Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: inka
2016-12-18, 18:37
Moderacja
Autor Wiadomość
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-18, 15:01   Moderacja

Żądam ustąpienia Lagerthy ze stanowiska administracji tego forum.

Na jej miejsce mogę sama moderować i jestem przekonana że zrobię to lepiej niż ona.
 
 
Kate
użytkownik
Avek nie mój.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 82
Posty: 719
Skąd: Ok Wa-Wy
Wysłany: 2016-12-18, 15:21   

hikaru dostaje bana za 3... 2... 1...
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-12-18, 15:43   

Myślę, że prawdziwą równość osiągniemy kompromisem i jestem za tym, żeby w gronie modów znajdowała się zarówno hikaru jak i lagertha, będzie lepiej niż na Niebieskim i banowane będą osoby wszystkich płci, poglądów, afiliacji politycznych i systemów moralnych, tak do 80% użytkowników, a nie tak jak teraz, że wybiórczo. Do pomocy Armandowi pasowałaby za to Deadsally.

Ale gdyby chodziło o to, kto będzie moderować obiektywnie i niezależnie, a nie komu się chce walczyć ze spambotami, to z obecnych modów rzeczywiście tylko Freja to robi. Lagertha i Armand kierują się ideologią w przyznawaniu warnów i banów.
Ostatnio zmieniony przez Jeżynka 2016-12-18, 15:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-12-18, 15:57   

Uważam że Hikaru jest zbyt porywcza na pozycję adminki, pomimo iż merytorycznie jest do tego przygotowana. Lagertha z kolei poza niekonfliktowym podejściem reprezentuje sobą absolutny brak merytorycznego zaplecza i nadużywa swoich uprawnień, w związku z czym uważam, że powinna ustąpić.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-12-18, 16:30   

Hikaru, nie jesteś zbyt opanowana na to stanowisko. Nawet mi się nie chce dłużej rozpisywać, ale z mojej strony weto.
 
 
sam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 16:57   

Czemu temat o dziwnych sytuacjach płciowych został zamknięty? :-( Przecież wystarczyło przenieść offtop do innego wątku. Ignorowanie problemu jakim są wypowiedzi niektórych użytkowników dyskryminujące różne mniejszości wygląda mi na niezbyt właściwy sposób postępowania.

Wg mnie powinno być więcej adminów/moderatorów o lewicowych poglądach ale od razu zaznaczam że moje zdanie w tej kwestii nie jest do końca obiektywne ;)
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-12-18, 17:02   

sam napisał/a:
Czemu temat o dziwnych sytuacjach płciowych został zamknięty? :-( Przecież wystarczyło przenieść offtop do innego wątku. Ignorowanie problemu jakim są wypowiedzi niektórych użytkowników dyskryminujące różne mniejszości wygląda mi na niezbyt właściwy sposób postępowania.

Wg mnie powinno być więcej adminów/moderatorów o lewicowych poglądach

Popieram w 100%! Gdybym mogła, to bardzo mocno bym Cię ucałowała za ten post, ale skoro jest jak jest, to mogę dać Ci tylko marny punkcik. :-|
_________________
 
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:11   

sam napisał/a:
Czemu temat o dziwnych sytuacjach płciowych został zamknięty?
no, cóż, sam... przynajmniej są zamykane te wątki a nie usuwane jak kiedyś. kiedy można było robić listy środowiskowych wychwalaczy rasizmu, nazizmu, antysemityzmu, homofobii i transfobii (tak, transfobii)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2016-12-18, 17:12   

Jeżynka napisał/a:
Ale gdyby chodziło o to, kto będzie moderować obiektywnie i niezależnie, a nie komu się chce walczyć ze spambotami, to z obecnych modów rzeczywiście tylko Freja to robi. Lagertha i Armand kierują się ideologią w przyznawaniu warnów i banów.

Freja właśnie tego nie robi, bo:
a) średnio jej się chce,
b) za zbyt miękkie serce.

I dlatego właśnie pragnie podziękować Lagerthcie i Armandowi za ich zdecydowaną postawę i konsekwentną pracę przy pieleniu tego ogródka :D
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-18, 17:21   

zdecydowaną postawę w tępieniu m/k oraz nadużywaniu swoich uprawnień, srsly, dostałam ostrzeżenie oraz temat został zamknięty za "kłócenie się" - pokaż mi Freja punkt regulaminu który zabrania kłócenia się na forum, bo widzę, że chyba Dobra Zamiana dotarła też tutaj

nie zgadzam się z tym co napisała Jeżynka, ja nie chcę moderować forum razem z Lagerthą, domagam się jej usunięcia a kto będzie na jej miejsce mnie nie obchodzi, może być ktokolwiek byleście Piotrkowi tego moda nie dali

a jakby nikt nie chciał to zawsze ja to mogę robić, jakby co
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:24   

Jeżynka napisał/a:
pasowałaby za to Deadsally
czo
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-18, 17:27   

nie ciebie prosiłam o odpowiedź, ani o interpretację i kolejnym raz zapytam

KIM JEST PIOTREK I DLACZEGO ZACHOWUJE SIĘ JAKBY MIAŁ PRAWA ADMINA?

sprzeciwiam się uprzywilejowaniu pozycji tego człowieka [ciach] jest cisem który misgenderuje mnie w prywatnych wiadomościach [ciach].
Ostatnio zmieniony przez Freja 2016-12-18, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-18, 17:29   

Cytat:
obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum

to chyba Lagertha powinna pierwsza dostać bana bo obsesyjnie pastwi się nade mną, non stop mnie banując i usuwając moje posty?
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:30   

jest taki film z Billem Nighy "page eight" który mi się kojarzy z sytuacją na forum. Spoilerowo i w skrócie powiem że okazuje się iż premier UK przy pomocy amerykanów stworzył sobie drugą agencję wywiadu która mu nie dostarcza nieprzyjemnych i trudnych tematów. jak tutaj - nikt się nie kłóci, nikt nie antagonizuje, wszyscy śpiewają kumbaja
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 17:36   

Spoko. Praktycznie mnie nie ma bo jestem w wojsku. Tylko sporadycznie zaglądam. Hikaru możesz odetchnąć.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2016-12-18, 18:10   

Hikaru, Piotrek - pójdźcie sobie prywatnie na ustawkę albo na paintballa, ew. do łóżka i nie róbcie tego - proszę - publicznie na forum.
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-12-18, 18:24   

Freja, daruj sobie te insynuacje, kolejny raz to robisz, nie przeszło Ci przez myśl, że to trochę nie w tonie?
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
Kate
użytkownik
Avek nie mój.


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 82
Posty: 719
Skąd: Ok Wa-Wy
Wysłany: 2016-12-18, 18:31   

salamandra, "Wróg wroga jest moim przyjacielem"
Jezeli Freja, ich sprowokuje i naskoczą na nią to może chociaż sie nie będą kłócić.
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2016-12-18, 18:36   

Wątek zostaje zamknięty

3.2. Nie łamiące wprost punktu a. odnośnie wulgarności czy agresji noszące jednak znamiona trollingu, prowokujące kłótnie, antagonizujące społeczność, obsesyjne pastwienie się nad konkretną osobą lub użytkownikiem forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12