Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Liceum LGBTQ friendly Dolny Śląsk
Autor Wiadomość
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
  Wysłany: 2017-11-19, 11:33   Liceum LGBTQ friendly Dolny Śląsk

Czy ktoś polecił by jakieś liceum na Dolnym Śląsku w którym transy i inni członkowie LGBTQ+ spotkają się z akceptacją przez detektora i resztę grona pedagogicznego?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-19, 11:41   Re: Liceum LGBTQ friendly Dolny Śląsk

Lunawspaniała napisał/a:
detektora

?
chyba, że o czymś nie wiem.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-19, 11:56   

Raczej chodziło o Dyrekcję.
Ja bym jednak z TS się nie wystawiała
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-19, 12:23   

Maxine Trochę ciężko się nie wystawiać no bo wszędzie mam męskie dane więc cis kobiety nie mogę udawać a cis mężczyzny też nie za bardzo bo chcę zacząć terapię hormonalną pod koniec gimnazjum lub w liceum jak w gimnazjum będę mieć wątpliwości poza tym nie wiem czy nie wolę spotkać się z nie akceptacją niż udawać kogoś kim nie jestem :p
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-19, 12:26   

Męskie dane są spoko, co chcesz ;-)
Mi się zaczynało HRT w maju 2017 - więc miesiąc po moich 21 urodzinach.
Efekty już mnie zadowalają. Więc nie ma się co śpieszyć, spokojnie.
Nie wystawiam się też nigdzie, ot co po prostu zwykły chłopak dla ogółu społeczeństwa. Na początku tyle wystarcza. Jak już się nabierze pewnych cech kobiecych - można myśleć o "przejściu"
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-19, 12:39   

Dzięki Maxine bo bałam się że jak teraz nie zacznę to później efekty mogą być nie za dobre (szczególnie że nie mam zamiaru robić sobie żadnych operacji jedynie SRS i to też nie na pewno ) a ty mnie trochę uspokoiłaś :-)
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-19, 12:44   

Ja też nie zamierzam robić żadnych FFSów i innych dziwnych rzeczy. Tylko SRS. BO wychodzę z wniosku, zresztą słusznego, że nie każda CISka jest ideałem piękna, nie każda ciska również ma idealne proporcje. Jesteśmy po prostu ludźmi i niektóre osoby (nawet kobiety cis) mogą mieć więcej z faceta niż kobiety.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-20, 09:21   

Maxine napisał/a:
Efekty już mnie zadowalają. Więc nie ma się co śpieszyć, spokojnie.

Tylko po o się męczyć dłużej jak jest się pewnym.

Ja bym nie szukał specjalnie LGBT friendly liceum, poszedłbym popytać dyrekcję w różnych liceach po prostu.
_________________
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-11-20, 11:36   

Życie jako facet jest do zaakceptowania. Tak jak już napisało mi się wyżej, lepiej nie wychodzić przed orkiestrę. Tylko poczekać na odpowiednie efekty hormonów
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-11-21, 07:57   

Maxine napisał/a:
Życie jako facet jest do zaakceptowania.

Życie jako facet jest do zaakceptowania, a nawet powiem więcej: jest to jedyna forma życia do zaakceptowania :D - przynajmniej dla mnie :P i jakby mi ktoś powiedział: "życie jako kobieta jest do zaakceptowania" bo cośtam, to bym się nie zgodził. Więc w przypadku m/k tak samo tylko odwrotnie.

"Lepiej nie wychodzić przed orkiestrę" - nie zgadzam się. Lepiej żyć w swoim właściwym wcieleniu tak szybko jak to możliwe. Wszelkie przestrogi typu "nie rób tego, nie rób tamtego (za wcześnie)" brzmi mi jak: "Nie rób tego tak wcześnie, bo ja nie zrobiłem, to czemu inni mają mieć lepiej, niech też się pomęczą dłużej".
_________________
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-21, 08:14   

Ja tam poszłam do technikum z byle czapy, tylko żeby skończyć naukę. Zdiagnozowałam się pod koniec 1 klasy technikum, 2 zaczęłam już na nauczaniu indywidualnym - dla mnie najlepsza opcja hahaha :)
Jeżeli zależy Ci na rówieśnikach to chodź do szkoły, nie musisz mówić o swoim ts ale będzie ciężko, albo zmów się z dyrekcją, że jesteś na hormonach, pokażesz im papiery od seksuologa i może będą Cię traktowali jako dziewczynę. Jak Ci nie zależy to ja polecam indywidualne :)
_________________
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-21, 15:50   

Viera marzę o edukacji domowej i chciałam od dawna newet nie ze względu na problemy z płcią ale ona jest dużo lepsza ogólnie ale mama napewno się nie zgodzi :cry:
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-21, 17:22   

Lunawspaniała,

Szczerze mówiąc to tak, jest lepsza. Z mojej perspektywy, czuję się o wiele lepiej. No może być problem, rodzice muszą się zgodzić. Ja mieszkam z chłopakiem więc nie mam tego problemu. Spróbuj ją namówić.
_________________
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-21, 18:46   

VieraGdy z nią o tym rozmawian to później się kłócimy :-( wydaje mi się że ona myśli że chcę się totalnie odizolować od świata plus pewnie uważa za kolejny mój "wymysł" i tak pozwala mi na wiele rzeczy biorąc pod uwagę fakt że żyje na totalnym zadupiu i tutaj ludzie są raczej ograniczeni.
 
 
Viera
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 62
Posty: 413
Wysłany: 2017-11-21, 21:05   

Lunawspaniała,

No niestety, ale może się wykłócisz, mów, że to Dla Ciebie ważne. A jakie ma argumenty oprócz odizolowywania się?
Ja też pochodzę z zadupia, co prawda już w nim nie mieszkam, no ale wiem jak to jest. Zawsze możecie iść do psychologa to obgadać, albo wytłumacz jej, żebyście pogadały na spokojnie, bez żadnego podnoszenia głosu itp. Próbuj, próbuj, próbuj. Powodzenia :)
_________________
 
 
Lunawspaniała
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 18
Posty: 84
Wysłany: 2017-11-21, 21:18   

Dzięki 😃 Viera może za jakiś czas spróbuję :D
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-11-26, 12:09   

ja też 2 klasy liceum 2 i 3 skończyłam idywidualnie na fobie społeczną a od 2 klasy brałam hormony w 3 chowałam cycki na maturze :-p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 10