Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak żyć będąc kimś takim jak ja?
Autor Wiadomość
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 16:14   Jak żyć będąc kimś takim jak ja?

Ani nie wiem co robic w zyciu, ani z kim, ani jak wyleczyc problemy psychiczne czy osteoporozę. Wszystko jest nie tak. Zwiazki, relacje, brak pracy, wyksztalcenia. Jakbym sie nie ndawał do niczego.

Więcej w wątku przywitalnym

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=79794#79794
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-01, 16:33   

Napiszę to w oparciu o własne doświadczenie. Jeśli życie posypało się totalnie, dobrą metodą jest powolne odbudowywanie każdej dziedziny życia osobno (nie równocześnie), rozpoczynając od najważniejszej na daną chwilę. Trzeba jedynie zrobić ten pierwszy krok.
_________________
 
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 17:45   

Kiedy ja nie wiem od czego zacząć i nie wiem jak to rozwiązać. U mnie wszystko jest i było posypane od dziecka. Nie wiem kim być, co mogę umieć, co się nauczyć, co mogę naprawić. Próbowałem z tyloma ludźmi rozmawiać i ja tych ludzi nudzę, irtytuję, nie mam nic do zaoferowania. Niedługo będe bezdomny jak tak dalej pójdzie bo bez pracy, chory nie wiadomo na co, słaby, bez sensu życia, a nawet jakbym miał prace to nie utrzymam się sam. Nie umiem w domu nic zrobić, załatwić. Taki jest mój obraz...
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-01, 17:52   

To nie jest moja ciekawość, ale obecnie, z czego się utrzymujesz? Jesteś zarejestrowany w PUP?
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-06-01, 18:42   

szukamendo, nie jesteś może ze spektrum autyzmu? Czy to wpływ wychowania wykształcił u Ciebie bezradność?

Osteoporoza w takim wieku to bardzo niepokojący objaw. Czy wiadomo z jakiego powodu ją masz?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 19:32   

Utrzymuje mnie ciocia, mam ubezpieczenie urzędzie pracy, ale ciocia nie daje sobie rady, ja niewiele w domu umiem zrobić, zyjemy najgorzej jak mozna. Jak cioci zabraknie to nie wiem co sie ze mna stanie.

Nie wiadomo skad moja osteoporoza. Pomyslalem ze to wlasnie dlatego ze nie rozwiinalem sie po mesku, jesli chodzi o kości, bo mam budowe ciała nastolatka i musze poszukac dobrego endokrynologa ktory zna MAIS. Ale szukalem tyle w internecie i nic. W Polsce chyba jest to za trudne :(

ciagle jestem osłabiony, senny, przez co nie moge byc pewny siebie ani zmotywowac sie do czegos, a moje niemeskie cialo to takie ze sie wymiotowac chce. cos jest nie tak

inni lekarze nie wiedza skad osteoporoza. mowia ze to przez złą dietę, a to nieprawda bo inni domownicy jedli to samo, a nic im nie jest

--

nie dam rady teraz odpisać na całość, ale dzieki za rozpisanie wszystkiego

odpisze tylko o tym bo to szybko czy chciałbym byc kobietą. nigdy mi to przez mysl nie przeszło, poniewaz swietnie sie czuje np po cwiczeniach gdy mam napompowane mięśnie, taki bardziej męski, większy, pewniejszy siebie. patrze i widze mezczyzne , o to chodzi. podobnie gdy mam zarost mimo ze jest rzadki i brzydki to wolę to niż gola ta dziecinna buzie

nigdy nie lubiłem obcisłych bluz, spodni, bo czulem sie taki wąski w nich, dokladnie jak kobieta. takze na pewno cos jest ze mna nie tak, mam za duzo cech kobiecych ale i kobietą sie ani nie czuje ani nie chcialbym byc. wiem ze po zmianie plci juz jako lesbijka bo na pewno bym z mezczyznami nie działał (z reszta zawsze sie ich bałem z powodu agresywnosci i nierozumienia emocji), ale tez nie byłbym zadowolony z siebie. kobiece zachowania mnie irytują też czy to u kobiet czy u siebie.

ogolnie to czasem mysle ze mam borderline. wszystko i wszystkich nienawidzę i nie wiadomo kim jestem

kobiety ktora lubia kobiecych mezczyzn? nie spotkalem w zyciu. zawsze gardziły mną, nawet kiedy mowily slodki, uroczy (wymiotuje jak tego slucham), a potem sie smialy ze niezdecydowany, boi się jak baba i nie mogą na mnie liczyć

jestem dlugo na portalach randkowych. moje rezultaty są zerowe. nie potrafia rozmow prowadzic, a zainteresowanych kobiet mam garstkę tak jestem dla nich brzydki bo niemęski wlasnie i z przystojnoscia to wiele wspolnego nie ma
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-01, 19:56   

Wygląda na to, że sprawy zdrowia fizycznego i psychicznego należy potraktować priorytetowo. Dobrze, że jesteś ubezpieczony. Jeśli stan zdrowia uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie (a lekarz to potwierdzi), być może masz szansę na uzyskanie renty, choćby nawet czasowej.
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-06-01, 20:00   

szukamendo napisał/a:


ogolnie to czasem mysle ze mam borderline. wszystko i wszystkich nienawidzę i nie wiadomo kim jestem


Borderline jest do zdiagnozowania i leczenia, MAIS także i na pewno są w Polsce specjaliści, bo ludzie do nich chodzą. Myśleniem, że znalezienie ich jest za trudne sam robisz sobie krzywdę, bo nigdzie Cię to nie zaprowadzi. Z tego co piszesz wnioskuję, że u psychiatry się konsultowałeś. Nie zdiagnozował Cię nijak?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 20:05   

Lekarze zawsze mowili ze nic mi nie jest więc nie ufam im. Potrzebuje kogos naprawde kto sie zna, a nie odprawi mnie z kwitkiem. Renta? Pomarzyc mozna. Jedyne co biora pod uwage to chorobe kosci, a nawet jesli cos nie tak z psychiką to trzeba w szpitalach sie leczyc a ja sie boje bo sa tam odddzialy meskie, a ja mezczyznami nie bardzo...

do tego schizofrenicy ktorzy sa okrutni. do tego jestem tak nerwowy ze jesli 5 minut sie nudze to mnie wscieklosc bierze i w płacz chce wpasc, z bezradnosci, z tego ze jestem tak głupi ze nie umiem panowac nad emocjami, ale blokuje bo przeciez jestem mezczyzna

psychiatra jedyne co napisal to zaburzenia kompulsywne i lęk uogólniony. tez uwazam slaby lekarz i potraktowla mnie po macoszemu, mimo ze podalem mu kartke z objawami aby nie zapomniec

zawsze u ludzi pomocy szukam bo sam sobie pomoc nie umiem, pokierowania, naprawde to wyglada dziecinnie
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 20:29   

W tym sęk że nie umiem niczego znaleźć takiego, stąd chodzę po forach i pytam. Brak mi juz pomysłów.
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-01, 20:49   

szukamendo napisał/a:
kobiety ktora lubia kobiecych mezczyzn? nie spotkalem w zyciu.

Znam kilku. Niektórzy żonaci. Niektórzy z dziećmi. Jest nadzieja :-)

Cytat:

Lekarze zawsze mowili ze nic mi nie jest więc nie ufam im.

Może to kwestia nieodpowiednich lekarzy. W mojej przychodni był lekarz, który niespecjalnie leczył, co mnie zniechęciło na wiele lat do jakichkolwiek wizyt. W końcu zmieniłam przychodnię i od roku robię zaniedbane badania itp.
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-01, 21:06   

ale pewnie maja cos do zaoferowania, moze sa pewni siebie, nie wiem, cos musza miec, moze wygladaja lepiej, moze rozsmieszaja je ciagle, a nie sa takimi ofiarami jak ja. a dzieci bym nie chcial miec bo takie geny przekazać jak moje to upokorzenie dla tego swiata

moze to kwestia lekarzy, moze, dlatego w wiekszym miescie chcialbym cos znalezc ale co ja moge, jak mi nikt nie powie ktory lekarz dobry to znowu bede bladzil a to nic darmowo nie jest a ja nie pracuje. kazda moja decyzja to na wage zlota jest wiec nie stac mnie na popelnianie bledow
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-02, 00:14   

szukamendo napisał/a:
Nie wiadomo skad moja osteoporoza.

To mogą być sprawy hormonalne, też mam ten problem. Ale tym bym się aż tak nie przejmował - osteoporoza zwiększa ryzyko złamania kości dwukrotnie... - brzmi groźnie, ale wiesz jakie ono jest "normalnie"? 1% :P także z osteoporozą masz 2% szans że złamiesz kość - to chyba nie powinno spędzać Ci snu z powiek ;) (co nie znaczy, że należy to olać, jak już znajdziesz dobrego lekarza to się może faktycznie okazać, że masz problemy hormonalne i jeśli to zostanie uregulowane, to i dla kości będzie lepiej).

No ogólnie no widzę, że masz ciężką sytuację, ale jeśli naprawdę tak ciągle trafiasz na niekompetentnych lekarzy to pozostaje jedynie próbować, w końcu każdy pacjent znajdzie odpowiedniego lekarza. Próbuj na NFZ, to przynajmniej nie zapłacisz.

Cytat:
kobiety ktora lubia kobiecych mezczyzn? nie spotkalem w zyciu.

Powinieneś przeczytać "Namaluj mi wiatr" ;)
_________________
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-02, 00:22   

Akurat złamanie miałem już, nie polecam uczucia i nastawiania. Mam tez złamany krąg w kręgosłupie i przez niego nie mogę spać bo uciska i tworzy coraz silniejszą hyperkifozę.

Czy osteoporoza to tylko 2% szans na złamanie? Powiedzcie to starszym ludziom ktorzy czasami upadną i juz się łamią, czy gdy cos podnoszą. Szanse na zlamanie sa duzo duzo wyzsze, tym bardziej ze nie kazdy ma tscore -2.5 a wyzsze i np palenie, picie alkoholu czy inne choroby te ryzyko zwiekszaja jeszcze bardziej.

Takze ciezko funkcjonowac bedac ciagle obolałym, słabym, sennym, zlęknionym i tak naprawde nie wiedziec do czego sie nadaje w zyciu by moc to robic z jako takim komfortem.

A co do czytania tego co to da? Czy zwiekszy mozliwosc spotkania dla mnie takiej kobiety? Pamietam tez ze moje kobiety byly biseksualne, a nawet lesbijkami dlatego podobałem się im. Ogolnie mocno zaburzone, choc w innej sferze niz ja. No i nie wychodzilo. Jak tu uwierzyc ze da sie siebie naprawic jak same porazki.

No i jednak do lekarza musze sie udac, jak nie takiego to innego, ale musi byc taki co sie zna. Jeszcze ktos mi sugerowal jakas interseksualnosc :< jak to zbadac u kogo?

Ale powiem wam jedno. Na forum kobiecym gdy napisalem o swoim problemie to zostałem zjechany. Ale masz problemy, my mamy gorzej, nie rob z siebie piz... zalatwo co trzeba a nie wypisujesz i inne. Nie wiem czy kobiety coraz mneij empatii mają takie heteronormatywne czy o co chodzi.
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-02, 01:04   

szukamendo napisał/a:
Jeszcze ktos mi sugerowal jakas interseksualnosc :< jak to zbadac u kogo?

Właśnie zrobić kariotyp (czyli z tym genetykiem).
_________________
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-02, 12:59   

Wam chętnie wykonywali takie badania? Co trzeba mówić?
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-02, 15:31   

Trzeba mówić prawdę.
_________________
 
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-02, 21:21   

Zadam może głupie pytanie. Pierwszy raz będe w duzym miescie. Jak sie tam orientować? Wszędzie jest daleko. Pytac ludzi? Wziac mape? Nei wiem.
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-02, 21:27   

szukamendo napisał/a:
Zadam może głupie pytanie. Pierwszy raz będe w duzym miescie. Jak sie tam orientować? Wszędzie jest daleko. Pytac ludzi? Wziac mape? Nei wiem.


Pytać ludzi. Mapa średnio cokolwiek da - no chyba, że rzeczywiście orientujesz się na rozmieszczeniu przestrzennym.
Jeśli znasz ulicę to pytaj ludzi jak najszybciej dojść. Ja jak pierwszy raz do Libera jechałam to strach, że będę zmuszona przez pół Krakowa przejść a tu 15 minut od przystanku :D A seksuologa 5 minut od Libera :D No i chodząc z nudów wiele ciekawych miejsc poznałam, więc jeśli duże miasto nie jest mega skomplikowane i ma jakieś punkty dzięki którym nie sposób się pogubić to dasz radę.
_________________
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-02, 21:40   

Średnio z tą orientacją. Prędzej nazwy ulic, żeby wiedzieć gdzie jestem. Jedna osoba mi mowila ze moze powinienem zainstalowac sobie GPS ale tez nie wiem co zrobic :D dostalem ten telefon od kogos a to jakas sony xperia hd, jakas stara.

Tam gdzie ja będe chodził to raczej daleko. 1-2km? Patrzac na mape w google


Np jadę do Katowic. Wychodze na PKP stacja glowna. I musze dotrzec do Giszowic(Giszowiec?). Pozniej wrocic do Klimczoka czyli Załęże.

Czym tam jezdzic i gdzie taki srodek transportu w obu miejscach znalezc?
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-02, 23:31   

Jeśli masz smartfona to Google maps pomogą, jeśli nie to spisz wszystkie zalecenia z nich na czymkolwiek w domu. Resztę zapytasz ludzi na miejscu, 4 na 3 są życzliwi, bonus będziesz miał w postaci poprawienia komunikacji międzyludzkich.
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-03, 00:21   

To jest chyba to
http://www.telepolis.pl/t...o,4,2,1825.html

jedynie mam kabel do tego taki do komputera.

Skad te google maps wziąć?

to jest to?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps&hl=pl

Dzisiaj probowalem cwiczyc, kilka pompek zrobie i przestaje miec jakakolwiek energie do zycia, mam mysli samobojcze ze znowu jestem slaby, ze nie ma progresu, ze to wszystko na nic, patrze w lustro i widze ludzkiego śmiecia. Mam gleboka nadzieje ze hormony mi rzeczywiscie robia z mozgu takie sito bo nie jestem w stanie sie do niczego zmusic, zadnego sensu w tym nie widac. A jak mam jechac to w panike wpadam i wszystko co proste dla innych ludzi komplikuje. A niby iq mam ponadprzecietne w tescie http://www.iqtest.dk/main.swf :/

Nie wiem czy dla takich jak ja jest ratunek

patrzcie tu
https://www.instagram.com/p/BLCIiMFg4kR/

kobieta moze a ja nie mogę ale w sumie mam chyba jeszcze drobniejsze ciało niz ona :roll:
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 08:03   Re: Jak żyć będąc kimś takim jak ja?

szukamendo napisał/a:
Ani nie wiem co robic w zyciu, ani z kim, ani jak wyleczyc problemy psychiczne czy osteoporozę.


Problemy psychiczne ---> Psychiatra i terapia. W razie konieczności przepisane przez lekarza leki, ale nie zawsze są one konieczne, ale o tym decyduje lekarz.

Ostereopoza ---> Leczeniem zajmuje się lekarz endokrynolog.


------------------
Armand napisał/a:
nie jesteś może ze spektrum autyzmu?
Aristocat napisał/a:
Z tego co piszesz rzeczywiście wygląda na to, że możesz mieć jakiś typ interseksualności, w najlepszym razie zaburzenia hormonalne.
Od stawiania diagnozy jest lekarz, nie użytkownicy forum!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 09:43   

szukamendo napisał/a:
Dzisiaj probowalem cwiczyc, kilka pompek zrobie i przestaje miec jakakolwiek energie do zycia


To tak nie działa.

Wczoraj zrobiłeś kilka ćwiczeń, pompek, przysiadów, czegokolwiek innego. Do pełnego zmęczenia. Dziś zrób tyle samo i tak przez tydzień. Po tygodniu zrób jedno ćwiczenie więcej i tak kolejny tydzień. Powtarzaj systematycznie i zobaczysz postęp. Ciotka Ada ci to gwarantuje. Nie forsuj się tylko ponad siły bo to nic nie daje.

Powodzenia :D .
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 10:45   

Jeszcze taka rada odnośnie ćwiczeń. Lepiej zrobić ich mniej ale prawidłowo niż więcej i nieprawidłowo. Poza tym trzeba robić je systematycznie. Jeden raz nic nie da.
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-03, 11:17   

Ok ok tyle że jak wspomniałem mam 30 lat, a ćwiczę od gimnazjum kiedy robiłem juz 20 pompek na test aby zdać do kolejnej klasy. Ile wyrzeczen mnie to kosztowało, zawalenie wszystkiego, aby tylko głupi w-f zdać gdzie byłem najsłabszy. Teraz mam to samo, żaden progres, a pompek robię coraz mniej i moje nastawienie psychiczne jest takie same do wszystkiego.

Na dodatek zadnego progresu ani w sile, ani wyglądzie bo gorna czesc ciala mam slabiutka, chudą, nie czuje sie pewnie nawet przy staniu na nogach bo sie chwieję. Kiedys sie smiali ze mnie wiatr lekki by zdmuchnął.

Coś mi nie wyjdzie w grupie ludzi? Ktos mnie obrazi? Od razu zniechęcam się do wszystkiego tak, że ktos pomysli ze mam bardzo mocnego focha, ale az takiego z myslami samobójczymi.

Dziewczyna mnie odrzuci? Dziewczyna mi dotnie co do męskości? Kolega wybierze kogos zamiast mnie zeby z nim spedzac czas? Wszedzie widac ze jestem gorszy.

Zdolnosci matematyczne i inne w pracy? Nie wychodzi? Załamuje sie. Pozniej nie mam energii i leze w lozku ze nawet oddychac nie mam siły.

Nie wiem co mi jest, to ni ejets normalne i irytuje mnie, ludzi.

A nikt nie odpowiedzial czy te google maps to to co znalazłem?
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 12:12   

Szukamendo Tak to googlemaps. Dobrze znalazłeś.

Co do opisanych przez Ciebie objawów. Psychiatra jest właściwym lekarzem.

Poza tym postaraj się nie zapętlać w ciągłych negatywnych myślach. Jak przychodzą to zajmij się czymś co Cię zrelaksuje. To pomaga by je choć w jakimś stopniu osłabić. Ale pomoc lekarza dalej jest konieczna.[/b]
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-03, 12:24   

Mnie nic nie relaksuje. Chyba że przytulenie kogoś :/ jak dziecko.
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 12:27   

To coś znajdź.... Serio. Poczytaj jakąś książkę, obejrzyj film, idź na spacer, pograj na kompie, możesz coś napisać: opowiadanie, wierzsz...co kolwiek innego. Opcji jest dużo, tylko trzeba się za coś zabrać, a nie użalać się cały czas nad sobą.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 12:47   

Medytuj.
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-03, 14:57   

Ja się użalam bo... no właśnie, nic mnie nie cieszy, w niczym nie widzę sensu, nic mi nie daje ukojenia. Te propozycje mam juz dawno ogarnięte, próbowałem wielu rzeczy i nic.

Medytacji akurat nie...
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 16:54   

szukamendo Musisz chcieć i zrobić. Próbować możesz w nieskończoność. Ale jak coś zrobisz to dasz radę.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-03, 21:23   

szukamendo, wiesz jednego nie rozumiem. Trafiłeś na to forum, ludzie próbują ci pomóc, są przyjaźni, rozmawiają z tobą, nie cieszy cię to?
 
 
szukamendo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 60
Wysłany: 2017-06-04, 00:27   

Trochę cieszy, ale nie tak emocjonalnie, tylko przywraca wiare że ktokolwiek może mnie zrozumieć i nie wyzwać czy wyśmiać. Z drugiej wylaczam forum, jestem w swoim zyciu calkiem sam i dalej jest duza nienawisc.

Ogolnie czytam ze konfrontacja u narcyza tylko poglebia jego chorobę... to dlatego nigdy nie wychodzilo mi przelamywanie sięco inni radzili. boisz sie ludzi? idz do nich. pytaj o godzine itd. a mnie tylko to wpedzalo w gorsze stany, tym bardziej gdy ktos mi odmowil, skrytykowal czy wysmial.

Dziekue Bogu jesli istnieje za taki los i jeszcze mnie ukaże za to ze nie pracowalem nad sobą i jestem leń
_________________
Proszę pisać prywatne wiadomości, czy email jeśli ktoś ma namiary na endokrynologa w Polsce znającego się na MAIS. Najlepiej zachodnia Polska.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9