Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zachowaniem optymizmu przed przemianą
Autor Wiadomość
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2017-11-21, 19:57   Zachowaniem optymizmu przed przemianą

Tak jak w temacie. Mnie głównie opuszcza kiedy nie mam czym się zająć i muszę po prostu na coś czekać w tłumie czy kiedy siedzę sama w mieszkaniu nie ma znaczenia, czasami też mam to gdy robię coś bardziej skomplikowanego co wymaga mojej uwagi jak nauka do obowiązkowego sprawdzianu w szkole czy dobrowolnego w dodatkowej. Wtedy totalnie opuszcza mnie optymizm i nadzieja z którą zwykle patrzę na przyszłość, dopada mnie myśl że wszystko co robię jest bezcelowe i totalna bezsilność. Co prawda z tego stanu potrafi mnie wyprowadzić interakcja z lubianą przeze mnie osobą lub obejrzenie pewnego bardzo motywującego mnie filmiku ale zwykle jest to niemożliwe. Ja wiem że korekta płci zewnętrznej to nie jest gwarant całkowicie szczęśliwego życia bez żadnych problemów ale funkcjonowanie jako chłopak gdy jest się dziewczyną to jest niekończący się koszmar na jawie (znowu odeszłam od tematu ehhhh). Jak to przezwyciężyć gdy czynniki wyprowadzające mnie z tego stanu będą krótkotrwałe albo w ogóle nie pomogą, co mam zrobić z świadomością że po moich staraniach czeka mnie tylko więcej cierpienia? No i chyba podczas pisania tego znowu wpadłam w taki nastrój... potraficie coś poradzić?
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-21, 20:51   

Kiedyś spotkałam się z takim zadaniem do zrobienia, chyba byłam na tyle zdesperowana, że po prostu je zrobiłam - polecam.
Samo zadanie polegało na wypisaniu przynajmniej 30 powodów, dlaczego chcę danej zmiany, osiągnięcia efektu, pozostawiając gdzieś na dalszym planie wszystko co mówiło, że to nie możliwe.
30 powodów napisanych w jeden wieczór, które w późniejszym czasie dają Ci wymówki dlaczego masz coś zrobić, dlaczego jest warto jednak czasem zacisnąć zęby.
30 powodów, by iść dalej.
Robiąc reserch pod względem swojego TS, natrafiłam na stronkę z bardzo podobnym ZADANIEM
Warto napisać te kilka kartek tak dla siebie.
 
 
Mad Lasagna
użytkownik
Mad Lasagna


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-22, 06:08   

Crissy napisał/a:
Robiąc reserch pod względem swojego TS, natrafiłam na stronkę z bardzo podobnym ZADANIEM
Warto napisać te kilka kartek tak dla siebie.

To ma chyba jakiś sens, dziękuje <3
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-22, 15:59   

Mad Lasagna napisał/a:
Mnie głównie opuszcza kiedy nie mam czym się zająć i muszę po prostu na coś czekać w tłumie czy kiedy siedzę sama w mieszkaniu nie ma znaczenia
Zbyto dobrze to znam...

Staram się po prostu czymś zająć by "zabić czas", jakoś przeczekać. Ciężko poradzić coś konkretnego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9