Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak okiełznać dysproporcję?
Autor Wiadomość
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-04, 14:41   Jak okiełznać dysproporcję?

Niby to nic niezwykłego, że jedna część towaru jest ciut obfitsza od drugiej, ale jest to irytujące, pomimo noszenia spłaszczaka. Gdy mam na sobie t-shirt z nadrukiem albo koszulę w kratę i patrzę w lustro, tej dysproporcji nie widać. Ale gdy mam na sobie coś jednobarwnego lub gdy patrzę w dół – wyraźnie widzę, że lewa strona jest bardziej wypukła od prawej, a wówczas mam wrażenie, że wszyscy to widzą.
Robi się coraz cieplej – wiadomo – zimowe ciuchy pójdą w odstawkę, a wyglądać jakoś trzeba. Stąd moje pytanie, czy jest jakiś myk (domowy ale bezpieczny sposób), by wyrównać tę dysproporcję? A może jest to również kwestia niezbyt dobrego doboru ciuchów? (Armand, ratuj!)
Za wszelkie sugestie z góry dziękuję. :D
_________________
 
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7094
Wysłany: 2017-03-04, 19:47   

Logika podpowiada mi: wypchać czymś trochę jeden ten, no ten tam... (tzn. to co na nim nosisz).
_________________
Freja Draco
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-03-04, 20:20   

Freja napisał/a:

Logika podpowiada mi: wypchać czymś trochę jeden ten, no ten tam... (tzn. to co na nim nosisz).


Cały szkopuł w tym, że k/m może nie chcieć sobie tam wypychać.
Zasada stylizacji jest taka, że najpierw się maskuje/ odejmuje, a dopiero jak nie ma innej opcji to się dodaje. Wzorzyste koszule to dobry trop. Wzory oszukują wzrok i ukrywają, to co chce się ukryć. Możesz też nosić koszule z kieszonką po tej bardziej płaskiej stronie.
Ewentualnie może spróbuj ułożyć bardziej wypukłą stronę w inny sposób, np. bardziej na bok.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-03-04, 21:47   

Freja, wypychać?! A fuj! ;)
Chodzi o to, w jaki sposób spłaszczyć lewą stronę towaru, zanim założy się binder, który dokona reszty :D
Armand, dzięki :) Staram się właśnie tak bardziej na bok układać towar i to dobrze się sprawdza pod warunkiem, że mało się ruszam, ale - wiadomo - tak się nie da przy normalnym funkcjonowaniu.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10