Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zrobić by mieć bardziej męska twarz?
Autor Wiadomość
akiemoyui
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: 2017-03-06, 19:50   Co zrobić by mieć bardziej męska twarz?

Jw. Macie jakieś pomysły? Scielem dziś na krótko włosy, ale moja twarz i tak jest strasznie kobieca. :/
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-06, 19:54   

Przyklej wąsa a la Tom Selleck.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-06, 20:25   

Znam ten ból. Chyba tylko HRT może pomóc.
_________________
 
 
 
pruderyjnySev
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-06, 20:46   

Cześć. Raczej niewiele, niestety, zrobisz. Dobrałeś dobrze fryzurę? Czasami to właśnie ona robi głównie robotę, a jeśli to Twoje pierwsze cięcie, mogłeś nie wiedzieć, co i jak.
Kiedyś coś tam czytałem o "make-upie" (tak to sie pisze?) na męsko. Chodziło o to, żeby mały puszek jasnych włosów przejechać maskarą i, jeśli wzorować sie instagramem i youtubem, wychodzi całkiem nieźle. Oczywiście nie mówię o narysowaniu sobie zarostu. :D Są to z jednej strony delikatne "linie", ale dużo dają do wizerunku.
Niżej link
- https://www.youtube.com/watch?v=ZjRBa8tDQqE

Choć szczere to nie wiem, czy to działa/wygląda naturalnie.
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-06, 20:51   Re: Co zrobić by mieć bardziej męska twarz?

akiemoyui napisał/a:
Jw. Macie jakieś pomysły? Scielem dziś na krótko włosy, ale moja twarz i tak jest strasznie kobieca. :/


Ok ale strasznie kobieca w jakim sensie? Duże znaczenie też ma twoja budowa ciała, to jak się ubierzesz. Bez urazy ale sporo jest facetów z delikatną urodą, nie wiem czy być chciał mieć "przeoraną buźkę". Jeśli czujesz się mało męsko, a jesteś na testosteronie, polecam dużo sportu.

A może teraz jest taka tendencja, że kobiety podniecają tylko z twarzy bardzo męscy faceci?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-06, 21:20   

usunięte-konoto-1 napisał/a:

A może teraz jest taka tendencja, że kobiety podniecają tylko z twarzy bardzo męscy faceci?


To nie chodzi o podniecanie, tylko o passing. Trudno o tenże, jeśli się ma gębę lalki.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-06, 21:26   

No tak, ale dopóki nie zacznie brać hormonów to tego raczej nie zmieni.
Nie chodziło mi o podniecanie w takim dosłownym znaczeniu. Mnie akurat faceci nie kręcą, ale jeśli ma ładną buźkę to się bym obejrzała.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-06, 21:39   

Obejrzałem filmik. Facet nie używa tuszu do rzęs, tylko do brwi, w kolorze jasnego brązu. Podejrzewam, że czarny tusz wyglądałby kretyńsko i fejkowo. Poza tym sam przyznaje, że jest rok na testo, więc może ma dłuższy meszek, bo takiego krótkiego to się chyba nie da pomalować, nie usyfiwszy sobie skóry. Ewentualnie polecałbym obetrzeć ze szczotki nadmiar kosmetyku chusteczką, zanim zaaplikuje się go na meszek/ włosy.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-06, 22:40   

Pozwolę sobie "zdradzić" patent jednego z użytkowników forum :P - wygolić lekko włosy na czole w bardziej męską linię włosów :) Osobiście nigdy nie trafiłem na nic, co by bardziej samo z siebie mogło zmaskulinizować twarz.
_________________
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-06, 23:33   

Armand napisał/a:
usunięte-konoto-1 napisał/a:

A może teraz jest taka tendencja, że kobiety podniecają tylko z twarzy bardzo męscy faceci?


To nie chodzi o podniecanie, tylko o passing. Trudno o tenże, jeśli się ma gębę lalki.

Dokładnie, dobrze powiedziane Armand.

akiemoyui napisał/a:
Jw. Macie jakieś pomysły? Scielem dziś na krótko włosy, ale moja twarz i tak jest strasznie kobieca. :/

Nie licz na cud jak masz kobiece rysy twarzy. Mam tak samo.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-03-07, 00:23   

Ej, Panowie ależ to bardzo proste, wystarczy kilka razy wdać się w jakąś bójkę kilka blizn, rozkwaszony nos i już facet jak z obrazka. :-p
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-07, 00:34   

Gabi chodziło raczej o klasyczną męska urodę do której dąży większość k/m i proszę tu się nie naśmiewać ;)
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-03-07, 00:45   

No coś Ty? przecież faceci z jakimś małym defekcikiem są super seksi ;)


No cóż Maju jak się ma śliczna twarz to trudno ją przerobić na papier ścierny, ale nie martw się emki mają jeszcze gorzej ;-)
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 12:49   

Nie jestem biegła w sprawie k/m, ale obejrzałam kilka zdjęć before/after i efekty są ok, z ładnych dziewczyny wychodzą przystojni faceci. No ale to jest trochę tak że to wymaga poświęceń. Nie mówię już tylko o HRT, ale o budowie ciała. Wiem po sobie, ja lubię ćwiczyć, podoba mi się mieć fajną pupę, płaski brzuch, duże wcięcie w talii. Tak samo jest u k/m, ćwiczenia mogą dużo dać, to nie jest tak że zacznę brać testosteron i będę świetny. Wszystko wymaga pracy. Zresztą pojawi się zarost, owłosienie, może włosy się przerzedzą :D . Zresztą szczerze mnie Daniel Craig się nie podoba, muskulaturę ma ok, ale w twarzy coś nie jest tak. Choć kolor oczu wspaniały. To moja opinia.
Na chwile obecną, bez brania hormonów to jest gdybanie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-03-07, 17:29   

usunięte-konoto-1 napisał/a:
Nie jestem biegła w sprawie k/m, ale obejrzałam kilka zdjęć before/after i efekty są ok, z ładnych dziewczyny wychodzą przystojni faceci.

Pragnę jednakże dodać, że z brzydkich dziewczyn też wychodzą przystojni - tak żeby nikt się nie zniechęcał :P
_________________
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 18:15   

Ogólnie najlepiej jeśli wypowiedzieli się chłopaki co już są jakiś czas na HRT i by rozwiali wszystkie wątpliwości. Bo to jest takie gdybanie.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-07, 19:07   

wendigo się już wypowiedział na temat włosów, to dorzucę może jeszcze to ^^ Obcinanie się na zapałkę niekoniecznie jest najbardziej korzystne:
http://ftmguide.rassaku.net/#head

Doradziłbym okulary w typowo męskich oprawkach, jeśli masz warunki finansowe na coś takiego. Zamiast farbowania meszku na twarzy ^^ lepiej zgolić wszystko. Wtedy można uchodzić za młodzieńca, któremu rośnie tylko kilka włosów na podbródku, a akurat ogolił się na gładko. Odradzam egzotyczne kolory włosów i kolczyki o damskim/uniseksowym charakterze.

PS Kto wymyśla te blizny i tatuaże??? <ściana> Nie do roli społecznej każdego pasuje robienie z siebie takiego pirata...
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2017-03-07, 20:51   

Nie ma jak to pomalować się by być bardziej męskim xd
Bez HRT to raczej kiepskie rezultaty, albo masz ten luksus i już przed uchodzisz, albo nie.

W ogóle oglądałem niedawno jakiś filmik o atrakcyjności mężczyzn w różnych regionach świata i okazało się, że poza kosmetycznymi różnicami twarzy/koloru skóry jest jeden ogromny, wspólny mianownik atrakcyjności mężczyzn dla wszystkich kultur- atletyczna sylwetka, widoczne zarysowane, ale nie przebudowane umięśnienie. To podobno najbardziej czyni mężczyzn seksownymi :)
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 21:07   

No właśnie o tym mówię, twarz jest najmniej ważna u faceta. Najbardziej liczy się sylwetka. Bez testosteronu kobieta może wyglądać najwyżej jak Chodakowska. Wiec to jest gdybanie. Dopóki nie zaczniesz HRT, nie licz że zaczną cie brać za faceta, no chyba że jak Rockman powiedział, masz świetne warunki.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 21:13   

tylko ja lubię chłopców emo i tego typu androgyniczne postaci?
 
 
usunięte-konoto-1
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 21:30   

Jeśli masz na myśli delikatne rysy twarzy (choć za facetami nie przepadam) to też takich wolę.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 21:31   

usunięte-konoto-1, :-)
 
 
4Ever_Young
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 50
Wysłany: 2017-03-07, 22:33   

Mi się też podobają emo i ogólnie mało męscy faceci w szczególności :-D Ale niektórzy bardziej męscy też, np. ostatnio oglądałam się za jakimś policjantem :3

Albo jak nie podobają mi się faceci z brodą, to akurat podobają z taką bardzo dużą jak ma np. Aaron Kaufman :-)
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-07, 22:50   

4Ever_Young napisał/a:
ostatnio oglądałam się za jakimś policjantem
jak w wakacje wracałam z randki to miałam odwrotną sytuację :) . ależ offtop...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9