Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję k/m do rozmowy na GG
Autor Wiadomość
Jakub
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-03, 20:38   Poszukuję k/m do rozmowy na GG

Witajcie. Jestem totalnym świeżakiem i poszukuję pilnie k/m z całej Polski będących już na testo żeby pomogli,porozmawiali i jeśli mają chęć odpowiedzieli mi na pytania dotyczące terapii hormonalnej i ogółem wszystkiego co z tym związane. Byłoby mi łatwiej po prostu pogadać z kimś kto już wie co i jak. :mrgreen:

Mój numer gg: 32352373

Z góry dzięki wszystkim którzy pomogą i się odezwą :)
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2017-04-04, 08:15   

Ważnym pytaniem teraz będzie czy jacyś k/m na tst używają jeszcze gg :D
 
 
Jakub
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-04, 09:39   

Może jeszcze ktoś używa w sumie gg czy wiadomości prywatne na forum obojętne co dla mnie :mrgreen: . Nie chce zwyczajnie zakładać nowych tematów.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-04, 13:06   

lexel napisał/a:
Ważnym pytaniem teraz będzie czy jacyś k/m na tst używają jeszcze gg :D

Ja na przykład :D
Ale ja stary już jestem i znudzony odpowiadaniem na pytania, na które odpowiedzi są w internecie :P Ale jak masz jakieś inne pytania Jakub, to pisz :D (najpierw PW, a potem mogę podać GG).
_________________
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2017-04-04, 18:17   

A na PW to do mnie też można ;) to może dlatego Wendigo jeszcze go używasz, na starość ciężej o zmiany :D 8-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-05, 00:32   

No ale też nie ma dobrej alternatywy do GG moim zdaniem :P
_________________
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2017-04-05, 07:52   

Ja też mam GG. Co prawda nie używam w tym sensie, że nie mam cały czas włączonego, ale gdybym miał się umówić na rozmowę typu chat, to zaproponowałbym GG - tak jak wendigo uważam, że nie ma chyba lepszej alternatywy.
wendigo napisał/a:
znudzony odpowiadaniem na pytania, na które odpowiedzi są w internecie

Ja nie odpowiadałem chyba nigdy, no, a na pewno nie tyle, co Ty, ale wg mnie to oczywiste, że zanim się zapytam to sprawdzam wszelkie dostępne źródła. Nie wiem, jakie akurat Jakub ma wątpliwości, ale zauważyłem, że wiele osób zadaje w internecie pytania, na które odpowiedzi nie są ukryte na 20 stronie Google... Taka roszczeniowa, konsumpcyjna postawa. I jeszcze się potrafią obrazić/zwymyślać za odpowiedź "wujek Google nie gryzie" :roll:
Sorry za tego smęta... Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś chętnego do rozmowy :)
_________________
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2017-04-05, 10:56   

Messenger i Skype jak dla mnie lepsze. W gg często coś się zacinało albo nie dochodziło itp
 
 
Jakub
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-05, 12:31   

Aż się zastanawiam czemu jeszcze nie ma gdzieś jakiejś chat grupy/konwersacji dla wszystkich k/m albo może coś pominąłem i mi umknęło? :D

Dzięki wszystkim, którzy się zgłosili! Co do poznawania nowych osób czy to nawet fb czy na żywo jestem otwarty także jakby co piszcie śmiało na pw,zresztą o to mi właściwie chodziło :mrgreen:
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-04-05, 23:56   

Karatajew napisał/a:
ale wg mnie to oczywiste, że zanim się zapytam to sprawdzam wszelkie dostępne źródła.

Wg mnie też ale nie według wszystkich :P A bo to mało było nawet na tym forum wątków: "Cześć, może ktoś mi powiedzieć od czego mam zacząć zmianę płci?" (dokładnie w takiej formie...), ...yyy... może tak od PRZECZYTANIA dostępnych stron? :P Ludziom się nie chce czytać, to jest problem dzisiejszych czasów.
Ale Jakub to akurat jest ogarnięty :)

lexel napisał/a:
Messenger i Skype jak dla mnie lepsze. W gg często coś się zacinało albo nie dochodziło itp

Mnie się na gg nic nie zacina, a jeśli coś nie dochodzi to tylko baaaaardzo długie wiadomości ;)
Skype nie pasuje mi do pisania - ja muszę mieć osoby rozłączone (każdą w osobnym oknie), żeby było mi szybciej w nie klikać i z nimi pisać, na Skype wprawdzie też da się to zrobić, ale wtedy jak chcę zadzwonić, to okno rozmowy też jest rozłączone - to z kolei mnie irytuje. Dlatego Skye do dla mnie dobry jest na rozmowy wideo, ale nie na pisanie. Messengera na komputer to nie znam, ale po jednym zdjęciu jakie udało mi się znaleźć widzę, że chyba podobny do Skype...
_________________
 
 
Alice
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 88
Wysłany: 2017-04-06, 15:25   

lexel napisał/a:
Messenger i Skype jak dla mnie lepsze. W gg często coś się zacinało albo nie dochodziło itp



Nie wszyscy też chcą od razu podawać fb, bo nigdy nie wiadomo na kogo się w sieci trafi ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10