Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Płaska klata?!?
Autor Wiadomość
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-04, 22:37   Płaska klata?!?

Witam Panów :P
Mam dość bandażów, moje plecy mnie nienawidzą, a żebra wołają o trochę wolności :/
Na binder nie ma co liczyć, nie jestem wyoutowany, jednak idąc na miasto czy cos staram sie uchodzić za chłopaka, co nie jest łatwe kiedy ma się no ekhem biust XD
Zastanawiam się więc, czy macie jakies lepsze sposoby od bandaży? Może są jakieś podkoszulki kompresyjne czy coś? Nie znam się na tym wgl, a nie ukrywam, przydałoby się jakoś to i owo spłaszczyc :v
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Wednesday
użytkownik
It's alive!


Punktów: 17
Posty: 677
Skąd: Planeta Ser.
Wysłany: 2016-01-04, 23:37   

Czytaj Niskiego Grabieżcę, pokazuje, jak wykonać własny spłaszczak.
A jak nie masz tam tego dużo, to w zimę i ogólnie wtedy, gdy jest chłodno - czyli przez większość roku chyba - polecam niespłaszczanie w ogóle. Nic nie widać, gruba warstwa ciuchów sprawi też, że prawie nic nie czuć.
_________________
What a dark and dreadful morning. I love it.
 
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-04, 23:58   

Ja używałem pasu na rzep + zawsze kamizelkę na koszulkę/bluzę. Z kamizelką to nawet bez pasa uszłoby i tak chodziłem w cieplejsze dni.
Pokazałbym zdjęcia ale są do skanowania a teraz nie zrobię bo nie mam czasu.

Macie kamizelki podobne do takich jakie nosiłem ja i które spełnią rolę.
http://www.bhp.kqs.pl/gal...-msgil_1089.jpg
http://www.extrafishing.c...3_975001002.jpg
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-05, 11:27   

DamnAlex, a dlaczego na binder nie ma co liczyć, ja jestem zachwycony gc2b, choć ma nie łatwe zadanie do spłaszczenia... :)
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-05, 14:07   

marco-polo, nie ma co liczyć, bo nie mam jak kupić :P
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-05, 16:38   

DamnAlex napisał/a:
marco-polo, nie ma co liczyć, bo nie mam jak kupić :P

Bo dlaczego? Bo nie masz konta/paypala, bo nie chcesz żeby przyszło coś ci do domu, bo jeszcze coś innego?
Nie ma takich przeszkód, których nie dało by się pokonać :P sprecyzuj problem, to coś poradzimy ;)
_________________
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 00:11   

wendigo, hah, jakby to ująć... mam 14 lat xD konto jest, ale kontrolowane przez rodziców.... hmmmmm no tak trochę może być ciężko z zakupem bindera :(
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 00:25   

Stanik sportowy? Zależy od rozmiaru, ale nawet przy D nie jest najgorzej. Powiesz, że to na wf czy sks, że Ci potrzebne, kupisz, a potem nosisz i nosisz. Przecież nikt nie musi w domu wiedzieć jaką masz na sobie biliznę w dowolnym momencie. A jak nakryją to twierdzisz że tak wygoniej bo sportowy to znaczy wygodny :)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-01-06, 00:28   

Hmm.. tylko czemu tłumaczyć się rodzicom z tego, jaki rodzaj stanika się chce nosić? Po prostu kupujesz sportowy i tyle.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 00:49   

Po co tłumaczyć? Jeżeli są posiadaczami pieniędzy za które się ową bieliznę kupuje, mogą się dopytywać, uciążliwie krytykować albo nie chcieć kupić, jeśli coś im się nie spodoba. Jeśli nie obchodzą ich ubrania dziecka... Pozazdrościć.
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 00:51   

Hah... nosze tylko sportowe, ale jakoś słabo to działa :v
Nie mam tego dużo do ukrycia, ale mimo to, staniki sportowe radzą sobie kiepsko, nawet jeśli zakładam dwa - jeden normalnie a drugi tyłem do przodu :P
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 00:56   

Te kompresyjne? Tylko się upewniam.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-06, 04:53   

Jesteś ze śląska to może niech ktoś z forum ci zamówi a następnie spotkasz się osobiście z nim :)
Tfu wróć. Jest lepsze rozwiązanie. Wysyłasz pieniądze osobie. Ten ktoś zamawia na swoim koncie i podaje twój adres do wysyłki. Voila
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 09:48   

Swan, Matko, czy ja wiem czy to to kompresyjne jest? XD nie mam pojęcia, stanik sportowy, no >„<
Gdzie kompresyjne znajdę?
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 09:51   

Đefiant, hmmmm, oba pomysły są naprawdę dobre... muszę je przemyśleć i ewentualnie znaleźć tu kogoś z moich okolic :D

Choć z tego co się orientuje, Binder to nie jest tania impreza, więc i tak będę musiał trochę poczekać, aż więcej kaski wpadnie :/

Na razie myślę jednak o jakimś zamienniku bindera, czymś tańszym i łatwiej dostępnym :P
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-06, 09:56   

Dokładnie tak jak mówi Defiant. A jeśli nie chcesz żeby rodzice widzieli że cokolwiek dostajesz, to możesz odebrać na Poste Restante (albo nie wiem - jakiś paczkomat itp.).
_________________
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-06, 10:27   

Ją będę niedługo zamawiał sobie kolejne tylko jestem z Warmii, trochę daleko. Nie jest to tanie ale warto zainwestować więc odkładaj kasę. Psychicznie lepiej się też człowiek czuje od razu, ją nabrał em pewności siebie w miejscach publicznych i nie garbie się już strasznie...:)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-06, 11:17   

Kompresyjny poznasz po tym, że spłaszcza. Może nie na zupełnie płasko, ale zawsze. Są ciasne, zakładane przez głowę, zabudowane. Dostaniesz na pewno w sportowych sklepach typu Adidas czy Nike. Nazywa się to ładnie średnie wsparcie. :lol:

Bo staniki sportowe są różne. Są te kompresyjne, są takie zupełnie miękkie i luźne, są takie z miseczkami miękkimi, twardymi...
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 15:57   

Zainteresowałem się też tym pasem ciążowym... Ktoś próbował? Działa?
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-06, 16:03   

Pasy, bandaże ją bym się tym bardziej stresowal...bo mnie przeraża wizja wypadku w której przyjeżdża karetka ratują mi życie a ją mam tam pasy i bandaże... Normalnie podświadomie bym chyba umarł że wstydu...
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 19:40   

marco-polo, noooooo dobra, przekonałeś mnie X.X
Choć, kurcze, no...
To zostają mi chyba tylko te staniki sportowe i czekać, aż uzbieram na binder :')

Kiedyś widziałem też, że do spłaszczania koleś używał tej takiej koszulki kompresyjnej (czy jak to tam sie nazywa) jak do pływania czy na słownie... Te takie meeega obcisłe. Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że to rzeczywiscie DZIAŁA...
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-06, 20:32   

Koszulki nieeee działają... Jeżeli sportowy to bez podziału na pierś lewą i prawą czyli bez misek, raczej zbudowane z kilku warstw elastycznych materiałów ją kupowalem w wakacje w hm tzn kupiła mi moja drugą połowa bo ją się wstydze sięgać po takie rzeczy. Jak znajdę linka to tu wystawie i powiem Ci że to był najlepszy model jaki mialem zanim poznałem Binder, bo teraz Binder detronizuje wszystko
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-06, 20:37   

Taki tez mam jest ok http://m2.hm.com/m/pl_pl/...01.nomatch.html
Ale mam jeszcze lepszy o którym pisalem tylko nie widzę go na stronie hm..
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-06, 20:44   

Znalazłem ale na innych stronach to ten hm szary z szeroką gumą czarna z białymi literami TRNG..itd on jest git z tyłu ma przewiewna siatkę a z przodu kilka warstw mocnych materiałów http://tipsforwomen.pl/pr...90-do-14000-zl/
 
 
DamnAlex
użytkownik
DamnAlex

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-01-06, 22:11   

marco-polo, hmmmmm chyba czeka mnie wycieczka wstydu, po sklepach, w poszukiwaniu stanika sportowego jak ten twój...

Ale dzięki za pomoc, meeeega mi się te wszystkie rady przydadzą :D
_________________
'Less Human, More Being'
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-02-07, 00:33   

Powiem Wam tylko, że z wiekiem ta wstydliwość mija i nabiera się dystansu ;)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-07, 04:13   

No nie wiem czy u wszystkich ;) Może to właśnie różni "operacyjnych" ts od innych, że im nie mija ;)
_________________
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-02-07, 12:11   

Fadi napisał/a:
Powiem Wam tylko, że z wiekiem ta wstydliwość mija i nabiera się dystansu ;)

Nie mija ;)

Ale powiedz, proszę, coś więcej o emocjonalności, problemach i o tym, co mija osobom trans. Z pewnością wiele możemy się od ciebie nauczyć.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-02-07, 17:43   

Ale mnie nie chodziło o to, że mija osobom trans, tylko że z wiekiem się nabiera dystansu do wstydu w sklepie.

Przy zakupie towarów "obciachowych": prezerwatywy, żele intymne, Playboye, podpaski, tampony, żele do higieny intymnej dla obu płci itp. itd. :)

Mnie na przykład, jak wyglądałam kobiecej i młodsza byłam bardzo krępowało, jak pani ze sklepu podchodziła i mnie poprawiała: Ale to jest dział męski/to są męskie spodnie itp. itd.
 
 
andrzej
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 56
Posty: 159
Skąd: W-wa
Wysłany: 2016-02-07, 18:23   

Fadi napisał/a:
Mnie na przykład, jak wyglądałam kobiecej i młodsza byłam bardzo krępowało, jak pani ze sklepu podchodziła i mnie poprawiała: Ale to jest dział męski/to są męskie spodnie itp. itd.


Ja zawsze na takie teksty odpowiadam "naprawdę?" z lekkim cynizmem w głosie i takie nadgorliwe ekspedientki więcej nie podchodzą :-P chociaż już na prawdę rzadko mi się zdarzają takie sytuacje, pomijając fakt, że na mnie dziwnie patrzą jak wejdę na damski a nie męski :lol:

w ogóle to wiele kobiet się ubiera na męskich działach, bo jak same mówią: męskie ubrania są ładniejsze i lepszej jakości :-> znałem kilka takich cis kobiet, które praktycznie wszystkie bluzy mają z męskich działów, bo damskie są cienkie i krótkie
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-02-07, 18:27   

Plus rozmiarówka... jak jest się grubszą kobietą można wybrać na męskim coś unisex, jak się już w XXL damskie nie wciśniesz... zwłaszcza w sieciówkach młodzieżowych typu Cropp, House itp.

A i jeszcze sama obecność w dziale to pikuś - gorzej jak się chce do przymierzalni coś wziąć i wiadomo, że się dla siebie kupuje :)
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-07, 18:39   

Wztyd wsklepie to nie kwestia wieku a nastawienia. Niektorzy niezaleznie od wieku maja problem, inni - nie.

Nie mam problemow z kupowaniem i przymierzaniem w meskim dziale. Jak obsluga ma jakis problem to przeciez nie bede im wciskac na sile swojej kasy. :p
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-02-08, 13:21   

Naprawde juz nie pamiętam kiedy ktos mial problem z tym na jakim dziale szukam ciuchów :p a jak ide do przymierzalni to tylko sie pytają ile ubran? Czasem zdaza mi sie przymierzać koszulki z dzieciecego, i co? Nikt nie zwraca na to uwagi co niose do przymierzalni..
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-02-08, 21:39   

Ale cofnijmy się kilkanaście (dziesiąt?) lat wstecz, do małego miasteczka, a w nim małego, opustoszałego sklepiku z jedną sprzedawczynią :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-09, 04:16   

Dlatego galerie handlowe i sieciówki to dobra rzecz jest :P
_________________
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-02-09, 14:53   

wendigo napisał/a:
Dlatego galerie handlowe i sieciówki to dobra rzecz jest :P

Dla mnie to sklepy internetowe jeśli już. Nikt się nie dowala, nie patrzy na ręce i nie ma spin.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-02-09, 15:10   

Ale tam nie przymierzysz.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-19, 10:20   

Wild napisał/a:
Jesteś ze śląska to może niech ktoś z forum ci zamówi a następnie spotkasz się osobiście z nim :)
Tfu wróć. Jest lepsze rozwiązanie. Wysyłasz pieniądze osobie. Ten ktoś zamawia na swoim koncie i podaje twój adres do wysyłki. Voila

W ten sposób mój były nabył dla mnie binder (tyle, że za swoje pieniądze, ale to szczegół). W domu powiedziałem, że to specjalny rodzaj sportowego stanika i się nie czepiali :P ok. matka trochę, ale to dlatego, że ogólnie "mało kobiecy" jestem.
Czyli sposób dobry :3 raczej się sprawdza.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10