Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze cięcie
Autor Wiadomość
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
  Wysłany: 2016-07-01, 12:54   Pierwsze cięcie

Jak myślicie, czy taka fryzura będzie dobra na początek? Przejdzie jako męska?

Short-Hair-Blue.jpg
Plik ściągnięto 3132 raz(y) 38,29 KB

 
 
Mocking_Juggler
użytkownik

Preferowany zaimek: on
Posty: 27
Wysłany: 2016-07-01, 15:22   

Czemu nie? :-D Wszystko co prawda zależy od rysów twarzy, a bywa całkiem spory odsetek mężczyzn z długimi włosami, niemniej jednak na początek moim zdaniem byłoby całkiem dobrze, choć sam preferuję znacznie krótsze cięcia.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-07-01, 15:28   

ale że cięcie i kolor?..nie przejdzie ani jedno ani drugie, chyba że mieszkasz w dużym mieście i najlepiej za granicą... :lol:
 
 
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Wysłany: 2016-07-01, 17:01   

Może polecicie mi coś innego w takim razie? Jakieś takie fryzury na początek, nie od razu na jeża. Mogą być krótkie ale też nie za krótkie, bo przywykłem do moich długich włosów do połowy pleców (nawet czasami udało mi się związanymi w kitkę przestraszyć dziewczyny w damskiej toalecie, bądź zostać odesłanym przez panią sprzątaczkę z damskiej do "odpowiedniej toalety" :D ) i nie chcę doznać jakiegoś szoku, hahah
 
 
Wiki92
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-01, 17:10   

Przejdzie, ale to nadal nie jest męska fryzura, bo coś takiego już dawno straciło znaczenie. To samo w drugą stronę :P Znam wielu facetów z włosami 50+ cm oraz wiele kobiet z włosami krótszymi, niż 5cm nawet. Zrób sobie taką, jaka Ci się podoba i nie przejmuj się ludźmi. Tobie ma się podobać :)
_________________
How can you "just be yourself" when you don't know who you are?
Stop saying "I know how you feel"
How could anyone know how another feels?
 
 
MoonSpell
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 26
Posty: 328
Wysłany: 2016-07-01, 20:06   

No właśnie. Ciężko dziś o fryzury jednoznacznie męskie czy damskie. Twoja kojarzy mi się z k popowymi gwiazdami, co odnotowuję na plus. Chyba większą wagę odgrywać będzie twarz :D
 
 
Wiki92
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Posty: 81
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-01, 20:08   

MoonSpell napisał/a:
No właśnie. Ciężko dziś o fryzury jednoznacznie męskie czy damskie. Twoja kojarzy mi się z k popowymi gwiazdami, co odnotowuję na plus. Chyba większą wagę odgrywać będzie twarz :D


Mi się kojarzy z Pink :D

Ale nadal wolę Moonspell :P
_________________
How can you "just be yourself" when you don't know who you are?
Stop saying "I know how you feel"
How could anyone know how another feels?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-07-01, 21:19   

Dziewczyny nie sciemniajcie chłopakowi...:p...ją pamiętam swoje pierwsze cięcie, nie na zapałkę ale boki były krótko max 5mm góra dlozsza ok 5cm... jeżeli nie chcesz tak zrób sobie fryzurę na samuraja, ją teraz taka noszę boki na 1 mm góra do krótkiego kucyka a jak chce mi się układać to górę układam w zaczes z falą
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-07-02, 00:39   

Ja tam mam ze 2 razy dłuższe i do tego pofalowane tak, że tworzą coś mega nieograniczonego w przestrzeni, niektórzy zowią mnie przez to Panasem teraz... Nie zauważyłem by ktokolwiek powiedział, że przez włosy mnie pomylił.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-07-02, 02:22   Re: Pierwsze cięcie

Odyseusz napisał/a:
Jak myślicie, czy taka fryzura będzie dobra na początek? Przejdzie jako męska?

Dobra dla kogo? To zależy o co Ci chodzi... o otoczenie? Żeby nie zszokować zbyt krótkimi od razu? To owszem, jest dobra :) Ale czy przejdzie jako męska, to zależy od Twojej twarzy...
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-02, 22:53   Re: Pierwsze cięcie

Odyseusz napisał/a:
Przejdzie jako męska?


Nie przejdzie, zdecydowanie :-|
 
 
Barbara Renatte
użytkownik
Basia

Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Wysłany: 2016-07-02, 23:16   

Rockman napisał/a:
Ja tam mam ze 2 razy dłuższe i do tego pofalowane tak, że tworzą coś mega nieograniczonego w przestrzeni, niektórzy zowią mnie przez to Panasem teraz... Nie zauważyłem by ktokolwiek powiedział, że przez włosy mnie pomylił.


A widziałeś Panasa teraz bo akurat z tej samej okolicy co on jestem i coś kiepsko trafiłeś kolego. Tnij na krótko albo wczesny jaś fasola takich teraz sporo - najwyżej wezmą Ciebie za młodzika
W o'connor nawet nie wchodzi i na zapałkę nie polecam bo od razu rysy twarzy będzie widać
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-07-03, 00:15   

Panas oczywiście z czasów świetności :) (No dobra, teraz już troszkę dalej zarosłem)
Mi nie pasują krótkie, sprawdziłem empirycznie, ściąłem na jakieś 4 cm i stopień objętości moich włosów spowodował, że wyglądałem jak globus, kula prawie że idealna.
A dłuższe lubię, w zasadzie to dziewczyny się dopytują co ja takiego robię, że mam aż tak puszyste.
Włos musi być na tyle długi by zaczął opadać i skręcać się pod swoim ciężarem, to będzie tak koło 7-10 cm.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-07-03, 02:52   

Rockman napisał/a:
Mi nie pasują krótkie, sprawdziłem empirycznie, ściąłem na jakieś 4 cm i stopień objętości moich włosów spowodował, że wyglądałem jak globus, kula prawie że idealna.

Jak wszystkie tak ściąłeś, to może faktycznie mogłeś tak wyglądać :P boki krócej trzeba ;) (wygolić najlepiej na kilka mm, ogólnie jak boki są krótsze od tego co na czubku, to raczej wręcz powinno wydłużać twarz). A z resztą objętość pewnie spadnie wraz z wiekiem na hormonach :P
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-03, 11:20   

wendigo napisał/a:
objętość pewnie spadnie wraz z wiekiem na hormonach :P

Dlatego ja wolę estrogen, bo on sprzyja objętości :-D
 
 
Asavakit
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 9
Posty: 701
Wysłany: 2016-07-03, 15:06   

przypomnieliscie mi ze juz pora isc do fryzjera...:P
_________________
I nie mów mi jak to jest być sobą
I nie mów stop, gdy cel jest tuż obok
 
 
Sydo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Wysłany: 2016-07-04, 11:16   

Postanowiłem jednak postawić na jakąś "typowo" męską fryzurę. Mam już pewien zamysł, najwyżej poradzę się jeszcze fryzjerki.
Doszedłem do wniosku, że takiej fryzury i tak by mi się nie chciało układać, a im krócej zetnę tym łatwiej będzie układać i nie będzie trzeba aż tak często podcinać ;)
Dziękuję wszystkim za porady!
 
 
salamandra
użytkownik
Jaśnie Panienka


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 68
Posty: 791
Wysłany: 2016-07-04, 11:55   

opowiem historię powiązaną, chociaż trochę nie na temat:

pamiętam, jak kiedyś zdenerwowałam się i stwierdziłam "dość tego kobietowania!", ścięłam długie włosy nożyczkami na krótko, założyłam normalne (uniseksowe) ciuchy i poszłam na imprezę przekonana, że z tym transowniem to mi się wydawało. a na tej imprezie była taka lesbijka, która była barmanką w Saturatorze, i kojarzyłam ją jako osobę złośliwą, uszczypliwą i oschłą. tego dnia zmieniła do mnie nastawienie, powiedziała, że wyglądam milusio, jestem słodziutka i że nie chce mnie urazić, ale chętnie by mnie "ruchła"... teraz to bym się może zdenerwowała, ale wtedy poczułam się bardzo wyjątkowo, mniejsza o to, morał jest taki, że tako se męsko fryzuro zrobiłam! :3

ostatecznie może ekspresja pozostaje i bardziej fantazyjna fryzura nie odbierze Ci passingu... zawsze można poprawić (skrócić), a w drugą stronę to raczej... czasochłonne.
_________________
Całuski!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=L9p8LXD5UDs
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-07-04, 18:09   

Odyseusz, nie radź się fryzjerki idź do fryzjera...
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-07-09, 13:05   

Obciąłem sie sam przed lustrem maszynką :p na krótko i powiem ze +500 do wyglądu :)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-09, 14:37   

A ja nożyczkami w łazience
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-12-11, 08:32   

A ja żyjąc ostatnio wg idei z tekstu Ostrego:
'Ja nawet nie chodzę do fryzjera,
Jak żul się ubieram'
Raz na dłuższy czas odwiedzam ów przybytek i ścinam się mega krótko, a potem pozwalam włosom odrosnąć do długości, w której przeszkadzaja mi w czytaniu i proces powtarzam... Wygoda przede wszystkim ;)
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-14, 03:17   

Fadi, Ja nie chodzę od przełomu 2004 / 2005. Z jednym drobnym wyjątkiem (2014), którego żałuję, a była to wiecznie marudząca na temat moich włosów babcia, która wtedy obcięła mi ich połowę. NIGDY I NIKOMU więcej :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12