Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Bokserki
Autor Wiadomość
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-11-18, 20:58   Bokserki

Temat zainspirowany moimi długimi poszukiwaniami DOBRYCH bokserek. ( nie wchodzących w tyłek, nie obcierających małego, nie rolujących się zanadto nogawek). Okazuje się to nie takie proste. Ja preferuję trunks'y, czyli te o krótkich nogawkach i koniecznie z płaskimi szwami na dole. Wpisujcie opinie o konkretnej firmie, modelu jakie polecacie a jakich kompletnie unikać.

A unikać z pewnością Miego, Uomo.

Polecam Greenice model 4209 bezszwowe 80 % bawełny (nie mylić z plastikowymi!) niestety dość trudno dostępne w necie. Dziś kupiłem sobie 5-pak w Reserved za 7 dych, oceniam 7/10, szczyt wygody to nie jest zwłaszcza na tą cenę. Czaję się na Calvina Claina, ale na razie wyczerpałem budżet na ten cel.
Chętnie poznałbym też opinię o bokserkach z H&M.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-11-18, 23:06   

Ja preferuje bielizne z jak największą iloscia bawelny, najlepiej 100% chociaż taka coraz trudniej znalezc. No i byłoby super jakby nici na szwach tez byly bawelniane. Ogolnie to obcisle bokserki ok, z wyjątkiem jazdy na rowerze bo mi szew naciska na krocze.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-19, 02:31   Re: Bokserki

Rockman napisał/a:
Ja preferuję trunks'y

hmm... jeśli takie: http://www.underwearexper...trunkPurple.jpg to wyglądają zachęcająco. Ale jeśli masz właśnie na myśli brak mankietów na dole to nie...

Rockman napisał/a:
Polecam Greenice model 4209 bezszwowe

Ja mam jedne bezszwowe i są tragiczne, ale nie wiem, może właśnie dlatego że sztuczne...
A z resztą aż sprawdziłem - te moje bezszwowe to 90% poliamid, ale nie wiem czy materiał robi mi jakąś różnicę (te mnie wkurzają, bo się właśnie zwijają i wchodzą w... :? ).

Natomiast moje ulubione to z mankietami:
http://i.ebayimg.com/imag...0-1/s-l1000.jpg
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0941/1616/products/1_4d4e12f5-cd10-4d15-829f-31eeb740e7c7_large.jpeg?v=1455020814
- są super, bo mankiety oczywiście nie cisną ale zapobiegają wchodzeniu materiału w wiadome miejsce, bo dzięki nim lekko się opina na pośladkach :) Jedyne dwa problemy z tymi bokserkami są takie, że spotkałem je tylko w Primarku (ale to ten mniejszy problem, bo u mnie też jest Primark) i że są tylko hipsterskie :( co jest fajne może i zabawne ale no mieć tylko takie gacie to trochę kiepsko... Więc jakby ktoś gdzieś spotkał takie tylko nie hipsterskie, to proszę o info :P (a może spróbuję te trunksy... a może to nawet to samo tylko ja się nie znam? XD w każdym razie z mankietami nie widziałem...)

Co do materiału to nie zauważyłem różnicy - jak właśnie sprawdziłem te moje ulubione - to mam z nich i takie co mają 80% poliestru (są takie fajne śliskie) i takie co mają 96% bawełny (to zwykły materiał), dla mnie bez różnicy w użytkowaniu.
_________________
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-19, 18:31   

Jestem dziwny ale ja nie posiadam niewygodnych bokserek mimo, że kupuje dość tanie. (nie będę płacił więcej niż 10zł za gacie). Mam najwygodniejsze na świecie 80% bawełny z wilczkami kupione na ryneczku u wietnamców i powiem, że nawet wole je od bezszwowych z new yorkera. A gacie uomo to są naprawde różne też posiadam i są całkiem wygodne. Tak porównując do damskich gaci to chyba wszystko jest wygodniejsze.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-19, 19:33   

Nie stosuję bokserek (oprócz dwóch par do spania), bo uważam je za niewygodne zwłaszcza przez rolowanie się ^^ Nie rozumiem też bielizny z tworzyw sztucznych... O.O
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-20, 14:13   

@Iryd
To nie wiem jak to robisz, że Ci się nie zsuwają po pośladkach w... no w środek :P

@kicur
Tak, rolowanie to też zuo ale nie tak jak to wchodzenie w...


Hmmm... po namyśle... a może ja za gruby jestem, za bardzo wystające pośladki i dlatego się tak zsuwają? XD może jak ktoś ma płaskie to tego nie doświadcza... bo serio nie wiem jak może kogoś większość bokserek nie irytować :P więc to taka moja teoria ;)
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-20, 14:21   

Ale to chodzi o wsuwanie się zupełnie z tyłu, czy u dołu (jak ktoś jest przed trójką)?

Mi z tyłu nigdy nie wchodziły.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-11-20, 14:47   

z tyłu, jestem po trójce i nadal mi się wsuwają :P
_________________
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-21, 08:51   

Wendigo, serio nie wiem, moze moj tyłek jest kompatybilny z gaciami. Poza lekkim podwijaniem nogawek nic sie nie dzieje a nogawki podwijaja sie tylko jak chodzę w rurkach.
 
 
harel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 8
Wysłany: 2020-12-18, 11:36   

Bawełna jest bawełnie nierówna. I np. bawełniana bielizna z supermarketu znacznie bardziej grzeje niż z sieciówki.

MANGO, obcisłe takie w wymiarze S, w ogóle się nie czuje, że się coś ma na sobie: https://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T5/fotos/S20/53000741_37_B.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9