Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój problem
Autor Wiadomość
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 10:39   Mój problem

Witam wszystkich forumowiczów.

Piszę tutaj z prośbą o pomoc w określeniu kim jestem.
Z racji tego, że będę przedstawiał swoje myśli, pojawią się wulgaryzmy.
A więc do dzieła.

Mam 23 lata i jestem studentem informatyki. Lubię komputery, gry, technologię, samochody a także kobiety. Jeżeli chodzi o to, co mnie najbardziej podnieca wizualnie, to seks analny (moja kobieta niestety go nie lubi) i damskie tyłeczki. Niby wszystko normalnie i męsko, ale... lubie też jak ktoś (tutaj moja luba czasami to robiła, niestety już nie chce) penetrację analną. I tutaj zmiana tematyki. Jako nastolatek mimo 1000 męskich zachowań, lubiałem i lubię przymierzać damską bieliznę. Nie wiem, czuje się jakoś bardziej seksowny, pociągający, czysty. Teraz jak mieszkam z dziewczyną jak jej nie ma bardzo lubię ubierać jej bieliznę a nawet ubrania. Moje ulubione to te, co są sexy. Wiadomo, króciutkie szorty, spódniczki, stringi (kocham je). Wiem że wyglądam obleśnie jako facet, ale w domowym zaciszu czuje się [zarąbiście] w takim ubiorze, nic dodać nic ująć. [...] Bardzo mnie podnieca jak jestem w całości ubrany w jej ciuchy. Ona oczywiście o niczym nie wie. W gry też gram tylko kobietami i ubieram się w ten sposób. Po za tym faceci jako ogół mnie nie pociągają, jednakże w przypadku, gdy byłbym kobietą, czuję że sprawdziłbym się w tej roli. Adaptując się do sytuacji mimo pociągu do kobiet, oddałbym się mężczyźnie [...]. Gdyby był przystojny, a ja miałbym fajne kobiece ciałko, które mnie podnieca, [...]. Powiem szczerze, że nieraz jak uprawiam seks ze swoją lubą od tyłu, wyobrażam sobie że jest facetem bo ma dość szerokie ramiona.
Wiadomo, rodzina i wszystko też ma wpływ na decyzje. Co wy o tym sądzicie?

Wywaliłam zbyt szczegółowe szczegóły fantazji erotycznych. Takie detale, to raczej w dziale: "seks jest rzeczą ludzką" /Freja
[Przeniosłam temat do działu: "a co z fetyszyzmem?". /Lagertha]
Ostatnio zmieniony przez 2016-10-26, 12:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-10-26, 11:00   

Proponuję przenieść temat do jakiegoś działu typu "świadectwa fetyszowe", bo do tego nijak nie pasuje. W poście nie ma żadnego konkretnego pytania, są za to dość obrazowe opisy fantazji występujących w cisheteryckiej parafilii, które może wypadałoby jakoś przefiltrować :roll:
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2016-10-26, 11:14   

xavn77 napisał/a:
Co wy o tym sądzicie?

Że jesteś biseksualny.

Co do reszty: jeżeli generalnie spełniasz się w męskiej roli i nie prześladuje cię myśl o tym, że wolałbyś być kobietą, a przebieranki mają jedynie podtekst seksualny, to wygląda raczej na transwestytyzm fetyszystyczny.

Ale "diagnozy internetowej" nikt ci oczywiście nie postawi.
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:18   

Czy jestem biseksualny ... to też ciężko stwierdzić.

Jako ja ... w życiu, obrzydzają mnie faceci.

Jako kobieta ... czuję wewnętrznie, że bez problemu.

Dużo zależy od tego kim bym był. Fetyszyzm ... ale co gdy ubiorę się jako kobieta i czuję się sobą?
Owszem, spełniam się w męskiej roli, jednak marzę o tym, by w drugim życiu być kobietą.
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:26   

Chyba jestem bardziej spolaryzowany odnośnie tego, kim jestem :D Jak będę plusem to chcę minusa i na odwrót. Inne kombinacje odpychają.
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:30   

Jednakże, bardzo żałuję tego kim jestem. Zazdrosze mojej dziewczynie tego kim jest i jak wygląda. Chciałbym być na jej miejscu.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2016-10-26, 11:32   

xavn77 napisał/a:
Czy jestem biseksualny ... to też ciężko stwierdzić.

Jesteś :) Z autopsji znam coś podobnego do tego, co opisujesz.
Bo z jednej strony jak miałam jakieś 16-17 lat, odkryłam, jak bardzo podniecają mnie fantazje o seksie z facetami, a z drugiej... gejostwo(?) mnie nie pociągało. I jeszcze upierałam się, że faceci mnie w sumie nie pociągają, pomimo faktu, że o nich przecież fantazjowałam i chyba dopiero zdefiniowawszy się jako ts przestałam się tego wypierać (a teraz nazwijcie mnie homofobką ;) ).

Ale jeżeli, tak poza tym, pasuje ci również seks w męskiej roli z kobietą i pasuje ci życie jako facet, to masz po prostu takie fetyszowo-transowo-biseksualne upodobania erotyczne.
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:40   

Pasuje, ale bardziej jest to ugoda niż to, kim chciałbym być.

Z drugiej strony wiem, że [terefere] sobie życie jako dziecko, bo by być bardziej kobiecym, trzeba brać hormony przed dorastaniem.
[Usunęłam końcówkę, dostałeś ostrzeżenie. Staraj się wypowiadać tak by nie obrażać innych./Lagertha]
Ostatnio zmieniony przez 2016-10-26, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:42   

Mam nadzieje, że azjaci są lepsi we wszystkim i w tym życiu zostałem za karę facetem :D W następnym za odbytą pokutę będę znów kobietą :)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2016-10-26, 11:45   

Cytat:
Jednakże, bardzo żałuję tego kim jestem. Zazdrosze mojej dziewczynie tego kim jest i jak wygląda. Chciałbym być na jej miejscu.

No to klasyczne pytanie. Przychodzi Gandalf i mówi, że ma akurat dzień dobroci dla zakręconych seksualnie i może machnięciem różdżki sprawić, że:
- przestaniesz mieć penisa (na zawsze),
- w związku z czym już nigdy nie będziesz mieć erekcji (już nigdy),
- będziesz mieć kobiece ciało (zawsze, nie tylko jak jesteś podjarany),
- będą się do ciebie zwracać per "ona" i traktować jak kobietę (zawsze i wszędzie).
- Gandalf jutro wyjeżdża do Avalonu, więc powyższy numer będzie nie do odkręcenia.

Siądź i pomyśl, czy czegoś takiego byś chcaił. Jeśli dojdziesz do wniosku, że "tak", to hm... zrób sobie dobrze (jeśli trzeba, to kilka razy) i zobacz, czy nadal tego chcesz. Jeśli dojdziesz do wniosku, że "tak" to pomedytuj jeszcze kilka miesięcy i zobacz, czy coś takiego faktycznie stale siedzi ci w głowie.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że "tak", to cóż... to twoje życie, decyduj o nim najlepiej jak potrafisz i pamiętaj, że to twoja własna decyzja z konsekwencjami na całe życie.

p.s. I nie pisz taśmowo postów po jednym zdaniu.
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 11:50   

Tylko że gandalf niesprawi, że będę 100% kobietą.

Wybaczcie że napisałem to w pytaniach, ale to bardziej żałość nad tym kim jestem.

Nigdy nie będę kobietą, chyba że przeszczep mózgu stanie się faktem i jakaś kobieta zgodzi się zamienić.

Wiem, można operacyjnie i te sprawy, ale to jak tymczasowe przeszczepienie ręki zamiast nogi ... niby może funkcjonować, jednakże nogą to nie jest.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2016-10-26, 11:57   

xavn77 napisał/a:
Wiem, można operacyjnie i te sprawy, ale to jak tymczasowe przeszczepienie ręki zamiast nogi ... niby może funkcjonować, jednakże nogą to nie jest.

Racja. Niemniej lepiej mieć mieć np. protezę, niż w ogóle nie móc chodzić.
_________________
Freja Draco
 
 
xavn77
użytkownik
xavn

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Posty: 8
Wysłany: 2016-10-26, 12:07   

A co z Kobietą która mnie kocha i ja też się z nią bardzo zżyłem? Niemniej jednak nie daje mi ona 100% satysfakcji seksualnej [...] Wolałym dosłownie być na jej miejscu i dosiąść innego faceta.
[Seksizm i sprowadzanie kobiety do obiektu seksualnego nie jest tolerowane. /Lagertha]
Ostatnio zmieniony przez 2016-10-26, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7090
Wysłany: 2016-10-26, 12:35   

Jak już pisałam: to twoje życie i twoje decyzje.
Większość z nas stara się (a często jest zmuszona) poświęcać w swoim życiu pewne cenne dla nas sprawy na rzecz spraw, które postrzegamy jako cenniejsze.
_________________
Freja Draco
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-10-26, 23:03   

xavn77 napisał/a:
Nigdy nie będę kobietą, chyba że przeszczep mózgu stanie się faktem i jakaś kobieta zgodzi się zamienić.

A to to mnie zastanawia bo w końcu mózg też jest częścią ciała mężczyzny bądź kobiety więc zakładając że przeszczepiono by mózg mężczyzny do ciała kobiety, to nie byłaby 100% kobietą, gdyż nie posiadałaby kobiecego mózgu, czyż nie?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-27, 00:26   

Są takie przypadki, które trudno jednoznacznie określić i osobiście jestem takim przykładem. Mi na początku mówili, że jak chcę hrt, to bankowo jestem ts. Potem się okazało, że w żaden tsowy system nie mogę się wpisać, pomimo zadowolenia z samego faktu bycia na hrt. Ostatecznie to jest tak, że jestem męsko-żeńską hybrydą, działającą na zasadzie sinusoidy - raz tak, raz tak, raz jeszcze inaczej.

Więc, jeśli nie należysz do klasycznych typów ts, to musisz szukać sam swojej drogi. Bo mi tsi nie byli w stanie pomóc z "kim jestem".
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-10-27, 00:53   

Raczej nie jesteś ts - za dużo okołoseksualnych rozterek, za mało życiowych ;) Moim zdaniem tez, to raczej transwestytyzm fetyszystyczny, a może coś gdzieś pomiędzy...

xavn77 napisał/a:

Wiem, można operacyjnie i te sprawy, ale to jak tymczasowe przeszczepienie ręki zamiast nogi ... niby może funkcjonować, jednakże nogą to nie jest.

Jeśli tak myślisz, to ne wiesz o czym mówisz :P
_________________
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-27, 02:27   

wendigo napisał/a:
Raczej nie jesteś ts -

O mnie też nie można powiedzieć, że jestem ts, a hrt przyjmuję od 3,5 roku ... i jest git. Dlatego nigdy, osobiście, nie piszę w tych wątkach tak, czy tak, bo do tego każdy musi dojść po swojemu. Może to i przesada, ale jak tylko słyszę, że ktoś się waha, to mam ochotę, z przezorności, zaproponować mu badanie kariotypu. Czasem naprawdę warto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13