Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Interia ma na odwrót
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-02, 01:48   Interia ma na odwrót

Normalnie bym napisał, że he... mają na odwrót, ale biorąc w rozwagę "wolność" na "wolnym" forum, piszę "interia". Do rzeczy:
To jest forum transowe i typowe są tu wpisy typu "jak oswoić rodziców z transseksualizmem" To normalna kolej rzeczy. W kraju Pislandowskim z Interią nie jest to takie proste. Po sobie mogę powiedzieć : moi rodzice wiedzieli zaraz po moich narodzinach i TO ICH OBOWIĄZKIEM było oswioć mnie z tą świadomością, gdy byłem już na tyle rozumny, by to pojąć. Coś w rodzaju : << Dziecko Ty nasze drogie ! Jest pewien trudny fakt z Tobą związany . . . Jesteś na tyle dużym dzieckiem, że my już możemy Ci o tym powiedzieć, a Ty bedziesz w stanie zrozumieć - Jesteś hermafrodytą [ w tamtych czasach jeszcze "hermafrodytą" ], a to znaczy, żeś ani do końca chłopiec ani dziewczynka. Widzisz, za jakiś czas będziesz potrzebować takiego leku " na płeć", który powstrzyma Cię przed wieloma chorobami, bo Twój organizm sam go nie wyprodukuje. Widzisz, wybraliśmy Ci płeć jak dla chłopca, ale palnęliśmy gafę BIJEMY SIĘ W PIERŚ ( ! ), bo "lek na płeć" musisz brać jak dla dziewczynki. Wiemy, że się pomyliliśmy, ale wtedy nie dokładnie jeszcze nie wiedzieliśmy. Bierzemy to na siebie, bierzemy to "na klatę" i poniesiemy całą odpowiedzialność za nasz błąd. Zrobimy wszystko, co tylko możemy, abyś, dziecko, przeszło tą rozbieżność najłagodnej, jak się da . . . >>
Tak by powiedzieli poważni, gotowi do pełnienia obowiązków rodzicielskich opiekuni. Tymczasem moi, jak i większość rodziców zachowało się jak skończone cioty :-/ i pozbywało się wszelkich pisanych i niepisanych treści nt Interowości swoich pociech i zostawiało je same sobie, bez dostępu do leku i w powolnym konaniu. Bo myśleli, że tak będzie obiektywnie "lepiej" - olać i tyla.
To co spotkało mnie osobiście, jest bardzo typowe dla IS ogólnie, czyli :
- w wieku nastoletnim zaczęły mi doskwierać "dziwne" choroby
- w wieku pózniejszym się nasilały
- przy częstych hospitalizacjach lekarze śmieszkowali ze mnie i udawali, że nie wiedzą, o co chodzi
- stan zdrowotny zbliżył się do bliskiego zgonu
- olśnienie ! i hormony otrzymane z internetu
- diagnoza rzekomego transseksualizmu
- dalsze badania, obalanie diagnozy TS, postwienie diagnozy true hermafrodytyzmu
- w międzyczasie comming out przed rodzicami, KTÓRZY wiedzieli to wszystko przede mną
- wyśmiewanie / przemilczywanie ze strony rodziców / dalsze lekceważenie, unikanie tematu

Odpowiedzialny rodzic nie powienien się w ten sposób zachowywać, bo to JAWNE NARAŻANIE NA SZWANK ZDROWIA I ŻYCIA ICH DZIECKA. Niestety, większość rodziców zachowuje się jak ciota i tchórz i moi nie są tu wyjątkiewm . . .
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-10-02, 11:38   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Normalnie bym napisał, że he... mają na odwrót, ale biorąc w rozwagę "wolność" na "wolnym" forum, piszę "interia".

Nie zauważyłam :p
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-10-02, 17:51   

Ok... i co w związku z tym? Nie widzę tu żadnego zaczątka dyskusji...
_________________
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-06, 11:32   

Interia na odwrót to AIRETNI :)
Natomiast Airetni to taka modelka.
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-10-06, 12:23   

Pszypadeg?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9