Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Włosy m/k
Autor Wiadomość
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 328
Wysłany: 2017-08-17, 23:40   Włosy m/k

Wybrałem się jakiś czas temu pierwszy raz do innego fryzjera i nie powiem, że nie jestem zadowolony. Fryzjerka wzięła pod uwagę fakt, że niezbyt podobają mi się to, że włosy są takie oklapnięte- brak objętości- i dobrała pod to cięcie.

Które jednak okazało się być trochę za krótkie... Nie wiem, czy powinienem pójść do niej i robić to stopniowo, tak by starać się zachować efekt zagęszczenia, czy poczekać aż będą dłuższe i wtedy próbować coś działać?

No i przede wszystkim- jak dyskretnie powiedzieć fryzjerce, że fryzura niekoniecznie musi być zbyt męska? Chyba, że to jeszcze za wcześnie przy moim wyglądzie :-p
 
 
milk
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 57
Wysłany: 2017-08-18, 13:33   

Zmienić fryzjera :mrgreen:
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2017-08-20, 18:49   

MoonSpell, zawsze możesz powiedzieć, że słuchasz metalu i celujesz w długie piękne włosy :D i jeszcze jakąś focie przynieść ^.^ u mnie na początku to pierwsze bardzo pomagało ludziom przełknąć mój wygląd.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-20, 19:01   

MoonSpell: Powiedzieć, że chcesz zapuścić włosy. A dlaczego chcesz to zrobić, to Twoja sprawa. Fryzjerka ma wykonać pracę za którą jej płacisz. A jak już chcesz argumentować, to powdy można znaleźć różne i nie tylko genderowe.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-20, 20:28   

A to się robi tak: Zapuszczasz włosy. Idziesz do fryzjera i mówisz że chcesz jedynie podrównać maksymalnie o 2, 3 centymetry. I uważnie obserwujesz czy fryzjer nie leci za daleko. :) A powód? Musi być jakiś? od 17 roku życia do 40 miałem włosy do połowy pleców. Później zrobiłem sobie krótką fryzurę a teraz znowu zapuszczam. Długie włosy to nie jest "niewiadomoco". ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9