Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
zdrada. . . najgorsza zdrada
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 15:55   zdrada. . . najgorsza zdrada

Czuję się zdradzony, strasznie zdradzony :cry: Nie rozumiem, czemu dość spora liczba osób queer i podobnych, decyduje się, powiedzmy, przejść na ciemną stronę mocy ( czyt: zrobić prawną korektę ) Nikogo, szczególnie, do procedowania nie namawiam, ale gdy widzę, że mocno zdeklarowana, na poziomie międzypłciowym, osóbka, pisze, że robi korektę, mam dół :cry: Nie chcę zostawać sam na tym polu, a sama myśl o psychicznym, czy społecznym określeniu się, mnie najmocniej odrzuca :-/ Dlatego, tu i ówdzie widzę zdradę.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2017-02-06, 16:04   

2in1_inkarnacje napisał/a:
sama myśl o psychicznym, czy społecznym określeniu się, mnie najmocniej odrzuca :-/

Australia czeka (polecam pozycję gender):
https://www.passports.gov...cuments/B14.pdf
_________________
Freja Draco
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 16:29   

Nie, nie Australia. Taka opcja powinna być rzeczą standardową na całym świecie, bez względu na katolicyzm, czy inny icyzm. Tak, jak w połowie '89 odbyły się obrady Okrągłego Stołu i obalono dyktaturę komunistyczną, tak teraz powinien być odpowiednik Stołu, który, przy głowach największych mocarstw świata, obalałby dyktaturę komunistyczną wyłączności dwóch płci, bo wszyscy wiedzą, jaką to jest bzdurą.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-02-06, 18:05   

2in1_inkarnacje napisał/a:
bo wszyscy wiedzą, jaką to jest bzdurą.

Nie jest, człowiek to samiec i samica, reszta to anomalie, oczywiście odnoszę się do fizyczności, a nie do płci społeczno-kulturowych. Nawet transseksualność fundamentalnie odnosi się do binaryzmu zarówno fizycznie jak i genderowo. Zrozum to wreszcie Emiele, że nie ma jakiejś trzeciej, odrębnej płci, są tylko osoby posiadający cechy obu będących w opozycji do siebie cech żeńskich i męskich.
_________________
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:14   

Martaa napisał/a:
Nie jest,

Jest. Zaraz zleci się hejt ( tradycyjnie ), ale dla mnie to policzek jak fajna queer osoba już nie chce być queer, tylko wybiera coś sztandarowego i sztampowo nudnego, typu binary K, albo binary M.

Cytat:
człowiek to samiec i samica, reszta to anomalie,

Nie uważam się za anomalię, ani jako IS, ani tym bardziej queer. Jedno i drugie, pod względem płciowym jest szczególne i wyjątkowe :-D
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 18:17   

A czemu? Przecież jak nie zrobi prawnej korekty, to też jest formalnie płci binarnej. O.O
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:20   

kicur, Bo inna jest niedostępna na chwilę obecną. Jak się przyłączysz, to obalim i wprowadzim multi opcje <hura>
 
 
Kimberly
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 117
Posty: 531
Wysłany: 2017-02-06, 18:22   

Świat, na którym żyjesz jest jaki jest. Pogódź się z tym. Jedyne co możesz zrobić (żeby zapewnić sobie umiarkowany komfort w życiu) to się dostosować.
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-02-06, 18:25   

Wiesz co, Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i dodatkowo manipulujesz! Przecież wyraźnie napisałam, że NIE JEST POD WZGLĘDEM BIOLOGICZNYM, a nie społeczno-kulturowym, a Ty to rozdzieliłeś i znowu wsadziłeś i wymieszałeś z tym swoim genderowym ideolo. Powiem Ci to ostatni raz, choć nie liczę, że zrozumiesz - bez względu na identyfikację Twoją i wszystkich innych ludzi określających się jako szeroko pojęte queer wliczając w to pełną gamę orientacji seksualnych, to wciąż pod względem fizyczności jesteście samicami, samcami i w jakimś procencie jako anomalia połączeniem tych dwóch, i Twoje protesty i jęki tego nie zmienią.
Dziekuję za uwagę.
_________________
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:26   

Kimberly napisał/a:
się dostosować.

:shock:
N E V E R E V E R :evil:
Zbyt pobożne życzenie i nie mam takiego zamiaru, ani teraz, ani w przyszłości, jako, że jestem tró queer 8-)
Liczę, z całą szczerością, że jest nas więcej i nie popełnimy failu, typu wpasowywanie się, bo to żal . . .

Martaa napisał/a:
choć nie liczę, że zrozumiesz

To dobrze liczysz :evil:
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 18:40   

Cytat:

Wiesz co, Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i dodatkowo manipulujesz! Przecież wyraźnie napisałam, że NIE JEST POD WZGLĘDEM BIOLOGICZNYM, a nie społeczno-kulturowym, a Ty to rozdzieliłeś i znowu wsadziłeś i wymieszałeś z tym swoim genderowym ideolo.


No tu chyba chodzi autorowi ankiety na temat rodzajów płci o płeć odczuwaną, a nie biologiczną. Tego dotyczy ankieta i ten temat - płci psychicznej i kulturowej. A mianowicie czy społecznie powinno się rozszerzyć ofertę.
Ja jestem za.
Co do osób niebinarnych decydujących się na opcję binarną - w tej chwili nie ma prawnie innego wyjścia. Albo to, albo to. Ludzie po prostu wybierają płeć z którą się bardziej utożsamiają i nie ma w tym nic dziwnego. Żyć jako osoba niebinarna, przy braku regulacji prawnych tego dotyczących oraz zerowej świadomości społecznej o tym zjawisku nie jest łatwo i tyle.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
Ostatnio zmieniony przez Armand 2017-02-06, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 18:44   

To jest poważne pytanie do osób identyfikujących się inaczej niż binarnie (i absolutnie nie chcę nikogo urazić) - ale czego jeszcze, oprócz dopasowania do Waszej tożsamości, oczekiwalibyście od niebinarnego oznaczenia prawnego płci?
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 18:48   

kicur napisał/a:
ale czego jeszcze, oprócz dopasowania do Waszej tożsamości, oczekiwalibyście od niebinarnego oznaczenia prawnego płci?


Co z legalizacją związków na przykład?
Prawne oznaczenie płci to w zasadzie byłaby wisienka na torcie, bo najpierw trzeba by przejść skomplikowaną drogę edukowania społeczeństwa. Podejrzewam, że to by zajęło ze 100 lat i pięć wojen.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:48   

kicur, Zależy od przypadku - jednym wystarczy wzmianka w dowodzie, inni idą dalej ( hormony, zabiegi i wszystkie inne rzeczy charakteryzujące wizerunek ).
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 18:53   

A nie, mi raczej chodziło o sprawy jak: związki małżeńskie/partnerskie; stosunki prawne z dziećmi biologicznymi/możliwość adopcji; emerytury i renty; przepisy prawa pracy i bhp; przepisy dotyczące służby wojskowej...
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:54   

kicur, W tych ostatnich jedna zasada : zgodnie z deklaracją danej osoby.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 18:57   

2in1_inkarnacje napisał/a:
kicur, W tych ostatnich jedna zasada : zgodnie z deklaracją danej osoby.


A ta deklaracja to tak na stałe, czy może z możliwością zmiany np. raz na 2 lata jak przy wyborze ZUS - drugi filar?

A tak na poważnie, to najpierw zwalczmy choćby małżeństwa jednopłciowe bo i do tego niestety daleko. O ustawie o uzgodnieniu płci nie wspomnę. Reszta to jak na razie mrzonka.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 19:02   

Ada75, Deklaracja non binary byłaby również składana... zgodnie z jej deklaracją :->
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 19:05   

2in1_inkarnacje napisał/a:
kicur, W tych ostatnich jedna zasada : zgodnie z deklaracją danej osoby.


Ale to osoby płci prawnie niebinarnej by miały więcej praw niż osoby tej samej płci biologicznej z binarnym oznaczeniem płci, bo miałyby możliwość zadeklarowania, co wolą...
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 19:07   

kicur, Dlatego niebinary rządzą :mrgreen:
Edit : jak by była tu @hikaru, to by skomentowała ten konflikt w stylu : każdemu po równo.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 19:29   

Ech.

_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


Ostatnio zmieniony przez kicur 2017-02-06, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-02-06, 19:53   

2in1_inkarnacje, Ty wiesz co? Mnie chyba właśnie olśniło. Ty po prostu masz banię z trollowania forum. :mrgreen:
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 19:54   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Ada75, Deklaracja non binary byłaby również składana... zgodnie z jej deklaracją :->
Spoko jak tak bardzo chcesz, to mogę Ci załatwić indywidualną opcję "non binary" na forum z możliwością read only. Bo już nie mam sił czytać kilku tematów tygodniowo na temat "tró queer rl, hermy"... <ściana>

 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 20:05   

Gabi, ee. niee . Mnie naprawdę ruszyło, że ( danych nie podam ) zdecydowała się na prawną korektę, mimo stanowczych zapewnień, że się nie identyfikuje. Była swój ziom, teraz jest bardziej Wasza ziomalka. Ale to nie tylko jej dotyczy, tylko wybijającego się z qg towarzystwa. Bo dla mnie, jako dla qg, to policzek.
Albo inaczej, z drugiej strony: co byście zrobili, jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to ??
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-02-06, 20:24   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Była swój ziom, teraz jest bardziej Wasza ziomalka. Ale to nie tylko jej dotyczy, tylko wybijającego się z qg towarzystwa. Bo dla mnie, jako dla qg, to policzek.

Twój ziom, mój ziom.. Tak, tak, etykietuj, dziel i antagonizuj dalej. Biedny uciśniony i spoliczkowany żuczek, który za diabła zrozumieć nie może, ze ludzie chcą żyć tak jak chcą, tak jak czują i z takimi dokumentami, że będą się w obecnym świecie i społeczeństwie czuć komfortowo bez dorabiania jakiejś ideologii. Co za zdrada, wstrząsające i zaskakujące, że mało kto chce z premedytacją i na siłę być takim "cudakiem" jak Ty.
_________________
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 20:41   

Martaa, Ja mam z bycia "cudakiem" profity i nie raz, nie dwa tłumaczyłem, że korekta sądowna jest dla osób binarnych - to raz. Osoba niebinarna, stając w sądzie, popełnia oszustwo, kłamie i to jeszcze na literę prawa. Ja prawa oszukiwać nie chcę i NAWET, jeśli stanę w sądzie, to z całą mocą i zaciętością będę gnębić sąd o uznanie mojej płci za interseksualną. Dlaczego inne osoby niebinarne tak nie robią, skoro są niebinarne ?? Powinny się ubiegać NIE, żeby być M lub K, tylko Mavreq ( płeć formalna Mavreq ) lub agender ( płeć formalna agender ), czy inne ? Dlaczego tego nie robią ?? Dlaczego kłamią ?? Ja kłamać nie zamierzam. A dwa - mam teraz bardzo dobry status męski i to mi daje profity. Po co mam go zmieniać na status o gorszej randze. Nie jest mi to potrzebne i nawet nie byłoby rozsądne. Dlatego nie rozumiem podejścia takich osób.
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2017-02-06, 20:48   

Ah czyli zmienisz jak Ci będzie bardziej pasował wiek emerytalny kobiet i będziesz się zbliżać do emerytury?
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 20:49   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Albo inaczej, z drugiej strony: co byście zrobili, jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to ??
Odetchnęłabym z ulgą. "Horror się skończył"...
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 20:51   

lexel napisał/a:
Ah czyli zmienisz jak Ci będzie bardziej pasował wiek emerytalny kobiet i będziesz się zbliżać do emerytury?

Jako inter, nie dożyję wieku emerytalnego. Więc tego nie biorę pod uwagę.

Lagertha napisał/a:
Odetchnęłabym z ulgą. "Horror się skończył"...

Nie, wtedy by się zaczął, bo wyjdę na kłamcę i oszusta, a przede wszystkim podłego Z D R A J C Ę i moja wiarygodność poleci na łeb, na szyję. I tak samo ja widzę inne zdeklarowane osoby niebinarne, które się wycofują z byle powodów. To jest rodzaj zdrady. A mi podchodzi pod detranzycję z premedytacją.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 21:12   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Była swój ziom, teraz jest bardziej Wasza ziomalka. Ale to nie tylko jej dotyczy, tylko wybijającego się z qg towarzystwa. Bo dla mnie, jako dla qg, to policzek.


Może ta osoba doszła do porozumienia z samą sobą i podjęła decyzję, z którą miała długo problem i wiele wątpliwości. To jej ciało, jej życie i jej decyzja i jeśli jest z tym szczęśliwa to nic nikomu do tego.
Transpłciowość to nie jest jakaś sekta.

2in1_inkarnacje napisał/a:
Albo inaczej, z drugiej strony: co byście zrobili, jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to ??


Ja nic bym nie zrobił, bo mnie to nie obchodzi. Twoja brocha, nie mam nic do tego. Ani mnie tyci nie świerzbi, by coś z takim faktem zrobić.

2in1_inkarnacje napisał/a:
I tak samo ja widzę inne zdeklarowane osoby niebinarne, które się wycofują z byle powodów. To jest rodzaj zdrady. A mi podchodzi pod detranzycję z premedytacją.


Ja [terefere]... dla Ciebie to chyba jednak jest sekta i wyznanie...
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-02-06, 21:16   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Gabi, ee. niee . Mnie naprawdę ruszyło, że ( danych nie podam ) zdecydowała się na prawną korektę, mimo stanowczych zapewnień, że się nie identyfikuje. Była swój ziom, teraz jest bardziej Wasza ziomalka. Ale to nie tylko jej dotyczy, tylko wybijającego się z qg towarzystwa. Bo dla mnie, jako dla qg, to policzek.
Albo inaczej, z drugiej strony: co byście zrobili, jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to ??

Niech mi ktoś pożyczy gifa takiego co łapką robi chlap w na twarz z niemocy.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 21:16   

Armand napisał/a:
Może ta osoba doszła do porozumienia z samą sobą i podjęła decyzję, z którą miała długo problem i wiele wątpliwości. To jej ciało, jej życie i jej decyzja i jeśli jest z tym szczęśliwa to nic nikomu do tego.

To, w takim razie, czemu się tak zdecydowanie określała jako non binary ? Mogła tego nie mówić. Jakby ona nie mówiła, to i mnie to by teraz tak nie raziło. Tak samo inni.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-06, 21:19   

2in1_inkarnacje, polecam Ci wątek o problemach pierwszego świata. ^^
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 21:24   

Gabi napisał/a:
2in1_inkarnacje napisał/a:
Gabi, ee. niee . Mnie naprawdę ruszyło, że ( danych nie podam ) zdecydowała się na prawną korektę, mimo stanowczych zapewnień, że się nie identyfikuje. Była swój ziom, teraz jest bardziej Wasza ziomalka. Ale to nie tylko jej dotyczy, tylko wybijającego się z qg towarzystwa. Bo dla mnie, jako dla qg, to policzek.
Albo inaczej, z drugiej strony: co byście zrobili, jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to ??

Niech mi ktoś pożyczy gifa takiego co łapką robi chlap w na twarz z niemocy.
Myślę, że to bardziej dosadne niż gif.



2in1_inkarnacje: Wybacz, że to piszę, ale myślę, że przydałby Ci się ktoś, najlepiej lekarz, który pomógłby Ci poukładać sobie pewne sprawy. Bo jak na razie niestety mam takie odczucie, że jest coraz z Tobą gorzej. I jak coś, to nie jest to spisek i ani akcja przecie Tobie. Po prostu dotarłam do granicy i nie mam też już sił poraz "nty" powtarzać tego samego... A jak na razie jesteś na najlepszej drodze by sobie poważnie zaszkodzić... :(
Ostatnio zmieniony przez Lagertha 2017-02-06, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 21:26   

2in1_inkarnacje napisał/a:

To, w takim razie, czemu się tak zdecydowanie określała jako non binary ? Mogła tego nie mówić. Jakby ona nie mówiła, to i mnie to by teraz tak nie raziło. Tak samo inni.


Pierwszy raz spotykam się z obrażaniem się na kogoś za jego tożsamość i wybory życiowe.
Może wcześniej miała wątpliwości, które się wyklarowały, a może stwierdziła, że bycie dziwadłem jest ciężarem zbyt trudnym do dźwigania. Czemu się wcale nie dziwię.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-02-06, 21:27   

2in1_inkarnacje napisał/a:
jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to


Nie ma pojęcia. Za to wiem jak mnie wkurza To, że przyjaciółka jaką miałam która była zdeklarowaną ts w dodatku bardziej kobieca niż inne które znałam nagle zaczęła świrować od nogenderów, aseksów a skończyła na świrującym niczym maciarewicz widzący wszędzie spiski i zdrajców onym. :roll:
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-02-06, 21:31   

2in1_inkarnacje napisał/a:
To, w takim razie, czemu się tak zdecydowanie określała jako non binary ? Mogła tego nie mówić. Jakby ona nie mówiła, to i mnie to by teraz tak nie raziło. Tak samo inni.

Był tu taki ostatnio, który raczył decydować kto ma, a kto nie ma do kościoła chodzić i kto jak i co ma na forum pisać, raził go każdy kto mu nie pasował do jego wizji, Ty robisz teraz dokładnie to samo, więc może dasz sobie na wstrzymanie, zajmiesz się swoją jednoosobową sekciarską mydlaną bańką, w której żyjesz i może jednak pozwolisz innym na życie wg ich upodobań, preferencji, tożsamości takiej, czy innej bez doszukiwania się zdrad, bez tworzenia absurdalnych teorii spiskowych i sztucznych ideologicznych podziałów?
Dlaczego w ogóle rościsz sobie prawo do ustawiania życia innym i to jeszcze w tak osobistych sferach jak tożsamość? Do łóżek też nam i innym zaczniesz zaglądać?
_________________
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 21:41   

Gabi napisał/a:
była zdeklarowaną ts

Absolutnie nie potwierdzę. Nigdy nie byłem i nie mogłem być ts, skoro jestem IS, a ts było wmówioną insynuacją innych ts ( czytaj : dominacja lobby ts )

Gabi napisał/a:
w dodatku bardziej kobieca

heh, ani to śmieszne, ani zabawne, w sumie. Nie mogę tego potwierdzić w żądnym wypadku. I zostawię bez komentarza.

Martaa napisał/a:
Był tu taki ostatnio,

I tylko z waszej winy go nie ma, a był bardzo na miejscu. Szkoda . . . To tak, jak wmawianie non binarom, że właśnie "są cudakami" i potem się na siłę binarnie określają, czego efektem są detranzycje. Ja nie dam się, na siłę, określić inaczej, niż mam teraz. I nawet rozumiem, czemu niektórzy rezygnują po takiej "forumowej terapii" :-/

Lagertha napisał/a:
A jak na razie jesteś na najlepszej drodze by sobie poważnie zaszkodzić... :(

Jakim cudem ? Bo jak na razie, to widzę to, o czym cały czas mówię - środowisko ts przejawia wyraźne chęci zdominowania mnie tutaj, jako nielicznego IS. W sumie, to rozumiem, bo przejawiają też chęć dominacji nad innymi IS.
Ostatnio zmieniony przez 2017-02-06, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2017-02-06, 21:49   

W takim razie byłeś kłamcą i oszustem. To wiele wyjaśnia i jak dla.mnie zamyka temat. W takim razie żegnam.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 21:51   

2in1_inkarnacje napisał/a:
To tak, jak wmawianie non binarom, że właśnie "są cudakami" i potem się na siłę binarnie określają, czego efektem są detranzycje.


Ale zdajesz sobie sprawę, że to nie forum wmawia ludziom, że są cudakami, tylko takie są realia w tym kraju i w zasadzie w prawie całej cywilizacji łacińskiej?
Takie węszenie spisku i prześladowania bez powodu ma nazwę. To mania prześladowcza.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-06, 22:06   

Armand, Jakoś od przełomu 2004 / 2005 żyję cały czas pomiędzy płciami i nie dostrzegam wpływu tych niby "realiów". Za to na forum jest to non stop. I dodam, że na forum transowym, które z nazwy powinno uwzględniać różne orientacje itd, a jest milion razy bardziej transfobiczne, niż środowisko cis. Ze strony cis nie zdarzyło mi się doświadczyć ćwierci części szykan, jak ts z foruma. To nie jest dla was pozytywna wizja. Sami jesteście inni i szkalujecie inność, w dodatku we własnej "branży". Mi się żyje naprawdę dobrze w rl, jako osobie międzypłciowej i nie chcę tego zmieniać, bo mogę tylko pogorszyć. A tak moje życie jest i ciekawe i barwne. Nie rozumiem waszego nalatywania, że trzeba się określić, bo cośtam. To nie jest prawdą. Jako osoba trwale i skutecznie procedująca, nie chcę z tego rezygnować.

Gabi napisał/a:
W takim razie byłeś kłamcą i oszustem.

To wy wmawiacie, że tró trans to, tró trans tamto itd. Ja nie będąc ts, nie muszę się do tego dostosowywać, bo mam własną hierarchię wartości.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2017-02-06, 22:24   

2in1_inkarnacje napisał/a:
A tak moje życie jest i ciekawe i barwne. Nie rozumiem waszego nalatywania, że trzeba się określić, bo cośtam


Jak dla mnie to nie musisz się określać, bo coś tam. Po prostu wyraziłem zdziwienie, że Cię bulwersuje czyjaś decyzja.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-02-07, 03:51   Re: zdrada. . . najgorsza zdrada

2in1_inkarnacje napisał/a:
Nie rozumiem, czemu dość spora liczba osób queer i podobnych, decyduje się, powiedzmy, przejść na ciemną stronę mocy ( czyt: zrobić prawną korektę )

Bo pewnie tak jest łatwiej żyć.

Martaa napisał/a:
2in1_inkarnacje napisał/a:
bo wszyscy wiedzą, jaką to jest bzdurą.

Nie jest, człowiek to samiec i samica, reszta to anomalie, oczywiście odnoszę się do fizyczności, a nie do płci społeczno-kulturowych. Nawet transseksualność fundamentalnie odnosi się do binaryzmu zarówno fizycznie jak i genderowo. Zrozum to wreszcie Emiele, że nie ma jakiejś trzeciej, odrębnej płci, są tylko osoby posiadający cechy obu będących w opozycji do siebie cech żeńskich i męskich.

A ja się swego czasu ścierałem całymi dniami kilometrowymi postami żeby to dobrze wyrazić, a Tobie się udało dwu zdaniowym postem... *zazdro* :P

Gabi napisał/a:
2in1_inkarnacje napisał/a:
jak zareagowali, jak ja, będąc zadeklarowanym, twardym tró qg, nagle oświadczył, że chcę się określić jakoś inaczej ? - nie wkurzyło by was to


Nie ma pojęcia. Za to wiem jak mnie wkurza To, że przyjaciółka jaką miałam która była zdeklarowaną ts w dodatku bardziej kobieca niż inne które znałam nagle zaczęła świrować od nogenderów, aseksów a skończyła na świrującym niczym maciarewicz widzący wszędzie spiski i zdrajców onym. :roll:

Ooo, to to...
_________________
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2017-02-07, 05:48   

Ada75 napisał/a:
A tak na poważnie, to najpierw zwalczmy choćby małżeństwa jednopłciowe bo i do tego niestety daleko.

Tak zupełnie bez złośliwości zapytam, Ada i inni - czy tak ciężko zanim się kliknie "wyślij" przeczytać tekst, który się napisało i sprawdzić ewentualne błędy nie tylko ortograficzne? <czytaj>
Niby brak jednej lub dwóch literek, a sens wypowiedzi wychodzi z tego odwrotny jak podejrzewam do zamierzonego. Chyba nie chcesz jeszcze bardziej zwalczać tego, na czym wielu parom bardzo zależy, a do czego wcale nie jest daleko, dlatego że już teraz jest z ogromną zajadłością zwalczane? ;-)
Mam nadzieję, że chciałaś powiedzieć: zawalczmy choćby o małżeństwa jednopłciowe, prawda?
:p :)
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-07, 17:50   

Martaa, no to pojechałam po bandzie ze słownikiem, aż mi gałki oczne wypadły z wrażenia.

Masz oczywiście rację i wstyd mi teraz bo czasem się czepiam o ortografię i logiczną składnię zdania :oops: ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11