Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubiór do wyjścia pierwszy raz jako Ona
Autor Wiadomość
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-31, 09:49   Ubiór do wyjścia pierwszy raz jako Ona

Moje pytanie mam zamiar pomierzyć damskie buty w odległym ode mnie centrum handlowym i moje pytanie jak się ubrać aby nie podpadać więc tak mam 170 wzrostu same męskie adidasy chociaż jedne mam czerwone twarz okrągłą z kwadratową linią włosów ciuchów nie mam ale biorę siostry ona ma dosłownie wszystko sukienki spódniczki buty 38 więc odpada męskie noszę 40, chociaź zmierzę może akurat wejdę, myślałam też uniseks ale ciśnienie mam że ktoś ze znajomych mnie rozpozna więc wolę damsko tylko nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać tutaj w Warszawie dzieczyny chodzą przeróżnie ubrane ale wiadomo ja mam tremę i nie wiem czy aż tak kobiecą twarz, może coś doradzicie ubranie aby nie dziwić ludzi widzących przymierzanie damskich butów i nie przesadzić nie wyglądać zbyt wyzywająco, pozdrawiam Dzięki za pomoc
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-31, 11:25   

Buty i rozmiary rozmiarom nie równe. Ja miałam męskie 41 a damskich lekko 39. Ważna jest długość stopy i tyle.
Przyłóż stopę do kartki A4 i narysuj linię przy pięcie równą do kartki, potem to samo przy najdalej odległym palcu i wyjdzie ci ile masz cm.
Jak masz 25,5 cm to rozmiar damskie 40, a jak masz 25 cm to damskie 39. :) Napisz potem jaki masz rozmiar bo mam buty których nie użyłam nigdy a zamierzam wyrzucić/sprzedać za grosze bo mi się to wala. Tak samo parę ciuchów. A szkoda mi dobrych ciuchów, nieraz nigdy nie użytych wywalić ordynarnie do śmieci :/
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-31, 13:19   

Balerinka, skoro masz siostrę, to przecież możesz iść z nią do sklepu.

Ja bym Ci radziła zacząć od ubrań unisex, aby zobaczyć jak się w nich będziesz czuła. Bo od razu jak wyjdziesz w kiecce i szpilkach to będziesz miała cholerną tremę. Jakbyś spotkała znajomych to i tak by Cię rozpoznali, bo raczej twoja twarz specjalnie pod makijażem się nie zmieni, więc to byłby gorszy przypał.

Ja noszę męskie mocno obcisłe spodnie (rozmiar 29 i na łydkach zwężane) które krojem przypominają kobiece. Koszulki męskie, wąskie lecz dłuższe jak tunika, maluję brwi, jakieś ozdoby na ręce, oraz trampki i ja się czuję dobrze, a nikt się krzywo nie patrzy. Chociaż wtajemniczeni mi mówią, że wyglądam jak młody Justin Bieber <rotfl3>
_________________
 
 
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-31, 14:11   

z siostrą nie mogłam iść do sklepu bo ona nic nie wie wyszłam full kobieco i nic się nie stało jak widać strach ma wielkie oczy poza tym to jedyne buty od siostry w których dałam rady trochę pochodzić te 2 3 godzinki, jedynie buty miałam płaskie bo nie chciałam się rzucać w oczy poza tym to jedyne buty od siostry w których dałam rady trochę pochodzić te 2 3 godzinki poza tym nie miałam makijażu gorzej że większość butów damskich poza adidasami musiałam kupić 41 czyli za długie bo 40 była ok ale za wąska w palcach czy są jakieś sklepy z butami 40 ale chyba szerszymi z przodu?
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-31, 14:18   

Balerinka, o jaki typ butów Ci dokładniej chodzi? Jeśli coś typu sandały-koturny to raczej musisz szukać butów, które mają elastyczne paski bądź podatne na rozciąganie. Szpilki to są różne. Sama miałam parę, która była dobra, ale cisnęła w palcach a inne (nawet 1 rozmiar mniejsze) były idealne.

Raczej to nie zależy od sklepu, tylko od danego modelu buta. Musisz chodzić i pooglądać. Na początek może coś typu balerinki albo trampki?
_________________
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-05-31, 14:20   

co do tego pytania polecam filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=dxu1JWfBE0k
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 9