Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje o ptakach.
Autor Wiadomość
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2017-01-24, 21:55   Dyskusje o ptakach.

Do założenia tego wątku zainspirował mnie temat w innym dziale. (Czy to dobre miejsce?)
Ciekawią mnie wybory ludzi decydujących się na falloplastykę/meto, bądź mających to za sobą. Jakie plusy i minusy widzicie w wybranej bądź 1-wszej na liście metodzie dla siebie, dlaczego akurat ta? Co zdecydowało, że jest dla was 'wystarczająca'? Może miejsce też jest istotne? Swoje przemyślenia dozwolone :)
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 21:58   

Przepraszam, ale . . . zdawało mi się, że to wątek ornitologiczny xD <rotfl3>
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-01-24, 22:52   Re: Dyskusje o ptakach.

Ooo, fajny temat :P choć już się na podobny wypowiadałem na Niebieskim forum, aale na taki ciekawy temat mogę się od czasu do czasu wypowiedzieć ponownie :P

Jeśli chodzi o w ogóle decyzję co do operacji, no to cóż... dla mnie było ważne żeby narządy płciowe najbardziej upodobnić do męskich. Zwłaszcza pozbycie się tego co było, było ważniejsze niż nabycie ;) więc waginektomia była dla mnie najważniejszą częścią tej operacji. Nawet jakby mi to miało dać 0cm penisa, to bym był zadowolony mogąc przynajmniej zaszyć to co zbędne :P
A teraz co do wybru fallo czy meta, to tak:
a) plusy falloplastyki: że w ogóle jest penis, rozmiar, dobrze wygląda w kąpielówkach/spodniach, zdolny do seksu penetracyjnego, wygodniej można się wysikać bez zdejmowania ubrania;
b) minusy falloplastyki: wygląd, blizny na ciele, wieloetapowość; brak naturalnej erekcji;
c) plusy metoidioplastyki: że w ogóle jest penis, wygląd, naturalna erekcja, jednoetapowa operacja, brak dodatkowych blizn na ciele, zawsze jeszcze w przyszłości można się zdecydować na falloplastykę;
d) minusy meto: rozmiar, wygląd w spodniach, niezdolny do seksu penetracyjnego, mniej wygodnie można się wysikać bez zdejmowania ubrania (ale można przy odrobinie gimnastyki).

Reasumując to wszystko, mnie bardziej odpowiada metoidioplastyka, główne kryterium: wygląd. No i naturalna erekcja to też jest super sprawa :P (dla mnie pompowanie protezy wygląda po prostu no... przykro, i to nie tyle nawet u nas - widziałem na wideo z genetycznym /w końcu te protezy zostały wymyślone głównie dla facetów z problemami z erekcją/, no ale to wyglądało tak przykro...). Wygląd penisa po falloplastyce moim zdaniem też pozostawia wiele do życzenia - czasami uda się chirurgowi zrobić ładną i dość naturalną plastykę żołędzia ale to... rzadko :( (takich naprawdę pięknych i idealnych to z całego świata widziałem wyników... może jeden, no mooże dwa, wszystkie inne były co najwyżej uchodzące). Gdyby ten wygląd plastyki żołędzia wychodził standardowo lepiej to bym się zastanowił (i chrzanić nawet to pompowanie ;) ), a tak... to się boję tylko popsuć coś, co wygląda przynajmniej ładnie :P

[Chociaż nie no, to pompowanie jest straszne... zwłaszcza w kontaktach homoseksualnych jak się jest pasywnym - bo to tak trochę nie wiadomo - pompować, nie pompować? Bo w sumie po co XD ale nie pompować też jakoś głupio :P ]
_________________
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2017-01-24, 23:11   

Tyle naczytałem się o ptakach i każda informacja jest bardzo ważna. Ale jak to jest z jajkami (bo chłopaki o tym mało co piszą)? W końcu protezy jąder to ciało obce (silikon, czasem inny materiał) umieszczone w wargach większych. Jak to się odczuwa? W tym miejscu czuje się ciasność, niewygodę, ciągnięcie do dołu? Protezy są ciężkie? Pytanie swe kieruję do Wendigo (bo chyba jest tu jedynym właścicielem jajek) ;-)
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-01-24, 23:47   

Nic nie odczuwam, a już na pewno nic nieprzyjemnego :) Mooże na początku czułem lekkie ciągnięcie, jak jeszcze wszystko tak dość ciasno było (w sensie, że skóra może bardziej napięta była), ale teraz już nic. Myślę, że to tak samo jak kobiety z implantami biustu - tego się nie czuje :) Nie czuję żadnej ciężkości czy ciągnięcia do dołu, ale ja mam małe te protezy, wolałbym większe ale dobierają tak żeby miało to sens z meto :P
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-26, 00:02   

Postrzegam swoje ciało w ten sposób, że mam penisa, tylko że jest on bardzo krótki i nie da się nim sikać. Metoidioplastyka jest więc oczywistym wyborem 8-)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9