Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Entuzjaści Japonii, J-Rocka i M&A z Bydgoszczy?
Autor Wiadomość
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-08-20, 15:50   Entuzjaści Japonii, J-Rocka i M&A z Bydgoszczy?

Cześć.
Jakoś tak wyszło, że ponownie postanowiłem zarzucić tutaj wątkiem trans osóbek z Bydgoszczy, chętnych poznać nowych ludzi i zawrzeć nowe znajomości; tym razem z zaznaczeniem "wytycznych". W końcu lepiej pisze się z kimś o podobnych zainteresowaniach... chyba :D

Kiedyś już pisałem, że moje znajomości z reguły nie kończyły się najlepiej... dla mnie, w związku z czym unikałem ludzi jak ognia, wszędzie węsząc podstęp i chęć wydania mojej "tajemnicy" całemu światu, jeśli takowa znajomość się zakończy. Miałem już kilka takich sytuacji w życiu, dość nieprzyjemnych i pewnie nie tylko ja... a najgorzej właśnie było w środowisku osób z w/w zainteresowaniami. Niestety najbardziej fałszywi. Ogólnie narodziła się z tego taka mała, nadal kontrolowana, ale paranoja... z tym, że jestem sam jak palec i choć kiedyś byłem samotnikiem, teraz nie pogardziłbym kimś, z kim można porozmawiać. Pośmiać się. Kto będzie rozumiał przez co przechodzę, ale i miał podobne zainteresowania. Nie można jednak oceniać wszystkich przez pryzmat tego, co mi się przydarzało.

Jesteś z Bydgoszczy? Jesteś trans? Lubisz japońskich muzyków, oglądanie koncertów? Może oglądasz anime lub czytasz mangi? Lubisz cosplay? Rysowanie albo grasz na czymś...? Może uda nam się znaleźć jakiś wspólny język i wyjdzie z tego fajna znajomość?
...początkowo internetowa, jeśli boisz się tak jak ja ^///^"
 
 
Fryca
użytkownik
Entropia


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2017-08-21, 18:15   

Co prawda nie jestem z Bydgoszczy, ale Toruń to nie drugi koniec świata. Chętnie z tobą porozmawiam, bo też siedzę w mandze i anime :3, na muzyce japońskiej znam się mniej, bo generalnie jeżeli chodzi o tematy muzyczne jestem laikiem. Do mistrzów cosplayu nie należę, ale się staram ^ ^! Odezwij się, jeżeli chcesz c:! Będę czekał :3
 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-21, 20:41   

Mój eks jest z Bydgoszczy i rysuje (bardziej cyfrowe arty), i lubi mangę (najbardziej Neon Genesis Evangelion), ale... zdecydowanie go nie polecam. xD
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2017-09-16, 14:37   

kicur, haha dzięki, będę w takim razie omijać Twojego byłego XD
 
 
tagaza
użytkownik

Tożsamość płciowa: ag
Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 20
Wysłany: 2017-11-09, 16:14   

Hej :) . Ja jestem z Bydgoszczy; wydawało mi się już że jestem jedyną osobą trans* stąd >_<. Z tego co wymieniłeś, interesuje mnie tylko troszkę anime, ale ogółem lubię kulturę wschodnioazjatycką itp :P .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10