Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
składanie pozwu przed rozpoczęciem hormonów
Autor Wiadomość
alansb097
użytkownik
alansb


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 76
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-16, 12:05   składanie pozwu przed rozpoczęciem hormonów

Mam pobrany pozew z forum, niedługo będę go składać. Jednak jestem jeszcze przed terapią hormonalną bo muszę jeszcze zrobić kariotyp, a w pozwie jest "Moja terapia hormonalna rozpoczęła się ……(wpisz dokładna data)………… roku." czy w tym wypadku mam to zdanie całkiem usunąć, wpisać że jeszcze się nie rozpoczęła czy co z tym fantem zrobic? :p
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-16, 12:14   

A opinię seksuologa / psychiatry, że jesteś TS, już masz?
_________________
 
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2017-03-16, 12:22   

Jakdlamnie nie ma sensu składać przed, wartomiećjuż jakieś "nieodwracalne zmiany" chociaż głos... I kariotyp dołącza się do pozwu.
 
 
alansb097
użytkownik
alansb


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 76
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-16, 12:22   

Mam od psychologa/seksuologa i psychiatry tez
 
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2017-03-16, 13:06   

Poczekaj, jak już masz te opinie to chyba do hormonów i kariotypu ci niedaleko. Lepiej wystosować porządne pismo z dowodami, niż potem męczyć się z negatywnym wyrokiem.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-16, 21:38   

Jeśli za pierwszym razem dostaniesz prawomocny wyrok, to istnieje taka fikcja prawna, że byłeś mężczyzną od momentu urodzenia. Jeśli natomiast za pierwszym razem wyrok oddalający Twoje powództwo, potem złożysz ponownie pozew i tym razem wygrasz, to w takim wypadku będziesz mężczyzną dopiero od momentu uprawomocnienia się tego drugiego wyroku. Może to spowodować problemy z uzyskaniem świadectw szkolnych ze zmienionym imieniem (bo chyba na dyplomy ukończenia studiów i świadectwa pracy jesteś zbyt młody). Ponadto dubluje to koszty postępowania sądowego.

No chyba, że Twoim sądem właściwym jest sąd w Warszawie... tam Motylekpisała, że się czeka, to może do momentu pierwszej rozprawy zdążysz mieć kariotyp i hormony, i napiszesz pismo procesowe powoda, że dołączasz te nowe dowody :3

edit: dużo ludzi nie dołącza dokumentacji medycznej do pozwu. Przecież sędzia nie jest lekarzem i jemu ten kariotyp powie dokładnie tyle, co mnie zapis mojego EEG bez opisu :v
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-16, 23:39   Re: składanie pozwu przed rozpoczęciem hormonów

alansb097 napisał/a:
Mam pobrany pozew z forum, niedługo będę go składać. Jednak jestem jeszcze przed terapią hormonalną bo muszę jeszcze zrobić kariotyp, a w pozwie jest "Moja terapia hormonalna rozpoczęła się ……(wpisz dokładna data)………… roku." czy w tym wypadku mam to zdanie całkiem usunąć, wpisać że jeszcze się nie rozpoczęła czy co z tym fantem zrobic? :p

To zdanie to jest jeszcze pikuś, ale na jakie nieodwracalne zmiany chcesz się powołać jak jeszcze nawet nie bierzesz hormonów?
Moim zdaniem również to bez sensu w tym momencie składać pozew, a przynajmniej jest to bardzo ryzykowne :/ Poczekałbym chociaż do 3 miesięcy na hormonach...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9