Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Stanik
Autor Wiadomość
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-04, 22:33   Stanik

Witam!

(wybaczcie za brak polskich znakow - cos popsulam :D )
Zastanawiam sie od pewnego czasu i ta mysl nie daje mi spokoju: czy warto juz kupic pierwszy stanik. Z obliczen juz mieszcze sie w 80AA (75A) i nie wiem czy jesli kupie taki stanik to jak dlugo mi posluzy. Chodzi mi glownie o to, aby piersi nakierowac do przodu, a nie zeby rozchodzily sie jakby mialy zeza. W innym wypadku wolalabym sportowe bo bynajmniej wygodniejsze.

Czyli podkreslam jeszcze raz - chodzi mi o uksztaltowanie piersi w odpowiednim miejscu.
Nie wiem jak to ugryzc. Moze po prostu poczekac az beda wieksze i dopiero cos zaczac zakladac?[/code]
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-05-04, 23:24   

Jak czujesz, że będzie Ci z tym lepiej to kup. Na pewno doda passingu, bo biust będzie widoczniejszy. A jeśli chodzi o powiększanie się piersi to i tak za te parę miesięcy ten pierwszy stanik Ci się tak spierze, że będzie wypadało kupić nowy.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-05-05, 03:32   

Ania96 napisał/a:
Chodzi mi glownie o to, aby piersi nakierowac do przodu, a nie zeby rozchodzily sie jakby mialy zeza.

Ania96 napisał/a:
chodzi mi o uksztaltowanie piersi w odpowiednim miejscu.

Tzn. chodzi Ci o coś w rodzaju zeza rozbieżnego piersi :-p ? Taki wygląd czasami wynika z tego, że M/K mają często większą klatkę piersiową niż cis-kobiety i piersi mogą wyglądać na bardziej rozsunięte. Nie jestem pewna na ile stanik może pomóc w zmianie ich pozycji. Ale może jak jeszcze trochę podrosną to coś się zmieni.

Ania96 napisał/a:
W innym wypadku wolalabym sportowe bo bynajmniej wygodniejsze.

Przynajmniej? ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-05, 07:16   

No podobno dla kształtowania piersi to bardzo ważne żeby nosić dopasowane staniki, więc tak - chyba warto. Jak nie będziesz nosić, to faktycznie mogą rosnąć dziwnym kształtem (to akurat z autopsji móię :D )
_________________
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-05, 09:49   

U mnie z wymiarów wychodzi mniej niż A i ok 75 (było nieco więcej).
Kupiłam 75B miękki. Kupując myślałam, że jest usztywniany, ale chyba gdzieś się zapatrzyłam i przyszedł miękki :-)
Ale jestem zadowolona. Obwód jest ok. Do fiszbiny mogę zbierać to co tam się powoli pojawia. Miseczka dopasowuje się i nie rzuca za bardzo w oczy. To mi odpowiada. Powoli się wypełnia.

W ogóle na razie to w biuście stoi w miejscu, a pod i nad spada. Fajnie, bo robi się miejsce na więcej :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-05, 10:08   

Niebieskie napisał/a:

Ania96 napisał/a:
W innym wypadku wolalabym sportowe bo bynajmniej wygodniejsze.

Przynajmniej? ;-)


No tak, są wygodniejsze i znacznie łatwiej dopasować, ale nic nie poradzą na kształtowanie się piersi.

wendigo napisał/a:
No podobno dla kształtowania piersi to bardzo ważne żeby nosić dopasowane staniki, więc tak - chyba warto. Jak nie będziesz nosić, to faktycznie mogą rosnąć dziwnym kształtem (to akurat z autopsji móię :D )


Właśnie tak gdzieś czytałam. Nawet z kimś o tym kiedyś czytałam i ktoś mówił, że dziewczynki już przy małych piersiach powinny nosić stanik. Być może też chodziło o to, aby przez koszulkę nie odstawały sutki..
Na dniach muszę wybrać się do sklepu z kimś aby doradził, bo przez zakupy online mogę dostać niedopasowany stanik.

Jenny napisał/a:
U mnie z wymiarów wychodzi mniej niż A i ok 75 (było nieco więcej).
Kupiłam 75B miękki. Kupując myślałam, że jest usztywniany, ale chyba gdzieś się zapatrzyłam i przyszedł miękki :-)
Ale jestem zadowolona. Obwód jest ok. Do fiszbiny mogę zbierać to co tam się powoli pojawia. Miseczka dopasowuje się i nie rzuca za bardzo w oczy. To mi odpowiada. Powoli się wypełnia.

W ogóle na razie to w biuście stoi w miejscu, a pod i nad spada. Fajnie, bo robi się miejsce na więcej :-)


Sama nie wiem czym się sugerować, bo staników 80AA nie ma, ale zamiennik to 75A. No i na internecie takie małe to zazwyczaj z push-up`em i dość drogie (powyżej 50zł). Jak na użytkowanie tylko kilka miesięcy trochę drogie.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-05-05, 10:15   

Cytat:
No i na internecie takie małe to zazwyczaj z push-up`em i dość drogie (powyżej 50zł). Jak na użytkowanie tylko kilka miesięcy trochę drogie.


https://allegro.pl/listing?string=stanik%20AA%2080&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-2-0222

Proszę, są nawet za 11 zł bez przesyłki. Ale kupując wysyłkowo nie masz nigdy pewności co do rozmiaru.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-05, 10:50   

Armand napisał/a:
Ale kupując wysyłkowo nie masz nigdy pewności co do rozmiaru.


No właśnie :-| będę jeszcze nad tym myślała. Podoba mi się ten http://www.kinga.com.pl/b...ustonosz-pu-327 i chyba zaryzykuję, albo poszukam jeszcze ciekawych modeli.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-05-07, 21:25   

Ania96 napisał/a:
Być może też chodziło o to, aby przez koszulkę nie odstawały sutki.

A to jakiś problem? :P Chyba nie... ogólnie to chyba jedyny problem taki, że im większe będą bez podtrzymywania, to się mogą zrobić obwisłe ;)
_________________
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-08, 12:02   

Dorota Lan Zaczęłam nosić jak pojawiły się bóle związane z poruszaniem się. Zaczęłam od sportowego i do dziś głównie takie używam. Może nie wygląda to zbyt sexy, ale jest wygodne i praktyczne.
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-05-09, 17:04   

Ja wczoraj wybrałam taki super stanik - malutki, lecz idealny na mój biust, tyle że mama pomyliła koszyki i dała do kasy tylko swoją bieliznę.. Dzisiaj idę ponownie kupić :D

W domu nie ma problemu z poruszaniem się w staniku, w pracy muszę sobie radzić bez (bynajmniej na razie) i puki mi w nocy nie przeszkadzają to też. A jak zaczną to może stanik sportowy na noc będzie OK, aby się nie rozlatywały z dodatkowym bólem w którąkolwiek stronę się nie obrócę.
_________________
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2017-05-11, 20:42   

Faktycznie najlepiej iść i przymierzyć po prostu. Wczoraj poszłam do sklepu i poprosiłam bra fitterke o zmierzenie. Wyszło 32B (UK), wzięłam stanik z push up'em w tym rozmiarze. Leży świetnie i w końcu mogę się cieszyć ze swoich piersi :-D
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 10