Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Neutralne ubrania
Autor Wiadomość
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-05-27, 03:51   Re: Neutralne ubrania

Ciuchy ok, ale to i tak wszystko jedno co ubierzesz :P (nie czytałaś innych tematów? Kiedy np. Swan pisał jak się ubrał a i tak wzięli go za chłopca ;) ), no a jak ktoś będzie chciał to się zawsze (niestety) przyczepi. Jak nie do ciuchów, to do czegoś innego.
_________________
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-05-27, 03:59   

Chcesz wyglądać neutralnie? To się nie stój wcale. Noś co wlezie, co wygodne i to będzie neutralne. Jak dopilnujesz żeby wyglądać obojnacko, pomiędzy, lub bezpłciowo to niestety może prowokować ludzi, których złości każda nieoczywistość...
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-05-27, 04:00   

sama przez początki tranzycji ubierałam się właśnie w takie ciuchy. Aby dodawać sobie otuchy kupowałam dziewczyńskie ale typowo uni, czyli właśnie neutralne.
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2016-05-27, 09:34   

Arisu - Bardzo grzecznie planujesz i to mi się podoba - też tak chodzę- jeansy unisex lub proste damskie (bez błyskotek, haftów itp) Tshirt czerwony , popielaty, kremowy. W spodniach damskich mam na ogół problem z długościa nogawek i z tego powodu muszę kupować męskie czasem (ale plus zachodzących na buty spodni jest taki, że od dwóch lat miałam na sobie chyba z 10razy skarpetki bawełniane, a tak to podkolanówki damskie lub jak chłodniej to rajstopy. A skarpetki bawełniane też są fajne popielate, kremowe :) Tylko do trekingowych zimowych założyłam męskie grube skarpety :)

Nie wiem jaki masz rozmiar, ale buty nie muszą być takie czarne :) -choć wiem - u mnie to też ewoluowało- powolutku otoczenie, i siebie, przyzwyczaiłam :)

Buty sportowe bordo, czerwień lub z dodatkiem pomarańczowego (takie jak te http://allegro.pl/buty-ob...5762548444.html dokładnie, tylko pomarańczowy zamiast żółtego) Na wierzch polar albo kurtka czerwona (choć czasem i czarny polar uchodził :) )

Jeśli nie jesteśmy pewne passingu to trzeba się ubrać tak abyśmy my się dobrze czuły, "ubrane" a nie "przebrane". Jak założy się coś fajnego babskiego, ale czujesz, że to nie jest to , to lepiej odpuścić, bo inaczej będziesz się cały czas spinała, co naszej urodzie nie służy :) Kulturowo temat ubioru niestety dla MK jest bolesny bo nie możemy sobie zakładać wszystkich rodzajów ciuchów jeśli ktoś może nas wziąć za faceta :/ No i dobranie kolorystyczne, tak samo jak makijaż, w złej stylizacji cis-laska może tylko wyglądać głupio, my możemy mieć problem na ulicy :/ Pisze bo ostatnio tu czytałam pomysły jakiejś koleżanki - tona tapety, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne- sorry, ale wtedy 70% transek, nawet z niezłym passingiem, nie musi sobie na czole przyklejać napisu "transwestyta":/ Ostatnio na parkingu usłyszałam rozmowę żulikow pijających regularnie pdo sklepikiem osiedlowym: A: Ty, to chyba pedał jest.. B: Taaak?, a ja myślałem, że to babka....C: No coś ty to facet. - niestety pod moim blokiem ciężko mi uchodzić bo część z tych żuli zna mnie jako faceta, męża i ojca. Bywają takie nieciekawe sytuacje kiedy się sprowadzają nowi sąsiedzi- dopóki ktoś im nie powie, albo mnie nie zobaczą z żoną i synem to otwierają drzwi, przepuszczają, mówią "proszę Pani" , później się przez jakiś czas nie odzywają :) , a później już mówią "proszę Pana", niestety :/
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-05-27, 19:13   

36-40 na górze to problem? :D Masz dostęp do wszystkich ciuchów dla kobiet z takimi rozmiarami. :D Też górę większą od dołu mam, dało się ubrać. ;) Jeśli sukienki to takie bez rękawów, prościej dobrać.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-27, 19:49   

Że co że ja?

Ten niezamierzony passing to nie wiem, co to było, na ogół go nie mam :P To jakaś ironia losu po prostu. Być może w tych botkach wyglądałem na nie ubranego a przebranego, jak mówi Fizia, i coś sknociłem.

Fizia napisał/a:
Ostatnio na parkingu usłyszałam rozmowę żulikow pijających regularnie pdo sklepikiem osiedlowym: A: Ty, to chyba pedał jest.. B: Taaak?, a ja myślałem, że to babka....C: No coś ty to facet.


Miałem dzisiaj identyczną sytuację :P

Ogólnie stylówa jak moja.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-27, 21:41   

Belial napisał/a:
Jeśli sukienki to takie bez rękawów, prościej dobrać.
Tylko z tym uważać trzeba, bo góry bez rękawów ucięte prosto sprawiają, że ramiona wydają się masywniejsze. A tego z reguły emki nie chcą.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-05-28, 12:58   

@up: ditto, ja może masywna z natury nie jestem, ale w bezrękawnikach ogólnie wyglądam jak mój nieistniejący ochroniarz :| A siostra, co sporo ćwiczy na siłowni nie jest taka barczysta.
 
 
Usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-28, 13:10   

Obecnie właśnie takich neutralnych ubrań szukam. Zwykle damskie, bez jakiś różów i kwiatków, takie unisex. Aktualnie muszę znaleźć coś z długim rękawem, ale nie zbyt grubego.

U mnie problemem nie jest szerokość, tylko długość rękawów i nogawek... Mam 186 cm wzrostu, co przekłada się na długość kończyn.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-28, 13:46   

No z długością to jest problem, jak mi pasuje góra na długość rąk to już nie potrzebuję bindera :P No i moja odwieczna miłość do gór bez rękawów się wyjaśniła...
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-05-28, 14:58   

Usunięty napisał/a:
U mnie problemem nie jest szerokość, tylko długość rękawów i nogawek... Mam 186 cm wzrostu, co przekłada się na długość kończyn.
Ja mam niby 175, ale ten sam problem z rękawami :| zwykle po prostu je delikatnie podwijam, zeby to jakos wygladalo i tyle.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-19, 13:25   

Teraz nie ma problemu z ubraniami uniseks, bo projektanci przystosowują się do wymogów, powiedzmy, "rynku". Dużo łatwiej trafić na ciuch, który będzie pasował dla K i M. Dziś społeczeństwo ubiera się bardziej neutralnie.
 
 
Kokosica
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-20, 22:13   

trochę przesadzacie ludzie ja np wyglądając na starcie pół na pół nosiłam płaskie buty balerinki lub trampki głównie jeansy i legginsy a nie spódniczki i sukienki do tego damskie perfumy, jak zimno to płaszczyk damski lub ramoneskę i botki płaskie, do tego delikatnie zrobione usta i rzęsy i to tyle po pół roku już były obcasy a po roku doszły do tego sukienki i spódniczki i tak proponuję zacząć wszystko małymi kroczkami ale jednak damsko
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-11, 23:37   

https://streetwearhypeclub.com/portal/converse-dumnie-prezentuje-wyjatkowa-kolekcje-uniseks-shapes/
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-12, 11:09   

światełko, premiera na jesień, a ciuchy na zdjęciach na lato. Jak myślisz, chcą wychłodzić użytkowniczki?
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2020-06-12, 21:17   

Nie wiem czy chcą wychłodzić, ale na zdjęciach może być tylko część kolekcji. Zobaczymy jak się pojawi :)
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9