu, ale tym razem poradziłam sobie zdecydowanie lepiej :p
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 14:00   

No ładnie, ładnie! Anglicyzmy wplatają się w dyskusje coraz szerzej, a moderacja włącza się w proceder! A tak serio... hej, może by tak zmiana zasad, co? Ja tam się powstrzymuję ;) bo zasady. Ale takie całościowe zwroty zdają się nikomu nie wadzić?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-29, 14:11   

No... ja tu w sumie nie bardzo potrafię zgadnąć, co Aristocat zgaduje...
Albo źle odczytuję rzeczywiste znaczenie tego zwrotu w powyższym kontekście.
_________________
Freja Draco
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 15:30   

Nie umiem przypisać "I guess" albo "I think" na końcu zdania rzadnego konkretnego znaczenia oprócz dopełnienia melodii zdania :-|
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-08-29, 23:45   

Cytat:
na końcu zdania rzadnego

*żadnego
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 23:48   

Kimberly napisał/a:
Cytat:
na końcu zdania rzadnego

*żadnego


Zdaża siem. :D .

Boszzzz nie mogę na to patrzeć.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 23:51   

Gramatyczny nazizm ;) Ortograficzny.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 23:56   

Swan napisał/a:
Gramatyczny nazizm ;) Ortograficzny.


Co najwyżej puryzm językowy :-p
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-30, 08:37   

To już lepij piszcie po angielsku :] :D

Miałem sen jak z Stone Butch Blues.

Były lata 50-te, ludność miejscowa zebrała się na jakimś festynie. Kręciłem się tu i tam. W sumie przyszedłem tak z ciekawości, bo nie byłem zbyt majętny. Byłem ubrany po męsku, miałem krótkie włosy, ale nie miałem szans na tranzycję w tamtych czasach. Z resztą we śnie chyba nawet nie wiedziałem, że coś takiego teoretycznie byłoby możliwe. Czułem się outsiderem. Ludzie oczywiście brali mnie za kobietę i spotykałem się z wrogością z powodu swojego wyglądu.

Stanąłem sobie przy budce z watą cukrową i innym badziewiem i sprawdziłem zawartość kieszeni, :D by oszacować czy mogę sobie na taki wydatek pozwolić. Była mała kolejka, więc czekałem. Obok mnie stała blondynka z dobrego domu, jak z amerykańskiego filmu. Pewnie jakaś Peggy Sue. Wywiązała się między nami rozmowa. Po zachowaniu dziewczyny widziałem, że jest mną zainteresowana i w pewnym momencie zauważyłem, że daje mi do zrozumienia, że chce, żebym ją pocałował, co też uczyniłem.

W okolicy kręcił się jej chłopak, więc nie spodobało mu się to i zaczął się zachowywać agresywnie wobec mnie. Stanęliśmy więc na ubitej ziemi i sklepałem mu michę. Przypadkowi ludzie się gapili i czułem, że raczej nie kibicują mi, chociaż już po walce patrzyli na mnie z trochę większym szacunkiem.

Poszedłem z powrotem do budki z watą i się okazało, że kolejka mnie ominęła. Ale dziewczyna dalej tam stała. Znowu nawiązaliśmy rozmowę. W międzyczasie przyszła tam moja kotka Ruta. Łasiła się do mnie więc ją wziąłem na ręce i głaskałem, ale jednocześnie bałem się, że jak ludzie zobaczą, że to mój kot, to ją okaleczą lub zabiją.

Już miałem dostać swoją watę cukrową, kiedy przypałętał się następny koleś, który zaczął mnie zaczepiać. Facet od waty cukrowej nie nawijał jej na zwykłe jednorazowe patyczki, tylko na jakieś takie metalowe szpatułki, które wyglądały jak małe maczety, lub noże do ciasta. Oczywiście nie były zaostrzone. Już nie pamiętam, czy koleś pierwszy wziął jedną do ręki i zaczął mi grozić czy ja to potraktowałem jak potencjalną broń, ale wywiązała się między nami walka na te "ostrza". Szybko przeciwnika spacyfikowałem, ale starałem się nie zrobić mu krzywdy tylko wygrać na punkty i ośmieszyć. Dostał niezliczoną ilość kompromitujących go pacnięć w ucho, szyję lub czoło. Gapie nawet zaczęli się śmiać. Wiedziałem, że w dalszym rozrachunku mam przerąbane.

Jak już się z nim rozprawiłem i poszedł płakać do kątka, to chciałem wrócić po moją watę cukrową, a tam znowu ciżba ludzi! Wkurzyłem się nie na żarty. Ktoś do mnie podszedł i powiedział, że przyjechał prezydent Kennedy i właśnie kupuje watę cukrową. MOJĄ watę cukrową!

Jak już się tam dopchałem, to sprzedawca waty spojrzał na mnie z szacunkiem i zamiast waty zrobił dla mnie coś, co było żółtym sześcianem z zatopionym czymś czarnym wewnątrz, ale w tym momencie odezwał się sygnał smsa na komórce i się obudziłem, więc nie dowiedziałem się co to było i czy było jadalne.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-08-30, 11:18   

Armand napisał/a:
Ktoś do mnie podszedł i powiedział, że przyjechał prezydent Kennedy i właśnie kupuje watę cukrową. MOJĄ watę cukrową!

<rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
Ale uspokoję cię, że to niemożliwe. Gość miał kadencję dopiero w latach 60-tych :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-08-30, 11:48   

Freja, wiem, to był tylko sen xD Realia wyglądały mi na lata 50-60te.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-09-14, 10:35   

Śniła mi się jakaś alternatywa rzeczywistość, w której kilka lat temu miałam chłopaka, który był TV. Takiego w stylu Davida Bowie z filmu "Człowiek, który spadł na Ziemię". No i siedziałam sobie i przeglądałam nasze wspólne zdjęcia, na których ja byłam odstawiona a on się do mnie migdalił. I nawet pamiętałam, że mi w sumie na nim nie zależało, ale swoją adoracją łechtał moje ego i ekscytował mnie erotycznie. Wychodzi, że straszna wreda jestem :p
_________________
Freja Draco
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-09-14, 11:18   

A tam od razu wreda. Po prostu Wasz związek oparty był na seksie ;-)

Śniło mi się dziś, ze byłem w jakimś ośrodku wczasowym nad morzem. To był ostatni dzień pobytu i musiałem się pakować. Był ranek więc szedłem do wspólnej łazienki pod prysznic i minąłem grupę chłopaków. Jeden strasznie się ekscytował, że jest fetyszystą i teraz będzie się ubierał w damskie ubrania. Może był to Fartuszek :D

Starałem się pozbierać tak szybko jak mogłem, żeby jeszcze pójść na plażę, bo przez cały pobyt tego nie zrobiłem. Często śni mi się ten motyw i tak sobie myślę, że to jest pewien symbol tego jak funkcjonuję w życiu. Wiecznie coś odkładam, a na sam koniec może się okazać, że już nie ma czasu, żeby zrobić to, po co na ten świat w tym życiu przybyłem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-06, 13:45   

Ja pamiętam dwa bardzo wyraziste sny które zapadły mi w pamięc, jeden z dość dawna, natomiast drugi z dziś.

Ten pierwszy to była masakra.
Byłam ubrana w piękna czerwoną, rozkloszowaną sukienkę w białe róże dość długą bo sięgającą do łydek , naciskam przycisk windy - jedzie i jedzie w końcu dojechała na 10 piętro, słyszę znany dźwięk dzwoneczka. Drzwi się otworzyły - wchodzę i wnetrze nagle znika i spadam te kilka pięter- widze jak szybko mijają kolejne poziomy aż w końcu urywa się moja akcja, z innej perspektywy patrzę jak spadam ale tak jakby ktoś to kręcił - uderzam - ciało roztrzaskuje się na kawałeczki, wszędzie krew i zero reakcji.

Dzisiejszy sen był nie co inny
Jestem w pracy i gasną światła. Nagle klimatyzacja zaczyna mieć do mnie pretensje że za bardzo go wykorzystuje i męcze jego podzespoły, nie wiedziałam co powiedzieć, nic złego nie robiłam. Więcej ciemności wdarło się do biura i muzyka zaczęła grać przy okazji mnie przedrzeźniać. Było strasznie, światło nie chciało się włączyć. Muzyka wraz z piskiem były coraz głośniejsze aż ustąpił i ktoś powiedział, że wielcy szefowie branży budowlanej potwierdzili ze względu na wiek i okolice oferują noclegi w górach. Zakupili dużo aut osobowych, które mogłoby być wykorzystywane do transportu ludzi z całego świata.
Mrok przyciągnął ślepia które się na mnie gapiły i jęczały i nie chciały przestać mimo moich próśb! Zauważyłam otwartą skrzynkę gdzie był włącznik prądu, przesunęlam go, światło sie zaświeciło, zamknęłam skrzynkę i zobaczyłam wysokiego faceta dosłownie przez ułamek sekundy, po czym się obudziłam. Przez chwile nie wiedziałam gdzie jestem ;(
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-10-22, 07:32   

Śniło mi się, że miałem przejść jakąś operację twarzy. Nie było to związane z FFS. Ale przyszła mi do głowy myśl, żeby poprosić chirurga o maskulinizację przy okazji. Z tym, że doszedłem do wniosku, że w grę wchodziłby chyba tylko nos, bo przez głęboko osadzone oczy łuki brwiowe są ok, szczęka też dosyć kanciasta. Ale ze względu na boks implant w nosie mogłby nie być dobrym pomysłem.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-02, 13:20   

"Dzisiaj miałem piękny sen, naprawdę piękny sen"
Śniło mi się, że się obudziłem i zobaczyłem swoje wspaniale owłosione nogi :D
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-03, 00:49   

AwryBoy, haha, aż mi się przypomniało jak byłem ostatnio na grupie (wsparcia) - trzech chłopaków coś tam gada o mastektomii i nawet chyba jeden pokazywał blizny, a potem zaczęli coś tam gadać o owłosieniu i w końcu jeden zażartował: "a liczymy ile mamy włosów na klacie", na co jedna dziewczyna: "ja tam jestem szczęśliwa, że się tego paskudztwa pozbyłam" :D jakoś tak komicznie to wyszło z tą jej ekspresją :D
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-03, 13:38   

Zeszłej nocy i parę nocy wcześniej śniło mi się, że mam ciało biologicznego mężczyzny i z niego nieskrępowanie korzystam w towarzystwie najpierw innego mężczyzny, a później kobiety. Trudno się obudzić z takich snów.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Marcelina
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 90
Wysłany: 2017-11-03, 16:46   

Ja podziwiam moja wyobraźnię, bo w snach smigam na 12 cm szpilkach jak rasowa modelka, a na żywo na 5 cm słupku według mojej mamy chodzę tragicznie xD
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-04, 02:01   

Armand, Marcelina, - od razu widać o czym śnią faceci a o czym kobiety :lol: faceci tylko seks, kobiety tylko ciuchy/buty :lol: ;)
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-04, 07:46   

Śnił mi się rodzinny coming out.

Przyszłam na imprezę rodzinną w ciuchach, które lubię. Zrobiona na no make up. Rodzina mnie nie poznawała lub udawała, że mnie nie poznaje. Nie wytrzymałam i przedstawiłam się męskim imieniem. Naskoczyli na mnie bardzo, że robię zamieszanie, swoją podwójną tożsamością. Próbowałam tłumaczyć, że nie ma żadnych dwóch mnie, że jestem tylko ja jedna, zawsze taka sama. Doprowadzili mnie do łez rozpaczy. Obudziłam się w środku nocy.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-11-04, 14:35   

Marcelina napisał/a:
w snach smigam na 12 cm szpilkach jak rasowa modelka

Się mi przypomniało.

Parę lat temu miałam sen, w którym poszłam z kumpelą do kościoła, żeby dokonać apostazji. No i stoję tam z nią, gadam o sprawie z jakimś księdzem, a w pewnej chwili patrzę w dół i widzę, że na nogach mam czerwone, błyszczące szpile :>
_________________
Freja Draco
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-04, 15:19   

A mi się dzisiaj śniło, że jestem gdzieś ze znajomymi i powstał problem kto śpi z kim w pokoju i była tam też osoba nb. A tak w ogóle to chciałem powiedzieć, że jestem gender, ale nie zdążyłem. Tamten nb był głośniejszy i jakaś laska myślała, że jestem dziewczyną, a mi było głupio, bo ona mnie potraktowała jak przyjaciółkę, a ona była bardzo ładna :oops:

Nawiązanie do rzeczywistej sytuacji, ale bardziej dużo wydarzeń upakowanych w jedno.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-11-04, 15:33   

wendigo napisał/a:
Armand, Marcelina, - od razu widać o czym śnią faceci a o czym kobiety :lol: faceci tylko seks, kobiety tylko ciuchy/buty :lol: ;)

To ja nie mam płci, bo moje sny nie zawierają tych rzeczy niemal nigdy :roll:
W snach mam zwykle bardzo słabo wyklarowaną cielesność i odzienie podmiotu i innych aktorów. Orientuję się we śnie po relacjach między postaciami, a "wizualne" wrażenia mam tylko z otoczenia (np. czy rzecz dzieje się w szkolnej sali czy na lodowcu).
Wyjątki od reguły się zdarzają, ale zwykle po zaśnięciu w jakimś odmiennym stanie świadomości.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-04, 16:39   

Skąd wiecie kim jesteście we śnie?
W danym śnie jesteście zawsze tą samą osobą?

Ja zazwyczaj jestem tylko obserwatorem. Jeśli już uczestniczę w scenie, to przełączam się pomiędzy różnymi postaciami. Bezwolnie.
Kiedy czasem mam wolę i próbuję spojrzeć na siebie to się budzę.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-11-04, 17:29   

Jenny napisał/a:
Skąd wiecie kim jesteście we śnie?
W danym śnie jesteście zawsze tą samą osobą?
Ja zazwyczaj jestem tylko obserwatorem. Jeśli już uczestniczę w scenie, to przełączam się pomiędzy różnymi postaciami. Bezwolnie.

Różnie.

Zazwyczaj mam sny FPP. Przeważnie przy tym nie postrzegam swojej płci.
Sporadycznie bywa, że się przełączam pomiędzy postaciami, a raz śniło mi się nawet, że byłam dwiema osobami równocześnie.

Raz przyśnił mi się nawet sen, który zaczynał się jak książka, bo słyszałam i zapamiętałam zdania z niej, później zobaczyłam opisywane sceny, a później stałam się postacią z opowiadanej historii.

Jenny napisał/a:
Kiedy czasem mam wolę i próbuję spojrzeć na siebie to się budzę.

Zdarzają mi się sny częściowo świadome (tzn. zdaję sobie z nich sprawę z tego, że właśnie śnię). Zazwyczaj pozwala to w pewnym stopniu świadomie manipulować rzeczywistością snu, ale zwykle jak zaczynam z tym manipulowaniem zbytnio szaleć, to się budzę. Zdarzało się też, że śniło mi się coś niefajnego i decydowałam, że chcę się obudzić poprzez kręcenie głową.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-13, 00:05   

@Forum Kalafior, taki sen miałem wczoraj, tylko nie wiem, jak go opisać, by mi nie ocenzurowano. Zaryzykuję.

Moja mam była dyrektorką szkoły. Zwróciła się do mnie z prośbą, abym coś zrobił z nowowykonaną elektryką w sali komputerowej. Jeszcze dobrze nie wszedłem na salę i ona mi mówi, że mam się pospieszyć, bo za 10 minut zajęcia. Ogólnie rzecz ujmując : widok tej prowizorki był taki, że nadawał się tylko na grupę fb @elektrykapradnietyka. Porażka :roll: Ale nie będę tu opisywać, bo będzie cenzor. Pod bzylionem rozdzielek było biurko przymocowane na stałe. Zaglądam do torby narzędziowej i szukam jakiejś przełączki z kablem ( w dużym skrócie ) i coś tam gmeram w tych tablicach. Czas się kończy. Otwierają się drzwi, ale przez chwilę nikt nie wchodzi. Potem wbiega mój tato i tak do mnie z wyrzutem : << Młody ! Olej te cycki ! Zrób tą elektrykę. > >
I się obudziłem.

Teraz parę faktów z rl.
- Moja mama, jako dyrektorka szkoły, faktycznie w styczniu 2007go roku, wzięła mnie do przejrzenia instalacji elektro w nowo powstałej sali komputerowej. Instalacja nie działała jak powinna.
- Faktycznie było ok 10 minut na jej przejrzenie przed zajęciami.
- To była porażka fachwca, który ją robił
- pod rozdzielką było biurko przymocowane na stałe
- Zdjęcie rozdzielki znalazło się na grupie fb @elektrykapradnietyka i było dość mocno komentowane i wysmiane
- Na Wszystkich Świętych zeszłego roku, tato mi wyrzucił : << Młody ! Olej te cycki! Zrób prawo jazdy. >>

Czyli takie de ja vu ??
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-13, 00:13   

2in1_inkarnacje, muszę przyznać, że fascynuje mnie, że ważną i integralną częścią Twojej tożsamości jest elektryka. <ok>

_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
Ostatnio zmieniony przez kicur 2017-11-13, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-13, 00:18   

Armand, Praktycznie od urodzenia. Na wieki wieków.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-11-15, 16:03   

Co jakiś czas śnią mi się sny, w których coś gadam i zastanawiam się, jakiego rodzaju mam przy tym używać :/
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-11-15, 20:26   

To jeszcze nic. Mi ostatnio się śniło, że gadałam po angielsku i za diabła nie wiem co gadałam bo nie znam angielskiego :D
 
 
Tomek1995
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 24
Posty: 200
Wysłany: 2017-11-21, 15:48   

Dziś śniło mi się parę różnych scenek. Że na przykład biegam sobie z psem itp. Potem siedziałem z mamą i miałem na komputerze masę różnych filmików nagranych przez siebie i pokazywałem jej niektóre i też taki z tym psem co biegałem. I opowiadałem jej jeszcze co muszę zmontować. Na tych filmikach miałem taką bardziej męską twarz. A potem byłem w łazience u babci i myłem ręce i przeglądałem się w lustrze. I wyglądałem jak zwykły nawet ładny chłopak - w sensie moja twarz była nadal bardzo moja, ale przez to że miałem trochę inne rysy to wyglądałem dużo lepiej :P
Aż mi trochę smutno że się obudziłem...
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-23, 22:50   

Aristocat, nie przebiję Cię, ale też mam ostatnio pokręcone sny, też od kucia. Są zupełnie bez sensu. Zupełnie.

O. Ostatnio w snach używam mojego męskiego imienia. Czemu? Nie wiem. IRL się nie przyjęło :P Może właśnie dlatego muszę go sobie chociaż w snach poużywać? Moje imię nadane przy urodzeniu nigdy mi się nie śniło.
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-23, 23:26   

Ostatnio śniło mi się, że utknąłem w windzie z ciężarną kobietą, jej mężem i jeszcze jakimś gościem. Gdy winda doznała awarii, ciężarna kobieta postanowiła przestać być ciężarną i stać się młodą matką. Wszystkich ogarnęła panika, mąż rodzącej powiedział, że nie ma pojęcia co robić, bo jest tylko księgowym, na co drugi mężczyzna krzyknął, że ma jeszcze mniejsze pojęcie, bo on tylko zarządza firmą produkującą wkłady do długopisów. Jako że ja w tym śnie studiowałem biologię, usłyszałem od towarzyszy niedoli, że to prawie jak medycyna i to ja wobec tego muszę odebrać poród. :-|
Potem było tylko gorzej, bo zamiast dziecka ta kobieta urodziła tylko jego skurczoną, poczerniałą główkę i masę czarnych kamyczków (?). Nikt jeszcze jej nie widział oprócz mnie. Patrzyłem na to w szoku, zastanawiając się, jakim cudem ta waga nie wyszła na usg, a potem czy to przypadkiem nie jest moja wina, że dziecko urodziło się takie zepsute. Potem jednak urodziło się normalne bobo, dałem je matce, ta zaczęła się cieszyć z mężem, na pytanie o bliźniaki zareagowali oboje zdziwieniem. Doszedłem do wniosku, że lepiej nie pokazywać im tej główki i zakopałem ją na odludziu.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-23, 23:49   

Merry napisał/a:
poczerniałą główkę i masę czarnych kamyczków (?)
znak zapytania? świetny sen porównywalny z "głową do wycierania" lyncha
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-11-24, 15:05   

Śnił mi się zlot forumowy. Wszyscy poszli gdzieś coś zwiedzać oprócz mnie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Abigail
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 8
Posty: 67
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-11-27, 21:20   

Mnie to na ogół śnią się koszmary... ale już się przyzwyczaiłam i jakoś da się z tym żyć... Jednak człowiek czuje się po tym dziwnie.

Ale kiedyś miałam 2 sny dotyczące TV i TS, jako TV byłam w centrum, ale jakoś wszyscy wiedzieli że jestem facetem, i nawet na wielkich ekranach było widać moją facjatę, znajomi mnie gonili itp, musiałam uciekać do auta, a tam już stali i czekali na mnie :( , na szczęście policja przyjechała i pogoniła ich, ale uczucie przykre. Drugi sen już jako kobieta, po operacjach, miałam opaskę na ręku która symbolizowała że jestem pełnoprawną kobietą, czułam się z tym wspaniale, a potem resztę dnia wyglądała tak samo. Ciekawi mnie jak uczucie w snach ma się do tego w realnym świecie jeżeli chodzi o tożsamość płciową :roll:
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-11-27, 21:53   

Abigail napisał/a:
Mnie to na ogół śnią się koszmary... ale już się przyzwyczaiłam i jakoś da się z tym żyć... Jednak człowiek czuje się po tym dziwnie.

Miałam tak w podstawówce. Był taki okres, że przed położeniem się spać mówiłam sobie, że nie chcę mieć dzisiaj żadnych snów i z tym przekonaniem zasypiałam. I to nawet działało, bo przynajmniej nie pamiętałam później niczego po obudzeniu.

P.S. Wdepnęłam parę dni temu w takie klimaty, że spodziewałam się, że mi się przyśni jakieś ostre BDSM albo co. Przyśniły się... miśki Wendiga. Ale to ma sens - Wendigo to demon :)
_________________
Freja Draco
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-28, 15:34   

Mnie, niedawno, śniła się nagonka osób Ts na mnie, z nieodłącznymi elementami elektryki xD

Chodziło o to, że ogół osób TS, z których dość sporo kojarzę z pewnej grupy FB, zebrało się w szczytnym celu, aby wytępić wszystkich cis-ów i zawładnąć światem ;> Mnie wzięli, jako osóbkę od spraw technicznych. Zamelinowaliśmy się na jakimś squocie i jak tylko zacząłem coś wspominać o IS, plany podbicia świata przez TS zmieniły się na . . . unicestwienie mojej osoby, jako niepasującego elementu Interowego :evil: Zaczęło się od drobnych nieprzyjemnych sytuacji, typu, że brakło dla mnie wyrka. Tylko dla mnie. Potem ktoś zjadł mi kołdrę xD. Następnie, to już trzeba było wiać, bo było bardzo, bardzo, nieprzyjemnie. I leciałem samolotem na niskiej wysokości i tu pojawia się element elektryczny - przez okienko widziałem, jak robią remont linii, ale jakoś tak dziwnie :shock: Przeniosłem się na ine miejsce na Ziemi, tj na bezludną wyspę, ale nawet tam trwała na mnie nagonka xD. Więc trzeba było uciekać statkiem kosmicznym na inną planetę. Co gorsza, jeszcze nie udało mi się tam dolecieć, a okazało się, że już mnie tam poszukują ;> Jak i w całej przestrzeni kosmicznej ;> Sen przerwał telefon od IS/TS przyjaciółki :P

wendigo napisał/a:
Armand, Marcelina, - od razu widać o czym śnią faceci a o czym kobiety :lol: faceci tylko seks, kobiety tylko ciuchy/buty :lol: ;)

Mi się nie śnią żadne z tych. Co najwyżej elektryka i jakiś gender xD
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-28, 20:13   

Freja napisał/a:
P.S. Wdepnęłam parę dni temu w takie klimaty, że spodziewałam się, że mi się przyśni jakieś ostre BDSM albo co. Przyśniły się... miśki Wendiga. Ale to ma sens - Wendigo to demon :)

:D słodkie :D
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2017-11-30, 13:51   

Jakieś smuty o końcu świata itp. Ale takie klimaty akurat czasem mi się zdarzają.

Natomiast niedługo przed obudzeniem przyśniło mi się małe kuriozum, cytat Josepha Conrada w oryginalne:

We live, as we dream - alone.

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie.
_________________
Freja Draco
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-30, 14:18   

A mi jak zawsze - apokalipsa zombie... Chyba za dużo The Walking Dead xD
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-30, 15:21   

Śniło mi się tej nocy, że wybrałem się busem do Czech. Miałem ze sobą ze 180Koron i złotówki. Za złotówki miałem wykupić Neofollin, Korony były dla mnie. Idę do przygranicznego sklepiku i biorę pierdułki, np blister z kilkudziesięcioma kolczykami, takie kwiatki. Oraz inne, powiedzmy, babskie drobiazgi. Wyszło 2200 Koron. No to mówię do sklepowej, że idę wymienić złotówki na ichniejszą walutę i zaraz wracam. Idę do kantoru, a tam lustro. W lustrze brzydkie rzeczy . . . ja, ewidentnie, ale z lekkim, "dziurawym" zarostem, tu i tam po trochu. I sobie myślę : " Matko droga . . . jak ona mnie mogła wziąć za dziewczynę? Grube jestem, brzydkie i jeszcze z takim zarostem . . . "
Cz2 z dzisiaj. Przyszedł do mnie KM. Już trochę na T. Pół włosów miał długich, pół krótkich i chciał, żeby go ostrzyc :shock:
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-10, 20:39   

No więc tak. Była para, ja i kilka dziewczyn na jakimś eleganckim przyjęciu. Facet z tej pary zaczął podrywać te inne dziewczyny i dwie się na niego skusiły, mając świadomość, że na obydwie na raz i że przyszedł ze swoją dziewczyną i bardzo walczyły o jego uwagę. Facet mnie podrywał, też, ale odmówiłem, bo co to ma kurna być? Mam zabiegać o jego królewską uwagę jak jest taką świnią? Jego dziewczyna była podłamana, ale też zabiegała o jego uwagę i próbowała być lepsza niż te dwie pozostałe. Więc kiedy ten facet zaczął do mnie rwać, zwróciłem się do jego załamanej dziewczyny, że on jest wołowiną/wieprzowiną, a jemu powiedziałem, że wolę ją, bo jest w porządku i nie szanuje, że ma tak wspaniałą kobietę i zarwałem do niej, ona była zadowolona, więc objąłem ją i żeśmy se poszli :D
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-12-10, 20:43   

Śnilo mi sie, że DeadSally była moją dziewczyną. I to w zasadzie tyle.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-10, 20:53   

Armand, oh, stop it...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12