Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chce iść na basen przed jedynką!
Autor Wiadomość
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-06, 07:38   Chce iść na basen przed jedynką!

Marzy mi sie wyjście na basen (latem nie poplywalem w jeziorach bo w mieście smogu sa syfiaste lub syfiaste i płatne -.-). Klatę mam prawie płaską, no właśnie prawie... Na wakacjach w górach siedzialem nad rzeczką bez koszulki i w sumie ze dwie osoby przechodzily i miały to w [terefere].
Ponoc ja jakieś [zarąbiste] ćwiczenia zeby uzyskać płaska klatę bo ok to u mnie wygląda jak nadmiar tłuszczu od bycia grubym ale gdzie indziej gruby nie jestem :x Nie chce kupować spłaszczakiw do pływania bo i po co?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 09:27   

W 21 wieku bozia dała nam Google Ćwiczenia na klatę
Jeśli zależy ci na spaleniu tłuszczu to oczywiście ćwiczenia dynamiczne bez obciążenia.
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-06, 16:51   

Tez sie zastanawiam czy któremuś z forumowiczów udalo sie uzyskać na tyle plaska klatę żeby wyjść bez koszulki...
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-11-06, 17:05   

Ale pierś to nie tylko tłuszcz. Jest jeszcze gruczoł, który też zajmuje miejsce. Ćwiczeniami gruczołu nie zlikwidujesz.
Poza tym bardzo trudno jest ćwiczyć tak, by chudły wybrane partie ciała. Długo uważano, że to niemożliwe, chociaż ostatnie badania pokazały, że jednak jakiś wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej ma grupa ćwiczonych mięśni. Ale nie wiem czy aż tak znaczny.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-06, 17:18   

Iryd, w którymś topicu w tym dziale o filmikach z ćwiczeniami polecanymi dla K/M ktoś się podzielił filmikiem, którego autor zadeklarował, że jest przed jedynką (i rzeczywiście nie było widać blizn), a miał taką klatę, że nie zwrociłbym na niego uwagi na plaży.

Mnie po 6 miesiącach odrobinę się zmniejszyły (tzn. bardziej widać w lustrze dysproporcję pomiędzy prawą a lewą), ale zdecydowanie nie wyglądają płasko :| ani jak u cisa z ginekomastią też nie. Ginekolog moje USG gruczołu piersiowego opisał, że mają budowę tłuszczowo-łączną, więc może to chodzi o to, że tłuszcz się da zredukować, a tkankę łączną nie ;/
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 17:22   

Iryd napisał/a:
Tez sie zastanawiam czy któremuś z forumowiczów udalo sie uzyskać na tyle plaska klatę żeby wyjść bez koszulki...

Mi tego trochę brakuje i czuję żal, że już nigdy nie wyjdę bez koszulki :-( :roll: Ale nie można jednocześnie zjeść ciastka i mieć ciastka.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 17:33   

Ma się rozumieć, że gruczołu nie zlikwidujemy, zostanie do czasu op, ale spójrzcie na fotki kulturystek, czy fitnes. dziewczyny nie budują masy, jedynie rzeźbę tzw. Generalnie chodzi o uaktywnienie mięśnia tak aby dawał maksimum ze swoich możliwości (standardowo jest to 20-30% a można uzyskać nawet 80% działających włókien).
 
 
Deutz
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 107
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: 2016-11-06, 18:21   

znalazłem filmik z ćwiczeniami u kogoś bez jedynki - https://www.youtube.com/watch?v=vGyCmuGUNhE
mam nadzieję, że się przyda :-)
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2016-11-06, 20:58   

To nie jest tak, że pod wpływem testosteronu nie tylko zmienia sie rozkłąd tkanki tłuszczowej ale też gruczoły się obkurczają?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-06, 21:37   

Gdyby tak było faceci nie mieli by ginekomastii.
 
 
Kokosica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 50
Skąd: Ja to znam
Wysłany: 2020-04-19, 17:43   

jak chcesz iść na basen przed jedynką to nie naucz się na sprawdzian i przed lekcją z wynikami tego sprawdzianu idź na basen :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9